• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 5. kolo HNL HNK Rijeka - HNK Lokomotiva Stadion Subota 13.8 Rujevica 21 sat  (Prikazano: 12032 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Nakon dugo vremena da ovdje otvorim temu i da najavim susret protiv svima nama drage Lokomotive. Svima nam je poznato da je upravo ta ista Lokomotiva bila prva momčad koja je prošle godine igrala na Rujevici i da je prvi gol za Rijeku zabio spaceshuttle za današanjeg Zhutu Leovac.

Za subotu je najavljeno lijepo vrijeme, a ugodnih 19 stupnjeva bi trebalo biti u 21 sat. Protiv Rijeke će suditi Osječki lobi predvođen Damir Batinić (Osijek), Tomislav Petrović (Valpovo) Kruno Šarić (Županja) Dario Bel (Osijek) Delegat: Ante Vučemilović (Osijek) Kontrolor: Vlado Svilokos (Sisak). Osim na raznim stremovima može se pogledati i na ArenaSport3.

Pa sretno Keku i momčadi pa da se može pojaviti u ponedeljak u PSK.

I sjećanje na 11.8 kada obilježavamo obljetnicu pogibelji Davora Severa koji je upravo na taj dan prošle godine okončao život na tvrdome asfaltu čvora Orehovice koja i danas svakodnevno predstavlja opasnost u ovim mjesecima kada turisti valjda zaborave razum čim dobiju godišnji.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2016, 14:37:27 od vlinicx »
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: 5. kolo HNL HNK Rijeka - HNK Lokomotiva Stadion Rujevica 21 sat
« Odgovori #1 u: Kolovoz 09, 2016, 16:26:04 »
  • Dobrodošao (natrag).

Nažalost, kao i krajem ožujka, nije lako veseliti se pobjedama i golovima nakon tužnih obljetnica.

Drugi, manje bitan datum - godinu dana Rujevice - ipak očekujem da obilježavamo pobjedom za mir u kući. Njima će glave biti u playoff utakmici protiv Genka, a jučer protiv Osijeka me nisu impresionirali. Statistika je bila na njihovoj strani, ali nisu djelovali previše opasno u globalu. Zanima me da li će mladoženja Franko biti na raspolaganju jer sam dojma da ćemo izgledati puno ozbiljnije sa Andrijaševićem i Malešom u sredini veznog reda, a bez Bradarića i Mišića.

Puna mi kapa sudaca koji su svi iz Zagreba i Osijeka, ali i to je tek dio naše realnosti. 2-1 ili 3-1.

Offline Torpedo Moskva

• Inćun
    • *
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 09, 2016, 18:55:18 »
  • Laka 3 komada.
    Unatoc kiksu, djelujemo trkacki mocno i kao tim, sa dosta automatizma u igri.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 09, 2016, 19:02:03 »
  • Pobjeda
    Volio bih vidjet Franka u paru s Malesom, ali mi se čini izvjesnija opcija da će na Gavranovicevo mjesto, ili strana. Pa ćemo preći u neki modificirani 442.Ali je veznjak s njuhom za gol što je super stvar.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 09, 2016, 21:10:01 »
  • I ja bi volio vidjeti mladoženju ali mi se čini da nećemo to doživit u ovoj utakmici. Postepeno.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 09, 2016, 21:25:58 »
  • Štogod mislili o Lokomotivi, meni su utakmice s njima uvijek zanimljive. Vidi se da je to poligon za dobre igrače, šteta što su ono što jesu. Očekujem naravno pobjedu, a i nešto je Kek rekao da će biti novosti pa me i to zanima.

Bilo bi dobro u naslov teme staviti i dan.

Offline mario4521

• Inćun
    • *
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 10, 2016, 13:40:31 »
  • Dear Rijeka Fans,

i will travel at Saturday morning to Croatia. Unfortunately i haven´t a ticket for your game against Lokomotiva.

So is it possible to get tickets for foreign people? or will the tickets only be selled for Croatien people?

Thanks for your help.

Regards from Austria,

Mario.

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 10, 2016, 14:12:38 »
  • Dear Rijeka Fans,

i will travel at Saturday morning to Croatia. Unfortunately i haven´t a ticket for your game against Lokomotiva.

So is it possible to get tickets for foreign people? or will the tickets only be selled for Croatien people?

Thanks for your help.

Regards from Austria,

Mario.

You can buy tickets before game.
    Welcome. :)

Offline vlinicx

• Veteran
    Sad kad kaže da su nam karte za tekmu jeftine. Uvalit mu i pretplatu ;D

P.s. Tir daj uvali koji smajlić na forum
    Močo mora igrati.

Offline morska krava

• Veteran
    Evo zašto su ulaznice na dan skuplje...da ovakvi nalete. Čoharu, vraže jedan.
    Po završetku turističke sezone, ukida se ta opcija. Siguran sam. 8)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    Tek sad kad sam pokušao čovjeku naći više informacija za ulaznice shvatim koliko je loša stranica kluba, čak ako na stranu stavim činjenicu da se karta nemože kupiti online odjednom, jer ja link ne nalazim nigdje? Inače ove dvije slike se logično nalaze na dva totalno različita mjesta.

Bit će smajlići uskoro, radilo se na nečem važnijem za site ovih dana. :)

Just some basic info in case you didn't know already, you can find the seating plan and ticket prices below - look only at the second column, and divide by 7.5 for the price in euros.

Offline vlinicx

• Veteran
    Kazu da ce u 9 mjesecu radit kupnja karata putem neta jer se prelazilo na novi sustav.  Inace ako trazis pretplate u searchu nece nista izbacit jer se kod nas zovu kompleti ulaznica. Losa seo optimizacija
    Močo mora igrati.

Offline mario4521

• Inćun
    • *
    Dobra vecer!

Thanks a lot, duke and Tire669, for your help. Conversely i will support your team to win the game ;D

I have a last question. In which stadium are the game? Kantrida or Rujevica?

Regards from Vienna

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    There are plans for reconstructing the iconic Kantrida stadium (more on that HERE if you're interested) and for now Rijeka is playing all home games at Rujevica stadium.

https://www.google.hr/maps/place/Stadion+Rujevica,+Ul.+Blažićevo+C,+51000,+Rijeka - this is the location with easy access from E61, but you might have minimal trouble with parking - there's a limited number of allocated parking spaces so you either have to come early (anything more than hour and a half before and you should be safe) or park on the road itself, which is allowed up to one hour after the final whistle.

Feel free to ask if you need anything else.

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 10, 2016, 23:22:05 »
  • Dear Rijeka Fans,

Thanks for your help.

Regards from Austria,

Mario.

Halo senor Mario,

šprehst du deutcsh , ja ? Ih auh . Ih habe in die Šule deutch gelernet. So, du brauhst ein ticket fur Rijeka-Lokomotiva, ja ? Kain problem!

Du kanst ticket samstag kaufen neben stadion, dort ist ein klein plaz und man kan ticket kaufen, ja. Ok ?

Ich wunshe dir ein angenemen aufentalt in unsere Stadt. Auf fiederzen.