• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Brezu najvise cijenim zbog...

...asistencija.
1 (2.2%)
...izvođenja prekida.
0 (0%)
...borbenosti (dizanja ritma i morala svojim zalaganjem i bacanjem glavom na kopačku).
42 (91.3%)
...kreacije i pas igre u napadu.
2 (4.3%)
...destrukcije i čuvanja protivnika u obrani.
1 (2.2%)
...ničega posebno.
0 (0%)

Ukupno Glasova: 45

Glasanje završeno: Kolovoz 29, 2015, 09:01:05

Autor Tema: Josip Brezovec; asistent i kapetan  (Prikazano: 9417 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Odg: Josip Brezovec; asistent i kapetan
« Odgovori #30 u: Kolovoz 30, 2014, 11:15:45 »
previše drame i prašine se diglo u vezi brezovca.
igrača kojeg su mnogi već odavno otpisali, pa se igrom slučaja početkom ove sezone ponovo našao u sastavu.
ako ide neka ide. zlomislić i jajalo nisu ništa lošiji, naprotiv.

treba ga definitivno ispratit sa velikim pljeskom sutra protiv zadra, zaslužio je svojom borbenošću.
možda mu za kraj, nakon tisućitog pokušaja, i uđe lopta u gol nakon darca sa 20-ak metara...

Projekt

• Gost
« Odgovori #31 u: Kolovoz 30, 2014, 11:41:27 »
Kradem citat iz drugoga topica, da ne bude OT.

procjena je da Breza nije neophodan (osim srca, trke i defanzive, da i prekida, Breza nema tu kvalitetu više)

Pa nije to baš samo "osim". A ja bi dodao da čovjek ima vjerovatno najviše dodavanja u ekipi. Dosta od tih su pogrešna, ali za dobro dodavanje trebaju dvojica. Kek je stvorio neku varijantu Modrića od igrača koji je imao SAMO trku i lomljenje protivnika za koje je dobivao žuti po utakmici.

Mene osim što volim toga igrača žulja trenutak. Momčad je bez današnjeg Brezovca (boli me kako je / da li je igrao prošle ili prije 10 sezona), govorim o sada, slabija bez njega, a i jasno se govori da nam fali takav tip igrača već tjednima. I da sutra dođe mister x na njegovu poziciju, trebati će vremena da se uklopi, a Dinamo neće prosuti puno bodova tako da je vrijeme za uigravanje prošlo.

Jasno je da im možemo konkurirati ove sezone i ako svjesno slabe momčad (bez obzira na partnerski odnos) znači da koče ambicije iz nekoga razloga i onda će se opet početi kucati naši kosturi iz ormara kojih ima i previše nažalost i koje tamo drže bajkovito nevjerovatni uspjesi i još nevjerovatniji novi stadion.

Da zamijene Kramu za Gotala i daju im još milijun eura bio bi lud, ali nebi vikao "uprava napolje", ali većina nije takva.

Ponoviti ću se, jedino mogu prihvatiti naredbu gazde, dajte nam Brezovca ili da Brezovec sam želi ići ća za veći novac (ali kakav veći kad je posudba). Ostale stručne razloge ne prihvaćam, a financijske još manje.

Offline coban

• Inćun
  • *
« Odgovori #32 u: Kolovoz 30, 2014, 21:10:36 »
Nadam se da se nije posvadio sa Kekom . Pročital sam oproštajni intervju sa Brezovcem a nigde ne vidim da je spomenuo Keka..

Puca možda negde?

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #33 u: Kolovoz 30, 2014, 21:15:36 »
Zahvalio se i treneru. A Keku je on cijelo vrijeme jedan od ljubimaca..

Offline MonadiFiume

• Inćun
  • *
  • Gonzo
« Odgovori #34 u: Kolovoz 30, 2014, 21:26:13 »
Nadam se da se nije posvadio sa Kekom . Pročital sam oproštajni intervju sa Brezovcem a nigde ne vidim da je spomenuo Keka..

Puca možda negde?

https://www.youtube.com/watch?v=bLynlrkJPBw

spomenuo je Keka, nisu cijeli razgovor prenijeli u članku...
...too weird to live, to rare to die...

Offline jani

• Veteran
« Odgovori #35 u: Kolovoz 30, 2014, 21:59:35 »
Sad kad sam odslušao ovaj intervju, dolazim do pitanja, je li ova posudba bila dogovor i nagrada Brezi?
Naravno da mu nije lako, i stvarno Brezi kao dečku svaka čast jer mislim da mu emocije definitivno nisu glumljene.

Da je neka svađa ili slično ne bi išao u klub gdje su opet svi naši... kao drugo ovo je posudba...

Offline FoFi

• Senior
« Odgovori #36 u: Kolovoz 30, 2014, 23:08:32 »
Puno buke nizasto. Je, Brezovec je ovu sezonu igrao najbolje otkad je u Rijeci, ali strucna procjena je da bi sjedio na klupi ili bio na tribini sad kad se ekipiramo. Ponavljam - procjena nase struke. Pametnome dosta.
Koliko je tek buke bilo kad je isao Benko, a pokazalo se da smo bolji bez njega.
Brezovcu svaka cast - ove sezone me je demantirao i pokazao da nije bezveznjak s mudima kakvim sam ga smatrao, ali i dalje stojim pri konstataciji da je limitiran i da on nece nimalo falit u nastavku sezone. OK, centarsut je bio dobar, ali zato su i dovedeni  drugi igraci.
Prije nego mi date minus, volio bih da pogledate situacije prilikom kojih smo dobivali golove ili je bila sansa za protivnika i pogledajte gdje stoji odnosno kako se krece Brezovec u tim situacijama. Pa onda usporedimo to sa ostalim nasim veznjacima. Samo to.
Brezovcu hvala za sve asistencije i sretno dalje u karijeri!

Projekt

• Gost
« Odgovori #37 u: Kolovoz 31, 2014, 11:27:33 »
Nakon procitanoga intervjua dusa i tilo su mi sada mirni. :)

Jos jednom sretno i pokazi Talijanima Gatusa 2.0.

Projekt

• Gost
« Odgovori #38 u: Rujan 03, 2014, 20:38:31 »
Pogrijesio sam ocito kad sam mislio da na posudbi ide ista placa.

Duplo veca placa je solidan motiv, ali njegove suze prilikom zamjene protiv Zadra, kao i izjave nakon ipak dokazuju da nogomet negdje nije samo bezosjecajni show i utrka za novcem vec i vise od igre.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #39 u: Rujan 03, 2014, 21:34:57 »
Lijepi je bio pljesak na Kantridi. Ne sjećam se da se ikome toliko pljeskalo kao njemu. Moram priznati da sam ponosan na svoje sugrađane. Baš je bilo lijepo, emotivno i dostojanstveno. Vjerujem da to Brezovec neće nikada zaboraviti.

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #40 u: Rujan 03, 2014, 23:01:09 »
Lijepi je bio pljesak na Kantridi. Ne sjećam se da se ikome toliko pljeskalo kao njemu. Moram priznati da sam ponosan na svoje sugrađane. Baš je bilo lijepo, emotivno i dostojanstveno. Vjerujem da to Brezovec neće nikada zaboraviti.

potpis.

Offline coban

• Inćun
  • *
« Odgovori #41 u: Rujan 04, 2014, 12:36:08 »

youtubelink

spomenuo je Keka, nisu cijeli razgovor prenijeli u članku...

Hvala ti za info, nisam stignuo pogledat link :)

Online TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #42 u: Siječanj 12, 2016, 15:50:00 »
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/povratak-brezovca-ne-zanimaju-nas-dinamo-i-hajduk-nego-samo-nasa-igra/109943/

Citat:
Prevladali su osjećaji i jako sam sretan što sam ponovno ovdje. Bila je ta ponuda iz Serie „A“, ali kada sam sjeo na pregovore s Rijekom, sjetio sam se lijepih trenutaka i znao sam da je dobro da se vratim i da napravimo nešto veliko.

Dobrodošao natrag, Breza! :)

Offline monte lumaka

• Inćun
  • *
« Odgovori #43 u: Siječanj 21, 2016, 21:01:27 »
Danas naletio na članak Spezie u kojem su objavili da nam se Breza vratio. Uglavnom velika vecina komentara njihovih navijaca u kojem se žale na taj potez uprave i žale šta je Breza otisao u "svoj "klub.