• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 151961 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Odg: Chat
« Odgovori #795 u: Ožujak 02, 2017, 18:15:25 »
  • Gospodina Bukšu ne znam pa ne bih htio ništa o njemu govorit, što, zašto, kako itd, ali znam da HNS ne misli ozbiljno ići protiv SDP-a. Glas za Bukšu ti je jedan glas manje protiv Obersnela.

A sad, možeš mi vjerovat, a i ne moraš. Suite yourself.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #796 u: Ožujak 02, 2017, 18:32:41 »
  • Gospodina Bukšu ne znam pa ne bih htio ništa o njemu govorit, što, zašto, kako itd, ali znam da HNS ne misli ozbiljno ići protiv SDP-a. Glas za Bukšu ti je jedan glas manje protiv Obersnela.

A sad, možeš mi vjerovat, a i ne moraš. Suite yourself.
    Nemam ti šta vjerovat ili ne, imam poznanike u županijskom HNS-u (dosta visoko) i dobit ću informaciju maltene iz prve ruke. :)

Zapravo idem odmah cimnut frendicu na Viber.

Offline delgadillo

• Junior
    « Odgovori #797 u: Ožujak 02, 2017, 18:35:04 »
  • Apolitičan sam, ali ovaj put ću izaći dati glas Koljaninu. Sve drugo mi izaziva gađenje..
    Hvala tatta.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #798 u: Ožujak 02, 2017, 18:41:47 »
  • Zapravo idem odmah cimnut frendicu na Viber.
    Frendica kaže da je Bukšina ekipa cijelu stvar shvatila jako ozbiljno i nabrijani su, ali da općenito u stranci ne vlada baš neka atmosfera optimizma.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #799 u: Ožujak 02, 2017, 18:47:49 »
  • Rano je još za odluke za koga glasati.

Nisu još održana predsjedništva mnogih stranaka i mnogi još nemaju stav, vode se pregovori na sve strane.

Kada bude sve javno objavljeno onda možemo razglabati o kandidatima i listama.

Moja je osnovna misao vodilja maknut Obersnela, i tu vidim da se slažem s većinom prisutnih na forumu. A tko ima ili nema šanse i tko je samo balon da odmami glasove protiv Obija, to ćemo tek dokazivat.

Poštovanom forumašu FOF-u poručujem da pokaže malo više optimizma i da ne dopusti da ga odvuče tamna strana Sile. ;D

A glede HNS-a po mojim informacijama u ovom članku ima jedan njihov spin, a istina bi se mogla doznat jako brzo.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 02, 2017, 18:49:25 od joy_division »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #800 u: Ožujak 02, 2017, 18:52:57 »
  • Poštovanom forumašu FOF-u poručujem da pokaže malo više optimizma i da ne dopusti da ga odvuče tamna strana Sile. ;D
    Tamna strana sile > svijetla strana sile. Jediji forsiraju nekakvu neprirodnu nesebičnost i pasivnost, potpunu eliminaciju ega... Jebeš to, nismo roboti. :)

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #801 u: Ožujak 02, 2017, 18:54:14 »
  • Tamna strana sile > svijetla strana sile. Jediji forsiraju nekakvu neprirodnu nesebičnost i pasivnost, potpunu eliminaciju ega... Jebeš to, nismo roboti. :)

Zna on na što sam aludirao, vjeruj mi. ;D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #802 u: Ožujak 02, 2017, 19:40:47 »
  • Ma znam i ja, ali mala digresija tu i tamo nikog nije ubila. :)

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #803 u: Ožujak 02, 2017, 20:32:47 »
  • Moja je osnovna misao vodilja maknut Obersnela, i tu vidim da se slažem s većinom prisutnih na forumu.

Po meni je to glavni problem predstojećih izbora. Zadnja dva izbora nije bilo kandidata koji bi mu se mogao suprostaviti.
    Koljanin je jednu stvar dobro rekao koju parafraziram: Obi je nekada bio bolji igrač. Sada bi netko s dovoljno populustičkom pričom moga odnjeti glasove na foru 'Maknimo Obija' i 'Glasajmo Protiv'. Mene je osobno strah svakog kandidata koji će svoj predizborni programbazirati na tome, a ne na nekakvom, bar fiktivnom, programu.

Iskreno se nadam da je Rijeka još uvijek crvena. Crvena u smislu da niti jedna desno orijentirana priča ne može proći.

Ali najbolje rješenje bi bilo da se u prvom krugu dozvoli NOTA opcija - 'Nitko od navedenih'. Pa ako ta opcija dobije, recimo 50%, da se prvi krug ponavlja i da se nitko od kandidata ne može ponovno kandidirati.
    Inače ta ideja nije nepoznanica. Dozvoljava onima koji inače ne žele izači na izbore jer nemaju za koga glasati da to ipak učine. Time njihov glas, kao ispravan, dobiva na težini jer pridonosi ukupnom broju glasova i konačnom rasporedu.
    Više: https://en.wikipedia.org/wiki/None_of_the_above
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #804 u: Ožujak 02, 2017, 22:12:02 »
  • Bojim se da tada kod nas se ne bi nitko nikada izabrao.  :o

Offline FOF

• Veteran
    « Odgovori #805 u: Ožujak 02, 2017, 22:18:40 »

• Poštovanom forumašu FOF-u poručujem da pokaže malo više optimizma i da ne dopusti da ga odvuče tamna strana Sile. ;D

a u kojoj sam kategoriji ako sam ja kandidat  ;D?

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #806 u: Ožujak 03, 2017, 10:08:01 »

a u kojoj sam kategoriji ako sam ja kandidat  ;D?

Dok se to stvarno ne dogodi, to ti je retoričko pitanje. ;D
    « Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2017, 10:10:08 od joy_division »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #807 u: Ožujak 03, 2017, 11:08:35 »

• Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #808 u: Ožujak 03, 2017, 11:16:13 »
  • http://www.index.hr/vijesti/clanak/varazdinac-listic-iz-kladionice-objavio-na-facebooku-netko-mu-skinuo-kod-i-ukrao-dobitak/954122.aspx

Jel ovo uopće krađa? Mislim, tko je kriv Varaždincu što nije baš inteligentan? :D
    Ostaviš kreditnu karticu i pin na stolu u bircu. Netko ti podigne pare. Da li je to krađa?
    Ostaviš ključeve od auta?
    Ostaviš novac?
    Ostaviš upaljač?

Ostavimo sada inteligenciju i zdravi razum po stranu, ali sve od navedenog je krađa. Stvar je samo što svim imamo usađenu moralnu vertikalu (ili štogod) pa se oko upaljača nitko neće buniti, a oko novca ovisiti će koliko novca je u pitanju. I onda dolazimo do različitih tumačenja tih fiktivnih granica i konflikta. Ekstrapoliraj to na veće i više i otkrio si osnovu svakog porblem u društvu.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #809 u: Ožujak 03, 2017, 12:56:43 »
  • http://www.index.hr/vijesti/clanak/varazdinac-listic-iz-kladionice-objavio-na-facebooku-netko-mu-skinuo-kod-i-ukrao-dobitak/954122.aspx

Jel ovo uopće krađa? Mislim, tko je kriv Varaždincu što nije baš inteligentan? :D
    Ostaviš kreditnu karticu i pin na stolu u bircu. Netko ti podigne pare. Da li je to krađa?
    Ostaviš ključeve od auta?
    Ostaviš novac?
    Ostaviš upaljač?

Ostavimo sada inteligenciju i zdravi razum po stranu, ali sve od navedenog je krađa. Stvar je samo što svim imamo usađenu moralnu vertikalu (ili štogod) pa se oko upaljača nitko neće buniti, a oko novca ovisiti će koliko novca je u pitanju. I onda dolazimo do različitih tumačenja tih fiktivnih granica i konflikta. Ekstrapoliraj to na veće i više i otkrio si osnovu svakog porblem u društvu.

Meni i tebi je krađa ali policiji i osiguravajućim kućama možda nije.
    Odi naplati osiguranje od krađe auta i kaži da su ti ključevi bili u autu ili prijavi krađu i provalu u kući s izjavom da su vrata bila otvorena.
    Ili recimo, budi Soudani i drugi dan objavi na internetu kako ti roditelji trebaju biti ponosni,....

Razumijemo se, otišao je svijet u papar kad se oko takvih stvari uopće raspravlja jesu li ili nisu...  8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.