• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijelazni rokovi 2015/16  (Prikazano: 143557 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: Ljetni prijelazni rok 2015/16
« Odgovori #555 u: Kolovoz 27, 2015, 13:12:48 »
  • 0
  • 0
  • mi ili cemo nekog boljeg igraca preplatiti,jer za manje novce ce otici u neku drugu ligu ili otkrivati nepoznate talente,pa ako uspije super ako ne jebiga,ili se nadat nekom igracu koji zeli oziviti svoju posrnulu karijeru kao na primjeru E.Z. ili M.J.
    Možeš molim te napisati o kojim individuama je riječ. Bilo bi lijepo puno ime i prezime. Hvala  :-*.

:P
    navodjenje tih individua bi ugrozilo moj ionako poljuljani status samim isticanjem njihovih inicijala,ali da je steta je steta,cak i jahovic mi je odlicno izgledao,da je sve bilo planski nebi osjetili odlazak krame i neplanirani odlazak druge individue,a ovako se moramo snalaziti.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2015, 13:14:27 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #556 u: Kolovoz 27, 2015, 13:24:28 »
  • 1
  • 0
  • Citat:
    Ton(i)to: Ove priče o transferima su onako, očekivane. Nemamo para za ponuditi, liga slaba, nezamiljiva, korumpirana, pašnjaci umjesto terena... Ok. Ono što me zanima je da li Miško u bliskoj budućnosti zaista misli potrošiti na kojeg Mr X-a kada više ne bude infrastrukturnih troškova ili je ova naša realnost, mislim na kvalitetu igrača? Da se razumijemo, i ovako je dobro, ali ispred sebe imamo prepreke koje će biti jako teško srušiti - prepreke financijske prirode i prepreke neregularne lige. Posljedice ovih prepreka su te da smo već sada dostigli svoje limite u rezultatskom smislu. Ono, ne možemo biti više od drugog mjesta, a u Europi - šta se napravi, napravi.
    Bojim se da je boldana rečenica prava istina u ovom trenutku.  Što znači 2-4 mjesto u HNL, Europa, plasman u EL ovisno o ždrijebu i trenutnoj kemiji u momčadi.  Tako 2-3 godine i ako se zvijezde poslože (prvenstveno ako kamp počne proizvoditi igrače) i poživi nam par Volpi-Miško, te kad se oporavimo od infrastrukturnih troškova, možemo misliti na uzlet prema gore.  Do tad uživajmo u pobjedama protiv Splita, Osijeka, Hajduka i inih, i ne budimo nervozni kad ne ide bolje, više, jače, jer je to objektivno stanje.  Nismo Barcelona (mada i za njih ima lijeka).  Malo više guštajmo nedjeljom na Rujevici, gdje je očekivana pobjeda, a malo manje se grizimo u sebi i među sobom.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #557 u: Kolovoz 27, 2015, 14:56:51 »
  • 0
  • 0
  • To je više manje to.
    Ciljevi, po meni, bi u idućih par sezona, do završetka izgradnje Kantride, trebali biti:
    - minimalno drugi - jer se s Dinamom ne možeš nadmetat (jer to nije nadmetanje to je nešto što nema veze sa sportom). Dakle, na neki način biti bolji od svih ostalih pri čemu mi se Hajduk i dugoročno Istra čine kao jedini mogući suparnici.
    - U kupu doći do kraja: dakle ili poraz od Dinama u finalu/polufinalu ili osvajanje.
    - Playoff EL iz godine u godinu.

Manje od toga predstavlja razročaranje (veće ili manje ovisno o (ne)postignuću), više od toga je sportski uspjeh.

U skladu s time valja planirati prijelaznu politiku, a to mi se čini u klubu i više-manje rade.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #558 u: Kolovoz 27, 2015, 15:01:39 »
  • 0
  • 0
  • Ove spike kako je HNL korumpiran i nezanimljiv igracima nemojte ni spominjat niti ih uzimati zdravo za gotovo. Nasa liga kakva je da je je u zadnjih 5 godina dva puta bila u LP, dva puta po dva kluba u skupinama EL i iz nje je izaslo dosta igraca koji su se (mamic ih je) prodali u elitne lige. Uostalom i Kramaric je tu. Nije stvar u ligi nego u parama.

Ja se dam kladit da je nas budzet lani bio bolji nego danas kad su place u pitanju.

Nemamo mi para za bolje od ovog sta imamo i to je to. Kolko sam skuzio Mancea do zime ce nam ljevog beka igrat desnjaci. Pa bi mi naslov...haujesnou.

Ude li Hajduk u EL pitanje je dal cemo uopce bit jaci za to drugo mjesto jer oni ce se sigurno pojacat. Bobanom i Krovinovicem za pocetak.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #559 u: Kolovoz 27, 2015, 15:51:21 »
  • 0
  • 0
  • Mene malo nervira ta statičnost naših u klubu. Dobro, možda je to krivi zaključak, možda smo sa Kranjčarom i Eduardom pregovarali istovremeno i trebali su doći u RI isti dan obojica pa su dobili ponudu iz Kijeva/Donjecka od milijun eura. Odnosno, možda cijelo ljeto pričamo sa igračima kao onaj lijevi bek iz Intera, ali nas odbiju. I to je ok, barem su jasne namjere. Odbiju nas zbog novacai nema tog rješenja koje će to popraviti osim više novaca.

Ali ako nije krivi zaključak, onda mi to itekako smeta. Ima još 10ak dana za transfere pa neću brzati, ali ako stvarno uđemo u sezonu sa 3 desna beka, a samo 2 napadača, odnosno samo jednim ljevim bekom, onda su naše ambicije postojati u ligi i dati sve od sebe u Europi.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #560 u: Kolovoz 28, 2015, 17:25:45 »
  • 0
  • 0
  • Na Sportnet netko napisao da Krovinović dolazi u Rijeku... Ne bi bilo loše. :)

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #561 u: Kolovoz 28, 2015, 17:27:14 »
  • 0
  • 0
  • Na Sportnet netko napisao da Krovinović dolazi u Rijeku... Ne bi bilo loše. :)

https://www.youtube.com/watch?v=8Ye7PfobKPQ

edit: Koliko god da podrzavam upravu i svaku odluku vise manje mislim da bi ovo bilo predobro za ocekivat od njih.

Krovinovic je dragulj...po meni ako bi dosao bio bi poslje Krame najbolja kupovina ikad, nekako mi predobro zvuci...ne vjerujem da ce doc.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 28, 2015, 17:33:01 od Traxxtor™ »

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #562 u: Kolovoz 28, 2015, 17:42:01 »
  • 0
  • 0
  • Vjerujem da su pokušali, ali da će na kraju otići u Dinamo, čisto zbog logike... Mamić će Mediću i njemu dati više para, zna da ide u Lokomotivu i vjerojatno nema ništa protiv toga jer ako bude dobar zna da ide u Dinamo pa u reprezentaciju itd itd itd

Volio bi da dođe tu, ali teško.

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #563 u: Kolovoz 28, 2015, 18:02:19 »
  • 0
  • 0
  • Šta ne piše danas u sportskim da je Šovšić blizu Rijeke? Kao zadnje dvije utakmice nije ni igrao, a sad su u lokomotivu stigli pamić i huseinović. Zar je to baš svima promaklo? Ili sam ja opet krivo čitao

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #564 u: Kolovoz 28, 2015, 18:40:13 »
  • 0
  • 0
  • Lesički je to... Mislim da naši ne traže Šovšiće koji igraju za sebe i kako ih je volja. Dobar igrač, ali sebičan i ne igra obranu.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #565 u: Kolovoz 28, 2015, 22:15:13 »
  • 0
  • 0
  • To što je netko napisao je bila patka. :D Nažalost.

Na Areni komentator rekao da Krovinović finalizira transfer najvjerojatnije u Portugal. Greška naših, osim ako sad odšteta bude 800 tisuća i više. Sve ispod toga, kad se 300+oprost duga dao za Bradarića, bio bi odličan posao.

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #566 u: Kolovoz 29, 2015, 01:39:28 »
  • 0
  • 0
  • Pa sta ako je 800k ... jesu prodali Leovca za 1.8m ... uostalom ovo je ulaganje u igraca kojeg ces prodat kasnije, ili ce ti vratit golovima i asistencijama.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #567 u: Kolovoz 29, 2015, 09:54:14 »
  • 0
  • 0
  • Naši nažalost ne razmišljaju tako. Svjesni su toga, ali ne idu tim putem već love Tomasova, igrača koji je već u godinama i realno neće biti neki unosan transfer za godinu dana npr. Ni to nije loš put, ali na takav način nećemo pronaći novog Mitrovića ili Kramarića, koji su bili prilično mladi kad smo ih platili.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #568 u: Kolovoz 29, 2015, 10:19:26 »
  • 0
  • 0
  • Tomasov je, kao i mnogi prije njega, došao u HNL oživiti karijeru. Ali je bio dovoljno pametan da izabere ozbiljan klub s ozbiljnim trenerom. Nije njemu napeto da ovdje bude do kraja karijere, ako bude igrao na ovoj razini ode on dalje jako brzo. Prisjetimo se samo Jajala.

A glede ove rasprave oko Krovinovića, Šovšića, Vlašića i Balića, nekako mi se čini da bi svi mi htjeli da se nekoga dovede, čisto eto zbog statistike. Kao ono u FM-u kada imaš definiran roster, a onda se otvori mogućnost da dovedeš još jednog dobrog igrača za sitne pare pa te krene....

Već sam napomenuo, igrače treba dovesti u skladu s ambicijama. Ako želimo napasti prvenstvo definitivno nam treba igrač tipa Jajalo, znači netko tko je igrao ozbiljan nogomet u životu i ko je naučen igrati pod pritiskom. Ako klub nema tih ambicija iz razloga koji nama nisu poznati, onda se slažem s Kekom da se treba okrenuti unutarnjim pričuvama, evo ovi naši Nigerijci razvaljuju u Šibeniku. Ova ekipa, kakva je sada, ne može se nositi s Dinamom i pratećom logistikom, ali može biti druga bez previše muke. Nas to naravno ne zadovoljava ali mi tu nismo faktor koji odlučuje.

A da bih ja osobno radije platio neku kintu za Krovinovića ili Vlašića umjesto dovodio Cissotija na posudbu, bi, ali......
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #569 u: Kolovoz 29, 2015, 11:37:10 »
  • 0
  • 0
  • 29.08., a mi nismo doveli nikog. Bitnog.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''