• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Mario Gavranović  (Prikazano: 3597 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Mario Gavranović
« u: Siječanj 20, 2016, 11:18:39 »
http://www.youtube.com/watch?v=HMwsNNQRJiU

Mislim da zaslužuje svoju temu. Očekivanja su ipak velika. Dobrodošao!

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Odg: Mario Gavranović
« Odgovori #1 u: Ožujak 28, 2016, 16:49:00 »
http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Mario-Gavranovic-otvorio-dusu-O-Keku-navikavanju-na-rijecku-kisu-i-tome-kako-mu-je-Mance-izbio-zub

"Kad smo u Švicarskoj pregovarali oko mog angažmana, obećao mi je Ivan Mance sunce u Rijeci, uvijek lijepo vrijeme. I doista, prvi dan kad sam došao bilo ga je koliko hoćeš."

Hahaha, Mance smrad! :D
-11

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Ožujak 28, 2016, 23:40:03 »
em ga skoro razbio na onoj prijateljskoj pred 3 godine...em mu daje lažna obećanja...smradoljub jedan.... :D :D
NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #3 u: Ožujak 29, 2016, 08:54:23 »
Plakat će oni još za kišom i Gavranović i Matei. Čekaj samo da zapali  sunjara.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #4 u: Svibanj 02, 2017, 15:52:11 »
http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Mario-Gavranovic-Zelim-vise-igrati.-Uvijek-se-imam-vremena-odmoriti-do-iduce-utakmice

Citat:
Na dosta utakmica ove sezone izlazio sam iz igre oko 55. minute, što mi se ne sviđa, jer samo sa utakmicama u nogama ulazim u najbolju formu. Prema tome, meni je drago da mogu igrati što više, a uvijek ima dovoljno vremena za odmor do sljedeće utakmice – kaže Gavranović

Ono što se MENI ovdje baš ne sviđa je lobiranje za veću minutažu preko medija. Još kad se uzme da je protiv Osijeka igrao gotovo cijelu utakmicu, iako je bilo vidljivo da je izgorio nakon atomskog prvog poluvremena, onda se postavlja pitanje šta to točno kenjka.
-11

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #5 u: Svibanj 02, 2017, 16:11:04 »
http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Mario-Gavranovic-Zelim-vise-igrati.-Uvijek-se-imam-vremena-odmoriti-do-iduce-utakmice

Citat:
Na dosta utakmica ove sezone izlazio sam iz igre oko 55. minute, što mi se ne sviđa, jer samo sa utakmicama u nogama ulazim u najbolju formu. Prema tome, meni je drago da mogu igrati što više, a uvijek ima dovoljno vremena za odmor do sljedeće utakmice – kaže Gavranović

Ono što se MENI ovdje baš ne sviđa je lobiranje za veću minutažu preko medija. Još kad se uzme da je protiv Osijeka igrao gotovo cijelu utakmicu, iako je bilo vidljivo da je izgorio nakon atomskog prvog poluvremena, onda se postavlja pitanje šta to točno kenjka.

Ne znam sta mu to treba da se zali preko medija i to sad kad smo nadomak naslovu a s druge strane cinjenica je da ima slabu realizaciju, njemu nije dovoljno ni 10 sansi po utakmici da zabije gol.

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #6 u: Svibanj 02, 2017, 16:30:41 »
Nebih ja tako dramatično to tumacio. Novinar ga pita za minutazu i on mu je odgovorio, uostalom Kek je ne jednom izjavio da voli kad igrač nije zadovoljan klupom jer to znači da je gladan i da će dat sve od sebe.
U Puli kad je Gavranovic ušao postali smo opasniji tako da funkcionira to izgleda. Samo neka nama on igra, a i vrijeme je da proigra. Bit će to super.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #7 u: Svibanj 02, 2017, 16:56:46 »
Nisam još čuo za igrača koji je sretan sjedenjem na klupi, pa tako ni za trenera koji bi htio nekog takvog u ekipi.

Najbliže tomu bi možda bio Balaban, kad je sjedenje na klupi Aston Ville prokomentirao u stilu "primam plaću, jebe mi se", ali sumnjam da je uživao u neigranju.
-11

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #8 u: Svibanj 02, 2017, 17:15:54 »
Ma ok je Gavran, ipak onnijecista spica pa mu pomalo i fali taj killerski potez, ali igra s njim dobiva kombinatoriku, dobre sanse otvara i ulazi sam u neke..

Uglavnom nas stil igre vuce, igra stvara pogotke i to je ono najbitnije u nedostatku prave ciste spice. Tome sam se uvije divio Fergusonu iako sam navijac redsa, mjenjali su se igraci ali igra je uvijek imala smisao i donosila rezultate.. to i mi sad imamo u malom hnl-u.

Kamo srece da izdrzimo jos par kola, iako svi vjerujemo u to, realno jos nije sve gotovo..

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #9 u: Svibanj 02, 2017, 17:25:30 »
Ma ok je Gavran, ipak onnijecista spica pa mu pomalo i fali taj killerski potez, ali igra s njim dobiva kombinatoriku, dobre sanse otvara i ulazi sam u neke..

Uglavnom nas stil igre vuce, igra stvara pogotke i to je ono najbitnije u nedostatku prave ciste spice. Tome sam se uvije divio Fergusonu iako sam navijac redsa, mjenjali su se igraci ali igra je uvijek imala smisao i donosila rezultate.. to i mi sad imamo u malom hnl-u.

Kamo srece da izdrzimo jos par kola, iako svi vjerujemo u to, realno jos nije sve gotovo..

Cinjenica je da s Gavrom u igri stvaramo pregrst prilika .... ali da su se desila 2-3 remija radi neiskoristenih prilika mislim da bi on prvi bio  pod rafalnom paljbom kritika jer mu je realizacija slaba i nevjerojatno je koliko prilika je zapucao. Bezjak je cista spica ali igra cijelo vrijeme na krilu tako da i kad ga stavis u vrhu napada kao protiv Osijeka ne daje ono sta se ocekuje od njega a malo je utakmica ostalo do kraja. Nadam se da nam se nece obit o glavu sto nismo kupili spicu ili sto nam spica ne igra u vrhu napada mada ponavljam zadnje 2 tekme je Bezjak bio dobar i na krilu.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.