• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ljetni prijelazni rok 2016/17  (Prikazano: 5693 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Odg: Prijelazni rokovi 2016/17
« Odgovori #15 u: Svibanj 17, 2016, 08:49:56 »
Po ovome što je o Kreilachu napisao black label čini se da je dosta napredovao. Jako dobra statistika.
KAPETANE VRATI SE!  :'(

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #16 u: Listopad 10, 2016, 08:14:05 »
Dragonsi otkupili Jugovića. Nama 500.000 ojra
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #17 u: Studeni 14, 2016, 20:40:08 »
Zapravo ne znam je li ovo za ovu temu, ali tiče se nas pa:

http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/450147/dinamo-dovodi-dvojac-iz-lokomotive-i-odbjeglo-hajducko-dite

Opet se trola s Bradarićem i interesom Dinama. A spominje se i nikad prežaljeni Leovac. Glede Bočkaja, slažem se da je zanimljiv igrač.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #18 u: Studeni 14, 2016, 21:16:56 »
Moraju malo, klasika. Isto je bilo s Močom kad je prismrdio "repki". Nismo mi još doživjeli sve što dinamo imao u svom arsenalu. Ipak su oni u ovim igricama oko osvajanja prvenstva daleko iskusniji od nas. Treba i te zakulisne igrice doživjeti i preživjeti. Ovo je da se malo proba unesti nemir, što kod igrača, što u klubu i kod navijača.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #19 u: Studeni 14, 2016, 23:25:59 »

http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/450147/dinamo-dovodi-dvojac-iz-lokomotive-i-odbjeglo-hajducko-dite

Opet se trola s Bradarićem i interesom Dinama. A spominje se i nikad prežaljeni Leovac. Glede Bočkaja, slažem se da je zanimljiv igrač.

Meni se čini da je to još jedna novinarska "patka" i da nema baš ničega u tome. No, to mi nije ni toliko važno koliko mi se čini da se po raznoraznim forumima podcjenjuje Bradarićev doprinos našoj igri. Po mome sudu on u velikoj mjeri doprinosi brzini prenošenja lopte u fazu napada i raspodjeli iste kada treba rotirati strane, tražiti rupe. K tome zna stvarno na lijep način odigrati okomite. A i razina trke mu je solidna, kao i postavljanje. Nešto kao bolja verzija Močota. Sličnu ulogu, ali opet drugačiju ima i Mišić s time da je njegova uloga ofenzivnija, a samim time i vidljivija svima.
Uglavnom, moje je mišljenje da je on itekako važan kotačić u Kekovoj mašineriji. A bojim se da većina ne misli baš tako.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #20 u: Studeni 15, 2016, 07:21:15 »

Jedan od onih tipičnih spekulativnih tekstova. Hrpa prazne spekulacije temeljene na Vlakovoj izjavi "Pojačanja ćemo prvo potražiti u HNL-u". Nigdje u tekstu se ne pozivaju na ikakve izvore, niti uopće pokušavaju stvoriti privid da barataju nekim informacijama, čak ni glasinama.