• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 8. kolo, Cibalija - Rijeka, Vinkovci, nedjelja 19h  (Prikazano: 13535 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
8. kolo, Cibalija - Rijeka, Vinkovci, nedjelja 19h
« u: Rujan 09, 2016, 08:03:55 »
  • Evo i mene opet. Moja prva utakmica (koju otvaram) u ovom prvenstvu. Idemo u goste na megdan uvijek neugodne Cibalije, u goste gdje smo često znali polomiti zube ambicija borbe za nešto i to nakon nama uvijek nezgodne reprezentativne pauze. Sjetimo se samo onih Scorijinih i Skočičevih debakla. Isto tako moram se prisjetiti i Gračanovih 2:0 daleke i nikad dovoljno oplakane 99 godine, pogodaka Muse i Hasančića (ne da mi se provjeravati, ali čini mi se da je tako bilo) u prvom ili prvim kolima. Dakle obično nam gostovanje u Vinkovcima kaže kakva će biti sezona.

O domaćinu malo znam(o), čini mi se da je tamo Frane Vitaić koji nam je nerijtko znao zavaljat neku bombu, a trener im je Stanko bunker Mršić, te se očekuje prepuštanje inicijative gostima i čekanje svoje šanse iz kontre i polukontre. Stanko like this.

Mi smo na papiru veeeeliki favoriti. Sastav bi trebao biti nekako ovakav:

Na golu Prskalo: iako smo nakon prodaje Varginja svi strepili, zazivali razne zagorce i strance, u klubu su se odlučili na Andreja i izgleda pogodili. U prvih 7 kola čovjek se pokazao bolji od predhodnika, sigurniji u istrčavanju, hvata (a ne boksa) lopte iz kornera, a i imao je par bravuroza ala Preudhome, sjetimo se samo lokomotive pred kraj utakmice.

Obrana bi trebala biti: Ristovski-Mitrović-Elez-Žuta. Tu najviše visi žuta koji je po nama navijačima potrošio sve svoje kredita, ali spletom okolnosti i neimanja boljeg lijevog beka - još uvijek igra. Možda na toj poziciji osvane Vešović jer: pod A Žuta je sve gori, pod B Vešovića Kek obožava,a a dolaskom ausrtijanca i slovenca nije baš realno da igra desno krilo.

Veza: Osim ako nisu ozlijeđeni Maleš i Kekov mezimac Filip bi trebali bit na terenu, a ako igramo s jednim napadačem (kako bi drugačije kad i imamo samo jednog u kadru), tu bi rebali biti recimo Andrijašević ili Mišić, Matei ili Crnčić, Ayayi ili Gorgon. Ja bih osobno trojku Crnčić, Matei, Gorgon, a Andrijaševića umjesto Filipa, ali svi znamo da Kek i ja nismo baš na istoj valnoj duljini (on AM - ja FM).

U napadu bi trebao počet Gavranović, tako da s obzirom da Mario i nije klasična špica, ekipa mogla izgledati kao nekad barcelona s "lažnom" devetkom.  Harisa u cijeloj priči ne uzimam za ozbiljno.

Zviždi Križarić i s obzirom da do sada u ovih 7 kola nije bilo nekih sudačkih repova bar prema nama, nadam se da neće sad najedanput krenut natezanje za modre. Od naših po 2 žuta imaju ristovski, bradarić, žuta, vešović, mišić i šofranac. Vrlo vjerojatno će bar dvojica dobit trećeg da se ipak malo olakša dinamu slijedeće gostovanje, nadam se da će to biti Bradarić i Žuta, a ne Ristovski i Vešović.

Uglavnom očekujem 3 boda, laganih 1:4, pjesmu u autobusu do vukove gorice i pripremu za punu Rujevicu za sedam dana (ipak su sada godišnji završili jel)

« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2016, 08:06:29 od koma »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    Odg: 8. kolo, Cibalija - Rijeka, Vinkovci, nedjelja 19h
    « Odgovori #1 u: Rujan 09, 2016, 08:15:15 »
  • Baš si se raspisao. Da te ispravim, '99-te, prvo kolo u Vinkovcima, 2-1, oba gola Musa.
    Derbi navijaču.[emoji3]
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Rujan 09, 2016, 09:50:47 »
  • Khmm... dajte drage kolege, molim vas pa ja sam mislio da se na ovom forumu okupljaju ozbiljni ljudi  ;)

Cibalia,... who the fuck is Cibalia?!?
    S mislima o dinamu i s pola gasa, ovu lakšu trening utakmicu odrađujemo pobjedom. Bolje da su nama i Cibaliji uštedjeli troškove i vožnju i odmah to registrirali 3:0 u našu korist. Kakvo prizivanje povijesti, negativnih rezultata. Niti smo mi više ta Rijeka, niti je ova Cibalia ondašnja Cibalia!

Dakle, da zaključim ovaj post, u temi koja se morala otvoriti samo reda radi, da  bi zadovoljili formu na forumu gdje o svakoj utakmici Rijeke imamo otvorenu temu. Očekujem, već od mene najavljeno od prvog kola i Istre, povećavanje gol razlike i daljnje udaljavanje na ljestvici od ostalih slabašnih sudionika HNL prve lige (ne mogu napisati konkurenti jer ...).

PS Isto tako očekujem (uzaludno ali ipak) buđenje krakova hobotnice nogometne mafije, završili su GO, a i ušlo se u LP pa bi trebalo probati polako osigurati slijedeću sezonu.

PPS Dodatno smo osigurani jer smo imali famoznu reprezentativnu stanku i Kekonja je vidno napaljen da i taj segment na kojem smo padali prošlu sezonu stavi pod odrađeno. Zamislite sliku u glavi nakon utakmice s Cibalijom. Ajde... potrudite se, zaklopite oči! Zapravo, ne, nemojte ih zatvarati jer onda ne možete čitati dalje. Učinite to na kraju ovog posta. Nastavimo onda. Zamislite sliku, Kek sam u gostujućoj svlačionici, mir, tišina, svi su izašli van jedino što se osjeća je teški miris znoja i vlage u zraku, pomiješane s kombinacijom raznih mirisia šampona nakon tuširanja. Pažljivo, lijevom rukom poseže u stražnji džep hlača i vadi onaj mali, pandurski, narančasti Lipa Mill blokić. Prelistava ga,  svako toliko oblizujući lagano desni palac i istodobno njišući glavom u nekom svom jazz ritmu, prebacuje jednu stranicu po jednu, polako. Negdje, taman prošavši malo više od polovice, starog izraubanog blokića zastaje sa smješkom na licu i iskrom u oku. Osvrće se oko sebe, provjerava da li ga tko promatra i desnom rukom čini nehajni potez, kao da se želi počešati po zatiljku. Iznenada, uzima stolarsku olovku, skriveno, zataknutu iza uha ispod šilterice. Ovlaži vrh olovke jezikom i teatralno radi check pored jedne od natuknica, na stranici s crvenom olovkom debelo napisanim naslovom "Storiti - šampionska sezona 2016/2017". Brzo, nazad sprema prvo olovku za uho ispod šilterica pa stari blokić u džep. Osmjeh silazi s lica, poprima ozbiljan zabrinuti izraz lica (osobe bremenite donošenjem stalnih važnih odluka) oči se i dalje vesele ali i to će uskoro sakriti pred objektivima TV kamera i novinarima.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Rujan 09, 2016, 10:19:51 »
  • Zaboravio sam

PPPS
    U isto vrijeme dok je Kek sam u svlačionici. Čoharu i ekipi stižu panične poruke na telefone kako su sve (nekih 300) On-line karte za dinamo razgrabljene već u prvom poluvremenu. Traži se karta više, potežu se veze!
    Čohi i ekipa svima hladno odgovaraju istom porukom: "Utakmica je 18 puta u godini, a ne samo kada je derbi".
    « Zadnja izmjena: Rujan 09, 2016, 10:21:31 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Rujan 09, 2016, 10:30:31 »
  • Zaboravio sam

PPPS
    U isto vrijeme dok je Kek sam u svlačionici. Čoharu i ekipi stižu panične poruke na telefone kako su sve (nekih 300) On-line karte za dinamo razgrabljene već u prvom poluvremenu. Traži se karta više, potežu se veze!
    Čohi i ekipa svima hladno odgovaraju istom porukom: "Utakmica je 18 puta u godini, a ne samo kada je derbi".
    Jedan od najgorih komercijalnih slogana koje sam ikad vidio na ovim prostorima. Zvuči kao nešto što bi neki otužni klošar koji nema život rekao prosječnom "casual" fanu koji ide na tekmu 4-5 puta u sezoni.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Rujan 09, 2016, 11:18:08 »
  • Zaboravio sam

PPPS
    Jedan od najgorih komercijalnih slogana koje sam ikad vidio na ovim prostorima. Zvuči kao nešto što bi neki otužni klošar koji nema život rekao prosječnom "casual" fanu koji ide na tekmu 4-5 puta u sezoni.

Bocnuo na pravo mjesto  ;)

I da BTW zeznuo sam nije u sloganu riječ Utakmica već Tekma.
    Da stvar još malo začini ali ... nećemo o tome, ovo je o Cibaliji i nastavku gaženja HNLa od početka do kraja.
    « Zadnja izmjena: Rujan 09, 2016, 11:20:38 od D2 »

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #6 u: Rujan 09, 2016, 14:22:47 »
  • Valjda je došao red na prekid proklestva zvanog Reprezentativna pauza.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Rujan 09, 2016, 14:32:15 »
  • Valjda je došao red na prekid proklestva zvanog Reprezentativna pauza.
    Kad smo kod prokletstava, činjenica da smo ostali bez jedinog igrača koji je u zadnjih godinu i pol dana uspio zabit gol iz penala u službenoj utakmici me čini nervoznim.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Rujan 09, 2016, 15:28:53 »
  • Matei je 6 od 8 golova u Ukrajini dao iz penala.
    Gorgon 7 od 21 gol iz penala u Austriji. I to samo prošlu sezonu gledam.

Ako njih dva + tehničari Gavranović (koji nije za pucanje penala očito...) i Črnic ne mogu pogoditi gol sa 11 metara, neću biti oštar...ali onda j*bi sve ovo :D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Rujan 09, 2016, 15:59:53 »
  • Matei je 6 od 8 golova u Ukrajini dao iz penala.
    Gorgon 7 od 21 gol iz penala u Austriji. I to samo prošlu sezonu gledam.

Ako njih dva + tehničari Gavranović (koji nije za pucanje penala očito...) i Črnic ne mogu pogoditi gol sa 11 metara, neću biti oštar...ali onda j*bi sve ovo :D
    Penal protiv Cibalije (bude li dosuđen, a imam snažan osjećaj da hoće, osim ako nas ne odluče pokrast) pucat će Mišić. Pazi šta sam reko.  ;D

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Rujan 10, 2016, 19:46:07 »
  • Ovo je po meni jedna od utakmica istine. Ovo je konacna ekipa za ovu sezonu i generalka za dinamo. Jako me zanima kako ce sve bit poslozeno. S druge strane..mozda Kek nece otkriti sve karte...bas me zanima

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Torpedo Moskva

• Inćun
    • *
    « Odgovori #11 u: Rujan 10, 2016, 21:20:57 »
  • Prčija danas pukla, da vidimo hoćemo li tradicionalno napunit gaće kad se ukaže prilika, ili utrpat 3 komada ekipi koja prima kao prava radodajka, i zasjest na vrh.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #12 u: Rujan 10, 2016, 21:24:51 »
  • Moramo dobiti, al' me brine kako ćemo bez Bezjaka. Da li će Handžić dobiti šansu? Tko će na krila? Vešo i Rista na 2 žuta.

3 boda su must, pogotovo kad se sjetim razlike u plaćama. Ako smo se mogli tješiti da smo ispali od puno bogatijih Turaka, onda to vrijedi i kada smo mi "Turci".

Offline Torpedo Moskva

• Inćun
    • *
    « Odgovori #13 u: Rujan 10, 2016, 21:26:18 »
  • Nek odigraju kao u Zapresicu i nema brige, uci ce bar dvije da ga jebes

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Rujan 11, 2016, 00:39:49 »
  • nakon repr. pauze obično odigramo slabo ali ovo mora biti poticaj da od početka nametnemo igru..

pitanje je ko će u samu špicu, poznavajući Keka očekujem Gavranovića iako mi se čini premekan za tu ulogu.. drugo pitanje je hoće li Ristu sačuvati kartona i dati šansu Martiću, sa tim da je Rista i igrao ovaj tjedan za repku..