• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL 27. kolo, Istra - Rijeka, subota, 12.03. 17:00  (Prikazano: 3975 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Trevor Reznik

• Morčić
  • **
Odg: HNL 27. kolo, Istra - Rijeka, subota, 12.03. 17:00
« Odgovori #15 u: Ožujak 12, 2016, 21:00:37 »
  • 0
  • 0
  • Otkad je prošao "lustraciju" na stoperu (Maximir), Bradarić sasvim solidno igra...

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Ožujak 12, 2016, 21:19:35 »
  • 0
  • 0
  • Slazem se s TIRom za oko ovo zamjene. Zato sam i rekao ovo za gol. Bas se vidio pad al dobro....

Inace sam bas zadovoljan utakmicom. Zaljepila me za ekran. Iako je ful lose snimano. Nis se nije vidjelo na kontra strani.

Tomasov je bljesnuo...svaka cast za golcinu. Matei opet odlican, Bezjak i Balaj izginuli...ma sve super. I dalje smo u igri. Ne damo im disat.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Ožujak 12, 2016, 21:20:32 »
  • 0
  • 0
  • Slažem se, Brada jako dobar te tri utakmice, Maksimir ne računam jer je igrao na stoperu, nije imao šta pokazati... Močinić zasluženo na klupi i što se mene tiče može tamo i ostati neko vrijeme. Ovaj kakav god da je, pogriješi isto par puta, danas mu se dvaput odbila lopta od noge doslovno (???), ali ima zanimljivu dubinsku loptu kakvu nema nitko kod nas zapravo, i forsira ih i znaju dobro razbiti linije protivnika. I nije mu svaka lopta paralelna ili obično unazad kao Močiniću.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Ožujak 12, 2016, 22:02:06 »
  • 0
  • 0
  • u ovom trenutku brada izgleda kao avion za ove ostale veznjake...

breza danas nekako usporen i nedorečen. Žuta loš u prvom dijelu, puštalo na sve strane. Kasnije bolji. Ostatak manje više standardno.
    Keku možda zamjeram što ako je već morao vadit Tomasova radi umora nije ubacio odmah Roshija. Ušao je močo kao 3. vezni i tu smo se komplet raspali...

a šta reć o terenu....tek se uživo i to iza gola vidi kolko je to grbavo i nekvalitetno da ne dopušta kvalitetniju igru...

sve u svemu ok, očekivana 3 boda su tu...

idemo se pripremit za slaven....
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Ožujak 12, 2016, 22:55:05 »
  • 0
  • 0
  • idemo se pripremit za slaven....

Sva priprema koja treba je tvoje otvaranje topica.  ;)

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Ožujak 12, 2016, 22:56:48 »
  • 0
  • 0
  • idemo se pripremit za slaven....

Sva priprema koja treba je tvoje otvaranje topica.  ;)
    Bit ce..sutra ili ponedjeljak...da se ja prvo pripremim...hehhee

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #21 u: Ožujak 13, 2016, 08:22:20 »
  • 0
  • 0
  • Baš koliko treba da se uzmu tri boda i sačuva ekipa za utorak.
    Tipično naša utakmica, svega po malo. Malo vrhunskih poteza, pa red komičnih, pa svašta nešto. Vrhunski gol Tomasova (da je u dinamu, 7 dana bi ga gledali u svakoj informativnoj emisiji). Ugl, rutinska pobjeda. Čestitke ekipi.

Dodati Anasa Mateiu i vratiti Leovca. Sline mi cure od te pomisli.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Ožujak 13, 2016, 11:50:16 »
  • 0
  • 0
  • Razlika ovogodišnje i prošlogodišnjih Rijeka je da bi prošlogodišnje dobile gol nakon one nes(p)retne reakcije Mirala, ovogodišnja je to uspjela izbiti.

Primamo kudikamo manje glupih golova nego prošlih sezona, a ekipa ima samopuzdanje okretati utakmice i kada su vanjski faktori protiv nje (Split, Osijek). Ostaje žal za onom utakmicom u Maksimiru.

Jučer se vidjelo da smo bolji i da imamo igrače koji su iznad HNL-a (Matei), ali opet radimo istu grešku, prerano zatvaramo utakmicu umjesto da damo drugi gol i završimo priču. Također, malo više discipline kod igrača ne bi bilo loše jer nam protivnici Istrine kvalitete općenito golove mogu zabiti samo iz prekida, iz igre nikako, pa mi nisu jasni ti glupi faulovi na 25-30 m, pogotovo kada sudac jedva čeka.

Uglavnom, ove pobjede su postale rutina, znate onu, dobre momčadi pobjeđuju i kada ne igraju dobro, stvarno šamaramo po ligi bez nekih većih stresova. Da je u ovoj ligi pošteno suđenje sada bi se pričalo možemo li mi negdje kiksati da nas Dinamo dostigne, a ne obrnuto.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #23 u: Ožujak 13, 2016, 12:33:24 »
  • 0
  • 0
  • Razlika ovogodišnje i prošlogodišnjih Rijeka je da bi prošlogodišnje dobile gol nakon one nes(p)retne reakcije Mirala, ovogodišnja je to uspjela izbiti.

Igrač Istre nam se neometan šeće do točke 11m, i hvala bogu, sapliće se. U 8 od 10 slučajeva ovo je gol.

S druge strane...

Ovo sam htio ponudit kao kontra primjer, ali vidim da je ovdje veće sranje napravio Risto, koji je zasmetao Miralu, umjesto da pazi Heistera. U svakom slučaju, 4 igrača Rijeke bliže lopti od igrača Istre, i lopta svejedno završava kod njega. Sva sreća da se okrenuo leđima.

nevezano za samu utakmicu, gledam malo Drosinu i ovaj njihov betonski zidić uz teren... Nije li nakon tragedije s Hrvojem Ćustićem bilo rečeno da će se svi betonski zidovi uz teren morat ili uklonit, ili zaštitit strunjačom kao na Kantridi na pomoćnom?
    « Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2016, 13:23:14 od Fornax »