• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 23. kolo hnl, Dinamo - Rijeka, nedjelja, 21.02. 17:00h  (Prikazano: 21256 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goginho

• Forza Fiume
Odg: 23. kolo hnl, Dinamo - Rijeka, nedjelja, 21.02. 17:00h
« Odgovori #135 u: Veljača 24, 2016, 17:56:08 »
  • 0
  • 0

• Naravno da ima mjesta kritici, i ja bi da igramo ofenzivnije ali respektiram i ovaj nacin, covjek ima rezultate i podlogu zasto igra ovako kako igra. Savrsenih i nedodirljivih nema, no svejedno, mnogi od vas traze u ovom trenutku malo previse.

Je puno tražit pokoji udarac na gol umjesto 0  ? ?   Ako je, onda se ispričavam i Keku i svima vama skupa.

Nije, al dobio je dinamo doma, izgubio vani. Po meni je to ipak ukupno gledano realno i uspjesno, nije realno pak ocekivati da se Rijeka vadi protiv dinama u gostima, veci je problem nerjesenih rezultata sa slabijima.

Nismo bili dobri niti pravi, vidjet cemo sad u subotu od crga smo.

Htio priznati ili ne, napredujemo, jos smo uvijek u igri za razliku od proteklih sezona. Moramo biti strpljivi.. jedino sa cime ja gubim strpljenje je pad mamica i ovakvog hns-a, ovakvo natjecanje je na koncu ipak neregularno.

Online at72

• Pionir
    « Odgovori #136 u: Veljača 25, 2016, 06:33:42 »
  • 0
  • 0
  • Slazem se, treba biti strpljiv. Dosli su novi igraci, Gavranovic i Matei, treba vremena da se uklope u sastav i sustav. Ukoliko na ljeto ne prodamo pola prve momcadi, to je to

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #137 u: Veljača 25, 2016, 09:25:06 »
  • 0
  • 0
  • Slazem se, treba biti strpljiv. Dosli su novi igraci, Gavranovic i Matei, treba vremena da se uklope u sastav i sustav. Ukoliko na ljeto ne prodamo pola prve momcadi, to je to

Lešković, Močinić.

Možda i Tomasov, siguran sam da nije prošao nezapaženo, pa čovjek ubija svaku utakmicu.

Nas čeka još jedan remont. I čekat će nas svake sezone jer nismo legija skupih stranaca kao Dinamo, jer realno gledajući pola igrača u Dinamovoj prvoj postavi nigdje neće dobiti više nego kod njih tamo, nego smo sastavljeni od talentiranih nogometaša kojima je ovo stepenica između Osijeka i Volyna do Lige petice.

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #138 u: Veljača 25, 2016, 11:44:47 »
  • 0
  • 0
  • Mi svaki prijelazni rok mijenjamo igrače, prodajemo, dovodimo, posuđujemo... prometno je ko na žabici... teško je očekivat da i ovo ljeto neće bit tako.

Mislim da sjajne igre Tomasova i Bezjaka nisu prošle ispod radara skauta i poznatih europskih klubova i da će se ovo ljeto oni dvoje sigurno prodat i otić van... a onda dolazimo do onih igrača koji nisu odigrali niš posebno ali im je nakon par odigranih sezona već dosta HNL-a pa bi željeli otić i "osigurat egzistenciju" te će im klub najvjerojatnije izać u susret i omogućit transfer... takvi bi mogli bit sigurno Močinić, možda Maleš i možda jedan od stopera iz tria Mitrović-Lešković-Samarđić.