• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL 22. kolo: Rijeka - Lokomotiva, petak 12.2. u 18h  (Prikazano: 9317 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Odg: HNL 22. kolo: Rijeka - Lokomotiva, petak 12.2. u 18h
« Odgovori #45 u: Veljača 13, 2016, 21:34:32 »
Meni je samo utakmica s NajKatolicima bila, po pitanju osjećaja i atmosfere, nalikovala Kantridi. Sve ostale - kao da sam u kinu. Dođem, odem, Rijeka nekad dobije, nekad remizira, ali osjećaja i nema. Čudno. Na ružan način.
Osim toga, ja sam na Z9 i taj mi je dio tribine prepasivan za mene. Ljudi su kao u kinu. Nema yebavanja mater, ili ako ima, ima vrlo malo, nema temperamenta, tipični pasivni Primorci. Yebe nas s te strane taj mentalitet, nekad je dobar, ali nekad fali krvi, force.

Što se tiče cijena ulaznica - problem je najveći u tome da nema mladih, tinejdžera, buduće Armade, novih navijača. Dosta me rastužila slika s posjeta stadionu ove prve ekipe članova koja je imala rođendan - nema mladih ljudi, upravo ovih koje sam nabrojio. Nema i nema. Puno starijih i puno mladih dvadesetogodišnjaka i tridesetogišnjaka. Ok, društvene mreže su sjebale puno toga, nije ni do stadiona (ovo me podsjeća na situaciju od prije 2 sezone, Rijeka-Hajduk 4-1, atmosfera ludnica, 3 dečka, 15-16 godina po mojoj nekoj procjeni, sjede do mene na F, rade selfije, Rijeka ubija a oni ko na ledu, ne znaju se ponašati,  ne osjećaju, ali važno da su se slikali...  :'().
E sad... Da li 15-16 godišnjak, selfi generacija, ima 90 kn za utakmicu? Ima kuki. Ako i ima, ići će negdje drugdje vani. Osim toga, ne zaboravimo da je Rujevica vrlo nepristupačna lokacija za doći javnim prijevozom, nego Kantrida. I to ima utjecaja. Onaj tko nema auto - taj neće na Rujevicu.

Mislim da bi sjeverna tribina, kada bi se izgradila, riješila dosta problema: veći kapacitet, ali sa sigurno manjim cijenama ulaznica. Još kada bi bila ovalna... Bomba.

Kad ovo dovedemo u kontekst da je Rijeka na prvom mjestu gradova u Europi po gubitku stanovništva - loše nam se piše, jako loše.

Da budem iskren, kada sve ovo zbrojim, ne bih zamjerio Mišku da ne gradi novu Kantridu, ni najmanje. Okrutno, ali stvarnost je takva.

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #46 u: Veljača 13, 2016, 22:21:07 »
Uh, dosta je nekog beda ovdje s obzirom da smo prvi na tablici. :) Ja nisam oduševljen igrom ali jesam rezultatom, za sada dovoljno. Jedan def. vezni manje a jedan polušpic / napadač više (Matei?) na Kantridi bi trebalo biti standardno rješenje. Možda i to dočekamo. Dobro da se Breza vratio.

Vezano za novu Armadu, pomirimo se da nove generacije neće imati onaj naboj iz prošlih vremena jer moraju svakih minutu - dvije provjeriti statuse na fejsu, čekirati je li Kanye West israo nešto novo na iTunes i škicnuti Rihannu na instagramu. Mate Maleš nije dovoljno fotogeničan da bi bio ičiji idol. Najveća želja mu nije igrati u Barceloni nego chillati čuvajući ovce na Dinari. So not cool. Druga tema...
« Zadnja izmjena: Veljača 13, 2016, 22:22:45 od river »

Offline lavic

• Veteran
« Odgovori #47 u: Veljača 14, 2016, 12:42:28 »
@Ton(i)to  kamo si na Z9? Javi se za pivu.