• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 13. kolo hnl Lokomotiva - Rijeka, 17.10.2015. 19:00h Zagreb- kranjčevićeva  (Prikazano: 4926 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
Šta se čeka? Kamo je Projekt? Šta nije rekao se vratit do Istre? Šta se ne otvara tema? OK kužim divisiona, on je predodređen za 0:0 (možda da otvori slijedeća dva kola?), ali gdje je ostatak stare ekipe? Nema veze, da ne zatrnemo forum do kraja, ajmo probat još jednom.

Dakle u subotu nas čeka prva od četiri teže utakmice, gdje ćemo vidjeti gdje smo. Jesmo li spremni uložit na zimu u još jednog igrača i napast napokon to prvenstvo ili ćemo lagano ovlastit "lakija" za rasprodaju. Iako će Matjaž reći da ćemo podvuć crtu nakon 36. kola, ja bih se kladio da ćemo tamo nakon Splita već znat kakvi vjetrovi pušu.

Domaćin nas čeka na "osječki" pogon na čelu s Batinićem. Navodno im dite andrijašević neš ozlijeđen, luka capan i eros grezda (ime mu je top) imaju kartone, a i možda su malo depresivni i obezglavljeni nakon gubitka skoro najboljeg TV servisera među trenerima  ::) tako da bi to trebalo riješit lagano. Nažalost poznavajući mentalitet NK Rijeka koji takav od vavik, ne vjerujem baš u neku laganu pobjedu, ali ću reći - kao i uvijek 1:4. Nadam se da je kek našao igru u ovih 15 dana pauze jer kod nas nešto ne štima već dulje vrijeme. Nekad se to zamaskira jednim golom kao protiv istre ili s više njih kad se protivnik raspadne, ali dosta često nam je na meniju remi.

Sastav:
Na golu nam je Varginjo zvan clean sheet tamo do 88. minute prošlog kola kada ga je izbombardirao Boban. Sad može branit bez pritiska, pa očekujem barem jednu njegovu casual intervenciju.   :(

U obrani ne bi smjelo bit nekih rošada dakle reprezentativna zadnja linija:
Ristovski - Samarđić - Lešković - Žuta

U vezi nam fali Filip (ili je on Philip?!) jer ima crveni, a i nešto je malo načet Maleš. Ovaj drugi bi mogao biti problem jer nam je definitivno najbolji od ovih defanzivaca, a i ako bude igrao on ima dva žuta pa bi lako mogao ako ne u 7. onda barem u 21. minuti dobit karton. Tek toliko da za 10 dana na Rujevici bude u loži. Ostali su spremni, pa ajmo čiribirat i reći:

Močinić - Radošević - Jugović

Neka Maleš odmori, pa da ga batinić traži jedno 70 minuta i tek onda svira penal za domaće pri našem vodstvu od 4:0.

U napad (ako je to neki 4:3:3), vrlo vjerojatno bezjak i tomasov, a treći bi se trebao tražiti između mojzesa, balaja, roshija i trubila (ako ga opet ne zaboli škina). Ovdje je vrlo teško reći tko će istrčat, teško će Kek ignorirat da su bekim i roshi otišli na EP, a da su kod nas rezerve (iako je roshi navodno ozlijeđen?!), a opet trebao bi anasu dat koju utakmicu jer neće nikad postat igrač igrajući protiv vinodola.  8) Dosta će ovisit i o tradicionalno teškom terenu. S obzirom na tu činjenicu i mentalitet slovenca tko zna možda krenemo s Radošević, Močinić, Maleš, Jugović, Tomasov, Balaj. Dosta nepoznanica i nedoumica. Sve će se znat sutra negdje oko 19h, a oko 21 se očekuju hvalospjevi po forumu i nabrijavanje za plave bluze.

Neka igre počnu!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
kako to da je mitrovic pao u drugi plan,on mi je uvijek bio nekako finiji igrac od samardzica,ali samardzic ima onaj prgavi temperament,pa eto to.
mislim da ce radosevic startat ali jugo nece u vezu,vise gore sa napadacima,po meni.
ja osobno nebi ni u ludilu tomasova stavljao na drugu stranu radi sharbe,ili sharba na desno ili cekat svoju priliku,ali meni se cini da bi moglo biti ovako:varga,risto,miral,lesko,zuta,radosevic,moco,moises,tomasov,bezjak,jugo

jugo ce bit nekakva kompenzacija za moisesove napadacke inspiracije,da bi se dobio balans u tom veza napad segmentu.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Baš šteta đto se Maleš nije očistio prije ove serije teških utakmica.

Očekujem da će suci pogurnuti Vlakiće ako bude trebalo, znači, treba igrati da da to bude trebalo napraviti. A ako i ovoga puta pokradu - vjerojatno ništa novo.

Inače, u kontekstu ove utakmice me baš zanima kazna (ili ne) za Ademija. Važan igrač. Puno katolici sa njim gube, faliti će im, a ove sezone imaju 2 ozbilja protivnika, a ne samo jednog. Možda bude zanimljivo do kraja.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
odgodit ce se odluka o ademiju do kad prodju utakmice s nama i juznom bracom

Offline moreplovac

• Forza Fiume
http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Rijecani-protiv-Lokomotive-traze-nove-bodove-u-nastavku-HNL-a-Kek-Ceka-nas-izazov-sastav-ovisi-o-travnjaku!

Sada vježbate na tepihu, a morate igrati na krumpirištima?

– Zanimljivo. Nisam razmišljao o tome da idemo trenirati na nekoj napuštenoj livadi s blatom do koljena radi prilagodbe eventulanim blatnjavim uvjetima u Kranjčevićevoj. ;D (orlando dobio po repu)

Koliko su spremni Sharbini i Moises?

– Spremni su odigrati utakmicu.

Hoće li početi Sharbini?

– Vidimo se u ponedjeljak u emisiji na Kanalu Ri...

Offline koma

• Veteran
Pa mogli su zadnji trening odradit na pomoćnom igralištu borca iz Bakra.  ::)

Usput, 2 žuta osim Maleša imaju Bekim Balaj i Ristovski. Nigdje nisam vidio koliko je kartona Marijo Strahonja podijelio modrima jučer? Čini mi se nijedan, ali dobro šta je tu je. Pobijedimo li večeras, a dinamo pukne protiv grka u srijedu, u nedjelju ih očekuje kanta.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Maleš od prve minute?  ???

Dakle odmaramo ga protiv Dinama i čuvamo za Hajduk?

Offline c00lme

• Morčić
  • **
Maleš od prve minute?  ???

Dakle odmaramo ga protiv Dinama i čuvamo za Hajduk?
Prvenstva se dobijaju na malim utakmicama... Znači u pravu si, odmaramo ga protiv dinama i čuvamo za hajduk [emoji6] [emoji1]

Offline Fornax

• Forza Fiume
Nda... 20. minuta isteklo, nismo zabili, pa smo primili...

Jebi ga, ovo nije naša sezona.

Offline lavic

• Veteran
Mda, mislim da smo dobili odgovor na pitanje. Ni ovo nije "ta" sezona.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Bravo Močo! Stativa je za njega ekvivalent ne golu, nego hat tricku!

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Rijeka Rijeka Kup UEFA

Offline Fornax

• Forza Fiume
Iako se razlika u kvaliteti vidi, ja ovdje jednostavno ne vidim želju. Kod nikog naročito. Jedino je Žuta nešto odigrao, ostali svi odrađuju.

Citat:
Prvenstva se dobijaju na malim utakmicama... Znači u pravu si, odmaramo ga protiv dinama i čuvamo za hajduk
Za razliku od nas Hajduk u zadnjih nekoliko kola igra nešto što čak i liči na nogomet.

Uz rizik da ispadnem nadrkanac, najskuplju kartu u ligi ja za ovakav nogomet ne namjeravam plaćat. Nisam čak ni naročito ogorčen, jednostavno, za 70 kn dvije osobe odu u Cinestar. U ovom trenutku bih radije gledao neko sranje od Jakova Sedlara nego 11 preplaćenih primadona koje se vuku kao usrane.
« Zadnja izmjena: Listopad 17, 2015, 20:02:06 od Fornax »

Offline Fornax

• Forza Fiume
LOL, kad ne mogu napadači, može zadnji vezni!

AJMO PIČKE!

Offline Fornax

• Forza Fiume
Pas mater, ovo je morao bit gol! To je razlika između dobrih napadača i solidnih. Fantastična lopta Balaja, ovaj samo stoji i gleda. Bezjak je stvarno katastrofa ova zadnja dva kola.