• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 12 kolo hnl Rijeka - Zagreb, Rujevica 04.10. 19:00h  (Prikazano: 15692 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
12 kolo hnl Rijeka - Zagreb, Rujevica 04.10. 19:00h
« u: Listopad 02, 2015, 14:30:40 »
  • Novo kolo, dolazi protivnik "po mjeri" (iako nam ti takmaci po mjeri i nisu baš najbolje sjeli ove sezone). Lani smo im uzeli svih 12 bodova. Ove godine zagrebaši imaju statistiku sličnu nama, samo imaju 4 remija (mi toliko pobjeda) i 7 poraza (mi toliko remija). Budemo li se igrali brojkama pobjeda gostiju donosi opet iste brojke, ali s tim da bi mi imali jedan poraz, a oni jednu pobjedu. Naravno o tome (pobjedi gostiju), ne razmišljaju ni u ulici Tina Ujevića, Dobriše cesarića i društva, tako da nećemo omađijavat ni mi ovdje na najstarijem forumu u navijača Rijeke.

O gostima još samo toliko da se već neko vrijeme čeka da precjednik smjeni trenera s obzirom na rezultate i stanje na tabeli. Problem je što bi onda morao medić sam sebe potjerat, a to bi bila jedna paradoksna situacija. Ufam se da bobani i medić (opet medić, ali ovaj puta sin zbog kojeg po meni stariji medić i jeste trener a i predsjednik) neće proigrati.

Od naših fali samo Močo (3 žuta kartona), tako da se bar brziri neće nervirati, dakle sastav:

Broj 25 - Ivan clean sheet Vargić - iako bi volio da ne dobije gol pa da obori novi rekord, možda bolje da dobije jednoga, ali da završi 4:1. Od rekorda se ne živi, pogotovo ako svaka utakmica završi 0:0.

Obrana se vjerojatno ne mijenja:
    Ristovski-Samardžić-Lešković-Žuta. Poznavajući keka, vešović je vrlo blizu da upadne lijevo umjesto zute, a ako je spreman mogao bi možda zamijeniti ristovskog, zadnjih par susreta po meni je makedonac u laganom padu, a i ne bi bilo zgorega malo ga posjest na klupu tek toliko da se ne opusti previše

Veza: sigurni Maleš, vjerojatni Bradarić a treći je upitnik. Iako po meni ne bi trebalo biti uopće trećeg (pogotovo ne Pepi radošević), nego malo promijeniti raspored, pa staviti dva krila Tomasov i  recimo Anas, te u

Napad: Bezjak - Balaj trećeg nemamo (bravo srećko  ::))

Tako bi ja. Trubilo je proigrao na grobničkoj buri, odmoran poslije slikanja u dubajiju i na našu žalost jedini vezist-krilo s lucidnom loptom. Mojzes "kuburi" s tim svojim koljenima, a jugo je više radnik. Možda umjesto Anasa - Roshija. Ili Roshija umjesto kolege mu reprezentaciji Balaja. Teško je reći. Nisam na treningu, pa su sve ovo naklapanja

S obzirom da je ovo zadnja utakmica na rasporedu ovo kolo, a prije toga dinamo igra tramvaj ligu u zaprešići i hajduk doma s istrom, očekuje se da nećemo imati neki pritisak prestizanja protivnika tako da nam se nebi trebalo "noge odsjeć". Dakle u nedjelju svi na Ruju da pogledamo jednu "pravu prvenstvenu" utakmicu na "teškom terenu" (očekuje se kiša) gdje ćemo protivnika "presjeć ranim golom" koji će primiti "iz vlastite pogreške", te "lagano privest utakmicu kraju" uz nova 3 boda i vatrometom iznad I tribine.   ;)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    Odg: 12 kolo hnl Rijeka - Zagreb, Rujevica 04.10. 19:00h
    « Odgovori #1 u: Listopad 02, 2015, 16:23:51 »
  • Nema se tu što razmišljat. Dva napadača su a must.
    Varga
    Ristoski, Samardžić, Lešković, Žuta
    Tomasov, Maleš, Bradarić, Sharbini
    Balaj, Bezjak

Bradarić u takvoj postavi bi imao značajnu ulogu - nešto što inače radi Močo.
    Pa da vidimo tko što kamo...

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #2 u: Listopad 02, 2015, 18:05:23 »
  • Moramo dobiti i gotovo. Kraj priče. Nema cile-mile. 3 boda jer nas očekuju kasnije Lokomotivci na sudački pogon.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Listopad 02, 2015, 18:42:45 »
  • Varga
    Ristoski, Samardžić, Lešković, Žuta
     Maleš, Bradarić,
    Sharbini(Jugovic), Bezjak,Tomasov
    Balaj

Vesovic kao opcija umjesto oba beka,ili mozda bez Balaja,a Malesu i Bradaricu pridruzit Moisesa ako je u stanju

dobit ne posustajat
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Listopad 02, 2015, 18:59:05 »
  • Hoćemo se kladit da će opet bit 4-3-3? Umjesto Močota Moises i to je to.

Tvrdoglav je Slovenac, ići će logikom da mora procuriti jednom, a ako procuri dobit ćemo Zagreb 8-0. Ako i ovaj put bude štekalo, mislim da će bit zvižduka na Ruji u nedjelju. Mene bi zadovoljila bilo kakva pobjeda, ali moram priznat da me više zanimaju ove tri sljedeće tekme nego ova. Na sljedeće tri će se vidjeti od čega je napravljena ova ekipa.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #5 u: Listopad 02, 2015, 19:11:47 »
  • Ja bi se skoro kladio da će umjesto Moče osvanut Pepi. I da ćemo zabit gol i kasnije razbit zagreba kao osijeka, te ćemo slijedećih 5 kola gledat muku po matjažu (0:0, 1:0...). I da će Jugo ući u 91 minuti, a Anas u 83. To progovara pesimista iz mene.

Optimista kaže da je Kekić ipak skužio da bez vica nema ni golova, pa je najedanput Šarba ozdravio (igrao cijelu protiv svojih grmoščana), te ga očekujem u sastavu s trakom na ruci. Uostalom tko će biti kapetan - Bradarić? Samarđić, Lešković, Vargić... Sve domaći - tu kastafci

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Listopad 02, 2015, 23:43:29 »
  • Smije li se na Rujevicu unijeti kišobran? Na Z tribini mi ne treba, ali treba do nje doći koliko-toliko suh.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Listopad 03, 2015, 00:36:54 »
  • tko i kako umjesto KAPETANA(mnogi olako shvacaju)?(Čočo, a ne Šharba)
    gdje su Mitar, Jugo i Šharba??

Kek makni se od situacije Bezjak na krilu jer nam SIGURNO ne treba treci vezni. Pogotovo ne doma protiv biloga pa i Dynama. Bezjak mora ic u 16. A desno krilo pored uvijek agilong i rastrcanog Riste MORA igrati Jugo!!!
    Dakle?

Varga
    Štucne  Mitar   Lesko  Žuta
              Maleš     Bradaric
    Jugo                                Tomasov
                 Bezjak  Balaj

brziri

• Gost
    « Odgovori #8 u: Listopad 03, 2015, 14:07:15 »
  • Vrjeme je za neke rizike, a ne 3 def vezna koji muku muće sa dodavanjem lopte jedan drugom, da i što taj Radošević još tu radi, niti je igrač pod ugovorom niti donosi neku prevagu.
    Bezjak na desnom krilu, to je gosp.nedodirljivi eksperimentirao i sa Kramarićem na ljevo i bilo je isto tako bezuspješno
    Ne igra Močo? e sad sam več zabrinut za organizaciju igre i crtanje geometrije na terenu

Offline FF

• Inćun
    • *
    « Odgovori #9 u: Listopad 03, 2015, 20:44:11 »
  • Ma kako vam se da o taktici, a evo gledam jedanesterac za dinamo protiv Intera... Mislim da je bilo neugodno i dinamovim igračima, još luđe i bolesnije za sudit nego protiv Hajduka... I sad vi meni recite kako da mi budemo prvi ? Pa do sada su imali barem 10 ukradenih bodova, a 11 je kolo... Pa Barcelona s ovim lopovskim klubom ovdje ne bi bila prva... I onda mi nešto o nerješenim, Keku, pa ovo je šizofrenija čista... Jebem Miška i njegova obećanja...

http://gfycat.com/IllinformedFatherlyEmu
    « Zadnja izmjena: Listopad 03, 2015, 21:28:08 od FF »

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Listopad 03, 2015, 21:48:57 »
  • Znači i Gabrilo je prešao među njihove.

Offline FF

• Inćun
    • *
    « Odgovori #11 u: Listopad 03, 2015, 23:15:21 »
  • Znači i Gabrilo je prešao među njihove.

A gle, zna da mu neće biti ništa ako pogriješi na račun Intera... Evo Mariću nakon one katastrofe u Splitu dali prolaznu ocjenu ??? Pa je li to normalna država ??  Sudiš za dinamo i miran si , tako razmišljaju suci danas, ako neko krene drugim smjerom brzo ga se stavi na hlađenje u treću ligu...  Sustav podmazan funkcionira kao vrhunska mašina, Dinamo, HNS, HNL, sudačka organizacija , mediji (evo Boban dao otkaz i onaj Holiga , koji se nisu ulizivali gazdi) i imaš vječno prvo mjesto ... Ostali klubovi se ne bune, uzimaju mrvice sa gazdinog stola i sve pet ... I onda netko ovo zove nogometno natjecanje  ;D ;D ;D ;D ;D

Ja bih htio samo da se Rijeka može uključit u utrku za prvo mjesto, evo pobjedom dolazimo na 2 boda, ali sve je to smiještno ... Kakva dva boda, predstava za naivne, da imamo 18 bodova prednosti 10 kola prije kraja dinamo bi bio prvi... Ima li ovo smisla , evo neka mi netko kaže...

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Listopad 03, 2015, 23:54:39 »
  • Em ti ja i taj Dinamo. Taman mislio da nam ide lagana tekma kada ovi moraju igrati nerješeno protiv Intera i eto ti pritiska na naše igrače. Još će sutra i Hajduk kiksat i ode sve u 3pm.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Listopad 04, 2015, 03:42:40 »
  • sjebali su nas,mi bi trebali uvijek prvi igrat ,bez opterecenja za nase starlete,ali svejedno,hocemo pobjedu

i ne zvuci lose umjesto mocota moises,jer znam da nece bezjaka sa krila maknut
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Listopad 04, 2015, 10:23:21 »
  • Em ti ja i taj Dinamo. Taman mislio da nam ide lagana tekma kada ovi moraju igrati nerješeno protiv Intera i eto ti pritiska na naše igrače. Još će sutra i Hajduk kiksat i ode sve u 3pm.

Ajme jadnici, cijelu noć nisam mogao spavati nego sam se brinuo za naše igrače. A kako li je tek njima sad, stiže nam u goste uvijek neugodni Zagreb, koji je 30% zabijenih golova (3 od 9) zabio nama, a mi smo jedan od 4 njihova remija. Da smo dobili Inter i Slaven to bi bio pritisak jer bi sada sa utakmicom manje bili na -1 od Dinama i onda je pritisak preuzimanje prvog mjesta. Ovo je goli k naspram pritiska koji je trebao biti u playoffu EL ove sezone da nisu "bili pod pritiskom" u prvoj utakmici protiv jednako neugodnih Škota, koji ubijaju u svom prvenstvu, ali koji su u Europi u zadnjih 20 godina samo nama uspjeli dati 3 gola.

Zato sam već par kola totalno indiferentan oko naših utakmica. Znam da ću opet gledati isto i da sve, ali apsolutno sve ovisi o tome da li će Tomasov/Bezjak/Balaj promašiti 100% šansu u 5. minuti ili ne. Ako promaše, utakmica je šrot i bit će 10:0 u kornerima za nas, ali 0:0 na semaforu. Ako zabiju, onda će bit laganih 3 razlike. I najgore je što tu nitko ne može ništa promijeniti. Stil nećemo mijenjati jer, kao i svake godine, nemamo roster za to. Sa 2 napadača nećemo jer treba 3 osigurača na sredini terena ako slučajno Lovro Medić dobije loptu. Treća zamjena će ući u 82. minuti, prethodne dvije zajedno u 75., neovisno da li je 8-0 ili 1-2... Čak i da se promijeni sustav sad i da briljiramo, ovaj scenarij nas čeka kad-tad u narednih par kola.

I događa se ono najgore, slično kao sa reprezentacijom, dolazi do zasićenja u meni i prestaje me interesirati taj naš matchday, kako bi Englezi rekli. To je pak rezultat činjenice da smo drugi kako god okreneš i da je meni u narednih 7 mjeseci nogometa zanimljivo ukupno možda 5-6 utakmica Rijeke (naravno, Dinamo i Hajduk) jer kao što sam rekao, kako god okreneš bit ćemo drugi. Kup ovisi o ždrijebu, redovno nerviranje uz prvenstvo ovisi o našima i o sucima. Na zimu će kao pojačanje sletiti A.B., "standardni reprezentativac" Crne Gore sa 2 nastupa za A vrstu. Odbit ćemo Messija jer se ne uklapa u naš budžet, prodat će se netko od starosjedioca jer ako je meni pun k onda je sigurno i njima, pa fast forward i eto nas u lipnju, što je ujedno prvi sljedeći zanimljivi mjesec za mene što se tiče kluba...

A i koma je otvorio topic, znači sigurnih 0:0 ;D

Isprike na pesimizmu, znam da vam se ne čita to u nedjelju u 10 ujutro.