• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL klubovi - sezona 2016/17  (Prikazano: 150408 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Projekt2017

• Gost
Odg: HNL klubovi - sezona 2016/17
« Odgovori #780 u: Lipanj 30, 2017, 00:48:17 »
za dinamo se slazem, ali za njih ne jer nemaju oni strpljenja, biti ce raspad ako ne krenu dobro

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #781 u: Lipanj 30, 2017, 06:19:55 »
ma nedam tovarima gušta kao ni oni nama. svaki njihov poraz i debakl je osmijeh više na mom licu. kako sam samo slavio prošle godine kada su ispali na penale a pored mene svi bili za hajduk iako su navijači rijeke jer kao navijamo za 'naše'.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #782 u: Lipanj 30, 2017, 08:39:01 »
Možda opet bude ona.

Tko vas jebe narkomani
ispali ste ko i lani
Levski Sofija!, Levski Sofija!  8)

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #783 u: Lipanj 30, 2017, 08:58:51 »
Treba gledat sebe.

Toliko sam dugo u sportu da sam se previše puta opekao. Čim je pristup malo slabiji, čim netko kaže 'lako ćemo' i čim se sprda sa rivalom, obije se to u glavu.

Tako da ono...za sprdanje sa tovarima čekam nekih 10 bodova prednosti u prvenstvu

Što se tiče euro utakmica..Naravno da sam i ja sretan kad ispadnu, ali eto..više bi volio da tri ekipe imaju isti zadatak barem do rujna. Neka Hajduk ispadne prije skupina, a onda mi i dinamo u neku od skupina pa da vidimo tko će duže izdržat. Osim toga, ja bi više volio da nam je koef takav da ne moramo igrat ova druga pretkola barem.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #784 u: Lipanj 30, 2017, 09:16:26 »
Koeficijente nek bildaju ostali predstavnici i naravno mi a Hajduku uvijek zelim sve najgore.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #785 u: Lipanj 30, 2017, 09:37:13 »
Ne želim nikome ništa jer me uopće ne zanimaju niti s kim igraju niti kako igraju niti koliko dugo igraju.

Zanima me samo naš konačan cilj igranja grupne faze nečega, te osvajanja naslova prvaka. Svaki scenarij u kojem su te dvije stavke ostvarene je za mene zadovoljavajuć. Ako u tom scenariju Hajduk osvaja EL, može i to, bmk.

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #786 u: Lipanj 30, 2017, 09:40:36 »
:) želim im najgore iz gušta, ali i interesa Rijeke jer u 9. kolu idemo tamo... taman da se raspadnu pa da im na proljeće opet iz nekoga bunila zamirše titula pa otkinu bodove Dinamu / Osijeku, odnosno c/p prošle sezone i tako zauvijek. Nema podcjenjivanja nikako dok ne vidim kako će zaigrati, čisto želje.

Osijek i 99tu sam nakon ove sezone zauvijek zaboravio, čak me i novi HT Prva HNL hrvatski talent sudac Tino Krečak (da, njegov sin) ne dira previše. Želim Osijeku da u finalu EL izgubi od nas, nakon što izbace Dinamo u polufinalu!

http://prvahnl.hr/prva-liga/suci/

http://www.index.hr/sport/clanak/skandal-u-2-hnl-krecak-ponovo-jase-imotski-brutalno-pokraden/956106.aspx

Gledam malo popis sudaca, pozitivno da je Strukan u elitnoj skupini, ali čim su tamo Pejin i Bebek jasno je da nema previše veze sa sposobnosti. Jović i Zebec ok. Zebec je u biti kao Marić, sudi dobro kad ne krade :) Steta za nas da i Gabrilo nije unutra jer će navodno elitni sudci suditi 50% utakmica.

75% 1. skupina sudaca izaziva povraćanje na sami pogled faca

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #787 u: Lipanj 30, 2017, 11:13:49 »
Taj Gabrilo mi je skoro omiljeni sudac. Ne sjećam se da iza sebe ima neku jako lošu utakmicu što se nas tiče. Možda se varam, ali vjerojatno bi ga upamtio kao Zebeca, Marića, Vučemilovića i ekipu...

Nego...Što kažete na novog stopera Hajduka? 23 utakmice u Barceloni B koja nije slaba...
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Projekt2017

• Gost
« Odgovori #788 u: Lipanj 30, 2017, 12:09:18 »
Zanimljivo. Visok je što je super za stopera i vjerojatno nije panj s loptom kada je Barcin igrač. S obzirom da je u Barci bio, sigurno je i bahati kmečavac, tako da se neće ni morati prilagođavati mentalitetu. Ako se ne izbezumi kada dođe usred zime u Zaprešić i ne bude osjećajan kada govno od Soudanija mu krene u koljeno džonom, biti će im pojačanje. Da nama nije došao Alex svojevremeno bio bi šokiran ovim transferom, ovako nisam. Ali žvakati će opet Carillo kravatu svejedno.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #789 u: Lipanj 30, 2017, 12:22:49 »
Osijek i 99tu sam nakon ove sezone zauvijek zaboravio, čak me i novi HT Prva HNL hrvatski talent sudac Tino Krečak (da, njegov sin) ne dira previše. Želim Osijeku da u finalu EL izgubi od nas, nakon što izbace Dinamo u polufinalu!
Ovaj današnji Osijek ne poistovjećujem s onim tadašnjim pa ih nemam na piku, ali akteri onoga tada od mene oprost ne moraju čekat, to sranje nosim sa sobom u narednih 15 reinkarnacija.

Baš me zanima što bi mi klinac iz osmog osnovne koji je tu večer zaspao u suzama rekao da se vratim u prošlost i kažem mu: "ne brini sine, sve će sjesti na mjesto... Za 18 godina".
« Zadnja izmjena: Lipanj 30, 2017, 12:25:30 od Fornax »
-11

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #790 u: Lipanj 30, 2017, 14:09:23 »
Taj Gabrilo mi je skoro omiljeni sudac. Ne sjećam se da iza sebe ima neku jako lošu utakmicu što se nas tiče. Možda se varam, ali vjerojatno bi ga upamtio kao Zebeca, Marića, Vučemilovića i ekipu...

Nego...Što kažete na novog stopera Hajduka? 23 utakmice u Barceloni B koja nije slaba...

Taj stoper, Borja Lopez, je prosao skolu Sporting Gijona. Odigrao je za prvu momcad Sportinga 27 utakmica u sezoni 2012/2013, tada je Sporting bio drugoligas. U Barceloni B iako je skupio 21 utakmicu bio je treci stoper, jedan od dvojice standardnih je bio Marlon koji je presao u prvu momcad Barce a vec pred kraj prosle sezone radi ozlijeda je uskocio u prvu momcad i odigrao 2 utakmice u Primeri. Ono sto je zanimljivo je to da je taj novi stoper Hajduka prosle godine u ovo doba debitirao cak i u prvoj momcadi Barce u prijateljskoj utakmici protiv Celtica.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.