• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Nogomet općenito  (Prikazano: 22614 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Nogomet općenito
« Odgovori #195 u: Rujan 20, 2019, 11:10:35 »
  • 0
  • 0
  • Leon Benko se reinkarnirao u Andraža Šporara i zabio ovaj gol Stut...pardon, Bešiktašu sinoć za 1:0

https://streamja.com/mX4j

Slovan Bratislava - Bešiktaš 4:2.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #197 u: Rujan 27, 2019, 14:15:57 »
  • 0
  • 0
  • https://www.facebook.com/nksb1907/posts/2408206339275896

Još malo slučaja sličnog Škalameri u vidu drugih medija gdje je uredno plasirana informacija da je Ejupi nanio teže ozlijede čovjeku, ispalo je kao da je on inicirao napad. Kad ono, kontra.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Fuck everyone who isn't us.
    « Odgovori #198 u: Rujan 27, 2019, 15:46:32 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/sport/clanak/fifa-glasove-za-salaha-nismo-priznali-zbog-velikih-slova/2119716.aspx

No comment. Mislim, koliko god mi se jebe za sve te nagrade (Oscar, Emmy, Zlatna Kuna...), ponovno proglasit Messija igračem godine pored toliko igrača koji su odigrali impresivniju sezonu od njega (Salah pogotovo) je pomalo ruganje.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #199 u: Rujan 27, 2019, 15:54:06 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/sport/clanak/fifa-glasove-za-salaha-nismo-priznali-zbog-velikih-slova/2119716.aspx

No comment. Mislim, koliko god mi se jebe za sve te nagrade (Oscar, Emmy, Zlatna Kuna...), ponovno proglasit Messija igračem godine pored toliko igrača koji su odigrali impresivniju sezonu od njega (Salah pogotovo) je pomalo ruganje.

For, moram primjetiti kako nemaš više prekriženo RP kao sliku, već mezimca glavom i bradom. Jesi li ti to preuzeo promišljanje novog trenera kako svi igrači imaju istu šansu i sve pokazuju na treningu.  ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Online D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #200 u: Rujan 27, 2019, 16:24:02 »
  • 0
  • 0
  • Zlatna lopta i the best su prevara. Ovo je vec 2.put da je Messi dobio nagradu za igraca godine iako to nije bio.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #201 u: Rujan 27, 2019, 16:36:37 »
  • 0
  • 0

Pa i nije ova Salahova sezona bila toliko impresivna (sigurno manje impresivna nego prethodna), vjerojatno je Mane imao i bolju sezonu recimo. A Messi je ipak bio (rekordni 6. put) europska Zlatna kopačka i opet zabio preko 50 golova u sezoni. Da je bilo tko drugi toliko zabio svi bi svršavali, a ovako kad je Messi je već dosadno i ne više impresivno.  ;)

Po meni jedini za kojeg se može reći da je možda zaslužio više je Van Dijk, i osobno bi mu i dao, ali jebiga uvijek je teško uspoređivati uspjehe napadača i stopera.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #202 u: Rujan 27, 2019, 17:11:41 »
  • 0
  • 0
  • Od Messijevih 50+ golova mi je impresivnija činjenica da je C. Ronaldo promijenio klub, u novoj sredini zagospodario preko noći, a staru ostavio u rasulu... A tu je njegov one man show protiv Atletico Madrida (kad je neki igrač zadnji put preokrenuo 0-2 iz prve utakmice hat-trickom?)...

Ja bih i Edena Hazarda možda stavio ispred Messija (makar sirove brojke ne potvrđuju)... Dva gola u finalu Euro kupa naspram Barce koja je treću sezonu zaredom doživjela ogromnu blamažu u knockout fazi CL...

Ma nebitno, sve u svemu. Za mene je nogometaš godine bio Virgil, ali ovo što kažeš, stopere se rijetko nagrađuje. Zlatnu loptu nije dobio ni jedan još od Cannavara (a i tada su mnogi pljuvali po toj odluci).

Citat:
    For, moram primjetiti kako nemaš više prekriženo RP kao sliku, već mezimca glavom i bradom.
    Odlaskom Dinamove legende izgubila se dvosmislenost pa to više nije to. Punčec koji se hvata za glavu je ogledalo mene koji se hvatam za glavu svaki put kad on nešto sjebe.  ;D
    « Zadnja izmjena: Rujan 27, 2019, 17:13:12 od Fornax »

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #203 u: Rujan 27, 2019, 18:34:08 »
  • 0
  • 0
  • Za mene je nogometaš godine bio Virgil, ali ovo što kažeš, stopere se rijetko nagrađuje. Zlatnu loptu nije dobio ni jedan još od Cannavara (a i tada su mnogi pljuvali po toj odluci).

Mogao bi ju dobiti ove godine, zasad se čini da je glavni favorit.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #204 u: Listopad 06, 2019, 23:15:28 »
  • 1
  • 0
  • Na temu "against modern football", odgledao sam sažetke ovog kola Serie A i sada se već može reći da je prava rijetkost da gostujuće ekipe igraju u tradicionalnim dresovima, čak i kad nema sličnosti sa domaćinima. Npr. Lecce (žuto-crveni) u gostima kod Atalante (crno-plavi) je igrao u bijeloj kombinaciji, isto kao Napoli (plavi) kod Torina (tamno crveni). A ni rezervni dresovi više nisu što su bili. Tako je npr. Cagliari danas obukao nekakve maslinasto zelene dresove što nikad prije nisam vidio. Vrhunac je bila utakmica Bologna (crveno-tamnoplavi) - Lazio (svjetloplavi) gdje su obje momčadi mogle komotno igrati s normalnim dresovima, ali je Bologna igrala isto u nekoj odurnoj zelenoj kao i Cagliari (ne znam otkad je odjednom SMB tako popularna) a Lazio u bijelom. Juventusov dres i grb neću ni komentirati, nekad sam ih mrzio, sad ih više ni ne doživljavam.

Uglavnom, osim što se utakmice skoro više i ne igraju nedjeljom popodne, sada više ni ne znaš koje ekipe su na terenu ako ne piše na ekranu. Rastakanje tradicije do neprepoznatljivosti.

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #205 u: Listopad 07, 2019, 13:04:09 »
  • 0
  • 0
  • Na temu "against modern football", odgledao sam sažetke ovog kola Serie A i sada se već može reći da je prava rijetkost da gostujuće ekipe igraju u tradicionalnim dresovima, čak i kad nema sličnosti sa domaćinima. Npr. Lecce (žuto-crveni) u gostima kod Atalante (crno-plavi) je igrao u bijeloj kombinaciji, isto kao Napoli (plavi) kod Torina (tamno crveni). A ni rezervni dresovi više nisu što su bili. Tako je npr. Cagliari danas obukao nekakve maslinasto zelene dresove što nikad prije nisam vidio. Vrhunac je bila utakmica Bologna (crveno-tamnoplavi) - Lazio (svjetloplavi) gdje su obje momčadi mogle komotno igrati s normalnim dresovima, ali je Bologna igrala isto u nekoj odurnoj zelenoj kao i Cagliari (ne znam otkad je odjednom SMB tako popularna) a Lazio u bijelom. Juventusov dres i grb neću ni komentirati, nekad sam ih mrzio, sad ih više ni ne doživljavam.

Uglavnom, osim što se utakmice skoro više i ne igraju nedjeljom popodne, sada više ni ne znaš koje ekipe su na terenu ako ne piše na ekranu. Rastakanje tradicije do neprepoznatljivosti.

Onda će te vjerojatno i ovo naživcirati  ;)

https://www.soccerbible.com/performance/football-apparel/2019/10/puma-launch-the-italy-renaissance-kit/

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #206 u: Listopad 07, 2019, 13:09:44 »
  • 0
  • 0
  • Bez veze. Još k tome neka nijansa zelene koja će se blendat s travnjakom i igrači će se jedva vidjet na TV-u.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #207 u: Listopad 07, 2019, 13:46:34 »
  • 0
  • 0
  • Bez veze. Još k tome neka nijansa zelene koja će se blendat s travnjakom i igrači će se jedva vidjet na TV-u.
    Nemoj 2x reći i početi će se igrati na plavim travnjacima ;)
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #208 u: Listopad 08, 2019, 11:42:09 »
  • 0
  • 0

Onda će te vjerojatno i ovo naživcirati  ;)

https://www.soccerbible.com/performance/football-apparel/2019/10/puma-launch-the-italy-renaissance-kit/

Predivno! 8) Čak i izbornik Mancini je kritizirao...