• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Odg: 32. kolo hnl, Rijeka vs Dinamo, Rujevica 19.04.2016. 20:00 h  (Prikazano: 18099 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
Utakmica pred vratima, tema ne otvorena. S obzirom da je moja zadnja otvorena doma bila 3:0 protiv zagrebačkog kluba, ajmo probat. Iako imam osjećaj da sve ovisi o tome šta je gnjusna izdajica sanjao. Ako su bili neki zombiji onda smo nahebali, ako je poželio 1:0 na guz onda dobijamo.

Ovo je trebao biti derbi nad derbijima, prilika generacije da pobjedom zasjednemo na čelo ljestvice i braću iz zagrebačke šume zabezeknemo 4 kola prije kraja. Nažalost desila nam se Koprivnica, bod ravan porazu i sada ako i dobijemo nekim slućajem dolazimo na -1. Međutim do kraja su samo 4 kola, 12 bodova. Nakon utorka Rijeka ide u Split Hajduku, doma Split, idemo na noge uvijek nam neugodnom Osijeku i zadnje kolo Istra doma. Dinamo poslije nas isto ide u Split, pa imaju doma Istru, te dva gostovanja Slaven i zadnje kolo uvijek im "neugodnu" Lokomotivu. Međutim o tome možemo od srijede na dalje.

Iako uvijek počnem s sastavom domaćina, danas ću počet kako i bon ton nalaže, s sastavom gostiju. Dakle kreću s možda i najačim igračem koji je jedno vrijeme bio malo nepravedno zapostavljen s BRUNOM MARIĆEM. Nakon štonam  prošlu subotu Matoc nije uspio, usprkos dobroj igri, otkinuti ni boda, trener i prijatelj kluba su odlučili posegnuti za provjerenim, iskusnim te nadasve uvijek nadahnutim virtuozom. S desne strane će mu biti Borut Križarič, s lijeve Goran Loparac, a za svaki slućaj ako se ozlijedi, zakasni, napije ili mu pozli, tu je na klupi nama dragi Mario Zebec iz Cestice.

Za Rijeku će probat igrat:
Ispred Vargića u obrani vrlo vjerojatno standardna četvorka: Ristovski - Samarđić - Lešković - Žuta. Po meni prije Leško nego Mitar, za Žutu tako i tako nemamo zamjene.
Veza je već malo prblematičnija. Osim Brezovca koji ima 3 žuta pa ne konkurira za sastav, vjerojatno se vraća Maleš kojem bi društvo na zadnjem veznom trebao raditi Bradarić. Ako ćemo napast onda su tu vjerojatno još Tomasov i Matej na krilima i Gavranović i Bezjak u napadu. Neka intuicija mi govori da bi Matej mogao završit na klupi, a umjesto njega upast Vešović. Tu je još Balaj koji bi isto negdje to trebao biti ozbiljan kandidat za pokoju minutu, te svakako Keku najmiliji Močo. Roshi će čekat priliku ako stvarno budemo u nekom minusu, pa ćemo krenut va bank u 87. minuti. Ja bih krenuo s Malešom, Gavranovićem, Tomasovom, Matejijem, Bezjakom i Balajom, ali ja više volim tika-taku Guardiole, nego čvrst blok, oranje i kopanje Simeonea.

Dinamu ne fali nitko čak im se i Pjaca oporavio iako nije izgledno da zaigra. Valjda El Sharabi neće opet imat svoj dan protiv nas. Tu će Žuta imati pregršt posla, ako uspije možda zasluži bijeli dres i dogodine. Ovi ostali plaćenici su dobri, ali ukoliko im najbolji igrač Bruno ne bude imao svoj dan teško će do bodova pred nadam se do kraja ispunjenom Rujevicom, s raspjevanim tribinama i na kraju još veći i još jačim vatrometom.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: 32. kolo hnl, Rijeka vs Dinamo, Rujevica 19.04.2016. 20:00 h
« Odgovori #1 u: Travanj 18, 2016, 08:23:09 »
  • Neće Mateia vadit van zbog lošeg dana protiv Lokomotive. To mu je bila prva lošija utakmica i nije zaslužio da ga se vadi na temelju toga. Ono što mene više kopa je onaj susret u Zg-u kad im nismo mogli ništa u napadu i zato bi ja više volio vidjet Balaja unutra umjesto Gavranovića. Eto, malo zvuči bolesno, ali s obzirom da nas je njihova obrana gore strpala u džep, Balaj kao mantinela bi svakako nešto donio. Al ne znam kako onda to posložit jer Balaj i nije za neku lutajuću špicu...

Ne znam...Dinamo stvarno igra slabo zadnje vrijeme, al na nas će bit napaljeni i neće bit lako. Pogotovo ako Maleš i Brada nešto ne naprave prema naprijed.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Travanj 18, 2016, 11:32:46 »
  • meni bi isto bio balaj dobro rjesenje za glumit martinelu ali uzmi u obzir da igramo protiv dinama i da sudi bruno muzicar,svako gradjenje balaja ce ovaj svirat kontra faul,svaki skok.
    valjda ce generalisimus to sloziti nekako.
    veso kao desno krilo,meni odgovara ,iako se mnogi ne slazu.
    pobjeda,i nista drugo.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #3 u: Travanj 18, 2016, 11:34:47 »
  • Sudi dobri stari Bruno Maric, covjek od posebnog Mamicevog povjerenja za posebne zadatke.

Dobro znani vec vidjeni scenarij.... atmosfera nabrijana, armada i ostali dijelovi stadiona vicu hns pederi nogomet ste sjebali... sukeru glupane, mamicu govno... mamic se smjeska iz loze punih ustiju delicija i nabija nas na kurac uz bosanski grb... psi laju karavane prolaze... a sto se tice tijeka utakmice, delegiranjem i odabirom sudaca za ovu utakmicu jasno je kao dan da mi sutra ne smijemo pobijediti...govno u crnom sjeckat ce nam igru, na sredini terena sudit ce milijun prekrsaja protiv nas, ako bude gusto i tijesan rezultat za svaki slucaj bit ce nam ponisten regularan gol, Dinamu ce prvom prilikom svirat penal,  nama nece naravno, i pobrat cemo crveni karton uz proteste nase klupe, iskljucenje keka ili pomocnih trenera...

Zelis uciti od najboljeg... Grlis se s njim i izmjenjujes tople i njezne rijeci i hvalospjeve...  poklanjas mu satove od 50 000 dolara, sjedis u odboru za hitnost i potrpedsjednik si tog istog Mamicevog mafijaskog Hns-a, a suci su ti samo ljudi od krvi i mesa ?  O.K. nema problema.

Zao mi je samo navijaca, ljudi koji vole ovaj klub,  i koji ce sutra iznervirani i isprovocirsni ponasanjem one gamadi u lozi, gamadi u crnom na terenu, i gamadi u oklopima s pendrecima pobrat zabrane, kazne itd...

Festival postenja, sportskog duha, demokracije i sigurnosti. Po povoljnoj cijeni, naravno.

« Zadnja izmjena: Travanj 18, 2016, 11:48:42 od Futpeg »

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Travanj 18, 2016, 12:49:57 »
  • Da, sutra bi moglo bit zajebano na tribinama jer su ljudi naelektrizirani opako. Bit će brutalno...a ja idem s dva penzića na I ... Ne može gore  ;D
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Trevor Reznik

• Morčić
    • **
    « Odgovori #5 u: Travanj 18, 2016, 13:57:25 »
  • Zašto ovi naši za to zaduženi pančofari malo ne kenjkaju oko tih sudaca...Koji drek lik iz Zaprešića može sudit klubu iz zg, a nama uvijek neki mrtvi BM, Cestica i Vučemilović-Nešto? Šta nam ne sudi Vidulin iz Istre (ne kažem da je on OK ili ne) ali brate mili, lik ne stanuje na prvoj zoni busne karte od stadiona...Ma zgadio mi se život kad sam vidio da su nam dodjelili Ćelavu pjevaljčicu...

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Travanj 18, 2016, 15:14:44 »
  • mozda najvaznija tekma u zadnje 4 godine, ne toliko radi rezultata jer po meni ( samo po meni ) titula je iluzija nakon sto smo usrali u koprivnici ali samo po sebi da se vidi da li mozemo dobiti Dnamo u tekmi koja je toliko vazna, cak mi nebi niti remi bio razocaravajuc ako igraci daju sve od sebe , otvoreno, agresivno sa stavom da je ovo Rijeka ut potporu pune Rujevice. Zelim vidjeti onaj zar u ovima , fokus na svaku loptu, na granici sa ludilom i bez straha. Ocekujem Marica sa sjeckanjem igre , ne toliko prividno jer nje potrebno a i necemo imati cemu prigovarati jer presudit c slobodno sudacko uvjerenje i kriterij koji ce postaviti a to je sigurno sjeckanje nase igre do maksimuma naravno bez karona za plave . Malo me strah da se tekma ne prekine ukoliko dobimo gol , previse je napaljena situacija po forumima.
    Da li izjava Mamica o sudenju i nasem prigovaranju nesto govori , ne znam od kuda i od kada je to izvukao  ???

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Travanj 18, 2016, 16:24:08 »
  • Mah... ne bih se složio. Nije to najvažnija utakmica u posljednje četiri godine. Naprotiv, dueli sa Sheriffom i Stuttgartom su bili puno važniji. Kao i finala kupa.
    Recimo da pobjedimo. Što onda? Gubimo pravenstvo s barem 1 bodom zaostatka jer nema šanse da će Mamići i svi oni koji žive od njih odustati od novaca lige prvaka.

Ja bih rađe da budemo drastično prevareni i pokradeni. Crveni, dva, gol-dva iz zaleđa/prekršaja i Zoran Mamić koji šeta po terenu ne bi li porazgovarao sa sucem ili štogod. I da se onda o tome čuje posvuda. Tada bi se možda i pokrenuo neki jači napad na HNL, vladu i sve one koji Rijeku posljednjih dvadesetipet godina sustavno uništavaju.

Ja ću pivo popiti s guštom - pa što bude.

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #8 u: Travanj 18, 2016, 19:18:14 »
  • Budimo realni prvenstvo je najvjerojatnije riješeno, a protiv.lokomotive imaju 3 boda dakle već sad imaju 7 bodova prednosti. još prije, što ne znači da se sutra ne treba navijati, Bez obzira na sve što će biti sutra budimo svi skupa uz svoj klub, samo neka igraju, neka se bore pa što bude, rezultat nije toliko ni bitan, bitna je borba za svaku loptu i trka, a na suca ne treba posebno ni obraćati pozornost iako znamo zašto baš upravo on sudi. Priliku dati makar u drugom poluvremenu  Bajiću, Reberniku pa što bude.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Travanj 19, 2016, 08:18:32 »
  • Krv. Očekujem krv. Obespravljena kvarnerska nejač zahtjeva lokvu dušmanske krvi na svetoj rujevičkoj Desso travi!

Matjaž, povedi sinove svoje! Boje ratničke na lica nanesite! Krampone naoštrite!

Neka vas Karolina riječka štiti!

I naš Pešekan. Zvani Peško.

Amen.

Ne, fakat, nije mi dobro.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Travanj 19, 2016, 09:21:08 »
  • I tako ja jučer pričam s jednim čovjekom koji je svojevremeno bio u Upravi jednog niželigaša. Naime ušli su u viši rang, no očajnički su im falili golman, bek i centarfor. Na sastanku sa izvjesnim gdinom koji delegira suce, a koji je tada bio zadužen za županijske lige, požalili su se na to u smislu da imaju slabu momčad, a on im je NAVODNO odgovorio: ''Ne treba vam centarfor, ja sam vam centarfor''.

Isti taj županijski niželigaš je u posljednjih pet domaćih utakmica imao istog suca i uredno nije izgubio uz 'korektno' suđenje.

Isto tako mi je rekao i da su napravili grešku jer bodove nisu kupili na jesen kad su jeftiniji nego na proljeće.

Sve ovo napisano je NAVODNO, odnosno riječ jednog nebitnog čovjeka i stvar je općeg vjerovanja. Da netko ide kopat svi bi zanijekali i rekli da se zajebavamo. No poanta je valjda jasna.

I onda mi ginemo na tribinama, gubimo živce, plaćamo masne pare da svu tu kaljužu gledamo i vjerujemo u bolje sutra. Hau jes nou

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #11 u: Travanj 19, 2016, 09:41:49 »
  • Stalno me pucaju neki flashback-ovi i nekima je to too much, ali ispričavam se, povijest nas ima nečemu i naučiti. Sjetio se tako 1999., Rijeka-Dinamo 0:2, nakon te utakmice izgubili smo vodeću poziciju i mislili da je sve gotovo. Pa smo se opet vratili, pa opet bili zaustavljeni. Zašto ta utakmica? Možda je na toj tekmi prvenstvo izgubljeno u prvih deset minuta, jedan detalj je bitno presudio daljnji tijek igre, nas raspizdio i poljuljao, ljude na tribinama najprije razjario, pa spustio. Bilo je na centrali puno galame, psovki i jalovih prijetnji upućenih Canjugi i njegovom tjelohranitelju. I to je bilo to. Ostatak utakmice, ništa. Što se dogodilo? Kozniku ustao s trave nakon jednog kontakta i (gotovo doslovno) nokautirao Viškovića. Točno ispod centrale. Sudac dva metra od njih i - ništa. Sve je bilo jasno. Uf... danas treba biti spreman na takav trenutak. Nekako se nadam da će Marić doći prilično usran i da si neće dozvoliti veliko sranje, ali treba pripremiti ekipu i treba znati kako reagirati na nešto slično. Ako se damo isprovocirati, ode sve u p.m. Nemojte zamjeriti na vijestima iz povijesti, ali vidim puno sličnosti u svemu; u odnosu snaga u logistici (onda u našoj loži nije bio Mišković, ali je bio Hrvoje Šarinić, ne baš mačji kašalj), u odnosu snaga igrača "na papiru", u važnosti utakmice, u okolnostima, u animozitetu prema likovima (Canjuga-Mamić). Itd.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Travanj 19, 2016, 10:04:15 »
  • I tako ja jučer pričam s jednim čovjekom koji je svojevremeno bio u Upravi jednog niželigaša. Naime ušli su u viši rang, no očajnički su im falili golman, bek i centarfor. Na sastanku sa izvjesnim gdinom koji delegira suce, a koji je tada bio zadužen za županijske lige, požalili su se na to u smislu da imaju slabu momčad, a on im je NAVODNO odgovorio: ''Ne treba vam centarfor, ja sam vam centarfor''.

Isti taj županijski niželigaš je u posljednjih pet domaćih utakmica imao istog suca i uredno nije izgubio uz 'korektno' suđenje.

Isto tako mi je rekao i da su napravili grešku jer bodove nisu kupili na jesen kad su jeftiniji nego na proljeće.

Sve ovo napisano je NAVODNO, odnosno riječ jednog nebitnog čovjeka i stvar je općeg vjerovanja. Da netko ide kopat svi bi zanijekali i rekli da se zajebavamo. No poanta je valjda jasna.

I onda mi ginemo na tribinama, gubimo živce, plaćamo masne pare da svu tu kaljužu gledamo i vjerujemo u bolje sutra. Hau jes nou
    U nižim ligama se "pošteno suđenje" kupuje kao kruh u pekari. To nije čak ni javna tajna, već svi uzimaju zdravo za gotovo. Info iz prve ruke.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Travanj 19, 2016, 10:06:49 »
  • Upravo to, da. Kupovanje bodova je must do. Prvo što treba je složit ekipu, a onda rješit suđenje.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #14 u: Travanj 19, 2016, 10:40:08 »
  • Baš sam miran. Mislim da nemamo šta izgubiti. Ipak, ne bih volio da nas izdominiraju. Volio bih da ih dobijemo na pošten način, da ih osramotimo, da im bude neugodno, da se prestanu smiuljiti i da pofeštamo. Na kraju krajeva i koncu konaca, ako i dobijemo teško ćemo biti prvi. No, treba provocirati i dalje i biti jači i od sudaca i onda - tko zna?

Stalno me pucaju neki flashback-ovi i nekima je to too much, ali ispričavam se, povijest nas ima nečemu i naučiti. Sjetio se tako 1999., Rijeka-Dinamo 0:2, nakon te utakmice izgubili smo vodeću poziciju i mislili da je sve gotovo. Pa smo se opet vratili, pa opet bili zaustavljeni. Zašto ta utakmica? Možda je na toj tekmi prvenstvo izgubljeno u prvih deset minuta, jedan detalj je bitno presudio daljnji tijek igre, nas raspizdio i poljuljao, ljude na tribinama najprije razjario, pa spustio. Bilo je na centrali puno galame, psovki i jalovih prijetnji upućenih Canjugi i njegovom tjelohranitelju. I to je bilo to. Ostatak utakmice, ništa. Što se dogodilo? Kozniku ustao s trave nakon jednog kontakta i (gotovo doslovno) nokautirao Viškovića. Točno ispod centrale. Sudac dva metra od njih i - ništa. Sve je bilo jasno. Uf... danas treba biti spreman na takav trenutak. Nekako se nadam da će Marić doći prilično usran i da si neće dozvoliti veliko sranje, ali treba pripremiti ekipu i treba znati kako reagirati na nešto slično. Ako se damo isprovocirati, ode sve u p.m. Nemojte zamjeriti na vijestima iz povijesti, ali vidim puno sličnosti u svemu; u odnosu snaga u logistici (onda u našoj loži nije bio Mišković, ali je bio Hrvoje Šarinić, ne baš mačji kašalj), u odnosu snaga igrača "na papiru", u važnosti utakmice, u okolnostima, u animozitetu prema likovima (Canjuga-Mamić). Itd.
    Sjećam se te reakcije. Trener NajKatolika je bio Lončarević koji je na to rekao da je Kozniku "odgurnuo" Viškovića. Čisti crveni.