• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 5. kolo HNL HNK Rijeka - HNK Lokomotiva Stadion Subota 13.8 Rujevica 21 sat  (Prikazano: 12037 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Veteran
Ispričavam se svima na neprofesionalizmu, previše hmelja...

Offline m

• Veteran
Solidno prvo i loše drugo poluvrijeme. Bravo za Prskala, nije lako cijelu utakmicu biti bez posla i onda onakvu obranu imati. Čanađija me ugodno iznenadio, ima onu pozitivnu drskost. Zamjene su bile blago rečeno čudne, a slažem se s ostalim komentarima da mi nije jasno čime je Martić odmah zaslužio igrati. Obrana mora pod hitno prestati s darovanjem lopti protivniku. Maleš će jako faliti na Poljudu, dobro pa se Bradarić oporavio jer od silnih defanzivnih veznih nakraju ih nije ostalo puno. Možda ne bi bilo loše isprobati Geralda, ako ne valja šalji negdje gdje će igrati.

Sve u svemu, gračanovska pobjeda, potpisao bih do kraja sve tako. Ajmo nastaviti dobru tradiciju na Poljudu.

Offline morska krava

• Veteran
Nije mi bilo poznato da Maleš otpada za Poljud.
Gledano iz tog kuta, možda i ne bi bilo loše prihvatiti odgodu koju se spremaju tražiti, da se Mate očisti od kartona.
A možda sad ni neće tražiti odgodu. Ne bi me ni to iznenadilo. Žgadija je to.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Pobijedili smo, 3 boda su tu i to je jedino bitno.

A sad nastavite palamudit o igri. Laku noć.
Ne, to jest najbitnije (trenutno, kratkoročno), ali daleko od toga da je JEDINO bitno. Tjedan dana prije okršaja s najvećim rivalom ne izgledamo dobro. Niš to ne mora značit, na Poljudu nas čeka totalno drugačija utakmica od ove jučer, al svejedno. Bilo bi kudikamo poželjnije da smo kolo uoči Jadranskog derbija demonstrirali silu. Ovako, tamo idemo neuvjerljivi, i k tome još bez najjače karike, Maleša.

EDIT: Na Soccerwayu piše 3.022 gledatelja. Ako je to istina, onda u kurac i sve.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 14, 2016, 22:38:02 od Fornax »

Offline Futpeg

• Morčić
  • **
Ne treba ti socerway da zaključiš koliko je ljudi bilo protiv Lokomotive.... dovoljno je pogledat istočnu tribinu na kojoj su sektori i5 i i1 bili skoro pa potpuno prazni, kao i rubni sektori zapadne tribine koji su također bili slabo popunjeni a bome i u sredini zapadne trbine bilo je puno slobodnih mjesta.

To je najveći poraz ove uprave, što je dozvolila da od onih početnih 6-7 tisuća ljudi na Kantridi iz 2013. padnemo na ovu brojku od cca 3000-3500, dakle gotovo pola ljudi u nepune 3 godine.

Žalosno je da "nikad jača Rijeka" po Presidenteovim riječima nemože napunit ni prčvarnicu od stadiona kakav je Rujevica i to u situaciji kad se borimo za naslov.

Offline c00lme

• Morčić
  • **
Ne treba ti socerway da zaključiš koliko je ljudi bilo protiv Lokomotive.... dovoljno je pogledat istočnu tribinu na kojoj su sektori i5 i i1 bili skoro pa potpuno prazni, kao i rubni sektori zapadne tribine koji su također bili slabo popunjeni a bome i u sredini zapadne trbine bilo je puno slobodnih mjesta.

To je najveći poraz ove uprave, što je dozvolila da od onih početnih 6-7 tisuća ljudi na Kantridi iz 2013. padnemo na ovu brojku od cca 3000-3500, dakle gotovo pola ljudi u nepune 3 godine.

Žalosno je da "nikad jača Rijeka" po Presidenteovim riječima nemože napunit ni prčvarnicu od stadiona kakav je Rujevica i to u situaciji kad se borimo za naslov.
Kad cijene svedu u normalne okvire bit će i više ljudi.... Mene stari, ili prijatelji pitaju koliko je karta, kad im kažem cijene hvataju se za glavu... Komentari tipa, jesu li oni normalni, nema šanse da dam toliko i slični... Dok je tako i posjeta će bit kakva je, iako mislim da je ovo još i OK kako bi moglo bit

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline Fornax

• Forza Fiume
kad klub ne vodi računa o ovim stvarima, onda moramo mi entuzijasti, kojima je očito puno više stalo od onih koji su plaćeni da im bude stalo.

Ne moraš ni čitat brojke, letimičan pogled je dovoljan da čovjek zaključi da negdje stvari ne valjaju. Rezultati su dobri, stanje na tablici jedva da može bolje, igra čak i kad je loša nije TOLIKO loša da odbija ljude... U čemu je onda problem, gospodo?

Offline joy_division

• Forza Fiume
Glede cijena karata, znam da su za Hrvatske okvire skupe i da su ljudi bez para, da su navikli na manje cijene itd. ALI, utakmice su u prosjeku 2x mjesečno, klub je konstantno u vrhu Hr nogometa pa bez obzira na sva ta zbivanja oko Kantride i Rujevice ja baš ne vidim smisao.
Odeš u Konzum i spičkaš 200 kuna kao ništa, odeš u birc na dvije pive s frendom i spržiš 100 kuna. I šta sad?

A da komentiram da kojim slučajem igramo protiv Bayerna ili Barce i da je najjeftinija karta 100 EUR, stadion bi se rasprodao za 6 minuta.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Fornax

• Forza Fiume
Ako si ti u pravu i ako je problem u ljudima, a ne u cijenama karata, onda je gradnja nove Kantride sa 14.000 sjedećih mjesta potpuna besmislica.

Offline c00lme

• Morčić
  • **
Glede cijena karata, znam da su za Hrvatske okvire skupe i da su ljudi bez para, da su navikli na manje cijene itd. ALI, utakmice su u prosjeku 2x mjesečno, klub je konstantno u vrhu Hr nogometa pa bez obzira na sva ta zbivanja oko Kantride i Rujevice ja baš ne vidim smisao.
Odeš u Konzum i spičkaš 200 kuna kao ništa, odeš u birc na dvije pive s frendom i spržiš 100 kuna. I šta sad?

A da komentiram da kojim slučajem igramo protiv Bayerna ili Barce i da je najjeftinija karta 100 EUR, stadion bi se rasprodao za 6 minuta.
Znam da je BMW skup, znam da su ljudi navikli na jeftinije aute, ali taj auto css kupit jednom u 10 godina ne vidim zašto svi ne pohrle u autosalon po novi Benny?

Karte su skupe, preskupe i nema nikakvih opravdanja... Floskule ako voliš Rijeku dat ćeš pare su samo to floskule..... Ljudi vole i cigare pa se sad masovno pusi duhan na kile koji je obično smeće i pali pluća kako cigare nikad neće.... Pa se ljudi tješe da je dobar... Zašto?... Zato jer nemaju para.
Treba bit realan i vidjet u kakvoj situaciji živimo a ne se zatvorit na svoju jahtu ili avion i nabio cijene jednake cijenama karte za Bayern.... Ovo nije njemačka i mi nismo bayern

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Moje mišljenje je negdje na pol puta. Ja ne bih dirao cijene zapada. Nek bude skup. Imaš krov, imaš određeni konform i nek su cifre tamo kakve jesu. No, s druge strane bih cijene na istoku smanjio - ima ljudi koji nemaju novaca, nogomet je sport za 'raju' i gotovo. Nek ljudi dođu i uživaju. I da... obavezno treba srediti online kupovinu karata, a i izbaciti onu foru da su karte na dan utakmice duplo skuplje (nek budu 10-20 kn skuplje, ali ne duplo). Ljudi koji puta ne mogu planirati.

Ako ni tada istok ne bude pun - onda gradnja Kantride od 14-18.000 mjesta baš i nema smisla.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Floskule ako voliš Rijeku dat ćeš pare su samo to floskule.....
I to prilično jadne, niske floskule.

Ljudi vole i cigare pa se sad masovno pusi duhan na kile koji je obično smeće i pali pluća kako cigare nikad neće.... Pa se ljudi tješe da je dobar... Zašto?... Zato jer nemaju para.
Odlična usporedba. Znam ljude koji su dosta bahato govorili "nema šanse da ja ikad prijeđem na to smeće", pa su na kraju pojeli vlastite riječi. Isto tako znam i ljude koji su prelaskom na to đubre uspjeli osjetno popravit svoju financijsku situaciju (ovo je zapravo puno tužnije nego što na prvu zvuči, iz više razloga). Ja hvala bogu nisam pušač i nemam tih problema.

Ovo nije njemačka i mi nismo bayern
Tako je. Mi smo mali klub iz maloga grada u kojem standard nije bog zna na kakvom nivou. Kad god smo poletjeli previsoko i počeli se zavaravat da smo nekakav hrvatski Chelsea, dobivali smo po njušci.

Ja ne bih dirao cijene zapada.
Ma ja mislim da nitko uopće ne misli na Zapad u ovoj priči.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2016, 13:46:43 od Fornax »

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
I ajmo po 100 put o tome kako su karte skupe.
Evo, ja mislim da karte nisu skupe jer se u biti nitko ni ne buni protiv cijena karata. Ne sjećam se da sam vidio nekakvo organizirano okupljanje navijača i protest, nikakav bojkot ili prosvjedno pismo. Čak i kada su na Rujevici bila otvorena pitanja nit jedna osoba se nija javila da su karte skupe. Moj zaključak je onda da ti navijači kojima je cijena previsoka niti nemaju volju da dođu na utakmicu. A slušao sam ja uživo i izjave tipa 'Rujevica mi je predaleko...'.
Pustimo na stranu socijalnu osjetljivost, financijske pokazatelje i sve ostale floskule koje se tu stalno vrte. Da li je itko ikad stvarno protestirao protiv cijena karata? Koliko ja znam - nije.
Upise na ovom forumu, FB-u i drugdje ne računam. Najlakše je online srati. Sada smo dobili tekmu (uz očajnu igru) pa se traže dodatni izvori frustracija.
Ma dajte molim vas. Ako su vam karte toliko skupe organizirajte nešto - biti ću prvi koji će to podržati. Ovako stalno se vrtiti i seruckati stvarno nema smisla.

Bez ikakvog statističkog uporišta odgovorno tvrdim da je atmosfera i navijanje 3327 ljudi protiv Istre ove godine bilo 10x bolje od velike većine utakmica prošle godine (osim recimo Inter drugi put) i bolje ili bar jednako kao na prošlogodišnjim derbijima. I šta sad?
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline toshiro75

• Pionir
I ajmo po 100 put o tome kako su karte skupe.
Evo, ja mislim da karte nisu skupe jer se u biti nitko ni ne buni protiv cijena karata. Ne sjećam se da sam vidio nekakvo organizirano okupljanje navijača i protest, nikakav bojkot ili prosvjedno pismo. Čak i kada su na Rujevici bila otvorena pitanja nit jedna osoba se nija javila da su karte skupe. Moj zaključak je onda da ti navijači kojima je cijena previsoka niti nemaju volju da dođu na utakmicu. A slušao sam ja uživo i izjave tipa 'Rujevica mi je predaleko...'.
Pustimo na stranu socijalnu osjetljivost, financijske pokazatelje i sve ostale floskule koje se tu stalno vrte. Da li je itko ikad stvarno protestirao protiv cijena karata? Koliko ja znam - nije.
Upise na ovom forumu, FB-u i drugdje ne računam. Najlakše je online srati. Sada smo dobili tekmu (uz očajnu igru) pa se traže dodatni izvori frustracija.
Ma dajte molim vas. Ako su vam karte toliko skupe organizirajte nešto - biti ću prvi koji će to podržati. Ovako stalno se vrtiti i seruckati stvarno nema smisla.

Bez ikakvog statističkog uporišta odgovorno tvrdim da je atmosfera i navijanje 3327 ljudi protiv Istre ove godine bilo 10x bolje od velike većine utakmica prošle godine (osim recimo Inter drugi put) i bolje ili bar jednako kao na prošlogodišnjim derbijima. I šta sad?

Jel govorimo o Rijeci? Kada je u zadnjih 25 godina u ovom gradu uspjelo se skupiti nekoliko tisuća ljudi da bi demonstriralo protiv bilo čega?

Ljudi neće doći ako im je skupo ili nemaju para i točka.

Offline morska krava

• Veteran
Oni su zbrojili troškove organizacije utakmice, pretpostavljam da su dodali vrijednost održavanja objekata  (travnjak ) i možda još koju stavku i podijelili sa brojem stolica. Potom su se malo poigrali sektorima da baš nije ista cijena  i to je to. Mislim da je to negdje netko objašnjavao. Čini mi se Čohar.
Gradnjom nove Kantride povećati će se broj stolica pa će i cijene biti pristupačnije onom dijelu ljudi kojima to sad nisu.
Osobno poznam dosta ljudi koji ne žele ići na Ruju, a bili su redoviti i bit će na novoj Kantridi.  Ovo pišem jer mi se digne kosa na glavi kad se sadašnja posjeta uzima kao kriterij za gradnju novog stadiona. Isto tako sam primjetio kako sa tribine Z7 sve češće dolaze poruke da se Kantrida ne mora ni graditi.  Ekipica si je zakupila solidnu poziciju po relativno povoljnoj cijeni,  za tu tribinu, blizu su Miška, mekano je pod guzicom, wc blizu, piva isto, još da mogu unutra parkirati, milina. Šta će ti novi stadion?
E pa, za one koji zaboravljaju Kantrida je naš dom.  To je kultno mjesto našeg kluba i puno više od običnog sportskog objekta. Kad te život potjera van, trbuhom za kruhom, iza tebe ostane dom kojem se vraćaš.
Kantrida je dom(ovina) nk Rijeke. I gotova rasprava.

Do sada je na taj novi stadion, samo na dokumentaciju potrošeno više od milju eura.
I šta sad? Jebeš milju. Ima se.
Ne budite naivni.
Ovi kojima je dovoljna Ruja - uzmite si doživotnu pretplatu na nju.