• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 151975 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Chat
« Odgovori #915 u: Lipanj 09, 2017, 17:13:30 »
  • Sjetim te se skoro svaki put kad vidim registrator. A to je često :D.

Hahahaha! Ja se isto nacerim svaki put kad vidim jednog od tih.  ;D

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #916 u: Lipanj 09, 2017, 17:17:17 »
  • nisam znao da ima fornax registratora, jbg niti jedan od stotinu u firmi nije fornax  :)
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #917 u: Lipanj 10, 2017, 12:16:48 »
  • Meni je busilica. Imam je vec godinama i tek sad sam skuzio

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #918 u: Lipanj 10, 2017, 13:12:21 »
  • ja se bojim pastetu otvoriti sad
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #919 u: Lipanj 15, 2017, 09:48:33 »
  • Svim forumasima čestitam  blagdan našega zaštitnika Sv. Vida i Dan nasega voljenog grada na Rjecini!   
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #920 u: Lipanj 28, 2017, 09:34:03 »

• Evo što Riječanima nudi riječki HDZ - gubljenje dragocjenog vremena na uzaludne i unaprijed izgubljene debate u gradskom vijeću. Svaka minuta potrošena na raspravljanje o nazivima trgova i ulica je minuta koja se mogla iskoristiti za rješavanje gorućih pitanja u gradu u kojem gorućih pitanja ima milijardu.

I još kad se uzme da je status quo definitivno poljuljan i da nikad nije bilo bolje prilike da se neke stvari napokon riješe... HDZ bi radije tratio naše vrijeme i naš novac na ideološka prepucavanja.

Nemam riječi.

Offline FOF

• Veteran
    « Odgovori #921 u: Srpanj 02, 2017, 15:36:30 »

• Evo što Riječanima nudi riječki HDZ - gubljenje dragocjenog vremena na uzaludne i unaprijed izgubljene debate u gradskom vijeću. Svaka minuta potrošena na raspravljanje o nazivima trgova i ulica je minuta koja se mogla iskoristiti za rješavanje gorućih pitanja u gradu u kojem gorućih pitanja ima milijardu.

I još kad se uzme da je status quo definitivno poljuljan i da nikad nije bilo bolje prilike da se neke stvari napokon riješe... HDZ bi radije tratio naše vrijeme i naš novac na ideološka prepucavanja.

Nemam riječi.

srećom da je s druge strane opcija koja je usmjerena na rješavanje stvarnih životnih problema: http://www.rijekadanas.com/komadina-dok-je-ustasa-i-partizana-bit-ce-i-sdp-a/

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #922 u: Srpanj 02, 2017, 15:56:21 »
  • srećom da je s druge strane opcija koja je usmjerena na rješavanje stvarnih životnih problema: http://www.rijekadanas.com/komadina-dok-je-ustasa-i-partizana-bit-ce-i-sdp-a/
    Izvor: Eminentan i nepristran portal
    Naslov: izvučen iz konteksta i nije citat

Da se razumijemo, sve je to ista bagra. Jedno je kada se mi prepucavamo i gubimo vrijeme da li je Zhuta dobar ili ne, a drugo je kada se oni igraju ustaša i partizana, na naš račun.
    Ali žalim sve one koji stvarno misle da su partizani i ustaše i imena trgova BITNE stvari, a recimo zakon o koncesijama je SPOREDNA stvar koja nema nikakvog direktnog utjecaja na naše živote.
    Nedavno sam čuo genijalan prijedlog da se ispod svatkog 'diskutabilnog' imena trga ili ulice stavi dodatak 'Heroj ili zločinac?' pa neka se onda svatko ponaosob odluči.

Ja sam inače pasivni ljevičar, ali sve više sam za povratak NDH jer bi me to automatski prebacilo u Italiju.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline panda

• Morčić
    • **
      • Samo Rijeka
    « Odgovori #923 u: Srpanj 02, 2017, 16:30:49 »
  • Da se razumijemo, sve je to ista bagra. Jedno je kada se mi prepucavamo i gubimo vrijeme da li je Zhuta dobar ili ne, a drugo je kada se oni igraju ustaša i partizana, na naš račun.

Dapače, rasprava o tome je li Zhuta dobar ili loš igrač je bitna, jer nam o tome potencijalno ovisi grupna faza u LP i par milijunčića Eura.

S druge strane dal je tamo neki komad zemlje na kojem se spajaju 3 ili 4 ceste "Titov" il "Tuđmanov" bi svih trebao bolit kuki osim firmu koja izrađuje te tabele (i vjv ima neki ekskluzivni, lopovski i monopolistički ugovor s gradom/državom). Drugim se normalnim ljudima apsolutno ništa ne mijenja u životu. :)

Ionako se pametni i normalni ljudi nalaze "na Kontu". <3

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #924 u: Srpanj 02, 2017, 19:42:15 »
  • Kad se već aktualizirala ova tema, ja (ne mogu vjerovat da ovo pišem) dugujem ispriku riječkom HDZ-u. Evo što je Lucijan Vukelić rekao u tom broju NL-a:
    Citat:
    Sada imamo stotine drugih prioriteta, važnijih stvari za Riječane, i s partnerima u Gradskom vijeću još nismo razgovarali o Trgu maršala Tita, pa ne znam kakav je njihov stav o tome. Ali, vjerujem da će ta tema jednom ponovno doći na dnevni red Gradskog vijeća.

OK, Vukelića je možda trebalo podsjetiti da u Rijeci ne postoji "Trg maršala Tita", nego "Titov trg", ali je njegova izjava vrlo odmjerena, a ja još nisam navikao na ovaj moderni NL, pa idem od pretpostavke da bombastične naslovnice nisu u prevelikom raskoraku sa samim tekstom... Ali eto, Robert Frank je očito od vlasnika dobio direktivu da senzacionalističkim metodama proba povećat tiražu.

Inače, a propos tih njihovih "partnera" u gradskom vijeću, ekipa iz Liste za Rijeku je već na fejsu rekla kako neće podržati eventualnu inicijativu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #925 u: Srpanj 08, 2017, 09:12:49 »
  • http://www.index.hr/sport/clanak/skandal-u-slovackoj-navijaci-vojvodine-prebili-vlastitog-nogometasa-u-svlacionici/981470.aspx

I to je kao razvijeni dio Srbije... ::)

Citat:
    "Nakon susreta sam sjedio u svlačionici, kada je, ni sam ne znam kako, grupa od desetak navijača Vojvodine tamo ušla. Kako im je to pošlo za rukom, ne znam, jer riječ je o prostoru u koji nitko, osim samih igrača i članova kluba, ne može ući", započeo je Trujić, kojeg je vođa navijača Slobodan Milutinović hvatao za vrat, a njegov brat ga udarao šakom u glavu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #926 u: Srpanj 08, 2017, 09:20:14 »
  • Hajduk je na korak od takvoga scenarija. Ovo nije sprdnja, u to sam uvjeren.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #927 u: Srpanj 08, 2017, 10:47:06 »
  • Mah ne znam baš...
    U Srbiji ultrasi su mafijaši. Osim organiziranog navijanja bave se i organiziranim dilanjem, prebijanjem ljudi, whatever. Povezani su s političarima koja ih koristi u svoje svrhe, a u medijima predstavljaju svojevrsne anti-heroje - kao što se iz gore navedenog članka vidi, gdje se i imenuju vođe te navijačke skupine.
    Kod nas, srećom, tome nije tako i nadam se da nikada neće biti. Ali, ako si u jednom u pravu, navijačka skupina koja je najbliža tako nečemu bih rekao da je Torcida.

Anyway, ovo je samo moje mišljenje utemeljeno na praćenju nogometa i politike, a ne na praćenju ultras scene. Pretpostavljam da će netko koji je više u tom svijetu znati reći više.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #928 u: Srpanj 14, 2017, 19:34:32 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Rijecki-oporbeni-savez-se-podijelio-Izvjestaj-o-proracunu-nije-prosao.-Obersnel-opako-spustio-Buricu?meta_refresh=true

Citat:
    Nezavisni vijećnik Hrvoje Burić, koji je jučer ostao sam u Gradskoj vijećnici jer je Morana Jokić prešla u HNS-ov klub, Marinko Koljanin se približio Listi za Rijeku, a Josipa Kukuljana nije bilo, također je upozorio da se iz godine u godinu minus povećava, a prihodi padaju.
    Zna li netko šta se događa ovdje? Da nije Burić pod kakvom istragom, pa miševi bježe?

Citat:
    Obersnel mu je odgovorio da on barem ne nabija kamate ljudima, te je pitao Burića da otkrije javno od kuda mu temeljni kapital od 4,5 milijuna kuna za privatnu firmu.
    ???

Offline Fornax

• Forza Fiume