• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 8. kolo  (Prikazano: 601 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

  • Moderator
  • Forza Fiume
  • *****
  • Postova: 4948
  • Karma: 96
    • Profil
8. kolo
« u: Rujan 22, 2014, 13:03:00 »
  • 0
  • 0
  • Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 15:30   1 : 2
    Slaven Belupo - Dinamo 16:00   0 : 0
    Manchester Utd - West Ham 16:00   2 : 1
    Rijeka - Zagreb 19:00   3 : 0
    Atl.Madrid - FC Sevilla 20:00   4 : 0

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 15:00   1 : 1
    Lokomotiva - Osijek 16:00   2 : 0
    Nantes - Lyon 17:00   1 : 1
    Istra - Hajduk 19:00   0 : 2

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 18:00   3 : 0


    8. KOLO
    Duella : Vado Mangnar   6 : 6
    standby : FoFi   8 : 7
    TIR669 : FoX   5 : 9
    jani : lavic   8 : 8
    toro1 : armadadrenova   7 : 0
    Gnjusna Izdajica : brziri   7 : 8


    NAPOMENA Vado Mangnar šalje prognozu TIR669-u
    « Zadnja izmjena: Rujan 29, 2014, 23:17:08 od Duella© »

    Offline Duella©

    • Moderator
    • Forza Fiume
    • *****
    • Postova: 4948
    • Karma: 96
      • Profil
    Odg: 8. kolo
    « Odgovori #1 u: Rujan 28, 2014, 16:21:24 »
  • 0
  • 0
  • Duella
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 15:30  X
    Slaven Belupo - Dinamo 16:00  2
    Manchester Utd - West Ham 16:00   1
    Rijeka - Zagreb 19:00 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 20:00   2

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 15:00   1X
    Lokomotiva - Osijek 16:00   1X
    Nantes - Lyon 17:00  X
    Istra - Hajduk 19:00  1

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 18:00  1X2


    Vado
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 1
    Slaven Belupo - Dinamo 2
    Manchester Utd - West Ham 1
    Rijeka - Zagreb 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 1x

    Torino FC - AC Fiorentina x
    Lokomotiva - Osijek 1
    Nantes - Lyon 2
    Istra - Hajduk 1x

    Split - Zadar 1x2


    standby
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 15:30   x2
    Slaven Belupo - Dinamo 16:00   2
    Manchester Utd - West Ham 16:00     1
    Rijeka - Zagreb 19:00  1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 20:00  1

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 15:00  2
    Lokomotiva - Osijek 16:00   1
    Nantes - Lyon 17:00    x2
    Istra - Hajduk 19:00  1x2

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 18:00 1


    FoFi
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 15:30 X
    Slaven Belupo - Dinamo 16:00 2
    Manchester Utd - West Ham 16:00 1
    Rijeka - Zagreb 19:00 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 20:00 1X2

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 15:00 2
    Lokomotiva - Osijek 16:00 1X
    Nantes - Lyon 17:00 X
    Istra - Hajduk 19:00 X2

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 18:00 1


    TIR669
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach    X2
    Slaven Belupo - Dinamo       2
    Manchester Utd - West Ham        1X
    Rijeka - Zagreb         1
    Atl.Madrid - FC Sevilla          2

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina         1
    Lokomotiva - Osijek            1
    Nantes - Lyon            2
    Istra - Hajduk             1

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar           1X2


    FoX
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 15:30     x2
    Slaven Belupo - Dinamo 16:00          2
    Manchester Utd - West Ham 16:00       1
    Rijeka - Zagreb 19:00                 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 20:00         1

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 15:00    1x2
    Lokomotiva - Osijek 16:00           1
    Nantes - Lyon 17:00                 1x
    Istra - Hajduk 19:00                2

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 18:00                 1


    jani
    Paderborn 07 - B.M'gladbach x2
    Slaven Belupo - Dinamo 2
    Manchester Utd - West Ham 1
    Rijeka - Zagreb 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 1

    Torino FC - AC Fiorentina x2
    Lokomotiva - Osijek 1
    Nantes - Lyon 1x2
    Istra - Hajduk x

    Split - Zadar 1


    lavic
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 2
    Slaven Belupo - Dinamo X
    Manchester Utd - West Ham 1
    Rijeka - Zagreb 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 1

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 2
    Lokomotiva - Osijek X
    Nantes - Lyon 1X
    Istra - Hajduk 1X2

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 1X


    toro1
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 15:30  2
    Slaven Belupo - Dinamo 16:00  2
    Manchester Utd - West Ham 16:00   1
    Rijeka - Zagreb 19:00 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 20:00  1,X,2

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 15:00 1,X
    Lokomotiva - Osijek 16:00 1
    Nantes - Lyon 17:00  1
    Istra - Hajduk 19:00  1,X

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 18:00  1


    armadadrenova
    -


    Gnjusna Izdajica
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 1x2
    Slaven Belupo - Dinamo 2
    Manchester Utd - West Ham 1
    Rijeka - Zagreb 1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 1

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina x
    Lokomotiva - Osijek 1
    Nantes - Lyon 1x
    Istra - Hajduk x

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar x2


    brziri
    Subota 27. 9.
    Paderborn 07 - B.M'gladbach 15:30-x2
    Slaven Belupo - Dinamo 16:00-2
    Manchester Utd - West Ham 16:00-1
    Rijeka - Zagreb 19:00-1
    Atl.Madrid - FC Sevilla 20:00-1x2

    Nedjelja 28. 9.
    Torino FC - AC Fiorentina 15:00-1x
    Lokomotiva - Osijek 16:00-1
    Nantes - Lyon 17:00-1
    Istra - Hajduk 19:00-2

    Ponedjeljak 29. 9.
    Split - Zadar 18:00-1