• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijelazni rokovi 2015/16  (Prikazano: 205194 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: Prijelazni rokovi 2015/16
« Odgovori #855 u: Siječanj 28, 2016, 23:35:02 »
On je projektov crni alter ego sa tamne strane
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #856 u: Siječanj 29, 2016, 16:55:46 »
http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Radosevic-ostaje-na-Rujevici-Matei-u-dolasku
Citat:
Josip Radošević ostaje na Rujevici. Uspješno su okončani razgovori  pod Vezovom. Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora Srećka Juričića, koji je vijest potvrdio, dogovorio je Radoševićev ostanak s Napolijem i igračem. Odnosno otkup ugovora. Za dan, dva trebali bi potpisati ugovor.

Mance je iz Napulja poletio za Rumunjsku na drugi »tajni zadatak«, koji to više nije. Naime, Rumunji su objavili da je Rijeka zainteresirana za Florentina Mateia, 22. godišnjeg krilnog napadača koji je u 15 nastupa postigao šest golova...To je Rijekin »Mister x«.

Radoševićš ostaje, Brezovec se vratio, Bradarić je zaustavljen na putu za Bergamo, potvrda je da Rijeka misli ozbiljno u nastavku prvenstva, sprema lov na Dinamo. Kek ima u napadu i veznom redu puno mogućnosti slaganja momčadi prema trenutačnim potrebama, odnosno kombiniranja tijekom same utakmice.

O jebem ti pleme. Znači htjela ga je Atalanta i mi smo ga odlučili ne prodati.  :) :) :)

Radošević ostaje, što je plus po meni. Jedini "problem" jest konkurencija sad, za nadam se dvije pozicije u sredini konkuriraju Maleš (odličan), Močinić i Radošević. Bradarića ne smatram ozbiljnim pored njih trojice uopće... Neka me demantira, ali sumnjam. Kajević je očito novi Jugović, znači krila i popunjavanje gdje zatreba. Gavranović je polušpica. Fali to desno krilo, a brine me što taj Matei ipak nije desno krilo nego of. vezni. Bit će rošada vjerojatno raznoraznih.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #857 u: Siječanj 29, 2016, 17:14:17 »
Pa kako nije odlučeno prodati Bradarića  :o? Stvarno čudno. Kek očito vidi u njemu nešto na što smo mi slijepi.

Ovo ostalo... Super, ova ekipa bi mogla napasti prvenstvo vrlo, vrlo ozbiljno, ali biti i dobra u Europi sljedeće godine.
200k eura o kojima se pisalo da nudimo za Mateia - nema šanse, radi se o sigurno više novaca.

Inače, čitam da si je Leško uzeo novo prometalo, q7. Očito su mu itekako podebljali ugovor. Neka, to može biti samo dodatan motiv svima da ako ispune zahtjeve mogu dobiti više.
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2016, 17:23:00 od Ton(i)to »

Offline Ton(i)to

• Veteran
« Odgovori #858 u: Siječanj 29, 2016, 17:35:52 »
Ako dode Florentin Matei napokon cu vam otkriti tajnu tko sam.ja ustvari :D
Nije još potpisao, ali oštrimo pera...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #859 u: Siječanj 29, 2016, 18:14:31 »
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Ton(i)to

• Veteran
« Odgovori #860 u: Siječanj 29, 2016, 19:50:47 »
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/pregovori-u-napulju-i-bukurestu-u-tijeku/111265/

Opet je krajnje neizvjestan transfer Radoševića... E moj Josipe... Pusti pare, otvori srce, igraj nogomet! Ole!!!

Ako dođe Matei, neovisno o Radoševiću, definitivno smo jači nego na jesen. E sad, da li će Kek to uspjeti složiti kako treba... Nadajmo se. Sviđa mi se što neovisno o tome da li će se kockice složiti u kvalitetan mozaik, imamo/imati ćemo igrače koji su dobri 1 na 1, a to je zapravo ključno kad se bunker probija.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #861 u: Siječanj 29, 2016, 19:53:26 »
Ako dođu i Radošević i Matei, uz prethodne Gavranovića i Brezovca, pa i Kajevića, bio bi to možda najbolji zimski rok dosad, jer na zimu je teško dovesti klasne igrače unutar budžeta.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #862 u: Siječanj 30, 2016, 13:39:52 »
http://sportanalytic.com/football/182720lider-volini-prodovzhit-kareru-v-primeri.html

U igri smo navodno mi, Espanyol (mi smo dali više novaca od njih Volynu) i Sivasspor.

Offline lavic

• Veteran
« Odgovori #863 u: Siječanj 30, 2016, 16:51:43 »
To krcanje i uhodavanje znači da Močo i Maleš na ljeto idu?

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #864 u: Siječanj 30, 2016, 21:41:48 »
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/florentin-matei-na-korak-od-rujevice/111328/

:) :) :)

Citat:
Angažman Mateia nije bio nimalo lak zadatak. Još za vrijeme priprema u Dubaiju Mance je naznačio kako se Rijeka za naklonost, tada još neimenovanog Rumunja, “bori s velikim morskim psima”. Prema ukrajinskim medijima u igri su između ostalih bili španjolski Espanyol, turski Sivasspor, talijanska Fiorentina te kao najnoviji interesent ukrajinski Šahtar. No Matei će, prema svemu sudeći, karijeru nastaviti na Kvarneru.

Dobro, ne pušim da je odabrao nas pored Šahtara, ali lijepo će biti ako ga uspijemo na kraju dovesti.

Offline Ton(i)to

• Veteran
« Odgovori #865 u: Siječanj 30, 2016, 21:58:51 »
Da, i ja nekako sumnjam da smo se borili sa Šahtarom, ali ajd'...

'Ajmo se početi igrati igre - formacija!!!  :P

Vargić - Risto, Leško, Samardžić, Bertoša - Maleš, Močinić, Kajević - Gavranović, Tomasov, Bezjak. U ovoj verziji ne igraju: Mitrović, Matei, Balaj, Brezovec... Brutalno smo popunjeni.
Jedina slabija točka nam je lijevi bek.

Po meni, Bezjak i Gavranović će sigurno igrati veliku većinu utakmica, jednostavno su kvalitetni. Tomasov kao glavni igrač ove sezone bi isto to trebao, a onda dolazimo do Balaja, Mateia...

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #866 u: Siječanj 31, 2016, 09:54:05 »

Radošević otpao. Netko traži previše, Volarić okrivio agenta. Ali da je Radošević htio ostati pod svaku cijenu, već bi se dogovorili. Zarada u Rijeci je odlična, ali do određenih granica, a njemu je kristalno jasno da će sljedećih šest mjeseci provesti u Serie B ili ako mu se posreći u 2. Bundesligi... Nemam neko posebno mišljenje o tom transferu, jasno mi je da je planiran da može odmah uskočiti na ljeto kada je izgledan odlazak ili Maleša ili Močinića, pa da ne tražimo tad i tu poziciju. Ali kad se sjetim da bi postao igrač od milijun eura odštete, odmah se ohladim. Pozz Radoševiću.

Piše da je Matei boravio u Rijeci zadnjih dana, tu su mu pokazali projekt 8) i da je načelno sve dogovoreno, preostaje sad da se uključi neki jači i bogatiji klub u priču i odnese ga nama ispred nosa. Ipak, nadam se da neće do sutra ujutro...

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #867 u: Siječanj 31, 2016, 11:10:00 »
Meni je pomalo žao Radoševića. Mislim da je to igrač koji obećava i koji bi mogao napraviti karijeru. Volio bih da se nađe zajednički jezik, odnosno da agent/on smanji potraživanja i priključi se Rijeci. Ne dođe li do toga neću roniti suze, naporotiv! No, šteta.

Naša uprava je bila korektna i konkretna i ništa im ne mogu zamjeriti. Dapače. Čini mi se da su obavili vrlo kvalitetat prijelazni rok, podigla se ljestvica, podigli su se kriteriji pri dovođenju igrača, dovuklo se i par mladih igrača koji obećavaju, nitko od bitnih nije otišao i očito se planira svojevrsna smjena na ljeto - tada vjerujem da će nekoliko lasta napustiti jato. No, ono što je dobro - očigledno se planira.
Čak i da propadne transfer Mateia.

Thumbs up!

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #868 u: Siječanj 31, 2016, 11:57:31 »
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #869 u: Siječanj 31, 2016, 12:13:49 »
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/messi-din-ghencea-e-la-cesena-florentin-matei-va-imparti-vestiarul-cu-adrian-mutu-261359.html

Messi din Ghencea

Tako su mu tepali 2011. kad je išao u Cesenu, stadion im se u puku zove Ghencea...