• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 17. kolo hnl Osijek - Rijeka, Gradski vrt 21.11. 15h  (Prikazano: 8726 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
17. kolo hnl Osijek - Rijeka, Gradski vrt 21.11. 15h
« u: Studeni 20, 2015, 18:05:04 »
  • Gdje je zapelo? Što nitko ne otvara? Šta sad kad nam je Maminjo u pržunu mislite da će pobjede doć same od sebe?

Opet me zapala ta nezahvalna dužnost da otvorim temu za nova 3 boda. Zakonom velikih brojaka morao bi i ja negdje kiksati, pa da uzmemo recimo samo bod sutra (što i nebi bilo loše ako belupo i inter uzmu 3 zar ne?). Ali nećemo tako razmišljati. Osijek nam je nekoli puta zapaprio a i do nedavno su nam bila crna mačka. Današnja konstelacija snaga govori drugačije, ali trebati će dobro oznojiti bordo dresove (kad smo zadnji puta u plavim odigrali išta) da se iz slavonije dovuku bodovi. Očekujem pravu prvenstvenu hnl utakmicu. Pod tim nazivom dakako slijedi tmurno vrijeme, kiša s snijegom, teren ko krumpirište, gledatelja preko nekoliko na betonskim tribinama iz doba milke planinc. Domaćini su hendikepirani jer su jednostavno loši, love nema i mogu igrat samo iz inata. Nema im Lukića i Šarića (nikad čuo), a od poznatijih u ekipi im je šovša, perošević i roce, brani Žitnjak (valjda sin od starog miroslava). Na službenoj stranici im je glavni trener Rukavina iako će malo bolji poznavatelji hnl prilika znati da im je trener ipak Zoki Zekić, naše nekadašnji urnebesni dio tandema KP (Krpan- Zekić). Zekića je Kek već nadmudrio u repesažu eurolige protiv Šerifa.

Krenimo ka lideru (kako to lijepo zvuči) prvenstva tj. nama:
    Branit će vjerojatno (98.4 posto) Vargić - čovjek s više nastupa za reprezantaciju nego minuta u istoj  :D

Obrana: Iako su umorni, ne vjerujem u neke preinake, dakle makedonci + slovenac + slavonac (dal leško il mitar?!)
    Veza: s obzirom da se očekuje oranica, da nema mojzesa (kartoni), vrlo vjerojatno Maleš-Močinić-Radošević. Ovaj treći nam je sad i pucač penala iako se nebih čudio da zvizne jednu preko gola ako bude prilike. Ne razbija se prokletstvo krstanović baš tako lako.
    Napad: od sigurnih je tu Tomasov, (balaj vrlo vjerojatno neće jer se neće htjet riskirat), bezjak i anas. Ovo definitivno nisu utakmice za anasa (hladno, daleko je grobnik itd), ali alternativa je bradarić ili roshi. Ne znam. Možda i Vešo skupi koju minutu. On mi je onako dobar kad uđe jer uvijek ulazi kad vodimo ili kad dobijamo. Dakle neka Vešota u igri od 80 minute.

Volio bih glatkih 4:1 za goste, ali to bez obzira na kvalitetu i kladionice (1.4 na goste) po meni i nije baš najsigurnije. Prije bih rekao nikakvo prvo poluvrijeme, sa jednim udarcem preko vrata močinića i tamo negdje u 65 minuti podizanje tempa i lomljenje domaćina s nešto prilika za gol. Hoćemo li uspjeti imati barem 4 boda viška i prije slijedeće subote i Istrijana na Rujevici vidjet ćemo sutra oko 17 h. Usput slijedeće kolo ne otvaram temu. Kombinacija, koma+subota+rujevica=nerješeno

Offline joy_division

• Forza Fiume
    Odg: 17. kolo hnl Osijek - Rijeka, Gradski vrt 21.11. 15h
    « Odgovori #1 u: Studeni 20, 2015, 21:09:08 »
  • Očekujem vrlo agresivnog domaćina koji će šansu tražiti u prekidima i dugim loptama, očajan teren i loše suđenje.

Prognoza: 1-0 ili 2-1 za nas.

Nadam se samo da nas reprezentativna pauza neće unesrećiti kao puno puta dosad.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Studeni 20, 2015, 23:14:36 »
  • 0:1 (za goste) iz neke polusumnjive situacije, iz nekog grča.

Još ako rokne snijeg... ajoj...

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Studeni 21, 2015, 08:11:01 »
  • Zekić je očigledno napalio ekipu (14 golova ex Kamenu u prijateljskoj ), a i izjave u novinama  su mu malo bahate gledano pozicije na tablici. Volio bi brza naša 2 gola i da sad oni popuše petardu na svom terenu. Tko može zaboraviti najveći domaći poraz Rijeke na Kantridi u povijesti? Još im se nismo osvetili za to na primjeren način.
    Zato, DERI RIJEKO!!!!

Poslano Tapatalkom

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Studeni 21, 2015, 15:48:59 »
  • I tako, 1:0 za nas Bezjak u 45oj, bolje ne može. ;-)

Poslano Tapatalkom

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Studeni 21, 2015, 15:56:45 »
  • Vargic za anale. Onaj izlazak i reakcija poslije...
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Studeni 21, 2015, 16:57:42 »
  • Odi Kek u kurac lagani...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Studeni 21, 2015, 17:02:31 »
  • Kek, jebi se i ti, i tvoj Bradarić.

Očajno drugo poluvrijeme. Na stranu i sudački kriterij koji je bio presmiješan, Osijek je dolazio do šansi, uostalom falio i mrtvački zicer par minuta prije kraja... Al kad lopta nije htjela u gol, tu je Bradarić da na 15m šutne čovjeka. Sere mi se.
    « Zadnja izmjena: Studeni 21, 2015, 17:04:56 od Fornax »

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #8 u: Studeni 21, 2015, 17:06:50 »
  • Sami smo zvali Osijek da nam zabije, a kada već nisu iz igre - penal.

Na stranu to što je kriterij bio iz vremena Kroacije, na stranu 4 minute nadokande za koje nije bilo razloga... - nismo bili pametni.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Studeni 21, 2015, 17:10:01 »
  • Kad se to bude sudilo dinamu poštovati ću takav kriterij do tada svi sve znamo i ne moramo se praviti blesavi. To što smo odigrali slabije poluvrijeme ne znači da opravdava sudačko natezanje protiv nas.

Poslano Tapatalkom

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Studeni 21, 2015, 17:10:10 »
  • Na stranu to što je kriterij bio iz vremena Kroacije, na stranu 4 minute nadokande za koje nije bilo razloga... - nismo bili pametni.
    Sudac nas je planski sakatio za Istru, a ova glupost na kraju je samo bonus. Mamić bi Bradariću trebao podić spomenik. Dečko nam je već 4 boda otkinuo ove jeseni. 4 boda koja su već bila u džepu. Nemam riječi.

I stvarno, nakon ovakvog nečeg je deplasirano uopće komentirat suđenje, kakvo god ono bilo.

P.S. I Roshi je danas pokazao zbog čega nije uspio u Njemačkoj. Dečko nema gram mozga.
    « Zadnja izmjena: Studeni 21, 2015, 17:13:14 od Fornax »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Studeni 21, 2015, 17:12:21 »
  • Kek, jebi se i ti, i tvoj Bradarić.

Očajno drugo poluvrijeme. Na stranu i sudački kriterij koji je bio presmiješan, Osijek je dolazio do šansi, uostalom falio i mrtvački zicer par minuta prije kraja... Al kad lopta nije htjela u gol, tu je Bradarić da na 15m šutne čovjeka. Sere mi se.

Odličan rezime, slažem se.

Bod Osijeku apsolutno zasluženo. Bili smo opasni u tri navrata - kod gola, kod udarca Samardžića iz kornera i kod prodora Roshija kad je ubacio u aut na kraju.

Osijek pak promašio 2 zicera pred sami kraj i još solidan broj prilika su imali. Sudac očajan, ali penal je apsolutno čist bio, veliki vlaj zamahnuo prema lopti a uopće ju nije ni vidio i puknuo je njihovog po nozi, a loptu nije ni taknuo. Čist kao suza, iako je bilo preočito da je veliki Marko Matoc jedva čekao suditi. Druga stvar je što neinteligentnije igrače već dugo nisam imao prilike gledati u našem dresu, jer toliko očito krivih dodavanja, nesporazuma, napamet izbijanja, povlačenja i svega ostalog nisam vidio bome već poprilično dugo. Kad nisu u stanju zadnju loptu primiriti nego naprave faul i daju im zadnji napad iz kojeg je bio penal. :& Srećom Barcelona - Real je uskoro pa mogu gledati pravi nogomet, a ne ovo govno gdje smo izgledali kao da smo 11. mi, a oni 12. Osim Bezjakovog gola i Ristovog tunela nismo pokazali apsolutno ništa što bi kazalo da smo prvi na tablici i to neporaženi.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Studeni 21, 2015, 17:19:51 »
  • Ja sam popizdio kada su u 93:30 išli nabacivat loptu u peterac. Pa jebote tri ih je bilo na onoj strani, kombiniraj, dodaj si, baci u aut. Drži ju. Štogod! Samo drži loptu na njihovoj polovici. I onda - baf! Isto kao i protiv Seville. Tamo smo navalili kao sivonje i popušili. Nadao sam se da su naučili lekciju ali očito ne.

Inače Matoc je prvoklasno sudio.  >:(

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Studeni 21, 2015, 17:24:20 »
  • Inače Matoc je prvoklasno sudio.  >:(
    Rijeka mora u startu uć u utakmicu spremna za takvo što.

Neizmjerno sam bijesan i ogorčen. Neizmjerno. U ligi u kojoj se boriš na dvije fronte, protiv sudačke mašinerije i protiv konkurenata, mi izmišljamo i treću, sami protiv sebe i svoje gluposti i naivnosti.

Ovo nije ništa novo, slično nam se moglo desit i prošlo kolo protiv Splita. 2-0 i penal, na kraju spašavanje žive glave.

Jebote te Bradarić, da te jebo. Možda i najgora kupovina Kekove ere... Ma ne možda, kad se pogleda koliko je plaćen...

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #14 u: Studeni 21, 2015, 17:37:29 »
  • Moram priznati da su me svi komentari šokirali, ali reklo bi se - pozitivno. Već sam imao koncept u glavi kako ću upisati moje viđenje utakmice i glupo izgubljena dva boda, ali... očekivao sam da ću za uvod morati spuštati na zemlju riganje i galamu protiv suca. Ka ono - ekipa, svaka čast. Jedino je normalno zaključiti da su ovo utakmice koje se trebaju rješiti na vrijeme. Pogotovo s prve pozicije, kad trebamo održavati prednost ispred 10 puta moćnijeg (izvan terena) protivnika. I pogotovo u uvjetima ovakve utakmice, s ovakvim razvojem događaja na terenu... Danas nas je i sreća mazila, Osijeku baš nije htjela lopta dvaput u gol, oba puta sam je vidio unutra. I u drugom poluvremenu sam samo čekao ono čemu sam se svim srcem nadao - kontru za 0:2. I nažalost, nisam vidio ni po iluziji loptu u mreži, kao što njima jesam. Vidio sam već iskomentiranog Roshija koji je zapravo kao krava koja prolije sve što dobro napravi (pobjegne po krilu). Onaj ubačaj u sredinu, kad mu je lopta prebacila i njihove i naše i šesnaesterac, pa skoro i aut liniju, ono je klasika. I ono se valjda negdje trenira 'bem mu... ja ne razumijem kako to u onom trenutku svježi igrač izvodi, pa da je još stoput više vode bilo na terenu. A drugi već komentirani Bradarić, ne znam... ne želim nikoga vrijeđati, ali pripremimo se na još jednu ispriku u intervju-u za Novi List, nama i suigračima. Dat će on sve od sebe da to anulira, samo će onda pod pritiskom zabiti i Vargiću gol, samo mu to još fali.
    29.08.2013., proud to be there