• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 30. kolo hnl, Rijeka vs Zagreb, Rujevica 09.04.2016. 19:00 h  (Prikazano: 6588 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
S obzirom da je netko zaključao temu Slavena  >:( , pa više ne mogu komentrati i izbacit svoje dojmove i "pametne" observacije, odlučih se otvorit novu temu. Iako sam razmišljao da se nazove "poslije Keka - kek", da ne kompliciram neka bude ovako.

Dakle, nakon ispadanja iz kupa možemo se posvetit prvenstvu. Više nam neće glave biti u Osijeku, a noge teške od ritma srijeda subota pa možemo od ovog kola krenuti u novi niz. Imamo još 7 kola, optimisti bi rekli 21 bod je još u igri trebamo dobit sve do kraja pa ćemo onda podvuć crtu. Dobit sve do kraja nećemo skoro sigurno, sreća je da nam u subotu dolazi ekipa koja je zadnja na tablici i koja još nije matematički ispala međutim i oni znaju da su od slijedeće godine drugoligaši. Atmosfera im je u ekipi vjerojatno kao i nama - trula s tim da je njima tako negdje od početka prvenstva pa su se naučili na to.

Krenimo redom od naših pulena. Kek će od svojih legija stranaca morati iskemijati neku ekipu koja će moći dobiti Zagreba. Jer ako i ovo odigramo neriješeno ili izgubimo počet će se urušavat novi trening kamp.

Dakle na golu će biti Vargić. Usprkos dosta nesigurnih intervencija zadnjih par kola, a i činjenice da to nije naš igrač jer smo ga utoplili Laziju slovenac nebi dao šansu Prskalu ili još gore Nevistiću za ništa. Ni pod cijenu da vidiš (pogotovo se to odnos na ovog slavonca) je li će bit šta od njih ili su tu za popunit broj na treningu.

Obrana: izgleda da je i kek skinuo roza očale pa je uvidjeo da taj Žuta i nije neko riješenje za lijevog beka, pa tako očekujem povratak Vešovića na njemu neprirodnu poziciju, uz standardne Ristovskog, Samarđića i možda Leškovića.

Veza: malo razmišljajući i pokušavajuću slovencu ući u glavu predmijevam povratak Maleša s Brezovcem (Bradarićem). To mi je nekako najrealnija opcija. Čočo močo mi je dosta glupo jer s onim svojim nervoznim potezima bi mogao još produbljivat nervozu među ekipom

Napad: Tomasov - Gavranović - Balaj - Bezjak. Tu mi fali Mitu međutim nekako mi djeluje da bi on mogao ispast pedro za debakl u Koprivnici, em što nosi broj 10 i nije neki orač i kopač em što mi djeluje kao tip koji nije baš voljan slušat jezikove juhe i šprintat na treningu. Gavranović isto nije u nekoj bajnoj formi, kao ni Bezjak, sreća njihova da im je konkurencija (roshi) bolf roba pa ih ipak očekujem u sastavu.

O zagrebu neću ništa, imaju tu braću Boban koji su ne loši igrači, Medić mora igrati jer zbog njega i postoji klub, a ostali i nisu neke klase da bi nam u normalnim uvjetima stvarali probleme.

U subotu se očekuje nekakva kiša ili barem oblačno. Samim time i zbog ove zadnje dvije utakmice na tribini se očekuje plafon 3000 ljudi u čudnoj atmosferi. Iako će se armada truditi pjevat forza rijeka i kad ne ide ipak očekujem lošu atmosferu, možda i na rubu linča prema pojedinim igračima. Iako je do prije 2 kola Bradarić bio najokomitiji i najbolji od svih naših, ponovno će isplivat da je on ustvari tovar i ima dvije lijeve, breza bolje da se vrati u varteks, Gavranović će postat tupasti švicarac, a Bekim panj u rangu Krleta s tim da je ovaj bar svaki penal pogodio. Žutu ne očekujem - možda i bolje. Naravno počet će se "lomit" koplja i oko Matjaža s tim da je on još uvijek zaštićen i ima još nešto Študgartovog kredita.

Zadnji puta kad sam otvarao temu dobili smo zasluženo po piksi, ali s obzirom da nisam sanjao zombije možda mi opet krene. Ako ne by by Kek
« Zadnja izmjena: Travanj 06, 2016, 08:42:14 od koma »

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: 30. kolo hnl, Rijeka vs Zagreb, Rujevica 09.04.2016. 19:00 h
« Odgovori #1 u: Travanj 09, 2016, 00:35:37 »
  • Emti što nam je aktivna ova tema evo već na dan utakmice. Da nisam privremeno lokao temu od Slavena i da nije koma bio toliko frustriran ne bi ni teme bilo. Da na drugim temama ne smijenjujemo trenera, tražimo krivce, angažiramo psihologe i proklinjemo modernu tehnologiju.... nitko da bi riječ progovorio o svetinji - 'prvoj slijedećoj utakmici'.

Nema veze što nam dolazi budući drugoligaš, ali nije li malo prepotentno (da ne kažem bahato) da nitko ne obraća pažnju na ono što nam slijedi u natjecateljskom smislu. Svaka tekma je vrijedna tri boda.

Ja tekmu doživljavam kao nekakvu uvertiru. Veselim se tekmi kao i svakoj drugoj, ali bitno je ono što slijedi. Čak ni nekakvo gaženje mi ne bi ništa značilo. O drugim solucijama... pa mislim da trenutno nije primjereno niti spominjati.

Sude:
    Željko Frković (Gospić)
    Tomislav Petrović (Valpovo)
    Miro Grgić (Osijek)
    Ante Vučemilović (Osijek)

Što je bitno zbog slijedećeg popisa:
    Bekim Balaj
    Roman Bezjak
    Josip Brezovec
    Mario Gavranovic
    Mate Maleš
    Florentin Matei
    Miral Samardžić
    Marin Tomasov

Rekli bi osam prvotimaca je na rubu pauze. Definitivno nam slijedi čistilište...
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Travanj 09, 2016, 02:27:10 »
  • I oko tih kartona bi se dalo raspravljat u smislu vodenja ekipe. Neki se se vec uoci Inkera trebali ocistit al dobro. Zna stozer. Pa kad protiv dinama i hajduka bude falilo pol veznog reda i napada onda cemo krivit suce.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Travanj 09, 2016, 09:30:04 »
  • To s kartonima je meni misterija i dokaz da još nismo klub kakav bi trebali biti. Ako netko protiv Lokomotive (uoči Dinama) ne očekuje sudački armagedon s kartonima, onda je ili jako glup ili jako naivan. Da se nisu mogli bar 2-3 ključna igrača očistit protiv Slavena u zadnjih 10 minuta utakmice? Ma dajte, samo pošteno je li tako?

Danas očekujem rapsodiju i razbijanje Zagreba u hendikepu i izjave u stilu "kriza je prošlost", "pokazali smo da možemo kad je najteže", "pokazali smo karakter" i slično.

Ali nekako nisam baš napaljen, baš sam ono razočaran cijelom situacijom.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Travanj 09, 2016, 10:27:59 »
  • Ma ne očekujem razbijanje nikakvo... Mislim, bit će nabrijani valjda i sve to, ali ono što očekujem je jedna od najslabijih posjeta, mislim da neće biti više od 3200 eventualno. I ne krivim što neće. Jučer sam pitao kad se igra utakmica, nigdje nema plakata nikakvih po gradu, totalno promašeno od strane kluba, marketing za k.

Trebalo bi biti rutinski ne zbog naše bajne forme nego jer su oni drugoligaška ekipa i siguran sam da su i Cibalia i Šibenik koplje iznad njih.

Volio bih ne vidjeti Žutu, Bradarića i Močinića uopće na utakmici. I volio bih da pobijedimo, Dinamo ide Interu, a ovi su ih već namučili tamo dvaput već: remi u prvenstvu (2-2) i minimalan poraz u kupu (0-1).

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Travanj 09, 2016, 11:32:10 »
  • Možda bolje da nitko ništa ne piše ovdje. Toliko zračite optimizmom da SPUNN bilježi pojačanu radioaktivnost na postaji Rijeka.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online lavic

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Travanj 09, 2016, 12:09:51 »
  • Ne vjerujem da ću stići na utakmicu ali nekako nemam osjećaj da ću nešto propustiti. Žalosno ali istinito. Nisam napaljen, nemam osjećaj utakmice i ne vrtim po glavi laži i isprike za šefa ili ženu.
    Pobjeda bez okusa, boje i mirisa.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Travanj 09, 2016, 13:13:14 »
  • bilo je i gorih dana,a nevolje su tu da ojacaju vezu.

nazalost necu pratiti uzivo,ali kao i uvijek zelim samo i jedino pobjedu,bilo kakvu,ako je spektakularna jos bolje,uz spektakularnu igru jos bolje.

ne zelim nas ureknut,nekad su momcadi koje bi rijesile svoj status(druga liga)znale odigrat fantasticne utakmice jer bi igrale bez opterecenja.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Travanj 09, 2016, 18:29:45 »
  • Vargić
    Ristovski Mitrović Samardžić Zuta
    Bradarić Maleš
    Tomasov Gavranović Matei
    Bezjak

#promjene

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Travanj 09, 2016, 18:54:22 »
  • since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline kreyox1987

• Inćun
    • *

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Travanj 09, 2016, 19:55:50 »
  • Brada najbolji, neuspješno sjebao samo 2 potencijalna gola.
    Iza njega odmah Maleš sa 1 potencijalnim sjebanim golom.
    Vrli vezni red.

Bravo za Armadu, slažem se sa napisanim.

Bravo i za Čohija, recimo da je stranica Rijeke donekle u pravu sa brojem gledatelja.

Čohi idol.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Travanj 09, 2016, 21:19:29 »
  • Armada gromoglasno u 60.minuti - VRH
    I onda Joso u 60:01 - DNO

Prošlo je i ovo, tri boda su tu bla bla bla

Malo sam pesimističan, ali boli me briga, znam da pretjerujem.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Travanj 09, 2016, 23:25:44 »
  • Kamo
    Bodovi
    Taman

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Travanj 10, 2016, 00:03:40 »
  • ocistili su se males i bezjak,pauziraju protiv lokomotive,treba samardzica sacuvati za protiv dinama ,ako bude igrao protiv lokomotive sigurno dobiva zuti
    jos masu njih sa dva zuta Bekim Balaj,Josip Brezovec,Mario Gavranovic,Florentin Matei,Miral Samardžić,Marin Tomasov,u najgoroj varijanti protiv dinama bi mogli izgledat okrnjeno u napadu

"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo