• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 30. kolo hnl, Rijeka vs Zagreb, Rujevica 09.04.2016. 19:00 h  (Prikazano: 5693 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: 30. kolo hnl, Rijeka vs Zagreb, Rujevica 09.04.2016. 19:00 h
« Odgovori #15 u: Travanj 10, 2016, 02:13:54 »
  • 0
  • 0
  • Ma dobro, ako budu igrali ovako u napadu kao danas ne bi trebalo bit problema. Lokomotiva je dobra. Gledao sam ih malo danas i igrali su dosta dobro. Jedino sto im je obrana uzas i to treba iskoristit. A ova trojica naprijed ce se morat dobro pazit. Balaj ce sigurno dobit zuti. Ako zbog niceg onda zbog jezika.

Nis...One down, six to go

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #16 u: Travanj 10, 2016, 09:08:07 »
  • 0
  • 0
  • Utakmica očekivana, lagana tri boda. U novinama naslov s 3 gola isprana gorčina iz Koprivnice. Meni nisu ništa isprali. Zagreb je solidna HNL ekipa koja je trenutno u takvom rasulu da se tu nema šta komentirati. Kek me još malo razočarao svojim izmjenama. Razumijem da forsira Čoču - Moču, navodno je on igrač koji je najpotentniji za prodaju u našoj ekipi (ono mlad, reprezenttivac, nedavno su se nudili nekakvi milioni za njega i te spike), ali gurnut ga umjesto gavranovića na "fantazistu" je bedasto. Njemu je mjesto umjesto Maleša. S brezovcem još malo zatvaramo i učvrščujemo blok, a zamjena rumunj - crnogorac je vrhunc ili neznanja ili napravit ću zamjenu samo da još netko zaigra. Vešović je po vokaciji desni bek, može poneku utakmicu zaigrati i na lijevom beku, pa i desnom krilu. Ali dragi moj slovenac on niked neće bit LIJEVO KRILO. Zamjena bez veze. Šta nebi bilo bolje da si tih zadnjih 10 munita protiv jedne raspadnute ekipe, pri vodstvu 3:0, na domaćem terenu ubacio nekog iz te plejade mladih. Recimo taj Bajić ili Vizinger ili netko od tih "morčića" iz Nigerije? Pa taj dečko što bi ušao, njemu bi tih 10 minuta značilo kao da je na Wembleyu gurnuo Rooneyu kroz noge i lobom zabio gol s 40 metara. Ale ne, slovenac je nagradio Brezu i Vešovića za dobre trke na treningu.  Nitko od tih mladića nije ni bio na klupi. Još jedan minus Keka. I to ogroman.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17 u: Travanj 10, 2016, 09:16:37 »
  • 0
  • 0
  • U novinama naslov s 3 gola isprana gorčina iz Koprivnice. Meni nisu ništa isprali.
    Meni je taj naslov nenormalno digao tlak. Kako jedna očekivana pobjeda protiv ekipe koje je ispala iz lige može isprat gorčinu ispadanja iz kupa i utrke za naslov? To je kao da Argentina na svjetskom prvenstvu ispadne u skupini kolo prije kraja, pa se onda u zadnjem kolu iskali na jednom Iranu.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #18 u: Travanj 10, 2016, 09:29:54 »
  • 0
  • 0
  • Ne zna Rivetti više pisati, ishlapio je.

Recimo, ja nisam znao da sam jučer bio u Puli, utakmicu gledao na Aldo Drosini. Ili, npr. ono "Strasser Rodneya", kao da piše poeziju.

Utakmica očekivana, Zagreb drugoligaški, iako imaju u igri više ideja nego mi. Akcije očekivane, lopte u prostor za Bezjaka od Ristovskog - predvidljivo. Zhuta brdo grešaka, Bradarić prodao 2 lopte unazad... I tako.

Čudi me onolliko padova većine igrača jučer, ono, kao da je teren u lošem stanju. A bome, ne izgleda više tako reprezentativno, dosta rupa, iako je bila pauza od 3 tjedna od zadnje utakmice.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #19 u: Travanj 10, 2016, 09:33:16 »
  • 0
  • 0
  • Ne zna Rivetti više pisati, ishlapio je.
    Nisam ni skužio da je to Orlandov tekst. Da, stari je otišao u kvasinu, to je već neko vrijeme vidljivo.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Travanj 10, 2016, 10:03:33 »
  • 0
  • 0
  • Ja ovo jučer ne bih nazvao izlaskom iz krize, baš suprotno. Utakmicu je riješilo par individualnih poteza, osim toga bilo je još par lijepih akcija, ali ostalo je bilo mučenje. Vezni red (Bradarić) je prodao par lopti koje bi ozbiljnija ekipa tipa Dinama ili neke euroligaške ekipe kaznila bez problema, obrana je opet plivala (majko mila, tko je skautirao onog Žutu?), a Gavranović nam je definitivno upao u neku crnu rupu.

Složio bih se s Komom da je Kek opet vukao neke nerazumljive poteze, zamjenom Gavranović-Močinić dobili smo nešto na čvrstini, ali frende vodimo 3-0 protiv ekipe koja nam ne moža gola zabit. Šta nije možda vrijeme da uđe Bajić umjesto Gavranovića pa da malo osjeti prvu ligu? Ili Vešo na svoje desno krilo, a Tomasov na lijevo, mali Rumunj u sredinu? Močo neće nikad bit centralni vezni na moju veliku žalost, ali Kek to još očito nije skužio ili ne želi vidjeti.

Zagreb je igrao onako kako bi htjeli da igra svaki gost, a mi smo pokazali da smo itekako osjetljivi na presing, Zoki Mamić trlja ruke sada jer točno znamo šta nas čeka za dva kola, visoki presing, ali sa Soudanijem, Fernandesom i Pjacom(?), tu će bit problema.

Uglavnom, ovo je trebalo riješit sa 6-0 uz malo više akcija i tečniju igru i s većim posjedom lopte. A ne da Zagreba iskontriramo na Rujevici. Jer očito samo na kontre znamo igrat.

Uglavnom, znat ćemo gdje smo nakon Lokomotive, ono malo što sam ih gledao u zadnje vrijeme, postali su ozbiljnija ekipa nego što su bili. Ne bi me iznenadilo da zaigramo u Kranjči s 3 defanzivna vezna opet.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline SandroB

• Junior
    « Odgovori #21 u: Travanj 10, 2016, 10:55:15 »
  • 0
  • 0
  • Nadam se da obrana Lokomotive barem donekle sliči Zagrebovoj, jer naši očito dobro prolaze kroz pukotine. Kad je ispred njih bedem, ne ide. Jučer je u obrani Zagreba bilo toliko rupa, da je to skoro usralo veselje kod golova. Onaj feeling... nitko se ne diže sa sjedala na onim centralama. Samo plješću.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #22 u: Travanj 10, 2016, 10:57:27 »
  • 0
  • 0
  • Sa ovakvom igrom nemamo što tražiti protiv dinama, rezultat od 3-0 je više slabost Zagreba nego kvaliteta Rijeke. Drugoligaška
    momčad nam ne smije primirisati u kazneni prostor, a ne uputiti 4-5 udaraca na gol i onako se šetati oko kaznenog prostora. Druga
    pjesma će biti s dinamom koji ima Soudanija i Fernandesa koji će znat iskoristit naše slabosti u obrani.
    Za Keka ne postoje mlađi igrači i nakon vodstva u 51. minuti umjesto da stavi trojicu koji nisu igrali do sada on izvodi gluposti
    s Vešovićem na lijevom krilu???? ne znam što je time htjeo, očito se zajebava ili ne zna. Močinić je nešto bolji bio nego na prethodnim
    utakmicama igrao je malo više prema naprijed, ali mislim da može puno bolje. Bilo je dosta krivih dodavanja, lopta je bila mokra teren
    je bio klizav, ali je dosta lopti trebalo točnije dodavati. Maleš i Bezjak su se očistili od žutih kartona, možda se moglo ići na još
    barem jednog igrača da dobije treći žuti, jer će nam falit netko ipak i protiv dinama, jer sumnjam da  u Zagrebu neće biti
    žutih kartona. Idemo dalje danas navijat za Inter, ali ne vjerujem da će dinamo kiksat, ipak je kvalitetniji, pa iako se dogodi opet će biti
    1 ili 2 boda razlike i opet neka nada koja umire posljednja. :). Treba pohvaliti Armadu koja je došla po ovom ružnom vremenu bodriti svoj klub.

FF

Offline Trevor Reznik

• Morčić
    • **
    « Odgovori #23 u: Travanj 10, 2016, 11:37:02 »
  • 1
  • 0
  • Lijepo je bilo vidjeti dobro odgojenog Bradarića kako ne slavi gol protiv svog budućeg kluba.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Travanj 10, 2016, 16:46:50 »
  • 0
  • 0
  • Par random misli:
    - je li ovo Bradaricu prvi gol za Rijeku?
    - kojim putem je Rodney Strasser iz Milanove nogometne skole dospio u zadnji klub prve hnl?
    - Gavranovic je u posljednja tri kola neprepoznatljiv
    - ekipa nema onaj kilerski instinkt, Zg je bio zreo za 5-6 komada
    - par zbilja prekrasnih akcija, nesto vise neforsiranih gresaka
    - pomirba s navijacima, opet se pjevalo dugo iza utakmice

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #25 u: Travanj 10, 2016, 17:00:45 »
  • 0
  • 0
  • Lijepo je bilo vidjeti dobro odgojenog Bradarića kako ne slavi gol protiv svog budućeg kluba.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #26 u: Travanj 11, 2016, 11:16:43 »
  • 0
  • 0
  • Nadam se da obrana Lokomotive barem donekle sliči Zagrebovoj, jer naši očito dobro prolaze kroz pukotine. Kad je ispred njih bedem, ne ide. Jučer je u obrani Zagreba bilo toliko rupa, da je to skoro usralo veselje kod golova. Onaj feeling... nitko se ne diže sa sjedala na onim centralama. Samo plješću.
    Nisam gledao tekmu, nego sam slušao na radiju u autu, i kod trećeg gola se stvarno čuo samo pljesak. Baš je bilo čudno.

Što se Lokomotive tiče, to je Dinamo B, njima je svaka utakmica trening i oni u pravilu ne igraju na rezultat nego se uglavnom nadigravaju. Zato nam i jesu jedne od većih mušterija u HNL-u (osim kad se upletu suci).

Nama je igra protiv zbijene obrane rak rana. Tu nema prevelike koristi od centaršuteva, a ono što bi se trebalo radit, ali naši nikako ne rade, je u svakom napadu na silu s loptom uć u 16.

Ljudi, znate kad je nama zadnji put sviran penal? Protiv Splita doma, kad je Tomasov falio. 8. studenog, u 16 kolu! 14 uzastopnih prvenstvenih utakmica bez penala, pa to mora bit nekakav rekord. Ako to nije indikator da igra nije dovoljno ofanzivna i da napadači ne primaju dovoljno lopti u zoni 5-10 m, onda ne znam šta je.

Ponekad se pitam prati li uopće struka statistiku i primjećuje li itko obrasce.
    « Zadnja izmjena: Travanj 11, 2016, 11:18:38 od Fornax »

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Travanj 11, 2016, 16:05:12 »
  • 0
  • 0
  • Meni je ipak protiv zga igra licila na nesto zbog tih dubinskih lopti veznjaka. Nadam se samo da ce to postat pravilo a ne iznimka.

Lokomotivu sam dosta gledao i nisu uopce losi. Obrana je porozna ali u ovom trenu prema naprijed izgledaju bolje od nas. Dobit se svakako mora

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''