• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL 28. kolo, Slave Belupo - Rijeka, subota, 02.04. 19:00  (Prikazano: 10813 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: HNL 28. kolo, Slave Belupo - Rijeka, subota, 02.04. 19:00
« Odgovori #45 u: Travanj 03, 2016, 11:30:35 »
  • 1
  • 0
  • ma daj molim te,odi igraj badminton onda.
    Badminton igraju mimoze? Sumnjam, dole u Aziji se to jako ozbiljno shvaća.  ;D

Isto kao stolni tenis.

Ovo je euforija, jebem mu mater:

(vjerovali ili ne, za ovo razbijanje ograde dečko je kažnjen oduzimanjem prve nagrade u iznosu 40.000 €)

Offline Upsops

• Pionir
    « Odgovori #46 u: Travanj 03, 2016, 18:21:21 »
  • 0
  • 0
  • Trebali smo biti u deliriumu 8 utakmica, 8 pobjeda, i tada bi iz kola u kolo plakali, kao što plaču u Leicesteru.  :'( :'( Neka drugi plaču.  >:(

http://www.index.hr/sport/clanak/neki-nisu-mogli-zadrzati-suze-pogledajte-nevjerojatnu-atmosferu-nakon-nove-pobjede-leicestera/884885.aspx

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Travanj 03, 2016, 22:28:22 »
  • 0
  • 0
  • ali ovi u leicesteru ne trce po terenu alibi trku,trce jer zele pobjedu,trce ko da kad stigne protivnika ce ga svaliti na teren i iscipelirat,trce ko da im zivot o tome ovisi.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #48 u: Travanj 03, 2016, 23:04:23 »
  • 0
  • 0
  • Trebali smo biti u deliriumu 8 utakmica, 8 pobjeda, i tada bi iz kola u kolo plakali, kao što plaču u Leicesteru.  :'( :'( Neka drugi plaču.  >:(

http://www.index.hr/sport/clanak/neki-nisu-mogli-zadrzati-suze-pogledajte-nevjerojatnu-atmosferu-nakon-nove-pobjede-leicestera/884885.aspx
    Nadajmo se da ćemo i mi biti u suzama u budućnosti kao mladić na slici.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Travanj 04, 2016, 09:48:37 »
  • 0
  • 0
  • Nisam gledao i vidim da je bolje da nisam.

Ja bih to ipak nazvao sindromom koji nas već dugo prati i na kojem će trebati poraditi. Čim nešto moraju odmah im se zavežu ruke i noge. S tim da Kek definitivno ima najveću odgovornost za ovo, neke stvari se ponavljaju i to ne slučajno. Isto kao što nije slučajno da nam Hajduk ne može ništa već tri godine, nije slučajno da ne možemo pucat na gol u Maksimiru. Nije slučajno ni da u četiri prvenstvene utakmice nismo uspjeli Slavena dobit kao što nije slučajno da smo ove godine dobili 3x Split i 4x Lokomotivu.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Travanj 04, 2016, 10:50:35 »
  • 1
  • 0
  • Ma ništa od svega toga.

Treba prihvatit činjenicu da mi još par godina nećemo osvojiti ništa osim nekog kupa kojem bi se kao trebali radovati. Sad je navodno sramota željeti više.

Stvar se postavila tako kao da je Rijeka uvijek bila mali klub u razini Slavena koji još mora puno papati da bi uopće došla u priliku uzeti naslov pred straaašnim Dinamom kojeg na leđima nose klinci Brekalo, Čorić, Pjaca i ona dva plaćenika koji igraju kad im se igra. Koji su straaašno puno kvalitetniji od Tomasova, Bezjaka, Mateia, Maleša, Balaja itd itd...

U situaciji kada je Dinamo ''slab'', kada je ostatak lige slabiji od nas, kada imamo 5,6 reprezentativaca, kada dovodimo igrače skuplje po 5 puta od ostatka lige, kada imamo savršene uvjete, kada su navijači takvi kakvi jesu, mi se moramo zadovoljiti ulaskom u finale kupa (?!). Znači treba biti realan i priznati da je to glavni cilj kluba. Očito. Jer sutra nam je ''najvažnija utakmica sezone''. Što to drugo znači? Da ih boli kurac za prvenstvo? Da će igrati ligu kako im se bude dalo dok mi plaćamo masne cijene da se deremo i podržavamo ih?

Ja sam možda u krivu, ali osobno mi ništa ne znači da li smo drugi, treći ili četvrti. Pogotovo kad ispadnemo iz europe već u ljetu. Da stvar bude bolja, na ljeto će otići par igrača i onda će Kek reći kako ne bi bio neuspjeh ne ući u skupinu jer ima novu momčad. I tako stalno jedne te iste floskule i vrtimo se u krug sa drugim mjestom i finalom kupa.

I onda kada kažeš da si nezadovoljan, jer s obzirom na trenutnu situaciju u klubu ne smiješ biti, onda te ispljuju jer želiš više. U stilu ''šta bi mi svi htjeli?!'' Imamo velebno zdanje na Rujevici, čudo iz Stuttgarta i hrpu obećanja. To nam je dovoljno. Meni nije dovoljno. Nije jer sam uvjeren da ovi igrači mogu više. Jer su to pokazali u nekoliko navrata. I tko je onda kriv da ne pokazuju u kontinuitetu? U svim tim uvjetima jbt. Više od polovice njih nikad u životu neće prismrdit naslovu i oni izađu na teren kako izađu. A kada to kažeš Veličanstvenom, on se postavlja bahato.

Mah...Imao sam u planu ići u Osijek ako prođu, ali sad ću razmisliti jer ova 'uđimo u finale' atmosfera koju odašilju mi je bijedna. Stvara mi osjećaj kao da će spuštenih gaća izać na to finale. Kao što su gro puta izašli ove sezone.

A mi se pokrijmo ušimo, klimajmo glavom, jer napokon imamo klub koji ''puše za leđa moćnom dinamu'' (kao i 99.,05.,06.,), kojoj ne bi bio neuspjeh biti treći (kao 04.,09.), kojoj ne bi neuspjeh bio ne ući u skupine EL iako smo nekad igrali 1/4 finala protiv Juvea i razbili Madrid, i kojoj bi bio grandiozan uspjeh osvajanje kupa (kao u Jugi, i ovih par zadnjih) u kojem si u finalu ako svladaš dva straaašna prvoligaša koje dobiješ u ždrijebu. 

O mladim uzrastima ni neću, kao ni o propalom projektu Rijeke 2. To me još više raspizdi nego ove balerine bez jaja.

eto, ispucao sam se
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #51 u: Travanj 04, 2016, 11:37:12 »
  • 3
  • 3
  • Nije teško zbrojit dva i dva, bar ne bi trebalo bit... onaj vagon Mamićevih igrača još uvijek otplaćujemo... kroz prvenstvo... nadodajte na to i situaciju #simpatičnog penala nakon kojeg je odmah uslijedila što ? pedala... nema mrdanja, ne talasaj... šuti i puši... dok ne vratiš dug s kamatama za onaj vagon...
    Ono što su odigrali protiv Belupa nije bila utakmica nego šetnja Korzom.... lagano ispijanje kavice i češkanje po međunožju... tankirali su... svi skupa... od tuda i sramotna izjava slovenca na klupi da je u utorak najvažnija utakmica sezone, izjava koja vrijeđa ili bi trebala vrijeđati svakog normalnog navijača Rijeke... nakon te utakmice za mene taj trener više ne postoji, da neznam što napravi. Tako nešto može izjavit samo luđak ili čovjek s debelim džonom na licu.
    Naš problem je mentalitet, podanički, bez muda i karaktera... i to ne od jučer... traje to već godinama... i kad objektivno pogledaš, nisu nam krivi ni Mamić ni suci ni tovari mada je najlakše njih okrivit za sve... a krivi smo si najviše mi sami... počevši od najskupljih karata za #nikadbliže pa dalje... jer nije normalno da me karta za Ruju na dan tekme za nenatkrivenu tribinu dođe isto kao gostovanje u Zagreb (put +karta)... ali jbga, stvorili smo brže bolje božanstva od nekih ljudi, pa je sad tako kako je.

Lijepi pozdrav.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #52 u: Travanj 04, 2016, 13:29:44 »
  • 0
  • 0
  • U situaciji kada je Dinamo ''slab'', kada je ostatak lige slabiji od nas, kada imamo 5,6 reprezentativaca, kada dovodimo igrače skuplje po 5 puta od ostatka lige, kada imamo savršene uvjete, kada su navijači takvi kakvi jesu, mi se moramo zadovoljiti ulaskom u finale kupa (?!).
    Eto, totalno to.

Ali zapravo je potpuno nebitno jel Dinamo "slab", ili je za nas Barca. Prvenstvo ima 36 kola, od kojih se 32 igraju protiv ekipa za koje bi MI trebali bit Barca.

Želim naslov, ali ga ne očekujem. Očekujem samo fajt do zadnje kapi krvi, dokle god postoji teoretska šansa. Pa čak i nakon toga.

Jebote, Leicesteru su još do prije par kola svi govorili da nemaju nikakve šanse, ali oni idu, guraju, čupaju, krvare... I biti će prvaci.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Travanj 04, 2016, 20:00:12 »
  • 1
  • 0
  • Nije teško zbrojit dva i dva, bar ne bi trebalo bit... onaj vagon Mamićevih igrača još uvijek otplaćujemo... kroz prvenstvo... nadodajte na to i situaciju #simpatičnog penala nakon kojeg je odmah uslijedila što ? pedala... nema mrdanja, ne talasaj... šuti i puši... dok ne vratiš dug s kamatama za onaj vagon...
    Ono što su odigrali protiv Belupa nije bila utakmica nego šetnja Korzom.... lagano ispijanje kavice i češkanje po međunožju... tankirali su... svi skupa... od tuda i sramotna izjava slovenca na klupi da je u utorak najvažnija utakmica sezone, izjava koja vrijeđa ili bi trebala vrijeđati svakog normalnog navijača Rijeke... nakon te utakmice za mene taj trener više ne postoji, da neznam što napravi. Tako nešto može izjavit samo luđak ili čovjek s debelim džonom na licu.
    Naš problem je mentalitet, podanički, bez muda i karaktera... i to ne od jučer... traje to već godinama... i kad objektivno pogledaš, nisu nam krivi ni Mamić ni suci ni tovari mada je najlakše njih okrivit za sve... a krivi smo si najviše mi sami... počevši od najskupljih karata za #nikadbliže pa dalje... jer nije normalno da me karta za Ruju na dan tekme za nenatkrivenu tribinu dođe isto kao gostovanje u Zagreb (put +karta)... ali jbga, stvorili smo brže bolje božanstva od nekih ljudi, pa je sad tako kako je.

Najlakše bi mi bilo lajkati ovo jer u biti sadržave sve elemente zašto je navijač Rijeke ljut, ali jbg.... zbrajanje dva i dva nije ponekad baš jednostavna radnja.
    Prvaci ne možemo biti ako i mi kao navijači stvarno vjerujemo da je Miško Mamićev potrčko. Ja u to ni najmanje ne vjerujem, ali me zabrinjava činjenica da svako toliko izleti ovakav post. Valjda ljudi razmišljaju drugačije. Ako stvarno potrčci ona smo apsolutno svi totalni idioti (ja u prvom redu) što uopće pišemo nešto ovdje, a kamo li što navijamo doma ili nedajbože u gostima. Ako stvarno mislimo da trebamo biti prvaci onda bi ona fantazija od navijanja poslije Intera trebalo biti pravilo, a ne iznimka. Moj osobni stav je da navijam za Rijeku, bez obzira tko i kako je trenirao, tko i kako igrao i koji je rezultat. Ja vjerujem u naslov svake sezone i tako će biti i ove. Četiri boda su i puno i malo, ali ako mi ne vjerujemo da se to može stići kako to onda očekivati od igrača na terenu? Ti ljudi (pogotovo u našem slučaju) su plaćenici i od toga ne treba nitko bježati. Da bi napravili rezultat trebaju se poklopiti kao ekipa i treba im nešto da ih pokrene. To može biti kakvo zajedničko kataklizmično iskustvo (skoro si ispao iz lige - vidi Engleze) ili kakav podstrek sa strane. Recimo da se nakon prve tekme protiv Intera (nerješeno) dogodilo navijanje kao poslije druge tekme.
    Pišem svašta, ali poanta mi je da navijači igračima trebaju prenesti poruku VJERUJTE, a ne obrnuto. Problem 'Primorskog mentaliteta'? Moguće.

A tekma protiv Slavena je bila loša. Prvo poluvrijeme katastrofalno. Svaka čast Slavenu, zatvorili su Gavranovića, pokrili krila, a za našu sredinu je ionako općepoznato da ne stvara viškove. I onda se tu pridodao Bradarić koji se nije mogao sastaviti s loptom. Drugo poluvrijeme je bilo bolje, ali presporo i pre-predvidljivo. Slaven je moguće loš po bodovima, ali uopće nisu loša ekipa. Zaboravljamo njihovo prvo proljetno kolo koje bi završilo potpuno dugačijim rezultatom da u HNLu postoji iole normalan sudački kriterij. Isto da je normalnog kriterija koliko bi ono trenutno bili bodova ispred?

Tankirali?! Samo zbog Tomasova koji je očigledno odigrao dobar dio prvog poluvremena s potresom mozga malo mi je degutantno optužiti ih za tankiranje pa makar su svi ostali sudjelovali.

A Kekove izjave se izgleda doživljavaju ili kao epski spjevovi ili kao činovi izdaje. Čovjek je dosadan jer tupi stalno jedno te isto 'Svaka slijedeća utakmica je najvažnija'. Sve ostalo je stvar interpretacije.
    Meni se osobno kao trener sviđa, ne zbog rezultata, taktike ili minulog rada, nego zbog mog osobnog dojma da ti mladići koje trenira imaju veće šanse kod njega, nego kod drugih, da postanu ljudi, a ne samo fudbaleri.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Travanj 05, 2016, 18:50:37 »
  • 0
  • 0
  • ima tko link za stream?

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Travanj 05, 2016, 19:17:56 »
  • 0
  • 0
  • koji je ovo k?! raspad sistema.. sramota..  :-\

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #56 u: Travanj 10, 2016, 11:19:37 »
  • 0
  • 0
  • Klubovi koji su ove godine pobijedili Slaven u prvenstvu:

Dinamo (3x)
    Hajduk (2x)
    Lokomotiva (2x)
    Split (2x)
    Inter (2x)
    Istra (1x)
    Zagreb (1x)

Jedine dvije ekipe koje nisu su Osijek i Rijeka.

Da sam ja Mišković, sazvao bih krizni sastanak na ovu temu, koji bi najvjerojatnije završio postavljanjem određenih ultimatuma treneru, struci i igračima.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #57 u: Travanj 10, 2016, 12:33:53 »
  • 0
  • 0
  • Koliko čujem sastanak na temu je odrađen i ultimatum postavljen.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Travanj 10, 2016, 12:38:45 »
  • 0
  • 0
  • Nemam ništa protiv toga ako je istina.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #59 u: Travanj 10, 2016, 13:16:15 »
  • 0
  • 0
  • Koliko čujem sastanak na temu je odrađen i ultimatum postavljen.
    Jel postoji nešto što barem u grubo nalikuje izvoru?  ;D

Nemam ništa protiv toga ako je istina.
    Naprotiv, ako ćemo bit ozbiljan klub, onda su takve stvari neophodne, koliko god možda bile neprijatne.