• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Odg: [HNL] Rijeka - Zagreb , nedjelja, 12.04.2015, 19h  (Prikazano: 5476 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lavic

• Veteran
Odg: [HNL] Rijeka - Zagreb , nedjelja, 12.04.2015, 19h
« u: Travanj 12, 2015, 18:44:53 »
  • Otvaram novu temu malo prije početka utakmice da se ne zatre tradicija.
    Bolji smo, jači i ljepši, sve osim pobjede hendikepom bi bilo iznenađenje.
    Najavljeni sastav:
    Vargić
    Tomečak, Leško, Mitrović, Leo
    Mišić, Radošević
    Vešović, Alex, Anas
    Balaj

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    Odg: Odg: [HNL] Rijeka - Zagreb , nedjelja, 12.04.2015, 19h
    « Odgovori #1 u: Travanj 12, 2015, 21:25:18 »
  • Drago mi je šta je ovako završilo. Mala zainteresiranost, ali ultra uvjerljiva pobjeda i fino dizanje atmosfere pred Poljud i Dinamo nakon toga.

brziri

• Gost
    « Odgovori #2 u: Travanj 12, 2015, 21:27:17 »
  • Solidno, ali ne i vrhunski, za Zagreb dobro a da li je to dovoljno da se ugrozi GNJK vidjeti ćemo
    Sad pobjediti Hajduka i staviti ih na -22
    Sharbini jedan od lošijih, Ostatak ekipe dobar, Zagreb sterilan i jalov

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Travanj 12, 2015, 21:37:34 »
  • drugi pomočni  :o :o

dobro je.

slijedi nam hajduk. tko je dole trener? opet ulica bira, poštar skuplja listiće, jedan stan jedan glas.  ;D ;D

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Travanj 12, 2015, 22:18:45 »
  • Sharba je upao u neku krizu..odlično je krenuo u proljetni dio i onda zaspao. Bekim nije Krama ali uredno svaku utakmicu utrpa jedan. Vesovic jako dobar danas, zanima me kakav bi bio kad bi imao kontinuitet utakmica?

I najveci upitnik Alex. Čini se da mu kek pokusava naci poziciju na kojoj ce dati maximum ali za sada jak igrac samo na papiru. Sve u svemu ima ovdje materijala, samo treba zasukat rukave i radit sa tim dečkima. Na ljeto pojačati sa 2-3 igrača i probati ne razjebati cijelu zadnju liniju. Ja ne vidim načina da mi zadržimo Mitrovica na ljeto..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Travanj 12, 2015, 23:26:21 »
  • ova ekipa ce razvaljivat ako ostane na okupu,s obzirom na nenadane odlaske/ozljede to je dobro,i kad su se igraci poprikljucivali.

ako ne bude ozljeda,dizat ce se i mocinic i bradaric i radosevic,a kad jos i alex i balaj i hristov odrade pripreme svi zajedno,neznam sta je s moisesom(jeli to sigurno ili mala trzavica) bit ce to dobro.

balaja se osporava ali covjek dijeli lopte,i zabija,vrsi pritisak i skace i bori se,pun pogodak,i jos se moram konzultirati s jednim strucnjakom za albanski ali cita se fonetski baljaj,s naglaskom na prvom slogu.

nazalost ovu nisam gledao,ali sudeci po rezi another day in the office

vesovic,napokon da kazem,svi ga hvale,volio bi da napravi kontinuitet,ono sto sam ga gledao par puta ima mnogo za ponudit,brz i prodoran i ziv igrac.
    « Zadnja izmjena: Travanj 12, 2015, 23:28:09 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Projekt

• Gost
    « Odgovori #6 u: Travanj 13, 2015, 08:58:49 »
  • Rutina uz minimalno stresa, dovoljno da bude više veselja i malo napetosti. Ovako su svi Slaveni i sve Lokomotive i svi Splitovi trebali završiti, ali onda bi mi slavili double ili treble već ove sezone, a to bi nas previše razmazilo.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Travanj 13, 2015, 09:31:32 »
  • Nisam stigao na stadion. al sam gledao na tv-u i do 34. minute Alexa se nije niti spomenulo. Čini mi se da se nikako ne uspijeva uklopiti u igru, pogotovo na tom mjestu neke polušpice što je igrao Moises.

Vešović me iznenadio. Odigrao je bolje na tom krilu nego što igra beka. Po meni možda i bolje nego je igrao Jugović zadnje vrijeme, al jedna utakmica nije mjerilo. Uz njega je i Tomečak izgledao nekako bolje. Kad sam već kod Tomečaka možda mi je malo žao da je 'ukrao' onaj gol Balaju koji je odlično fintirao, al dobro...nije bitno. Tko zna dali bi zabio.

Uglavnom, opet su presudila krila i bekovi. Sve u svemu dobro za vraćanje atmosfere.

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Travanj 13, 2015, 10:04:12 »
  • Nažalost jučer nisam mogao na utakmicu. Kakva je bila atmosfera, je bilo ljudi?
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Travanj 13, 2015, 10:24:25 »
  • Nažalost jučer nisam mogao na utakmicu. Kakva je bila atmosfera, je bilo ljudi?
    atmosfera i više nego dobra s obzirom na protivnika.
    ljudi, možda malo preko 3500

btw koliko je Bal(j)aj plaćen po golu??
    Tomečak mu uredno oteo novce kod prvog gola haha ;D

https://www.youtube.com/watch?v=cUgxypMVp7E
    « Zadnja izmjena: Travanj 13, 2015, 10:31:59 od Duella© »

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #10 u: Travanj 13, 2015, 10:58:26 »
  • Sasvim solidna predstava.
    Anas je krenuo dobro, imao je par lopti za Lea koje ne može dati svako. Dodatno njega i Lea su zatvarali ponekad i četvorica... tako da očekivati rapsodiju je nerealno (ali zato je desna strana imala više prostora). Meni se opet dopao Mišić.
    Sve u svemu Anas za njega ispodprosječan, ali Alex još nesvrsishodniji (ima tehniku, ali premekan i prenedorečen - njega treba dati na prehranu pancetom i čvarcima a ne riba i pašta). Čak je Cvijo bio pojačanje kad je ušao. Izdvojio bih i Tomasova koji je u 15 min napravio puno (a sviđa mi se da je kod gola bio izuzetno odrješit i nije išao u padanje...). Zadnja linija dobra (ajde Leo je napravio nepotreban penal... ali išao je blokirati ubačaj preblizu igrača pa ga pokupio).

Inače prekrasno vrijeme, bez gužve, hladna piva, opuštena atmosfera...   

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #11 u: Travanj 13, 2015, 13:50:29 »
  • Baš lijepa večer na Kantridi.  Toplo, mirno, Zagreb idealan za razviti igru, mi ofenzivni po postavi (JEDAN ZADNJI VEZNI!!!!), bilo je dosta za pogledati.  Dobitak su Vešović na desnom krilu i čvrsti Tomasov na lijevom, kao i Cvijanović na prednjem veznom.  Balaj i Radošević standardno najveći dobici prijelaznog roka.  Ali daleko je to od ozbiljne utakmice kao s Dinamom i u EL.  Kako Kek kaže, još je to puno premekano u duelima.  Kad svih 10 budu igrali kao ljudožder Radošević, onda će to biti ono pravo.  Linije se polako uštimavaju, ide lopta, ali od 300 odbijenih lopti Zagreba, mi uzmemo 4 i zabijemo 4 gola.  U EL imat ćemo nijednu ili jednu, i to moramo spremiti.   

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Travanj 13, 2015, 13:56:52 »
  • Od viđenog u jučerašnjoj utakmici ljut sam jedino na Anasa jer je opet u ler modu, samo mi nije jasno zašto. Bio se probudio ovo proljeće i opet zaspao, a bez njega u nabrijanom izdanju teško da možemo proći Dinamo.

Radoševiću kapa dolje, koliko trke, koliko oduzetih lopti, a zapamtite, on je valjda jedini odigrao sve minute od dolaska i nije dobio žuti karton na poziciji zadnjeg veznog iako vuče dva kartona još iz prošlog boravka u HNL-u. Fizički je spreman da je to nevjerojatno. Otkupiti obavezno na kraju posudbe.

A sada stare mušterije u Splitu i onda utakmica koju čekamo.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."