• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 6. kolo 1.HNL HNK Hajduk vs HNK Rijeka Stadion Poljud Split 21.8.2016 u 21 sat  (Prikazano: 17002 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Poslao mi prijatelj s Korčule, inače Hajdukovac :Sretnu se dva prijateja..pita prvi:A sta ti pas cvili?..
A cvili uvik kad Ajduk izgubi od Rijeke!
A sta radi kad dobije?
A ne znam! Iman ga tek 5 godina.
KRADEM!  :o

Offline joy_division

• Forza Fiume
Shvatite da Bradarić, Vešović i slični igrači su onaj tip nogometaša koje Kek obožava. Daju sve od sebe, bore se, nikad ne grintaju i slušaju svaku trenerovu opasku. I bez obzira što nemaju kvalitetu, takvi će kod Keka uvijek imat prednost pred jednim Matejijem i njima će oprostit pet krivih dodavanja, glup penal i slično, dok će rumunja izvadit radi jednog pogrešong miga. Kad smo kod ovog drugog, njemu kod Keka predviđam do polusezone, jer ga ovaj polako prca kao nekad šarbu. Umjesto da iskoristi njegove vrline, ovaj mu naglašava nedostatke.

Mateiev status jako podsjeća na Anasa dok se ovaj još trudio igrat obranu. Matei mi se čini isto osjetljiva biljka, ali čovjek zna, pokazao je da ima centaršut, dribling i udarac. Ne smije ga se šikanirati i zapustiti bez obzira na fazu obrane. Pa valjda možemo imat jednog u ekipi koji neće trčat stalno nazad i zatvarat bok sa Žutom? Ako taj igrač radi prevagu u napadačkom dijelu.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline morska krava

• Veteran
U utakmici koju sam ja gledao, smo uvjerljivo pobijedili Hajduka na Poljudu. Na toj utakmici je Gavranović postigao majstorski gol o kojem nitko ne priča. Kretanje unazad, trzaj glavom preko ramena u malu mrežu. Predivno. Na toj utakmici sam vidio kako igrač Rijeka dodaje bolje postavljenom igraču na drugoj stativi za zatvaranje utakmice (svaka sličnost sa nedavnim slučajem nije slučajna). Na toj utakmici sam vidio puno dobrih stvari, Franko se odlično kreće između dvije linije. U tom prostoru nam već dugo fali igrač koji će tu primit loptu, znat je zadržat, proigrat, zaprijetit. Do sada je samo Gavranović izlazio u taj prostor po loptu, što su već svi znali. Osim Zhutinog lošijeg dana, vidio sam puno dobrih stvari u odnosu na zadnjih par utakmica. Vidio sam igru.

A šta neki vide? Bradarića. I to je jedino bitno. I od još jedne pobjede, koja je u očaj bacila našeg ljutog rivala, koja je dole izazvala frku, koja ih je okrenula međusobnoj svađi, mi radimo problem i analiziramo koliko košta Bradarić i gdje je stajao Zhuta. Bahato.
Dao bog, da u svakoj slijedećoj Bradarić napravi penal i da rezultat bude isti.
Nisam ničiji advokat, boli me kurac za Bradarića, ako će ga sutra Kek potjerat iz ekipe, podržat ću odluku jer vjerujem da struka zna šta radi. Ali teza, da kod Keka igraju igrači koji su mu dublje u šupku, mi je za ne vjerovat. Poznamo li mi uopće sebe i svoje okvire?

Ako vidiš da ne možeš do lopte, baci se na braniča i padni na pod. I došao si do lopte. Cool fora. Jednostavno. Ako je to nešto što propisuju pravila igre, onda zašto nema 20-ak penala po utakmici. To znači da napadači ne koriste tu mogućnost. Šta bi braniči trebali? Pa trebali bi u biti oni bježati od napadača.
Budite sigurni, kod obrnute situacije, da je npr. Bezjak bio "padač", sigurno ga ne bi sudio. Bio bi žuti i jezikova lekcija. Kao što je bilo kod udaranja Juranovića.

Bradariću se to prečesto događa! Koliko često????!!!!
Evo, drugi put. (DRUGI). Strašno jebote. To je u svakom slučaju češće nego što se isto događa Bezjaku ili Gavranoviću. Da, istina.
Ma tu mu je, dečki, radno mjesto. Normalno je da se češće događa njemu nego ovoj dvojici. Gdje su uostalom bili stoperi kod "tog penala", gdje je bio Rista? Naprijed. U ofenzivi. Zato je on bio tu, jer pokriva njihove prostore.
Da li će se dogoditi opet? Hoće. To je takvo radno mjesto. Pomirite se s tim.
S druge strane, sigurno je bar dva puta, u istom periodu (od kad je u klubu), uklizao i spriječio gol, kad je zadnja linija već ispala. Kako ćemo to vagati? Šta vam vaga pokazuje? Moja pokazuje da tko radi i griješi.

Koštao je 600k. Da pa šta? Šta ikoga od nas boli kurac koliko je netko koštao? Ako će sutra Miško Zhuti dat plaću milju eura godišnje, šta to koga briga. Je to javni novac? Nije. Je to novac od nekoga od nas? Čisto sumnjam. U čemu je onda problem? Ako su se zajebali, zajebali su se svojim novcem. Sad još više podržavam upravu da se o transferima ne govori. Novci samo pomute razum.
Sačekajmo da vidimo za koliko će ga prodati pa onda sudite kakav je posao napravljen.

U povijesti ovog kluba je bilo igrača koji su i češće i teže griješili. I biti će ih u budućnosti. To je dio nogometa. Stanite na zemlju.

Primjetio sam taj nekakav "kompleks" kod nekih od nas. Kompleks tipa, možemo izgubiti slijedeće četiri, samo da njih dobijemo. Ne kužim ja tu logiku, a ni matematiku. Navučemo si nepotreban stres, umjesto da uživamo u trenutku. Pustimo njih da se grče.

Idem na odmor. Tirče gasi svjetlo.

FORZA FIUME

Over and out

Offline toro1

• Pionir
U utakmici koju sam ja gledao, smo uvjerljivo pobijedili Hajduka na Poljudu. Na toj utakmici je Gavranović postigao majstorski gol o kojem nitko ne priča. Kretanje unazad, trzaj glavom preko ramena u malu mrežu. Predivno. Na toj utakmici sam vidio kako igrač Rijeka dodaje bolje postavljenom igraču na drugoj stativi za zatvaranje utakmice (svaka sličnost sa nedavnim slučajem nije slučajna). Na toj utakmici sam vidio puno dobrih stvari, Franko se odlično kreće između dvije linije. U tom prostoru nam već dugo fali igrač koji će tu primit loptu, znat je zadržat, proigrat, zaprijetit. Do sada je samo Gavranović izlazio u taj prostor po loptu, što su već svi znali. Osim Zhutinog lošijeg dana, vidio sam puno dobrih stvari u odnosu na zadnjih par utakmica. Vidio sam igru.

A šta neki vide? Bradarića. I to je jedino bitno. I od još jedne pobjede, koja je u očaj bacila našeg ljutog rivala, koja je dole izazvala frku, koja ih je okrenula međusobnoj svađi, mi radimo problem i analiziramo koliko košta Bradarić i gdje je stajao Zhuta. Bahato.
Dao bog, da u svakoj slijedećoj Bradarić napravi penal i da rezultat bude isti.
Nisam ničiji advokat, boli me kurac za Bradarića, ako će ga sutra Kek potjerat iz ekipe, podržat ću odluku jer vjerujem da struka zna šta radi. Ali teza, da kod Keka igraju igrači koji su mu dublje u šupku, mi je za ne vjerovat. Poznamo li mi uopće sebe i svoje okvire?

Ako vidiš da ne možeš do lopte, baci se na braniča i padni na pod. I došao si do lopte. Cool fora. Jednostavno. Ako je to nešto što propisuju pravila igre, onda zašto nema 20-ak penala po utakmici. To znači da napadači ne koriste tu mogućnost. Šta bi braniči trebali? Pa trebali bi u biti oni bježati od napadača.
Budite sigurni, kod obrnute situacije, da je npr. Bezjak bio "padač", sigurno ga ne bi sudio. Bio bi žuti i jezikova lekcija. Kao što je bilo kod udaranja Juranovića.

Bradariću se to prečesto događa! Koliko često????!!!!
Evo, drugi put. (DRUGI). Strašno jebote. To je u svakom slučaju češće nego što se isto događa Bezjaku ili Gavranoviću. Da, istina.
Ma tu mu je, dečki, radno mjesto. Normalno je da se češće događa njemu nego ovoj dvojici. Gdje su uostalom bili stoperi kod "tog penala", gdje je bio Rista? Naprijed. U ofenzivi. Zato je on bio tu, jer pokriva njihove prostore.
Da li će se dogoditi opet? Hoće. To je takvo radno mjesto. Pomirite se s tim.
S druge strane, sigurno je bar dva puta, u istom periodu (od kad je u klubu), uklizao i spriječio gol, kad je zadnja linija već ispala. Kako ćemo to vagati? Šta vam vaga pokazuje? Moja pokazuje da tko radi i griješi.

Koštao je 600k. Da pa šta? Šta ikoga od nas boli kurac koliko je netko koštao? Ako će sutra Miško Zhuti dat plaću milju eura godišnje, šta to koga briga. Je to javni novac? Nije. Je to novac od nekoga od nas? Čisto sumnjam. U čemu je onda problem? Ako su se zajebali, zajebali su se svojim novcem. Sad još više podržavam upravu da se o transferima ne govori. Novci samo pomute razum.
Sačekajmo da vidimo za koliko će ga prodati pa onda sudite kakav je posao napravljen.

U povijesti ovog kluba je bilo igrača koji su i češće i teže griješili. I biti će ih u budućnosti. To je dio nogometa. Stanite na zemlju.

Primjetio sam taj nekakav "kompleks" kod nekih od nas. Kompleks tipa, možemo izgubiti slijedeće četiri, samo da njih dobijemo. Ne kužim ja tu logiku, a ni matematiku. Navučemo si nepotreban stres, umjesto da uživamo u trenutku. Pustimo njih da se grče.

Idem na odmor. Tirče gasi svjetlo.

FORZA FIUME

Over and out
Najbolji post oko utakmice.... daleko
Ključaj

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Nije pošteno razapinjat ih samo nakon kiksa. Kolektiv je odigrao dobro, a oni su individualno bili zakurac i to ne treba prešućivati samo zato jer je uzet pun plijen.
Dakle s jedne strane imamo kolektiv koji je odigrao dobru (pazi! samo dobru!) utakmicu međutim u isto vrijeme su Bradarić i Zhuta igrali lose sami protiv .... hm .... sebe? Na male golove?
Ko i tuljanu meni ide pomalo na živce ova situacija. Samouvjereno protutnjimo Poljudom i opet nije dobro. Ajmo nazad na to koliko je Brada navodno plaćen - valjda je to najjači argument protiv njega. Niti on, niti Zhuta ne briljiraju, ali su naši i trenutno najbolji koje imamo. Glavno da je Matei valjda polubožanstvo zato što je pokazao dva tri puta da zna preddriblati i nabaciti dobro loptu. To što se ne vraća u obranu, što ga svaki ozbiljnije branič pomete koliko je lagan, što izgleda totalno nezainteresirano i što kada izgubi loptu u napadu ne šprinta nazad nego gleda lijevo i desno tražeći valjda Zhutu ili Bradu da ih okrivi... to uopće nije bitno.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online Fornax

• Forza Fiume
Dakle s jedne strane imamo kolektiv koji je odigrao dobru (pazi! samo dobru!) utakmicu
U jebote, ispričavam se zbog omalovažavanja rapsodije.  ::)

Da jebote, odigrali su odlično.

međutim u isto vrijeme su Bradarić i Zhuta igrali lose sami protiv .... hm .... sebe? Na male golove?

Ajmo samo reć da je ostatak ekipe igrao dovoljno dobro da kompenzira za njihova govna.

Niti on, niti Zhuta ne briljiraju, ali su naši
Bili tić na privremenom radu na Rujevici nije moj, hvala lijepa. Lijepo sam objasnio razlog svog animoziteta prema tom dečku. Razlozi mogu bit utemeljeni i ne moraju.

Žuta je druga priča, čovjek igra kako najbolje zna i može i uopće nemam neke naročito negativne emocije prema njemu.

Glavno da je Matei valjda polubožanstvo
Čovjek mi uopće ne djeluje motiviran. Pokazao je da zna i može, ali je očito da iz nekog rezloga neće.

Glavna razlika između njega i mladog gospodina "imunitet do smaka svijeta" Bradarića je što taj svojevremeno neki klinac stvarno jest pokazao. Pokazao je naznake ekstra klase, zapravo.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2016, 16:52:00 od Fornax »

Offline black label

• Forza Fiume
Omasili ste fudbal s tim Bradaricem. Plavetni kitu ti posebno. Nitko ne umanjuje pobjedu. Pa brutalna je. Dominacija zesca. Mozda smo fulali topic ali stojim iza toga da igrac od 600k mora dati vise. Ne pise se o tome ciji je novac niti da li je previse. Ali igrac tolike vrijednosti mora dati vise. Sto se vise ne smije raspravljati o tome sto koji igrac daje igri? Uostalom da...ima ga se pravo kudit. Kad zasluzi hvalit ce ga se kao sto se sve ostale hvali. Nikad se nikog nije hvalilo za nista. Tako se ni njega ne kudi za nista.

I da..boli me racku koliko se dalo za njega. Raspravljamo. Tome sluzi forum. Kao sto se raspravljalo o em deju.

Za mene je Bradaric trenutno kurac od igraca. Vjerujem da moze bolje. I da..gustam u pobjedi. Al na forumu sam pa serem. Doma samo gustam i boli me uvo za Bradarica.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline black label

• Forza Fiume
Ustvari dam se kladit da u sebi pjeva Sugavo Rijeko i da igra preko kurca. Eto tako mi njegova igra djeluje ponekad.

Varam se? Super. Sori Brada ako sam u krivu.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
To pjeva da se motivira
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Što se mene tiče može mu i zujat u glavi kao na analognom mrtvom tv kanalu. Boli me je li Tovar, je li koštao 600k ili je li zna potresujku. Jednostavno nije bitno. Dok igra za Rijeku i trudi se - ima moju podršku.

Online Fornax

• Forza Fiume
Što se mene tiče može mu i zujat u glavi kao na analognom mrtvom tv kanalu. Boli me je li Tovar, je li koštao 600k ili je li zna potresujku. Jednostavno nije bitno. Dok igra za Rijeku i trudi se - ima moju podršku.
Dok se ponaša kao profesionalac potpuno je nevažno što privatno misli. Dokle god to uistinu privatno misli. A što se truda tiče, po količini nonšalancije i nesmotrenosti bi netko mogao zaključit da ga skroz zaboli lakat i za klub i za vlastitu karijeru.

Htio sam napisat kako je mlad i kako još ima dosta vremena da popravi te felere, ali onda vidim da će uskoro navršit 25 godina, a to je već debelo nogometna punoljetnost.

Online D2

• Forza Fiume
Bili tić na privremenom radu na Rujevici nije moj, hvala lijepa. Lijepo sam objasnio razlog svog animoziteta prema tom dečku. Razlozi mogu bit utemeljeni i ne moraju.

For oprosti ali nisi ništa objasnio, samo si natuknu kako si nešto čuo o njemu što ti je diglo paru na uši. Nisi napisao što je to bilo, ni kada, dakle sorry ali...
Kažeš razlozi ne moraju biti utemeljeni? Ali te to ne sprječava da spominješ manjak morala kod Bradarića.

Meni, oprosti to baca na onu o 100 puta izgovorenoj laži koja postane istina.

PS Možda su tvoji razlozi i utemeljeni ali onda ne možeš napisati da i ne moraju biti - da li me kužiš?
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
For oprosti ali nisi ništa objasnio, samo si natuknu kako si nešto čuo o njemu što ti je diglo paru na uši. Nisi napisao što je to bilo, ni kada, dakle sorry ali...
Misio sam da sam objasnio, pa se nisam htio ponavljat. Ne želim se spuštat na tu razinu pa neću širit glasine, samo ću reć da je u pitanju jedna koja je vjerojatnije ili izmišljena ili preuveličena, i jedna u koju osobno vjerujem, jer je priča koju sam čuo previše detaljna da bi bila izmišljena, pa bi to bila teška psihopatija kad bi se ispostavilo da stvarno jest bullshit. U oba slučaja se radi o stvarima koje ukazuju na to da je Bradarić fizički ovdje, ali mentalno još uvijek na Poljudu. U svakom slučaju, to su velikim dijelom razlozi mojih nenogometnih PREDRASUDA prema njemu. Da, priznajem da su predrasude, jebiga.

Ali te to ne sprječava da spominješ manjak morala kod Bradarića.
Nije to manjak morala, samo zdrave pameti i respekta za sredinu u koju je došao i ruku koja ga hrani.

PS Možda su tvoji razlozi i utemeljeni ali onda ne možeš napisati da i ne moraju biti - da li me kužiš?
U pravu si. Napisao sam "ne moraju", jer mislim da nemam pravo ovdje javno optuživat čovjeka za stvari o kojima sam čuo od drugih ljudi i za koje nemam nikakvih dokaza. Zato ponavljam da ovo nisu optužbe, samo obrazloženje mojeg emocionalnog odnosa prema njemu.

I opet, kad bi dečko počeo igrat nogomet na razini koju smatram dostojnom ove Rijeke, sve bih lako zaboravio. Ali ne igra, ne po meni.

EDIT: Oovo stvarno moram posebno naglasit. Suprotno nekim mojim neumjesnim komentarima napisanim u afektu, ja stvarno nemam ništa protiv igrača Hajduka, bivših i sadašnjih, kao ni protiv njihovih navijača (s nekima od njih koji su vrlo vatreni sam privatno jako dobar). Erceg, Franko, Elez, Radošević, sve 'Ajdukova dica i sve dečki koje cijenim, jer su oni pokazali nužni respekt nama.

EDIT #2: Potpuno sam svjestan i da je ovo što sam rekao (bez ulaženja u detalje i uz ograđivanje da možda nije istina) defamacija, pa mi je žao da sam išta uopće spominjao, al sad je kasno.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2016, 11:07:06 od Fornax »

Offline lavic

• Veteran
Rezervacija karata za školjku, dobava suvenira i dresova, kontakt i logistika s dph lokalnim tovarima?
Tako sam i ja načuo. A što je i kako je zapravo ne znam.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"I osobno, svaka čast Benku, ali on mi danas ne može niti stati u istu rečenicu s Bezjakom."
stvarno se nadam da mislis na danasnju formu,bio bi licemjerno zaboravit sve one igre i golove koje je zabio za nas,ali ako cemo se razbacivat sa igracima,sadasnjeg benka ili harisa handzica,daj mi benka anytime,a da je netko bio na hreljinu gdje je haris odigrao cijelu utakmicu i uz 3 dana gola znao bi zasto tako mislim.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo