• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ljetni prijelazni rok 2016/2017  (Prikazano: 100105 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Odg: Ljetni prijelazni rok 2016/2017
« Odgovori #180 u: Lipanj 14, 2016, 13:59:29 »
  • Das mladom igracu priliku. Predstavis ga dve sezone u europi. Stavis ga na siri popis repke. I pocne se bahatit i prijetit.

Zahvalit im se sa tribinom do kraja ugovora i menageru takoder zahvalit.

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #181 u: Lipanj 16, 2016, 18:06:47 »
  • Matej Mitrovic (22, NK Rijeka) linked with a move to newly promoted Serie A side Pescara (via 'Pescarsasport24').

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #182 u: Lipanj 17, 2016, 14:18:22 »
  • Nije baš vezano za ovu temu ali kako se zove onaj dečko iz cibalije koji je pred par sezona otišao u pescaru ili tako nešto, a povezivalo ga se s nama, važio je za velikog talenta a bio je u mlađoj repki.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #183 u: Lipanj 17, 2016, 14:32:37 »
  • Nije baš vezano za ovu temu ali kako se zove onaj dečko iz cibalije koji je pred par sezona otišao u pescaru ili tako nešto, a povezivalo ga se s nama, važio je za velikog talenta a bio je u mlađoj repki.

Dario Župarić.  :)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #184 u: Lipanj 17, 2016, 15:01:04 »
  • Inače je odigrao 3200 minuta za Pescaru ove sezone, 36+ punih utakmica po minutaži je to. A Pescara ušla u prvu ligu. Mogli bi lako u Serie A igrati stoperski par Mitrović-Župarić, dva Vinkovčana...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #185 u: Lipanj 17, 2016, 21:15:44 »
  • to je taj,hvala,znaci decko je ok,znam da ga se povezivalo s nama neko vrijeme
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #186 u: Lipanj 18, 2016, 17:06:15 »
  • http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/sredisnji-branic-nadomak-rujevice/121810/

U međuvremenu, neslužbene informacije govore, momčadi bi se već početkom idućeg tjedna mogao pridružiti Josip Elez, 22-godišnji središnji branič, formalno član rimskog Lazija. Ovaj je junior Hajduka Poljud napustio u ljeto 2013. godine i pridružio se primaveri rimskog kluba. Jednu je sezonu zatim proveo na posudbi u niželigašu Grossetu, polusezonu u mađarskom Honvedu, a posljednjih godinu dana nosio je dres danskog prvoligaša Aarhusa. Kao standardni član prve postrave, u 24 odigrane utakmice, postigao je i dva pogotka.

Na Rujevicu bi, dođe li do konačnog dogovora s Lazijom, došao na posudbu s mogućnošću prvootkupa ugovora koji traje do ljeta 2018. godine. No nije Rijeka usamljena u svojoj želji. Danski prvoligaš zainteresiran je za otkup ugovora i ostanak Eleza u Alka Superligaen. Čeka se odluka Rimljana.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #187 u: Lipanj 18, 2016, 20:08:14 »
  • Dakle, čim se tako otvoreno govori o njemu - znači niš od njega. Next. :)

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #188 u: Lipanj 18, 2016, 20:41:33 »
  • Postajemo li filijala mrskog rivala? Part 2.  ;D ;D

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #189 u: Lipanj 21, 2016, 08:10:33 »
  • Dolazak Eleza bi danas trebao bit gotova stvar.

Ugovor će danas produžit Mitrović i Sluga.

Leško navodno traži oko 300k eura.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #190 u: Lipanj 21, 2016, 09:01:44 »

• To je taj članak kojeg je black label skratio.

Drago mi je zbog Mitrovića. Pretpostavljam da ide u prvu sa Samardžićem, dok će Elez biti u startu treća opcija.

Leškovića mi nije nimalo žao, nažalost po neko moje čudno mišljenje neće trčati krugove godinu dana nego će ga prodati za neka 2 milijuna (valjda vrijedi toliko, a ne još i manje od tog) što je opet solidan novac. Nije ni on sad neka igračina da ću žaliti za njim, ima i 25 godina, a bome je prečesto van terena. Ovaj potez ga automatski križa u mojoj knjižici.

Žao mi je Datkovića jer vjerujem da je kvalitetno al pari sa Močinićem, samo smo drugog razvikali i drugi igra punu minutažu već 3-4 sezone standardno dok se ovaj "vukao" po Speziji i Luganu, ali vjerojatno se pita nešto i njega i Keka, on neželi biti treća opcija tu, a ovaj ne dijeli garantirana mjesta. Žao mi je jer eto u toj našoj nikakvoj oml. školi mogli smo ove sezone imati tri igrača iz nje i iste generacije, sve u prvoj postavi. To je samo još jedan primjer one moje da ako ne igraju, neće nikad ni biti nešto od njih.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #191 u: Lipanj 21, 2016, 10:12:50 »
  • Ovo su već malo bolje vijesti. To bi trebalo značiti i da su navodne razmirice na relaciji Mitrović - Kek sada raščišćene.

Po pitanju vratara: vidim da Sluga ima već 23 godine. U prošloj sezoni nije odigrao nijednu utakmicu, ali je prethodne dvije bio standardan u Pomorcu i Lokomotivi. Bilo je puno vratara koji su odsjedili po sezonu-dvije na klupi kad su bili rezerve puno boljim vratarima, pa se opet potom normalno vratili. Sluga je u Rijeci odigrao dvije utakmice od kojih je jednu kiksao (ako se dobro sjećam), premalo da bi ga se otpisalo. Između njega, Prskala i Nevistića valjda se može naći jedan pristojan golman. I dalje ni spomena o Zagorcu.

Primjećujem da je Žuta i dalje normalno u kadru. Bila je kombinacija za posudbu u Speziju, ali kako je pisalo u novinama on je odbio. Nadam se da Mance ipak radi na dovođenju kvalitetnog lijevog beka. Uz ostanak Ristovskog i Vešovića imali bismo tada riješene bekovske pozicije.

Kakva je situacija s Tomasovim? Čeka se Astana da riješi svoje probleme ili je transfer propao?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #192 u: Lipanj 21, 2016, 10:25:20 »
  • Propao koliko znam jer je Astana dovela 27-godišnjeg Ibraimija iz Maribora, istekao mu ugovor. Ista pozicija, isto sve tako da mislim da su odustali od Marina. Ne mogu reći da mi je žao previše. :)

Uigrati njega, Mateija i Gavranovića u istoj liniji i na konju smo.

Lijevi bek obavezno. Malo sam razočaran što će Sluga na gol, čisto zbog tih europskih susreta gdje ćemo se svi bojati neke greške, uključujući i njega. Neka dobije neki jeftin gol i samo će potonuti. Golman i nije baš pozicija za eksperimente.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #193 u: Lipanj 21, 2016, 11:08:02 »
  • Pa nije rečeno da će Sluga sigurno braniti. Možda je Prskalo prvi izbor.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #194 u: Lipanj 21, 2016, 11:16:53 »
  • Ma dobro, nije mi on daleko od Sluge.

Jednostavno smatram da nam treba nešto sigurnije. Možda se tu ne vodim toliko po kvaliteti koliko po reputaciji. Nema sad tu puno imena koja mi se vrte po glavi pa ni Zagorac nije neka reputacija, ali kvalitetno je ispred ove dvojice siguran sam u to, ali pada mi napamet koliko vrijedi Slugino deranje Samardžiću i Mitroviću da stanu malo više lijevo u zid, a koliko vrijedi kad bi im se derao Željko Brkić iz Udinesea npr (bezveze sam ga se sjetio, blage nemam kakav je) koji ipak ima karijeru iza sebe, a u startu bi trebao biti bolji od ova dva.