• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL klubovi - sezona 2016/17  (Prikazano: 98347 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: HNL klubovi - sezona 2016/17
« Odgovori #165 u: Kolovoz 14, 2016, 10:35:23 »
  • Rog u Napoliju za 16 milijuna i još bonuse eventualne, odlazi nakon uzvrata sa Salzburgom.

Otići će im i Soudani jer odbija produljiti ugovor, a bez te trojice su PUNO slabiji nego prošle sezone.

Offline toshiro75

• Pionir
    « Odgovori #166 u: Kolovoz 14, 2016, 10:36:15 »
  • Rog u Napoliju za 16 milijuna i još bonuse eventualne, odlazi nakon uzvrata sa Salzburgom.

Otići će im i Soudani jer odbija produljiti ugovor, a bez te trojice su PUNO slabiji nego prošle sezone.

Nedostaje ti treći?

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #167 u: Kolovoz 14, 2016, 10:42:04 »
  • Mislio je vjerojatno na Pjacu.

I da, i ja mislim da su puno slabiji. Ta trojica stvarno rade razliku.
    Moram primijetiti kako je Rog napredovao. Bio je dobar u Splitu, ali sada je odličan vezni igrač, moderan, trkač, dobra defanzivna igra (zakočio Iniestu).
    Velika šteta šta nije došao kod nas. Tražili smo ga, ali već je dao riječi Žužulovcima.

Šta će ovi s parama? I oni vraćaju pozjamice?

Offline toshiro75

• Pionir
    « Odgovori #168 u: Kolovoz 14, 2016, 10:47:26 »
  • Mislio je vjerojatno na Pjacu.

I da, i ja mislim da su puno slabiji. Ta trojica stvarno rade razliku.
    Moram primijetiti kako je Rog napredovao. Bio je dobar u Splitu, ali sada je odličan vezni igrač, moderan, trkač, dobra defanzivna igra (zakočio Iniestu).
    Velika šteta šta nije došao kod nas. Tražili smo ga, ali već je dao riječi Žužulovcima.

Šta će ovi s parama? I oni vraćaju pozjamice?

Ja se nadam da se pune vreće i šalju bratu na sigurno u arabiju.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #169 u: Kolovoz 14, 2016, 22:26:47 »
  • Gledam baš Osijek - Hajduk... Osječani se i nisu baš napalili na ovu privatizacijsku renesansu? Mi smo na prvom Jadranskom derbiju nakon Volpijevog ulaska u klub imali krcatu Kantridu (iako još nije bilo ni jednog pojačanja), a Gradski vrt baš i nije nešto prenatrpan večeras... OK, ima Kohorte dosta, i "GAZI GAZI TOVARA" fino odzvanja, al koliko sam uspio vidjet, centralna tribina je poluprazna. Inače, službeni spiker je reagirao na "gazi tovara" zamolbom da se korektno navija, a mi i dalje "šugava rijeko, puna si srba" toleriramo kao nešto normalno...

Offline c00lme

• Morčić
    • **
    « Odgovori #170 u: Kolovoz 15, 2016, 10:30:03 »
  • Gledam baš Osijek - Hajduk... Osječani se i nisu baš napalili na ovu privatizacijsku renesansu? Mi smo na prvom Jadranskom derbiju nakon Volpijevog ulaska u klub imali krcatu Kantridu (iako još nije bilo ni jednog pojačanja), a Gradski vrt baš i nije nešto prenatrpan večeras... OK, ima Kohorte dosta, i "GAZI GAZI TOVARA" fino odzvanja, al koliko sam uspio vidjet, centralna tribina je poluprazna. Inače, službeni spiker je reagirao na "gazi tovara" zamolbom da se korektno navija, a mi i dalje "šugava rijeko, puna si srba" toleriramo kao nešto normalno...
    Prvo je reagirao na osječke picke... A onda i na gazi tovara... Mada je to po meni debilno, sta ima reagirat i da li netko misli da će stvarno nešto postići s time?
    Normalna navijačka prepucavanja na tribinama... Hoce li svaki navijač dobit knjižicu sa popisom pjesama i riječi koje smije koristit na stadionu?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #171 u: Kolovoz 15, 2016, 10:36:31 »
  • Mislim da još uvijek vrijedi onaj 'zakon' s upozorenjima spikerima kao što je bilo s 'hns pederi'. Par upozorenja i onda sudac može prekinut utakmicu. Nisam nigdje vidio da su to ukinuli, samo se sad toga više nitko ne drži odkad se Mamić odmakao.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline c00lme

• Morčić
    • **
    « Odgovori #172 u: Kolovoz 15, 2016, 13:23:24 »
  • Mislim da još uvijek vrijedi onaj 'zakon' s upozorenjima spikerima kao što je bilo s 'hns pederi'. Par upozorenja i onda sudac može prekinut utakmicu. Nisam nigdje vidio da su to ukinuli, samo se sad toga više nitko ne drži odkad se Mamić odmakao.
    Ne vjerujem... Onda bi prekidali svaku utakmicu... A mislim da su i u HNSu svijesti da je taj zakon oružje u rukama navijača pa su ga zato i ukinuli, ili ga ne provode, što je navika u HNSu

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #173 u: Kolovoz 18, 2016, 21:20:14 »
  • Vec sam ga spomenuo al trebalo bi bas pratit kako ce se razvijat ovaj Bockaj u Lokomotivi. U ofanzivi je za klasu bolji od Zute al za natrag nece napredovat kod Tomice.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #174 u: Kolovoz 18, 2016, 21:51:25 »
  • Za natrag će napredovati kod Keka
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #175 u: Kolovoz 18, 2016, 22:57:22 »
  • Za natrag će napredovati kod Keka

Postoji i riječ za natrag napredovati: nazadovati.  :D

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #176 u: Kolovoz 19, 2016, 00:42:11 »
  • Doduse danas nije ni igrao beka ali koliko sam skuzio moze ga odigrat. Na krilu je stvarno prodoran i brz. Brzi od Zute. Ima jako dobar sut i koristi dobro i desnu nogu. U Inkeru se gubio al izgleda da Tomica iz njega dosta izvlaci. Bas me zanima kako ce odigrat polusezonu. Danas i protiv Vorskle je stvarno bio odlican.

Inace...Hajduk nije bio los al razocarao me Maccabi. Mislio sam da je to neka jaca ekipa kad ono racku...imaju i oni svog Tomasova o kojem sve ovisi. Uglavnom...mogao bi kod nas bit obican cetvrtak...

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #177 u: Kolovoz 19, 2016, 01:28:03 »
  • koliko mi je poznato bio je u planu da potpise sa nama ovo ljeto, steta sto je zavrsio kod tate , ne znam sta se desilo , trebao je biti prva prinova

Doduse danas nije ni igrao beka ali koliko sam skuzio moze ga odigrat. Na krilu je stvarno prodoran i brz. Brzi od Zute. Ima jako dobar sut i koristi dobro i desnu nogu. U Inkeru se gubio al izgleda da Tomica iz njega dosta izvlaci. Bas me zanima kako ce odigrat polusezonu. Danas i protiv Vorskle je stvarno bio odlican.

Inace...Hajduk nije bio los al razocarao me Maccabi. Mislio sam da je to neka jaca ekipa kad ono racku...imaju i oni svog Tomasova o kojem sve ovisi. Uglavnom...mogao bi kod nas bit obican cetvrtak...

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #178 u: Kolovoz 19, 2016, 08:42:57 »

• Inace...Hajduk nije bio los al razocarao me Maccabi. Mislio sam da je to neka jaca ekipa kad ono racku...imaju i oni svog Tomasova o kojem sve ovisi. Uglavnom...mogao bi kod nas bit obican cetvrtak...

Da, znaš da je i meni Tomasov prošao kroz glavu kad je Maccabi zabio drugi gol.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #179 u: Kolovoz 19, 2016, 09:39:38 »
  • Uglavnom...mogao bi kod nas bit obican cetvrtak...
    Karma  ;D

Objektivno, moramo navijat za koeficijent. Al svejedno, mislim da je Maccabi profesionalniji i da je dosta bliže prolasku. Ne vjerujem da Hajduk može sačuvat praznu mrežu 90 minuta, nit vjerujem da može pobijedit s dva razlike. Nekako mi se čini da će, ako prođu, to bit nakon 2-1 i penala. Toliko ih ove godine sere, da to nije istina.