• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 6. kolo 1.HNL HNK Hajduk vs HNK Rijeka Stadion Poljud Split 21.8.2016 u 21 sat  (Prikazano: 17004 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline m

• Veteran
Još 96 godina..

Online Fornax

• Forza Fiume
Na Bilom kutku prvo uvjerenje da je penal za njih čist, penal za nas izmišljen, onda ipak malo samokritike, pa onda red vrijeđanja i patetičnih odustajanja od utakmica ove sezone. Preporučam svakome kao lako štivo pred spavanje.
http://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/324017/poljud-hajduk--rijeka-00-pusnik-napada-sa-magantom-i-ohandzom-uzivo

Komentari su totalni gušt za čitanje. Svi histerično pljuju po Pušniku i udruzi "Naš Hajduk".

Još 96 godina..
Onaj transparent je bio postavljen na Jadranskom derbiju u travnju 2014., dakle još cca 97 i pol godina. :)

Offline m

• Veteran
Onaj transparent je bio postavljen na Jadranskom derbiju u travnju 2014., dakle još cca 97 i pol godina. :)

Još bolje! (iako to neću dočekati) :)

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Zaista, protiv njihovog 'Ajduka su.

Al' ono šta sam neki dan pročitao - ne pratim ove dole, yebe mi se za njih - da ta Udruga klupskim novcem kupuje dionice kluba? Jel' to istina? Mislim, ako je onda su Dalmoši službeno najveći slijepci od kada je vremena.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Evo par citata:

Rugali se naši Keku.
Rugali se naši Ristovskon.
Za Gavranovica govorili da je nista posebno.
Zato smo mi klub kojih ih ne moze dobit 16 utakmica.
Nista se nije desilo, dobili smo doma 8 komada od Dinama i Rijeke u 5.etoj godini projekta NH.
Tudor kapetan ? Di je ovaj klub spa.
Može li niže ?

citiraću igora štimca 'ubijte se svi, ubijte se odma'
osam golova u dvi utakmice, dinamu i riejci smo najlakša utakmica u sezoni, odemo u osijek SLAVIMO BOD zadržajemo
sramota
nema novaca i onda vidim ovog nekog futaca, ne bi mu da za coca colu btj prospianje novaca bi bilo takvome dati za burek
i još kad mi dođu opravdavati ovo ovi mozgovi ode, zato nam i je ovako
neznan koji vas filmovi pucaju s tom evropaligom,
neznan što je ovo sve, pišanje teško u usta ljudima koji odvajaju da dođu na stadion

ta Rijeka i taj GNK muku muče s Inkerima, Splitovima, Cibalijama i sl., i onda dođu na Poljud i rutinski spraše 4 komada

Bože sačuvaj obrane danas. Markiranje igrača, pozicioniranje, igra s loptom, dno dna. Razina 3.HNL. Ja ne mogu shvatit kako onako loše mogu igrat i onoliko elementarnih grešaka u nizu radit. Gavranović je kraj naših u obrani izgledao kao Aguero. Mogu ljudi kritizirat koliko god hoće Jeffersona, ali i uz svoje limitiranosti on je defenzivno nezamjenjiv u našoj momčadi. Što u biti više govori o ostalim suigračima nego o njegovoj kvaliteti.
U prvom poluvremenu su nas izdominirali otprilike kao Dinamo u drugom poluvremenu na Poljudu. Bolje su odigrali od nas u skoro svakom elementu igre - trka, kombinatorika, skok igra, itd. Oni su nekoliko puta odigrali povezana okomita dodavanja isprve koje kod nas vidim otprilike dva puta u polusezoni. Rijeka koja je valjda nikad slabija u odnosu na prethodnih par godina nas ponizi na Poljudu. Objašnjenje za to ima (Maccabi), ali opravdanja po meni nema.
Isto tako, jedna opservacija, svih ovih godina, kad se na Poljudu počne orit 'Rijeka - smrdljivi grade' i slične pjesme usmjerene kontra njih, njihovi igrači reagiraju sa povećanjem trke i agresivnosti. Imam dojam da ih više motiviramo nego što uopće galvaniziramo naše. Možda sam u krivu, ali tako mi se čini.
Koliko god bilo teško, čestitke Rijeci, bili su bolja momčad i zasluženo pobjedili.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online Fornax

• Forza Fiume
nema novaca i onda vidim ovog nekog futaca, ne bi mu da za coca colu btj prospianje novaca bi bilo takvome dati za burek
Hahahaha!  ;D ;D

Isto tako, jedna opservacija, svih ovih godina, kad se na Poljudu počne orit 'Rijeka - smrdljivi grade' i slične pjesme usmjerene kontra njih, njihovi igrači reagiraju sa povećanjem trke i agresivnosti. Imam dojam da ih više motiviramo nego što uopće galvaniziramo naše. Možda sam u krivu, ali tako mi se čini.
8)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Bradaric nije nista kriv za penal, nit je penal a i bilo zaleđe, ako je bio penal u zapresicu onda je bio i na Gavranovicu u prvom pol.
Za šta mi dobivamo žute, a ovi padaju ko kruške.
Slatka pobjeda, drugo je manje bitno.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline black label

• Forza Fiume
Dobili smo dva gola. Prvi iz smjesno dosudenog penala i drugi iz greske koja se ne smije dogadat unatoc 3:1. Sve ostalo je bilo odlicno. Vidi se sto je donio Franko. Tim vise me zanima kamo cemo s njim kad dode Crnic i kad zaigra Gorgon.

Naravno...Bradaric opet los. Precesto je los. Zuta danas odigrao ispod svog defanzivnog nivoa. Moze on to bolje. Takav je valjda dan. Obrana mi generalno ne ulijeva povjerenje al ajde.

E sad...Matei...ovo je sad vec stvarno zabrinjavajuće. Mozda ima problema s prilagodbom...tko zna. Ovo je stvarno jako slabo a moze puno puno bolje. Vise je dao u prve 3 utakmice nego od tad na ovamo.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online lavic

• Veteran
Bravo Rijeka.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Pogledao sam snimku penala više puta i nisam baš uvjeren da je faula bilo. Kao da je Erceg namjerno usporio ne bi li završio pod Bradarićem. Uglavnom, mislim da se malo previše raspalilo po Bradariću iako je, zasigurno, trebao biti oprezniji jer se takvo "mekano" suđenje očekivalo.
Apropo suđenja, onaj žuti Bezjaku je pretjeran. Ako je Bezjak dobio žuti onda je Juranović (ili kako se već zove njihov desni bek) trebao dobiti izravni crveni zbgo namjernog udaranja glavom.

O Žuti je sve rečeno. Nažalost naša najslabija karika. Ostalo je više manje ok, iako me Matei ne prestaje razročaravati. Puno sam više od njega očekivao, a sada mi se čini da nažalost od njega neće biti neke velike koristi.

Gavranović klasa, ali batine koje on iz utakmice u utakmicu dobiva su strašne. Nadam se da će Gorgon i Andrijašević (koji se odlično uklopio u momčad) "preuzeti" dio, jer u protivnom... neće to na dobro završiti po Gavranovića.

Offline morska krava

• Veteran
Gledao sam utakmicu nikad opuštenije. Penal nema veze s mozgom. Ako je to penal, onda bi na svakoj utakmici trebalo biti 20-30 penala.
Malo govance od Ercega se bacio čim je osjetio dodir, a nije bio ni blizu lopte, niti je ikako mogao igrati njome. Mogao ju je, eventualno, stići negdje van 16 prema aut liniji. Glumac. Jović je samo čekao. Uzeli ste dečka na zub, a to se moglo dogoditi svakome.  Ja sam (možda zato jer sam gledao nikad opuštenije) vidio sasvim solidnu partiju našeg para zadnjih veznih i uopće ne vidim razlog vašeg "pražnjenja".
Zhuta je danas bio čudan (da ne napišem loš). Malo je glava bila negdje drugdje. Inače mu je defanziva forte pa je ovo danas čudno. Definitivno nam treba jedan LB.
Matei blijed. Uvijek je takav kad ulazi s klupe. Mislim da je tu problem ega. Definitivno je bolji kad je starter.

A sve ovo ostalo, ne znam šta ste vi vidjeli, ali ja sam vidio ovosezonskog prvaka HNL.
Zapamtite.

Brada ne obaziri se.

Fornax, iskupio si se sa ovom Mirtom. Već sam se bio spreman zakrviti s tobom.  :).
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2016, 07:22:08 od morska krava »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
btw... čitam malo na sportnetu Hadukov topic i što reći nego da su podemonili. Istina je da se zagriju i ohlade u mikrosekuni i ponašaju se kao napaljeni tinejđeri koji ne znaju ni što ni kako, ali u jednome imaju pravo. Sramotno je što je Pušnik napravio. Izaći s takvom postavom protiv naše momčadi je samoubojstvo. Naravno, lako je sada to nama tvrditi, ali činjenica je da je naša prva momčad kvalitetnija od Hajdukove, a o njihovim rezervama da ne govorimo. Stvarno ne shvaćam taj potez odmaranja glavnih igrača kada pri tome riskiraš lom u momčadi i oko nje. Tako što se jednostavno ne radi.

Uglavnom, njihovi problemi. I neka im je.

Offline miami

• Veteran
meni nije jasna jedna stvar i to ce se zaboraviti jer smo pobjedli ali takvi previdi direktno utjecu na igru
Nisam bas gledao cijelu tekmu ali sam primjetio
1. Penal ili ne sviran je ali i Brada je dobio zuti za to
2. Penal za Rijeku isto tako sviran ali Billy nije dobio zuti, to bi mu ako se ne varam bio drugi zuti, jos je gore jer ne samo da je napravio penal vec je i potezao igraca na gacice ocigledno nakon sto ga ovaj prolazi, ako to nije zuti ne znam sta je

To je bitno jer bi mi imali igraca vise od 35 minute nadalje

jesam ja to nesto krivo vidio ? ako je to istina taj sudac ne moze imati prolaznu ocijenu i jedino hladenjem takvih antitalenata daje nadu u spas HNL

Offline morska krava

• Veteran
meni nije jasna jedna stvar i to ce se zaboraviti jer smo pobjedli ali takvi previdi direktno utjecu na igru
2. Penal za Rijeku isto tako sviran ali Billy nije dobio zuti, to bi mu ako se ne varam bio drugi zuti, jos je gore jer ne samo da je napravio penal vec je i potezao igraca na gacice ocigledno nakon sto ga ovaj prolazi, ako to nije zuti ne znam sta je

To je bitno jer bi mi imali igraca vise od 35 minute nadalje

jesam ja to nesto krivo vidio ? ako je to istina taj sudac ne moze imati prolaznu ocijenu i jedino hladenjem takvih antitalenata daje nadu u spas HNL

Ma nisi krivo vidio. Jović nam uvijek tako sudi, a dobije bar jedan od četiri susreta sa njima u sezoni. Zadnji susret je bio na Rujevici, 1-0, Samardžić, kad je Maleš dobio crveni, zbog refleksnog igranja rukom. Frend pozna zaštitara kojeg je po završetku utakmice zgrabio pod ruku i govorio: ...tu budi, tu budi, idemo skupa van...itd. Tresao se od straha. Ubio je utakmicu svojim odlukama, a ta utakmica je bila, ako se dobro sjećam, netom nakon što nas je Mlakar izmasakrirao, odnosno, probao izmasakrirati u Splitu (Zhutin penal za igranje prsima, Beki crveni i ostalo).
Zato je sada propustio poštivati pravila i dati drugi žuti. Da ne ubije utakmicu. To ih je Beusan tako "odgojio" rekavši da sudac ponekad "mora imati osjećaj za utakmicu i ne isključiti igrača u ranoj fazi utakmice". Što je krivo. Pravilo je tu da ga se poštuje. Žuti je žuti u 1. i 90. min.

Gledao sam dosta utakmica hnl ove sezone. Suđenje je generalno iznenađujuće dobro. Osim prvog kola kad su Istru "ubili" protiv Osijeka, drugo mi se čini na solidnoj razini. Pogledam dnevno bar dvije "strane" utakmice pa mogu komparirati. Imamo mi odlične suce, kad ne "sude po zadatku". Ali Jović je baš netalentiran. On u svakoj utakmici napravi neku žešću glupost.

Ugl. nema lige u kojoj bi se ovo Bradaićevo sudilo penalom i u kojoj bi Bilyi ne bi dobio drugi žuti.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2016, 08:26:23 od morska krava »

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Gledao sam utakmicu nikad opuštenije. Penal nema veze s mozgom. Ako je to penal, onda bi na svakoj utakmici trebalo biti 20-30 penala.
Malo govance od Ercega se bacio čim je osjetio dodir, a nije bio ni blizu lopte, niti je ikako mogao igrati njome. Mogao ju je, eventualno, stići negdje van 16 prema aut liniji. Glumac. Jović je samo čekao. Uzeli ste dečka na zub, a to se moglo dogoditi svakome.
Pa, problem je šta se Bradariću te greške ponavljaju. Ta situacija je bila super predvidljiva i igrač je morao djelovati inteligentnije. Slično kao u Osijeku prošle sezone i zato mislim da se to ne bi moglo dogodoitit svakome.

Jer, svaku situaciju koja će mirisati na penal če svirati. Toga moraju igrači biti svjesni! U Zaprešiću smo izgubili 2 boda kada je Martić zayebo stvar.

Ništa, osim čekati uvijek objektivan komentar suđenja na nogomet+.
btw... čitam malo na sportnetu Hadukov topic...
I ja sam malo prošao njihove forume i jedna stvar, ne i jedina, me iznenadila: onaj Mađar, napadač, navodno da ima 220k eura. Mislim, da su uspjeli dovesti Ibru na free oni nisu klub koji mogu plaćati 220k nekom igraču. Nevjerojatno.

Rekao bih da skupina menadžera, agenata, posrednika i agencija koriste Hajduk nešto slično kao Mamić Dinamo - da izvuku pare. A oni dole toga nisu svjesni jer se konstantno pozivaju na taj velebni NH.