• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL klubovi - sezona 2016/17  (Prikazano: 150409 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
HNL klubovi - sezona 2016/17
« u: Srpanj 06, 2016, 08:49:43 »
Nova sezona kuca na vrata, vrijeme je za novi topic.

Novitet nadolazeće sezone je Osijek, koji kako se čini, proživljava mini verziju privatizacijske renesanse kakvu smo mi imali 2013., ali ostaje tek da vidimo. Ja se iskreno radujem jačem Osijeku. Nova dva mini-derbija na Rujevici. Uostalom, Rijeka - Osijek nekad jest bio derbi, i bilo bi lijepo kad bi bio ponovo.
-11

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: HNL klubovi - sezona 2016/17
« Odgovori #1 u: Srpanj 07, 2016, 12:09:28 »
Glas Slavonije kaže da je na Osijekovoj listi želja Pranjić, a uz njega i Andrijašević i Pušić. Htjeli su Mišića našeg pa smo mi tražili preveliku odštetu jer očito računamo na njega sudeći po minutaži. Doveli su Barišića iz Dinama nazad, povremenog reprezentativca Makedonije Milovana Petrovića (26, vezni, 150 nastupa za Rabotnički), još očekuju nekoliko igrača. A Vojnović, Knežević, Škorić, Matas i Perošević su ostali tamo. Mogli bi složiti vrlo interesantnu ekipu, osim što im je trener Zekić koji je uspio u Moldaviji sa 1000 puta više novca izgubit desetogodišnju dominaciju sa Sheriffom...

Slaven Belupo doveo reprezentativca Makedonije, napadača Marka Ivanovskog iz druge turske lige. Igrao u Astri, Slaviji, Videotonu, Cluju... Ali oni su ostali bez najboljeg igrača Ozobića, solidni Edson isto otišao, a i Jambor u Lokeren gdje su prije prodali Melnjaka i onog napadača Mirića. Christensen, Štiglec, Pokrivač, Ejupi, a trener im nije ruina nego Kopić.

Split bi mogao lagano biti kandidat za ispadanje sa očajnom Istrom, ostat će im samo Bagarić i Rahmani od onog što iole valja. A već duže vrijeme su u financijskim problemima. Od Intera nemam šta za očekivati, donji dom će biti zajedno sa ova dva kluba i vjerojatno Cibaliom.

Ali Osijek i Slaven bi mogli iznenaditi, pogotovo Osijek kad se još pojačaju, a siguran sam da hoće.

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Srpanj 07, 2016, 12:24:59 »
Bedara je što je Osijek još jedna Dinamova filijala, mi ćemo s njima lomit zube, a Dinamo će se prešetavat. Kad uzmeš Lokomotivu to je 8 x 3 = 24 boda koja mi moramo krvavo zaradit. Kad uzmeš da se vratila i Cibalia koja nam je oduvijek vrlo nezgodna dođe ti žao što nije ušao Šibenik s naših 5 posuđenih igrača. Naš interes bi trebala bit što jača Istra, ali oni su očajni i neće bit bolji.

Ja ne očekujem čuda od ove sezone i možda je tako i bolje. Ako Dinamu odu Pjaca, Rog, Ćorić i Soudani, sumnjam da će na brzinu nać tako dobre igrače i uklopit ih u ekipu, vidim našu šansu i u Cici, a sigurno će na početku sezone njima bit naglasak na ulasku u CL (kao i nama EL). Uglavnom, ako se mislimo bilo čemu nadat ove sezone ne smijemo kiksat s ulaskom u sezonu kao prošle. Treba dobit Splita i Istru za početak, a onda se pofajtat u gostima s Osijekom i Interom, Lokomotiva nam je mušterija, a do Poljuda bi onda trebali znat na čemu smo.

Što bi rekao jedan moj dragi prijatelj, treba skupit što više bodova do reprezentativne pauze. ;D
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #3 u: Srpanj 07, 2016, 16:28:48 »
Što bi rekao jedan moj dragi prijatelj, treba skupit što više bodova do reprezentativne pauze. ;D

Nekad je to bila uhodana rutina. Na prvoj reprezentativnoj pauzi smo uvijek bili hit, negdje u top 3, entuzijazam. Onda nakon "kvalitetnih mini-priprema" kreće sve nizbrdo, na drugoj pauzi u listopadu smo već u sredini tablice. U studenom ili najkasnije na zimskoj pauzi smjena trenera i maštanje kako ćemo na proljeće pomalo uigravati momčad za novu sezonu. :D

Nego, ovo da će Osijek biti i dalje Dinamova filijala bi valjalo malo elaborirati. Hoću reći, tu je sad neki Mađar, ako ništa stranac je pa ga valjda boli briga tko je s kime slizan u ovoj našoj močvari. Ili se barem ja tako nadam.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #4 u: Srpanj 07, 2016, 16:53:22 »
Meni se čini da će biti filijala na sličan način na koji se nas optužuje da smo filijala. Trgovat će s Dinamom, jer ipak oni imaju kontrolu nad gotovo svime (a tko zna čime još mogu ucjenjivati Osijek) i onda će ih se optužiti da su filijala. Već su uzeli Barišića, spominje se Andrijašević - dakle, jasno je da posluju s Dinamom.
Eto... bar u ovoj mjeri su filijala. Daleko od Lokomotive, ali u očima onih koji gledaju kroz prizmu NH - definitivno filijala.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #5 u: Srpanj 08, 2016, 01:23:01 »
Dug je transfer rok...

Ali

Mi nemamo ni golmana, ni beka, ni uigrane stopere, niti ce Matei igrati 10tku, niti jos jednu dobru spicu. Plus Veso ce na krilo. Svaka mu cast, al budimo realni...

Mislim da nemamo o cemu pricat. Da ostane ovakva ekipa, drugo mjesto i polufinale kupa bi stvarno bio uspjeh.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline black label

• Forza Fiume
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #7 u: Srpanj 08, 2016, 09:35:50 »
I suci su ljudi...
-11

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #8 u: Srpanj 09, 2016, 11:24:06 »
Cibalia na pripremama razbila Krasnodar 4:1. Inace, Krasnodar je skuplji valjda 100 puta doslovno od njih.

Poslano sa mog GT-S6310 koristeći Tapatalk

Offline Duella©

• Forza Fiume
« Odgovori #9 u: Srpanj 09, 2016, 16:57:41 »
dobro je
treba nam jaka cibalija

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #10 u: Srpanj 13, 2016, 20:22:57 »
Ovi naši na službenoj stranici postavili novu hnl tablicu za narednu sezonu. Poredak po abecedi. Tablica za narednu sezonu broji 9 klubova.

Nagradno pitanje :

Koji je klub izostavljen?

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #11 u: Srpanj 13, 2016, 21:12:43 »
Netko u klubu opasno trola. ;D

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #12 u: Srpanj 14, 2016, 05:25:16 »
E da.  Ili se radi o provokaciji ili o totalnom amaterizmu.
Možda nisu htjeli ispunit Ibrićićevu želju,  da hajduk bude ispred Rijeke. Iako, sve govori da se radi o ovom drugom.
Zaigrala se neka Zambelica.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #13 u: Srpanj 14, 2016, 08:17:16 »
I taj će dobit pedalu

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #14 u: Srpanj 14, 2016, 13:12:00 »
I taj će dobit pedalu

A ljudi od krvi i mesa, ništa?
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.