• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijelazni rokovi 2015/16  (Prikazano: 151507 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Ljetni prijelazni rok 2015/16
« Odgovori #420 u: Kolovoz 07, 2015, 10:37:49 »
  • Nije se par dana pisalo ništa pa da iz glave samo kažem što sam pročitao posvuda...

Alex raskinuo sa Espanyolom, navodno bio u Rijeci na rundi pregovora, na kraju potpisao za Reading - Championship.

Vešović raskinuo sa Torinom.

Spezia dovela Olivera Bozanića (Australija, 26, "iskusni veznjak", reprezentativac, igrao u Švicarskoj), možda on stiže nama?

U jučerašnjem NL je bio jedan od podnaslova o Miralu i novom ugovoru - njegova izjava da je dobio ponudu, ali zasada to nije ono što on traži.

Tomečak i Leovac i dalje valjda status quo...

Offline Fiumano

• Morčić
    • **
    « Odgovori #421 u: Kolovoz 07, 2015, 11:22:06 »
  • Nije se par dana pisalo ništa pa da iz glave samo kažem što sam pročitao posvuda...

Alex raskinuo sa Espanyolom, navodno bio u Rijeci na rundi pregovora, na kraju potpisao za Reading - Championship.

Vešović raskinuo sa Torinom.

Spezia dovela Olivera Bozanića (Australija, 26, "iskusni veznjak", reprezentativac, igrao u Švicarskoj), možda on stiže nama?

U jučerašnjem NL je bio jedan od podnaslova o Miralu i novom ugovoru - njegova izjava da je dobio ponudu, ali zasada to nije ono što on traži.

Tomečak i Leovac i dalje valjda status quo...

Alex, nek je sa srećom. Vešu vratit a Tomečaka prodat. Vešo mi je uvjek izgledao sasvim solidno i igrao je sve bočne pozicije. Uz Rileta smo riješili desni bok.

Bozanića bi rado vidio kod nas da se pojača vezni red - Močo, Brada, Moises, Maleš i Mišić je previše tanko za ključne uloge u ekipi.

Miral li-la - odličan prošle sezone, neprepoznatljiv ove. Svejedno bi mu dao šansu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online Fornax

• Forza Fiume

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #424 u: Kolovoz 07, 2015, 13:52:27 »
  • Odlično. Desni bek je sad genijalno popunjen po meni. Ristovski se pokazao kao vrhunski igrač, a Vešović povratak sam priželjkivao.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #425 u: Kolovoz 07, 2015, 14:38:29 »
  • Tooo! Di mi je onaj gif sa Poljuda? Tko zna koliko  će trebati vremena da Kek od Ristovskog napravi vrhunskog  lijevog beka / krilo ako i Leovac ode? Ja gađam do ožujka.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #426 u: Kolovoz 07, 2015, 14:50:06 »
  • Dobrodošao. Inaće dobar je on i na LB kad treba.

Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #427 u: Kolovoz 07, 2015, 15:50:29 »
  • vešo je valjda onda spreman za klupu opet jer ristovski je do sada pokazao da je bolji. možda ga lijevo stavit ako/kad leovac ode, a tomečak očito onda pozdrav, hvala na svemu i vidimo se nekom drugom prilikom.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #428 u: Kolovoz 07, 2015, 17:04:51 »
  • vešo je valjda onda spreman za klupu opet jer ristovski je do sada pokazao da je bolji. možda ga lijevo stavit ako/kad leovac ode, a tomečak očito onda pozdrav, hvala na svemu i vidimo se nekom drugom prilikom.

Oba su sposobni igrati i na lijevom boku. Samo je pitanje zašto se sad vraća, kad je Kek bio rekao da će igrati samo onaj koji to želi. Jesu li mu bolju ponudu dali? To su mogli onda odmah jer se znalo da Tomečak bi mogao odlepršati. Ili je on smanjio zahtjeve s obzirom da opet bi bio višak u Torinu?

mountain-Orlić

• Gost
    « Odgovori #429 u: Kolovoz 07, 2015, 17:09:35 »
  • Mijenjam Tomečaka za Vešovića iste sekunde

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #430 u: Kolovoz 07, 2015, 19:44:23 »
  • http://www.nk-rijeka.hr/vijest/marko-vesovic-ponovno-u-rijeci/
    http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/povratak-u-rijeku-marko-vesovic-ponovno-clan-bijelih/98770/

Citat:
    Crnogorski bek potpisao je trogodišnji ugovor sa Spezijom i u dogovoru partnerskih klubova stigao na posudbu u Rijeku. Na isti način doveden je ranije i Stefan Ristovski, budući da ovaj tehnički manevar omogućuje igračima izvan EU da ne postanu „stranci“ na talijanskom te općenito inozemnom nogometnom tržištu.

Nekako bi radije da su i Vešović i Ristovski naši naši, ali ajde ionako novac ide u isti fond i te fore... Radije bi da nije tako, ali onda ne bi bilo ni ovog drugog što je dobro pa se lako pređe preko toga.

Dobrodošao (natrag), ne znam koji si k odlazio uopće.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #431 u: Kolovoz 07, 2015, 19:49:18 »
  • nije ovo dobro jer kod moguce prodaje novac ide špaciji. jebala ih špacija

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #432 u: Kolovoz 07, 2015, 19:56:12 »
  • Pa to me i nervira, ali onda se sjetim da je to na kraju jedan vlasnik, i da Spezija i Rijeka sutra prodaju igrača za 20 milijuna eura, mi bi ionako doveli dva igrača od 400 tisuća i dodali još jednu tribinu na stadion. Pa onda shvatim da i nije toliko bitno. To je realnost i treba prihvatiti... Nećemo imati tipične transfere i to je to.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #433 u: Kolovoz 07, 2015, 22:15:18 »
  • I Speziu i Rijeku finacira Social Sports. Isti vlasnici. Dakle, kasa zajednička.
    Zato je i puno pametnije i Ristovskog i Vešovića zadržati pod ugovorom u Speziji jer bi u protivnom postali extracomunitari ondnosno stranci i samim time se onda smanjuje manevarski prostor kod budućeg transfera. Sigurno će Ristovski biti zanimljiviji Juventusu ili Frosinoneu ukoliko ne zauzima jedno od mjesta za strance.

Ali, ono što je ključno i što valja konačno shvatiti Spezia i Rijeka su dio iste gurpe - Social Sportsa. Kao što su Seat i Audi dio Volkswagen grupe.

EDIT: raduje me Vešovićev potpis. Znamo da se radi o solidnom igraču i da sada sigurno ne ovisimo o Tomečaku, a ni lijevi bok nam nije, u slučaju Leovčevog odlaska - rupa. Jedino mi je žao što to nisu napravili prije mjesec dana. Možda se ne bi dogodio Aberdeen. Prokleti Aberdeen!
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 07, 2015, 22:18:14 od Vado mangnar »

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #434 u: Kolovoz 07, 2015, 23:48:13 »
  • Odlican potez kluba s Vesovicem, zalim pomalo za Alexom, imao je ono nesto sto npr ne vidim kod Bradarica..

E sad definitivno bi ipak nabavio i lijevog beka buduci da Leo odlazi.. ovo krpanje sa desnjacima na lijevoj strani je samo privremeno rjesenje u slucaju ozljeda ili kartona ljevaka..
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2015, 00:06:09 od goginho »