• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 190179 puta)

Strad i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: Chat
« Odgovori #1845 u: Listopad 03, 2021, 23:18:01 »
  • pa da, meni je super, inace sam homesick tako da je meni problem i sto sam u zg ali bar mi je najdrazi grad blizu.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1846 u: Listopad 04, 2021, 00:25:58 »
  • Pa realno mi smo u europskim okvirima jedna od država sa najblazim mjerama u COVID eri.
    A na Kosovu COVID ni ne postoji.
    Nedavno sam bio u Prištini.
    COVID?
    Sto je to?

Dobro, realno ni u Trilju nema tih problema :D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1847 u: Listopad 04, 2021, 07:34:21 »

• Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1848 u: Listopad 04, 2021, 09:54:43 »
  • Australci polako, ali sigurno, izlaze iz demokracije već neko vrijeme tako da ne čudi ni ovo.

Inače u 9. mjesecu su glasali i prihvatili novu stavku zakona o nadzoru, koji između ostalog, dozvoljava australskoj policiji i njihovom USKOKu da preuzme kontrolu nad vašim korisničkim računom na bilo čemu na 90 dana, i zabrani vama pristup istom, što manje više krši apsolutno sve slobode vas kao korisnika. Uz to, druga stavka istoj skupini omogućava "kreiranje, kopiranje, MIJENJANJE ili BRISANJE" podataka sa uređaja (mobitela, laptopa itd), bez vaše dozvole.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1849 u: Listopad 04, 2021, 10:17:23 »
  • Šta očekivati od države nastale naseljavanjem zatvorenika,  ;) kao i SAD doseljavanjem "nesretnih" iz drugih dijelova svijeta.
    A takvi vladaju cijelim svijetom, mislim na amere i sljedbenike-da nema rusa i kineza (kakvi god jesu) tek bi onda vidjeli šta banda sprema.

Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1850 u: Listopad 04, 2021, 10:27:13 »
  • Europa - GDPR, Australija - obrnuto od toga.

Jebi ga, njihova država, nek rade šta hoće. Ali mi je simpatično kako su im usta puna Kine. Čak ni Amerika nema toliko žestoku anti-kinesku propagandu u mainstream medijima kao Australija (ni blizu, zapravo). Kina ne skriva da je totalitarna država. Ovi su tobože prvosvjetska demokracija.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1851 u: Listopad 04, 2021, 10:47:04 »
  • Napredni svijet bi trebao voditi biden-ishlapljeli starac koji se muči čitati s blesimetra.  :)
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/najvece-curenje-dokumenata-ikad-objavljena-prva-prica-iz-hrvatske/2308381.aspx
    Sad pohapsiti ove što su to objavili :)
    « Zadnja izmjena: Listopad 04, 2021, 11:22:11 od Grozni »

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1852 u: Listopad 09, 2021, 17:07:10 »
  • Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1853 u: Listopad 11, 2021, 11:55:19 »
  • https://www.index.hr/vijesti/clanak/eu-trazi-stroza-pravila-u-prometu-voznja-samo-s-0-promila-30-kmh-u-gradovima/2310000.aspx
    Ako vozim 30km/h prije ću se razbiti jer mi je dosadno pa blejim okolo,
    O "0 promila" bila je nekakva rasprava da je to kurac jer svašta može pokazati da si iznad "0 promila" nabijem ih na znaju oni šta.
    30km/h može svatko voziti i mrtav pijan!
    Nisam ja za divljanje niti pijane vozače u prometu, ovo je otišlo u krasni k.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1854 u: Listopad 11, 2021, 12:58:47 »
  • https://www.index.hr/vijesti/clanak/eu-trazi-stroza-pravila-u-prometu-voznja-samo-s-0-promila-30-kmh-u-gradovima/2310000.aspx
    Ako vozim 30km/h prije ću se razbiti jer mi je dosadno pa blejim okolo,
    O "0 promila" bila je nekakva rasprava da je to kurac jer svašta može pokazati da si iznad "0 promila" nabijem ih na znaju oni šta.
    30km/h može svatko voziti i mrtav pijan!
    Nisam ja za divljanje niti pijane vozače u prometu, ovo je otišlo u krasni k.
    Nije svaka ulica i cesta u gradu ista pa da se tako jednostavno primjenjuje tih 30km/h i to je žešća idiotarija koja može dovesti samo do toga da se još manje poštuju znakovi i ograničenja. Znakovi i ograničenja bi trebali biti optimalno definirani, a ne kao kod nas gdje se stavljaju na svakih 2 metra (jer valjda rođo treba zaraditi) i nakon par sekundi od tolike šume znakova više ni ne znaš koji je bio zadnji, o nebulozama mi se ni ne piše. Idu u krivom smjeru, a najbolje bi bilo neka vrate pravilo signaliste koji hoda s crvenom zastavom ispred auta i nema problema.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1855 u: Listopad 11, 2021, 14:20:31 »
  • Ti prometni stručnjaci su na razini onih babetina što se javljaju na radio, "proša' je dvista na sat", još bolji je onaj krkan skeledžić koji se slaže s njima i voditelj/ica koji to sve osuđuju na osnovi takvih stručnih poziva od ljudi koji vjerovatno nisu nikad položili niti upravljali prometalom.
    Zakoni postoje isto tako postoje i kazne za posljedice izazvane u prometu.
    Svatko u prometu će napraviti neki prekršaj uglavnom "manji" to bi trebalo biti minimalna kazna odnosno neka opomena.
    "teže" prekršaje treba kažnjavati.
    Ili se ugledati na policiju koja uredno radi prekršaje dok provodi kontrolu brzine npr:  Šetalište 13.divizije-skretanje u/iz ulice Pećine!
    Ni sigurnosti a niti povjerenja.
    Svakako bi ih oslobodili krivnje jer se uklapaju u naslov:
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/grobari-krali-nakit-s-mrtvih-cupali-im-zube-sud-ih-oslobodio-jer-su-neskolovani/2310040.aspx?index_ref=clanak_procitaj_jos_d
    « Zadnja izmjena: Listopad 11, 2021, 14:39:14 od Grozni »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1856 u: Listopad 11, 2021, 22:46:29 »
  • To sa 30 km/h u gradu je ništa drugo nego ustupak autoindustriji koja ide u smjeru autonomne vožnje...
    Malo pomalo kroz 10 godina proizvodit će aute sa Max brzinom 130 km/h.
    I romobili će biti brzi!

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1857 u: Listopad 26, 2021, 13:53:20 »
  • https://www.novilist.hr/rijeka-regija/rijeka/evo-kako-rijecki-gradonacelnik-komentira-gubitak-stanovnika/

Izgleda da je otpala ona teza da su se mladi iselili u općine u okruženju. Sad imamo neke druge teze.
     Molim gospara da pronađe neko bolje objašnjenje za #noviritamgrada

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1858 u: Listopad 26, 2021, 14:27:42 »
  • A ima nas i koji imaju prebivaliste u RI a zivimo u nekim drugim gradovima.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline ri5gile

• Inćun
    • *
    « Odgovori #1859 u: Listopad 26, 2021, 14:35:49 »
  • nije kompletno u iseljenju mladih u okolne općine/gradove ali vjerujem da je veliki postotak
    Kastav je ove godine upisao 5 razreda prvašića, Božićna darivanja za djecu ispod, 1 godine mislim, su stavili u više termina jer ne stanu svi u dvoranu, novogradnje s stanovima gdje god se okreneš, 5 ili 6 vrtića, nemojte me hvatati za riječ, uskoro ide nova škola na Rešetarima
    to nije moglo samo tako nego velikim doseljevanjem iz Ri

gubitak stanovništva je u 80% gradova, navodno smo ispod 4M

exercise to reduce fat around breast

ne branim partiju ni ovog ćirila stipsu, čisto primjer koji znam