• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2016/17  (Prikazano: 26506 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lavic

• Veteran
Europska sezona 2016/17
« u: Ožujak 02, 2016, 16:57:51 »
Vrijeme je za početi razmišljati o novim kvalifikacijama za EL (možda i LP).
Prati li netko kako ove godine stojimo s koeficijentom za nositeljstvo i sl.?

Offline joy_division

• Forza Fiume
Odg: Europska sezona 2016/17
« Odgovori #1 u: Ožujak 04, 2016, 10:10:10 »
Prepiši od USF-a s Hoćuri. Al' nemoj mu reć. ;D
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Srpanj 06, 2016, 15:29:13 »
Ostavit ću link ovdje, pisali smo po više tema o ovome, ali ovo je glavna...

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=4FE4712A1E3EA4FA!264&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!AAEY2-peVXk6VaI

Mogući protivnici u Q3 ako neki od njih ne ispadnu ranije:
Omonia Nicosia
Grasshoppers
Neftchi Baku
AEK Larnaca
FK Oleksandriya
AIK
Slovan Bratislava
FC Luzern
Videoton FC
FK Aktobe
AEK Athinai
Vojvodina Novi Sad
Istanbul Basaksehir
Strømsgodset IF
Shakhter Soligorsk
Spartak Trnava
Brøndby IF
Heracles Almelo

Pandurii Târgu-Jiu
Osmanlispor
Slavia Praha
IFK Göteborg
Debreceni VSC
Hearts
FK Ventspils
FC Admira Wacker Mödling
BK Häcken
PAS Giannina
FC Viitorul

Podcrtano je ono što nam relativno paše, a crveni su po meni za izbjeći.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #3 u: Srpanj 06, 2016, 15:41:04 »
Podcrtavanje tih što nam "relativno pašu" je izazivanje đavla.

Ovaj video bi trebao bit obavezno štivo u svakoj trenerskoj školi i nogometnoj akademiji:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BszUrU79OZo[/youtube]

;D

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #4 u: Srpanj 06, 2016, 15:54:48 »
Podcrtavanje tih što nam "relativno pašu" je izazivanje đavla.

Ovaj video bi trebao bit obavezno štivo u svakoj trenerskoj školi i nogometnoj akademiji:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BszUrU79OZo[/youtube]

;D
;D jako
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Trevor Reznik

• Morčić
  • **
« Odgovori #5 u: Srpanj 06, 2016, 16:05:41 »
Malo je reć da nisam baš siguran sa TIR-ovim izborom "podobnih" :) Ja bih najrađe Omoniu, malo da im vratimo za onu sezonu... Ne bih ove istočnjake zbog dalekog puta, ali ni neke dance, škote šta trče ko blesavi bez obzira na rezultat...

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #6 u: Srpanj 07, 2016, 01:00:59 »
Koliko sam ja shvatio mi smo nositelji u oba pretkola.

Ako je to tocno, onda je sramota da se ekipa ovako slozila. Prilika za uci u grupu je velika, a mi nemamo ni golmana.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #7 u: Srpanj 08, 2016, 14:53:14 »
Sve to pocrveni, kompa.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #8 u: Srpanj 13, 2016, 18:37:01 »
http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nezasitni-rus-trazio-50-tisuca-eura-za-prijenos-iz-skopja-ali-zasto-htv-nije-prenosio-dinamo/4523213/

Govna s HRT-a nas guze godinama, yebo im pas mater. Dakle, kada su Tovari u pitanju onda ima para za SVE utakmice, a kada je Rijeka onda za niti jednu. OK. Kada su tovari u pitanju onda je nebitno da se radi o godini s EP-om i OI. HRT je JAVNA televizija, javna.

Ovako... Ozbiljno razmišljam da prestanem plaćati pretplatu jer ako javna televizija godinama privilegira jedan kraj na štetu drugog (naravno da ne mislim samo na sport, maškare helloouuuuuuuu), onda moram nešto poduzeti.

Zna tko kako bi se to moglo izvesti? Čitao sam nešto da ima veze s javnim bilježnikom...

P.S. Najtužnije od svega je šta e uopće ne čudim da nema reakcije kluba. Ovaj klub stvarno ide u kooratz. "Sami protiv svih" - samo na tribinama, i to onim najjeftinijim. Ma da je Koljanin u klubu toga ne bi bilo...
« Zadnja izmjena: Srpanj 13, 2016, 18:45:15 od Ton(i)to »

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #9 u: Srpanj 13, 2016, 19:23:48 »
Mislim da postoji čak i obrazac za odjavu, ali sve to je skupa ipak dosta komplicirano i nedorečeno. Naime u zakonu još uvijek stoji da si obvezan plaćat pretplatu čim posjeduješ bilo kakav uređaj koji ima mogućnost primanja  HRT-ovog signala. U to osim TV-a spada i radio, kompjuter, mobitel...

A što se HRT-a tiče, meni stvarno nije jasno kako jedan narod koji je u stanju ić na referendum zbog gluposti poput definicije braka nije u stanju pokrenut referendumsku incijativu za ukidanje tih lihvarskih zakona. Jest da i Britanci još uvijek imaju vrlo sličan model, ali svejedno, moje mišljenje je da je koncept "javne televizije" debelo zastario i u današnjem svijetu potpuno besmislen.

A HRT je tu stvarno specijalan slučaj, mislim da takva vrst "javne" televizije postoji još samo u Sjevernoj Koreji.

Iako, nisam siguran ni da bi oni, uz sve sulude dezinformacije koje serviraju svome narodu, pali toliko nisko da u dnevnik zovu astrologinju da prognozira rasplet krize vlasti...
« Zadnja izmjena: Srpanj 13, 2016, 19:27:10 od Fornax »

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #10 u: Srpanj 14, 2016, 13:06:57 »
http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nezasitni-rus-trazio-50-tisuca-eura-za-prijenos-iz-skopja-ali-zasto-htv-nije-prenosio-dinamo/4523213/

Govna s HRT-a nas guze godinama, yebo im pas mater. Dakle, kada su Tovari u pitanju onda ima para za SVE utakmice, a kada je Rijeka onda za niti jednu. OK. Kada su tovari u pitanju onda je nebitno da se radi o godini s EP-om i OI. HRT je JAVNA televizija, javna.

Ovako... Ozbiljno razmišljam da prestanem plaćati pretplatu jer ako javna televizija godinama privilegira jedan kraj na štetu drugog (naravno da ne mislim samo na sport, maškare helloouuuuuuuu), onda moram nešto poduzeti.

Zna tko kako bi se to moglo izvesti? Čitao sam nešto da ima veze s javnim bilježnikom...

P.S. Najtužnije od svega je šta e uopće ne čudim da nema reakcije kluba. Ovaj klub stvarno ide u kooratz. "Sami protiv svih" - samo na tribinama, i to onim najjeftinijim. Ma da je Koljanin u klubu toga ne bi bilo...

Obzirom da su izostale reakcije na tvoj post za one koji nisu kliknuli na link citirat ću što te vjerojatno ;) naljutilo.

Dakle citat: "Naravno, to dolazi u obzir ako Modri stignu do play-offa i skupine najelitnijeg klupskog natjecanja na svijetu.
Kad su prijenosi Rijeke u pitanju, nema dobrih vijesti za navijače kluba s Rujevice.

- Ova godina nam je bila vrijeme Europskog prvenstva i nadolazećih Olimpijskih igara pa za sada nemamo u planu prenositi europske utakmice Rijeke. Vidjet ćemo kako će se stvari dalje razvijati, koliko će Rijeka napredovati u svom natjecanju Europske lige. Također, nemamo u planu prenositi utakmice Lokomotive."

Ako gospoda iz kluba na ovo ne reagiraju onda nek sve od lijepo u kvas....
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Duella©

• Forza Fiume
« Odgovori #11 u: Srpanj 14, 2016, 13:11:52 »
nikad nisu ni prenosili do playoffa
osim ako bi jajduk ispao u 2. pretkolu pa bi nas stavili za 3. pretkolo...

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #12 u: Srpanj 14, 2016, 13:56:40 »
nikad nisu ni prenosili do playoffa
osim ako bi jajduk ispao u 2. pretkolu pa bi nas stavili za 3. pretkolo...

Neke domaće su prenosili.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #13 u: Srpanj 14, 2016, 14:14:19 »
Da sam na njihovom mjestu ne bih direktno reagirao na HRTove gluposti nego bih pokušao prodati prava prijenosa nekoj drugoj kući. Čisto da prijenosa bude na TVu, da klub bude prisutan u eteru te bih u budućnosti jednostavno ignorirao HRT. Ionako su sramotna televizijska kuća, pa zašto i biti prisutan na takvom sramotnom mjestu.

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #14 u: Srpanj 14, 2016, 14:36:31 »
Da sam na njihovom mjestu ne bih direktno reagirao na HRTove gluposti nego bih pokušao prodati prava prijenosa nekoj drugoj kući. Čisto da prijenosa bude na TVu, da klub bude prisutan u eteru te bih u budućnosti jednostavno ignorirao HRT. Ionako su sramotna televizijska kuća, pa zašto i biti prisutan na takvom sramotnom mjestu.

Eto, jedna od mogućih reakcija gospode iz kluba.

I da, namjerno ovo "gospode" jer mi je više puna pipa gospoštine, a onda kad "vrag odnese šalu" mi zakašnjelo reagiramo.
Hint, prošla godina i sustavna sudačka mesnica (ono ljudi od krvi i mesa ;) ) dok nismo bar nekako medijski reagirali.