• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Test post sa hr znakovima čćžšđ  (Prikazano: 5193 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline admin

• Forza Fiume!
  • Administrator
  • Forza Fiume
    • http://www.brija.com/
Test post sa hr znakovima čćžšđ
« u: Travanj 09, 2014, 10:43:15 »
»Cedevita« je ostvarila  tijesnu pobjedu, ali pljeskalo se – Riječanima. Za silnu želju, borbenost, za uloženi trud u obrani protiv  sastava koji je u petorci imao igrače za glavu više od domaćina (dvoboj 18-godišnjeg Miličevića i 213 cm visokog Bilana...).  Dugim napadima domaći su topili minute, dok su u obrani ostavili srce na parket koji ne bi imao ništa protiv jednog novog lakiranja... 

A ono što je napravio Mauro Veljačić na isteku treće četvrtine bila je pljuska gostima, nagrađena ovacijama gledatelja. Najprije je pustio loptu putovati po parketu do gostujuće polovice, fintom sjajno izbacio Antu Delaša, a zatim ubacio preko 30 centimetara višeg Nurkića, napravivši centra gostiju –  smiješnim. Domaći su tada došli na samo minus tri (45:48)... 

Minus tri bilo je i poslije sjajnoga Veljačićeva prodora, kada je varkom izbjegao Smithovu blokadu (58:61) dvije i pol minute prije kraja. Međutim, uzvratio je tricom Tomislav Zubčić, dok je Nolan Smith  obavio ostalo. Domaći mogu žaliti, imali su malu šansu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: Test post sa hr znakovima čćžšđ
« Odgovori #1 u: Travanj 09, 2014, 13:13:33 »
ČĆŽŠĐčćžšđ룂¸¸~ˇ^^˘°˛`˙´˝¨÷×ߤŁł][|\@{}§
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Travanj 09, 2014, 13:15:30 »
Sva ti slova rade odlično, kod mene na compu je HR win1250 , aencoding stranice mi je na automatskom kod Opere.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline admin

• Forza Fiume!
  • Administrator
  • Forza Fiume
    • http://www.brija.com/
« Odgovori #3 u: Travanj 10, 2014, 09:22:32 »
Najs :)