• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL, 35. kolo Osijek - Rijeka, 07.05.2016, 19.00 sati  (Prikazano: 4703 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline river

• Forza Fiume
Odg: HNL, 35. kolo Osijek - Rijeka, 07.05.2016, 19.00 sati
« Odgovori #15 u: Svibanj 08, 2016, 11:08:15 »
  • 0
  • 0
  • Kek će uspjeti u nemogućoj misiji da u godinu dana prijeđe put od mesijanskog statusa do točke gdje velik dio navijača traži njegovu smjenu. I mislim da je 80% toga njegova zasluga. Previše ziheraštva, forsiranje nekih igrača i kad su 100% van forme, totalno ignoriranje mladih snaga itd. Onih 20% bih pripisao tome što je na barem 4 pozicije ove godine imao slabije igrače nego lani: Tomečak, Leovac, Jajalo, Kramarić, pa dodajmo još Moisesa i Sharbinija kad su bili u top izdanju.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16 u: Svibanj 08, 2016, 14:20:53 »
  • 0
  • 0
  • Bradarić na stopera??? Glupost.Pa on je vezni igrač.
    Stvarno? Iz priloženog se ne bi baš reklo.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Svibanj 08, 2016, 14:56:11 »
  • 0
  • 0
  • Vidjelo se itekako u 1.p. u jednoj njihovoj akciji, kad je Knežević mislim dobio žuti za simuliranje, kako tri naša rade ofsajd zamku, a Bradarić ostaje 2 metra iza svih.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Svibanj 08, 2016, 19:01:05 »
  • 0
  • 0
  • Vidjet cemo sto ce bit s Volpijem. Mogla bi se pipa zatvorit pa nece nit ni Keka ni Tomasova ni Vizingera

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #19 u: Svibanj 08, 2016, 19:05:27 »
  • 0
  • 0
  • Fornax igrao je Bradarić stopera u Zagrebu pa smo tri komada popušili, a na silu stavljati veznog igrača na mjesto
    stopera je ne samo glupost negi i idiotizam

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Svibanj 08, 2016, 21:20:47 »
  • 4
  • 0
  • Vidjet cemo sto ce bit s Volpijem. Mogla bi se pipa zatvorit pa nece nit ni Keka ni Tomasova ni Vizingera
    Tipičan utjecaj novinarskog žutila. Volpi je osumljičen da je isključivi korisnik aviona koji glasi na rent-a-plane firmu i da je to samo štos da se zaobiđe plaćanje poreza na avion. Sigurno je da su to i napravili i sada je samo pitanje snalažljjivosti odvjetnika što će od toga biti. Avion mu je zapljenjen još u ožujku, ako se ne varam, ali tek sada je ta vijest postala zanimljiva. Toliko o tome.
    U tom svijetu su takve stvari normalna pojava - jedino se oko nas radi drama oko toga. Čovjek može sutra zatvoriti 'pipu', ako mu pukne, ako ga netko krivo pogleda, ako mu upadne trepavica u oku. Nešto slično je napravio sa Pro Reccom. Uostalom Rijeka je Miškova igračka...
    Iskreno me nervira što imam osjećaj da su svi nabrijani isključivo na negativu i svi jedva dočekaju nekakav 'crni' naslov da sasipaju svu gorčinu iz sebe.
    Tako sigurno nećemo do naslova....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #21 u: Svibanj 09, 2016, 08:53:23 »
  • 1
  • 0
  • Iskreno me nervira što imam osjećaj da su svi nabrijani isključivo na negativu i svi jedva dočekaju nekakav 'crni' naslov da sasipaju svu gorčinu iz sebe.
    Ljudi koji ne navijaju za Rijeku svakako jedva čekaju nekakvu pizdariju ovog tipa i vjerojatno bi svršili da sutra vide Miškovića u lisicama, a brijem da se dole južno od Karlobaga ekipa i na misama moli za to da ne bude ništa od nove Kantride.

A što se tu domaćih ljudi tiče, i tu će se uvijek nać netko tko će srat i uvijek se samo fokusirat na negativno, ali takve najbolje ignorirat.

Iskreno, i meni dođe ponekad misao da je sve ovo jedan balon koji će kad tad prsnut, ali nema koristi od takvog razmišljanja.

Citat:
    Tako sigurno nećemo do naslova....
    Ova rečenica je savršen sažetak sezone 2015/16.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Svibanj 10, 2016, 08:25:07 »
  • 0
  • 0
  • Ako ste mislili na mene, ja uopće nisam fokusiran na negativno. Postao sam negativno fokusiran na igru i činjenicu da nećemo osvojit naslov tek kad je postalo nerealno to očekivati isključivo zbog rezultata. Ničeg drugog. O ovom uopće ne razmišljam.

A to da bi se pipa mogla zatvorit je realna činjenica. Ne zbog ovog s avionom, nego generalno. Naravno da ni jedan navijač Rijeke to ne želi. Pa ne želim opet gledat Stepčiće i Palibrke. Ali nemojmo zatvarat oči. Nije to negativa nego realna mogućnost koja se dogodila Primorju. To ne znači da želim da se dogodi i da gledam negativno. Cilj Rijeke je da se dobrim vođenjem projekta počne sama financirat da se ne dogodi baš to.

A sad...ako netko ne gleda samo rozim naočalama na to, ne znači da cilja negativi.

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #23 u: Svibanj 10, 2016, 08:55:22 »
  • 0
  • 0
  • Primorje je barem iskoristilo taj period financijskog blaženstva osvojivši kup, prvenstvo i jadransku ligu. Jedino što nisu uspjeli je liga prvaka, ali je činjenica da su neko vrijeme bili drugi najjači vaterpolo klub na svijetu. Što god kasnije bilo, klupska povijest je ispisana, za sva vremena.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Svibanj 10, 2016, 09:29:05 »
  • 0
  • 0
  • Šta si tako negativan?  ;D

Bit ćeee

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #25 u: Svibanj 10, 2016, 09:33:46 »
  • 0
  • 1
  • Primorje je barem iskoristilo taj period financijskog blaženstva osvojivši kup, prvenstvo i jadransku ligu. Jedino što nisu uspjeli je liga prvaka, ali je činjenica da su neko vrijeme bili drugi najjači vaterpolo klub na svijetu. Što god kasnije bilo, klupska povijest je ispisana, za sva vremena.
    Naravno, ali vaterpolo je ipak sport sa puno manjom konkurencijom i rekao bih, dosta predvidljiviji (kao košarka, rukomet npr.) od nogometa gdje više faktora utječe na krajnji rezultat. Također, ne postoji vaterpolski Mamić.

Inače, vidio sam Koljanina u gradu, u 9 ujutro je išao prema "Riječkoj" banci. To je sasvim sigurno pojačanje koje nam treba.

« Zadnja izmjena: Svibanj 10, 2016, 09:50:18 od Ton(i)to »

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #26 u: Svibanj 10, 2016, 10:34:21 »
  • 0
  • 0
  • Naravno, ali vaterpolo je ipak sport sa puno manjom konkurencijom i rekao bih, dosta predvidljiviji (kao košarka, rukomet npr.) od nogometa gdje više faktora utječe na krajnji rezultat.
    Ako ćemo bit surovo iskreni, vaterpolo je na globalnom nivou opskuran mali sport, i većini ljudi na planeti su Olimpijske igre podsjetnik da on uopće postoji. Ali to je naš nacionalni sport, pa da ga lijepo nitko drugi ni ne igra osim Hrvata.

Citat:
    Također, ne postoji vaterpolski Mamić.
    Ja sam mislio da je Don Volpi vaterpolski Mamić.  ;D