• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: hnl: 8. kolo Rijeka vs Osijek, 30.08. Rujevica, 21:00h  (Prikazano: 8460 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
hnl: 8. kolo Rijeka vs Osijek, 30.08. Rujevica, 21:00h
« u: Kolovoz 26, 2015, 10:23:44 »
  • Srijeda ide, Orijent je arhiviran, a nove teme nema. Dobijemo li ove eto mi "triplete" 3/3 ove sezone, iako mi karma usprkos tome i nije nešto previše narasla.  :(

No dobro, okrenimo se nogometu. Dakle, nakon uvjerljive pobjede u dalmaciji, slijedi nam (ufam se) rutinska pobjeda. Kažu da se pobjednička ekipa ne mijenja, ali ova će se morat promijeniti jer će nam lešković na prisilnu pauzu:

Na golu očekujem Vargića

Obrana bi trebala biti "splitska", s izmjenom lešković-mitrović dakle:

Ristovski-Samarđić-Mitrović-Tomeščak.  Možda da se da prilika malo Bertiju, tek toliko da izvršimo mali pritisak na Tomicu, jer njegov rok samo što nije istekao. Ili da gurnemo Vešovića na desnog beka, pa malo odmorimo Makedonca (iako, sad je pauza-pa nek se odmara u reprezentaciji)

Vezna linija je malo škakljiva:
     maleš- močinić - tomasov bi trebali biti neupitni, a za ostali dvojicu (ako bude 4:2:3:1 ili 4:3:3), bi trebali tražit između roshija (bio solidan u splitu), bradarića (nekako mi je on prvi pick za klupu), te mojzesa i sharbinija. Jugović je aut, a vešović mi ne djeluje za krilo koje će razbijat bunker. Dakle moja nekakva insinuacija:

Tomasov-Maleš-Močinić-Roshi

Pulušpica Anas ili Mojzes. Ovo će biti dilema jer Anas nije u nekoj formi, ali je igrač koji će odigrat utakmicu ovisno o milion faktora (položaj zvijezda, utjecaj mjeseca, lovostaju riba, vlazi u zraku, brzini pasa na kladioni), tako da prosječan navijač ne zna šta ga čeka kad izađe s onom svojom izblajhanom frizurici. Mojzes je malo manje izblajhan, pa je i varijacija njegove forme konstantnija (ufaa, al ga mogu). 

Napad bi trebao po meni predvodit Bezjak (manji, okretniji, konkretniji i odmorniji) od Balaja.

Kratak zaključak, nadam se u laganu pobjedu - recimo 4:1, ipak varga mora barem jednom zaplivati - i euforično čekanje 15 dana za najveći sjevernojadranski derbi u Puli da razbijemo američke imperijaliste nakon što smo se najeli u Mcdonadlsu

« Zadnja izmjena: Kolovoz 26, 2015, 12:34:49 od TIR669 »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    Odg: hnl: 8. kolo Rijeka vs Osijek, 20.08. Rujevica, 21:00h
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 26, 2015, 10:28:30 »
  • Protiv bunkera bi skoro radije Bertošu nego Tomečaka jer on tu nema što napraviti. Ubačaji su mu koma zadnje vrijeme, a neće imati nekog prostora za trku naprijed-nazad jer ćemo mi imati posjed 60%+.

Sve ostalo po meni ok. Pritisak, agresiva i napadački od početka, Osijek je loša ekipa da bi mogli održati nulu jako dugo, jednostavno nemaju kvalitetu nikakvu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    Odg: hnl: 8. kolo Rijeka vs Osijek, 20.08. Rujevica, 21:00h
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 26, 2015, 12:12:38 »
  • Hajduk je pregazio Osijek s pol gasa. Kod njih je situacija u klubu očito živi horor, ali to ne znači da će odmah na Rujevici skinut gaće. Bit će problem zabit taj prvi gol, ali jednom kad ih se načme, očekujem da će im potonut moral i onda slijedi trpanje.

Al samo je bitno uvalit taj prvi gol što prije, jer čak i demoralizirane ekipe mogu bit zajebane dok je tekma u egalu. 0:0 je za njih nešto poput one naše nule na Maksimiru, što ju dulje budu držali, to grčevitije će se borit da ju ne ispuste.

Trenutna situacija s kartama:

Ispada da za Istok ima još samo 132 slobodna mjesta, iako ne znam koliko je to mjerodavno jer mi se nekako čini da je preko weba dostupan samo dio karata. Svejedno, Stadion će gotovo sigurno bit rasprodan.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    Odg: hnl: 8. kolo Rijeka vs Osijek, 30.08. Rujevica, 21:00h
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 26, 2015, 12:35:25 »
  • Ispravljena greška u naslovu, 30.8., ne 20.8. :)

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 27, 2015, 21:56:12 »
  • @Koma, odlično otvaranje i miriši mi da si u pravu sa svime, osim možda sa sastavom napada.  Mislim da je Kek konačno došao na svoje i da neće sad odustati od splitskih 4-1-4-1 (a ne 4-3-3, kao što se većinom pisalo).  Isto tako, mislim da Sharba mora još malo pretrpiti Kekove odgojne mjere a da će Moisesa čuvati ako ne mora riskirati.  Jedino mislim da će na desnom krilu početi Bezjak, jer jednostavno mora igrati, a treba nam i Balaj, majstor ničijih lopti koje šetaju po šesnaestercu.
    Prema tome, početni sastav predviđam:
    ------------------Vargić
    Ristovski - Mitrović - Samardžić - Tomečak
    ------------------Maleš
    Bezjak - Bradarić - Močinić - Tomasov
    ------------------Balaj

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 28, 2015, 11:26:43 »
  • Bilo kako bilo računamo na pobjedu.
    Hoće li i ovaj put Vizinger biti na klupi i dali bi mogao ući u slučaju dobrog rezultata.
    Hoće li netko Keku ponuditi izazov kao za Split.  :D
    Ja bih volio Tomasova na lijevom krilu a ostalo je izvjesno čini mi se, Varga, Tomi i Ristovski, Miral i Mitrović, Moco i Males, i Tomasov. A dalje možda zaigra sa dva napadača zna se koja, a desno može Sharba, Roshi, Veso, ima kandidata, i neznam šta je s Moisesom, s njim se sve mijenja.
    Glavno da pobijedimo.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 28, 2015, 14:24:40 »
  • Hoće li i ovaj put Vizinger biti na klupi i dali bi mogao ući u slučaju dobrog rezultata.
    Hoće li netko Keku ponuditi izazov kao za Split.  :D

Izazov stoji. Ovoga puta još sam i sigurniji da neću past jer Rijeka 2 igra sutra i bit će sigurno u momčadi za Vrbovec. Protiv Osijeka nama neće biti ni na klupi.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 29, 2015, 13:16:05 »
  • http://primorska.policija.hr/MainPu.aspx?id=218259

Citat:
    U nedjelju, 30. kolovoza s početkom u 21 sat na stadionu Rujevica u Rijeci bit će odigrana nogometna utakmica 8. kola I. HNL između HNK „Rijeka“ iz Rijeke i NK „Osijek“ iz Osijeka. Kako je prethodno navedena nogometna utakmica visokog sigurnosnog rizika, temeljem čl. 79. Zakona o policijskim poslovima i ovlastima donesena je odluka da će se ovo javno okupljanje snimati kako bi se detektirali i procesuirali eventualni izgredi i protupravna ponašanja navijača.

Svakim danom Rujevice nažalost mi sve više liči na Maksimir. Podržavam ime i prezime na ulaznici, brojače i kamere na tribini, sjedenje na svom mjestu, sve je to razumno i potpuno očekivano, to je prvi preduvjet ako želiš imati tribinu par metara od terena. Na taj način ako ikad bude nešto nalik svinjariji iz Dugopolja od strane naših (u što sam uvjeren da neće jer nismo necivilizirana stoka), imaš video/ime/sjedalicu onog tko je radio probleme i njega držiš odgovornim za to. To sve podržavam 100%.

ALI. Rijeka-Osijek utakmica visokog rizika, a Kohorte će doći možda 50 ako i toliko. Taman da ih je 1000 ne pamtim kad su zadnji put oni nekog lemali te kad je zadnji put na domaćoj utakmici Rijeke bilo problema koje su izazvali domaći navijači. Ne znam tko stoji iza ovakvih suludih odluka, jer čitam na drugom forumu da je ponašanje na tribini zapad totalno drukčije od ponašanja na istoku. Redari i pregledavanja, policija uletava na tribinu, našao sam da su pretplatnika izdvojili jer je bio na nekoj listi, preventivnih prevođenja itd itd. Netko želi raditi probleme. E sad, da li je to Mišković, da li mu to predlože pomoćnici poput Čohara i Dajane, da li to radi MUP na svoju ruku jer samo čekaju izliku, da li to netko MUPu naređuje... To je teško znati. Ali ne znam kome ovo treba.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 29, 2015, 14:34:16 »
  • Greška u komunikacijskom kanalu. Nije rizicna tekma.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 29, 2015, 15:34:53 »
  • Sve pet.

Nadam se da sam samo histeričan i pesimist na tu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 29, 2015, 16:22:02 »
  • Sve pet.

Nadam se da sam samo histeričan i pesimist na tu temu.
    Da je smo na tu temu....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 29, 2015, 16:45:39 »
  • Ha čuj. Vuk dlaku mijenja, ali Kek Balaja nikada. :-\

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 29, 2015, 17:27:00 »
  • sjasite malo sa Balaja!
    neka igra, jedino tako ce uvalit koji gol i prodat se.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 29, 2015, 17:31:18 »
  • Daj ne zezajte, šalio sam se sad. Isto ko da sam napisao Kek taktiku nikada, ili Bradarića.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 29, 2015, 18:14:56 »
  • ma dobro nisam se uhvatio bas ovog tvog upisa nego opcenito misljenje forumasa.
    a kad zabije sad tri kola zaredom odmah je ce bit novi benko.