• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 16. kolo HNL HNK Slaven Belupo - HNK Rijeka Nedelja 20.11 17 sati  (Prikazano: 14991 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: 16. kolo HNL HNK Slaven Belupo - HNK Rijeka Nedelja 20.11 17 sati
« Odgovori #75 u: Studeni 25, 2016, 09:20:32 »
Sj. Korea ili ne, moje mišljenje je da bi za klub bilo kontraproduktivno da ide u otvorenu konfrontaciju s Dinamom i čitavom strukturom koja ga podržava. Od Kolinde nadalje. Mislim da ima više smisla polako razvijati klub i podizati ga, kao i mijenjati navike unutar našeg nogometa (npr. od Keka nismo niti jednom čuli neko kmečanje. Po meni to je pohvalno i ljudi to cijene.).
Hoće li nas to koštati ovog pravenstva? Boh? Možda. Čak bih rekao vjerojatno. Ali i da se otvoreno suprostavimo ne bi nam to pomoglo.

Offline monte lumaka

• Inćun
  • *
« Odgovori #76 u: Studeni 25, 2016, 12:25:36 »
Ja sam misljenja da jednostavno imamo velik teret ( kantrida ) , zbog koje vjerovatno u klubu igraju na kartu "ne talasaj".
Cijeli projekt izgradnje stadiona i dobivanje dozvola mora proc kroz sabor. I ovako nas jebu a sta bi tek bilo da zaratimo.
Nazalost trpimo vec desetljecima mozda se isplati potrpit jos malo...ako zelimo nazad na naš stadion, nakraju ce se isplatit.
U takvoj jebiga drzavi zivimo i nebime me cudilo da u ovome ima i malo istine.
Al da klub treba zauzet stav, TREBA !

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #77 u: Studeni 25, 2016, 12:48:44 »
U dosadašnjem dijelu prvenstva smo dokazali da nam ne može nitko uzeti pobjedu ako igramo na 100% mogućnosti. Iznimke (osim Slavena) potvrđuju pravilo. Čemu onda gubiti koncentraciju i snagu na ono što objektivno do kraja sezone ne možeš promijeniti? Fokusiraj se na sebe, na igru i budi svjestan da će ovakvih,a i gorih situacija, biti do kraja. U tom smislu mislim da to sada jednostavno treba prihvatiti kako je.

I neka nas kradu koliko god žele. Biti će mi još draže kada na kraju prvenstva podignu kantu.

Uz dužno poštovanje najpozitivnijem forumašu, svaki put kad pročitam ovu formulaciju lagano mi takne živac. Mi moramo biti stalno na 120% kako bismo imali nekakvu šansu kontra svih i svega, dok se neke druge lagano gurka i kad su na 60%. Možda se čeka još jedna titula "moralnog" prvaka? Kako ćemo se onda tješiti? Koga ćemo prozivati i prizivati?

Da, nitko od nas ovdje kao pojedinaca ne može tu ništa. Možda samo zavidim onima jako strpljivima koji su spremni čekati još 20-30 godina dok prirodni tijek stvari ne odvede sve naše dušmane na drugi svijet. Ako se u međuvremenu ne pojave novi Mamići, Šukeri, Širići...
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2016, 12:51:02 od river »

Offline Futpeg

• Morčić
  • **
« Odgovori #78 u: Studeni 25, 2016, 13:09:19 »
Sj. Korea ili ne, moje mišljenje je da bi za klub bilo kontraproduktivno da ide u otvorenu konfrontaciju s Dinamom i čitavom strukturom koja ga podržava. Od Kolinde nadalje. Mislim da ima više smisla polako razvijati klub i podizati ga, kao i mijenjati navike unutar našeg nogometa (npr. od Keka nismo niti jednom čuli neko kmečanje. Po meni to je pohvalno i ljudi to cijene.).
Hoće li nas to koštati ovog pravenstva? Boh? Možda. Čak bih rekao vjerojatno. Ali i da se otvoreno suprostavimo ne bi nam to pomoglo.

Ti se vodiš onom " ĆUTI I PUŠI " ....

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #79 u: Studeni 25, 2016, 13:10:08 »
Sj. Korea ili ne, moje mišljenje je da bi za klub bilo kontraproduktivno da ide u otvorenu konfrontaciju s Dinamom i čitavom strukturom koja ga podržava.
Kratkoročno da. Dugoročno osuđujemo sami sebe na titulu vječitog viceprvaka.

Da, nitko od nas ovdje kao pojedinaca ne može tu ništa. Možda samo zavidim onima jako strpljivima koji su spremni čekati još 20-30 godina dok prirodni tijek stvari ne odvede sve naše dušmane na drugi svijet. Ako se u međuvremenu ne pojave novi Mamići, Šukeri, Širići...
Bingo, jebo te život.

Krajem devedesetih smo bili pod čizmom Zlatka Canjuge (koji je bio samo namjesnik, ali svejedno), a odlaskom njega došao je jedan još gori. Korumpiranog političara zamijenio je beskrupulozni, psihički poremećeni gangster. Uvijek ista priča, ode loš, zamijeni ga gori. Nakon Yassera Arafata dolazi Osama Bin Laden. To je zlatno pravilo.
-8

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #80 u: Studeni 25, 2016, 14:34:26 »
Ti se vodiš onom " ĆUTI I PUŠI " ....

hahaha baš ti hvala.
Ne. Ne mislim da je rješenje u trpljenju. Naprotiv. Mislim da klub mora reagirati ali ne na način da ide "šakom u glavu". To jednostavno nije rješenje. Isprobali su ga Hajdukovci, koji usput budi rečeno, imaju OGROMNU podršku po Hrvatskoj, što u vidu navijača, političara, novinara, sportskih djelatnika, poduzetnika itd. A mi to ni blizu nemamo. I što je bilo? Puše. Debelo puše. Godinama. Djelomično su si sami krivi jer sami sebe potkradaju, ali im otvorena borba protiv sistema za sada ne pali. Čak ni kada imaju i jasne dokaze protiv "sistema". Jednostavno - nije dovoljno.
A mi bi se išli bosti s takvim "sistemom"? Spušili bi u roku od odmah.

Ja točno ne znam što rade naši s Miškovićem na čelu, ali ne bi me čudilo (i nadam se) da potiho rade na sređivanju kluba i mijenjanju ove proklete situacije.
Ako se malo pogleda što je bilo - a bio je raspad kluba: igrački, organizaciono i infrastrkturno. Na početku su išli surađivat s Mamićima kada su vidjeli da bez njihove podrške neće moći dva igrača dovesti (pa su doveli 10tak igrača iz Din/Lok sistema i četvorku iz Osijeka (koji je onda bio pod patronatom sistema)). Sredila se stvar igrački. Odlično.
Istovremeno se organizaciono klub sređuje i sve oko kluba bolje izgleda (osim cijena ulaznica IMO). Rješio se kamp. Valjda se ide i na stadion. Po meni to nije mala stvar koju je uprava odradila u ovoj močvari.
Sjetimo se da se prošle godine digla malo graja oko suđenja, ali po okončanju izbora stvar je utihnula. Vratila se ekipa koja čuva "sistem" na pozicije. Od onda je naša uprava zitto, vjerojatno zbog stadiona. Ili znaju s kim imaju posla. Kad Rijeka još malo ojača, a vjerujem da hoće, sumnjam da će naši propustit priliku odrubit glavu glavonji. Kad će to biti? Ne znam. Nadam se da hoće. Ako neće i/ili ako se sližu s istim (a meni se ne čini da je tome sada tako) onda su sačinjeni od istog čemera kao i ovi koji su na čelu HNSa (i ne bi me čudilo da tada odustanem od odlaska na stadion).

A što se mene osobno tiče, kao pojedinca, navijača Rijeke - ja ću podržati akcije protiv "sistema" koje mi se učine smislenima. Jbg... nisam revolucionar pa neću dizati bune, ja ih neću organizirati - nisam taj tip. Ako ti jesi - go ahead. Ja ću te osobno podržati ako to što radiš ima smisla (i bilo koga drugog). Do sada baš i nisi napisao što biš ti učinio pa eto... evo ti prilike. Ja sam svoje stajalište bar otvoreno rekao. Ti?

Ima jedna poslovica: lako je tuđim kurcem po koprivi lupat.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #81 u: Studeni 25, 2016, 16:26:37 »
Uz dužno poštovanje najpozitivnijem forumašu, svaki put kad pročitam ovu formulaciju lagano mi takne živac. Mi moramo biti stalno na 120% kako bismo imali nekakvu šansu kontra svih i svega, dok se neke druge lagano gurka i kad su na 60%. Možda se čeka još jedna titula "moralnog" prvaka? Kako ćemo se onda tješiti? Koga ćemo prozivati i prizivati?

Sami protiv svih!
Uz dužno poštovanje kolegi forumašu, ali meni ovakav post dotakne živac. Nakon 16. kola, +6 ispred Dinama i jedne malo slabije utakmice već se očekuju razočarenja, proslave naslova 'moralnog' prvaka, tješenja i sav ostali defetizam koji ide uz to...
Do kraja polovice prvenstva su još 2 utakmice - dakle na polovici prvenstva smo i teoretski prvi! Onog trenutka kada svi počnu vjerovati da tako možemo i do kraja onda će se to i desiti. Ali ne, ajmo biti oprezni i potiho se nadati. Ajmo ostaviti rezervu i ne poletjeti previše jer smo eto toliko puta u zadnjih x godina bili grubo prizemljeni. Ili najgore - ajmo si napraviti alibi da bi na kraju sezone mogli reči 'E jesam li vam lijepo rekao'.

Sve što nam još treba da budemo prvaci je da podignemo i optimizam na 120%. Igra momčadi nam je već davno na tom nivou. Iskreno vjerujem da u tom slučaju smo sigurno prvaci i da nam nikakve sumljive individue i grupacije ne mogu stati na kraj. Nema toga što nas može zaustaviti.

I ne brini. Nema više čekanja. Ovo je TA godina!
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2