• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 17. kolo, Rijeka vs Cibalija, Rujevica, subota 26.11. 2016. 17:00 h  (Prikazano: 5673 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
S obzirom da je gnjus bacio rukavicu, odlučih se za taj korak. Zadnja moja utakmica je bila istih ovih protivnika, samo u srcu slavonske ravnice, gdje smo nakon utakmice prolili žuči, smjenjivali Keka, spočitavali mu ziherašku igru, a sve zato što nije uspio uzet sva tri boda. U subotu su ona imperativ. Ne samo jer bi tako barem na 24 sata pobjegli modrim bluzama na +9, nego jer smo ogromni favoriti, koeficjent na našu pobjedu nebi smio biti veći od 1.25.

Kratko o gostima: osim što nisu dobili plaću tko zna od kad i ne znamo baš previše o njima. Od njih se očekuje 10 igrača iza lopte, pa koliko izdrže.

O nama: da nema kartona (što žutih - Vešović), što crvenih (Andrijašević) i ptice na grani bi znale sastav. Ovako ako se ozlijeđeni "poprave", očekuje se Kekovih 4-2-3-1 s
              standardnom obranom: Žuta (nažalost drugog nemamo) - Elez - Mitrović - povratnik Ristovski
              zadnji vezni: dvojica od trojca Maleš, Mišić, Bradarić (poznavajući Keka ustvari jedan od dvojice Mišić-Maleš, Bradarić će igrat bez obzira na formu, jednostavno ga slovenac obožava). Tu bi ja radije Mišića jer mi djeluje nekako okomitiji od Maleša, a opet Maleš je kapetan, who know, vrlo vjerojatno će Mišić bit gurnut na mjesto Franka
              napad: nema Vešovića, tko zna šta je s Gorgonom, nema Franka, matić Crnčić je bio pod nožem, nema ni njega (usput taman kad nam fali igrača i vjerojatno bi napokon dobio 2-3 utakmice u kontinuitetu, čovjek se ozlijedi - bad luck). Dakle ako bude mogao austrijanac to bi trebalo izgledati Gorgon - Mišić - Matei ili Čanađija. Ako ne bude mogao Gorgon - sve je jasno, ako bude mogao, možda čak prije Čanađija. Matei i Kek se nisu kliknuli (prokletsvo broja 10).
              Vrh napada Gavranović

Klupa nam je tanka, jer osim Čanađije i ajmo reći Ayayija nemaš ozbiljnijeg igrača koji bi mogao ući i promijeniti ritam utakmice. Martić i Šofranac su obrambeni - ne vjerujem da ćemo se branit. Hanđič je upgrade Krle 2.0 samo što nezna ni penale pucat. Sada dolazi do izražaja ljetošnja rasprodaja i razne posudbe.

Suci - još ih nisu potvrdili, meni se čini da bi mogao Bruno dobit zadatak, možda Frković ili Mlakar. Uglavnom ne bi trebali imati težak posao jer se očekuje lagana pobjeda, možda koji žuti više (iako samo Žuta ima dva kartona), valjda ih neće uhvatit žuta minuta. Mogli bi bacit laganu kladionu-kviz : tko nam sudi u subotu i slijedeće kolo u Zagrebu? Evo ja kažem subota Zebec, maksimir najbolji sudac Bruno ćelavi Marić

Dakle s obzirom da se očekuje River na utakmici, pitanje za forumaše glasi: jeli gnjusna izdajica tolike sreće ili je River ta karika koja nedostaje?

Offline PIVA

• Pionir
Odg: 17. kolo, Rijeka vs Cibalija, Rujevica, subota 26.11. 2016. 17:00 h
« Odgovori #1 u: Studeni 21, 2016, 22:52:07 »
  • Na zadnje pitanje nemam odgovor, ali imam pitanje vezano za Gavranovića, čuo sam da ga nema do proljeća, a s obzirom da si ga stavio u prvih 11 sam krivo čuo nadam se?

Offline david_ri

• Morčić
    • **
    « Odgovori #2 u: Studeni 22, 2016, 08:31:22 »
  • Pod stijenama Kantride jucer Kek je rekao da je Gavran izgubljen za sljedece 2-3 utakmice. Ja bih Misica volio vidjeti na tom ofenzivnijem veznom u ovoj utakmici. Naprijed nije toliko vazno ako kreiramo dovoljno prilika. Za Mateija sam i ja misljenja da nema fizicke predispozicije, ali realno nema ih ni messi pa je po mnogima najbolji. Mozda da se nasi raspitaju u Barci sa cime ga sopaju, kontakti su vec otprije uspostavljeni. Uostalom nisu li ga svojedobno prozvali rumunjskim messijem. Misljenja sam da se Mateia itekako moze iskoristiti, puno vise nego li je do sada bio slucaj.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Studeni 22, 2016, 09:16:09 »
  • Meni se sve više čini da on nije za igrati krilo. Niti je previše brz, niti ima neki dribling da se može ubacit unutra, niti ima centaršut sa lijevom nogom. Koliko sam ja vidio, on je u Ukrajini igrao u sredini...A sad, ne znam di bi to nama trebao igrati. Kek je i Anasa znao gurati na polušpicu, možda bi mogao probati i sa Mateijem, naročito sada kada nema Andrijaševića.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Studeni 22, 2016, 09:44:30 »
  • Protiv Cibalie nema Vešovića i Andrijaševića, Črnic i Gavran su ozlijeđeni pa nema previše izbora.

Prva varijanta je Maleš i Bradarić iza plus Mišić na mjestu Andrijaševića, Matei lijevo, Gorgon desno, Handžić u centru.

Druga varijanta je Mišić i Bradarić iza, Matei na mjestu Andrijaševića, krila Ajayi i Gorgon, Handžić u sredini.

Treća varijanta je triper, Martić ostaje na beku, Ristovski ide na desno krilo, Gorgon na centarfora.

Znajući Keka, prva varijanta 99,8%. Ja bih igrao drugu jer je nasuprot Cibalia.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Studeni 22, 2016, 09:52:36 »
  • Unatoč Ristovskom, protiv bezopasnog Mršićevog bunkera igrati sa Malešom je igrati sa igračem manje. Prvo što neće imati nikakvog posla, a da Mišić i Bradarić to nemogu sprječiti, a drugo zato što njegove lopte idu na stranu ili češće unazad, što kada Bradarić i Mišić igraju u paru ipak nije tako često.

Mislim da će nakon Koprivnice u napad Gorgon koji je to igrao protiv Istre u Puli (isto falio Gavranović), iza njega će biti neki mix, može biti ovo sa Martićem na beku, a Ristom umjesto Vešovića, i onda ovisno o def. veznima ili Mišić na polušpicu (Matei lijevo) ili Matei na polušpicu (Ajayi lijevo).

Onda u priču ubaci i Čanađiju i imamo još 5000 novih opcija. :D

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Studeni 22, 2016, 09:53:42 »
  • Protiv Cibalie nema Vešovića i Andrijaševića, Črnic i Gavran su ozlijeđeni pa nema previše izbora.

Prva varijanta je Maleš i Bradarić iza plus Mišić na mjestu Andrijaševića, Matei lijevo, Gorgon desno, Handžić u centru.

Druga varijanta je Mišić i Bradarić iza, Matei na mjestu Andrijaševića, krila Ajayi i Gorgon, Handžić u sredini.

Treća varijanta je triper, Martić ostaje na beku, Ristovski ide na desno krilo, Gorgon na centarfora.

Znajući Keka, prva varijanta 99,8%. Ja bih igrao drugu jer je nasuprot Cibalia.

Ja bih skoro rekao ova zadnja varijanta, s tim da bi Ristovski ostao bek. Ima Matjaž šta kemijat do subote, a i Harris se stigne do tada ozlijediti. Nego iz pouzdanih izvora doznajem da bi u subotu napokon trebala prestat žega i suša, vjerojatno će past koja kap kiše da namoči ovu suhu zemlju.  ;D Gledatelja 3170 

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Studeni 22, 2016, 09:55:56 »
  • Unatoč Ristovskom, protiv bezopasnog Mršićevog bunkera igrati sa Malešom je igrati sa igračem manje. Prvo što neće imati nikakvog posla, a da Mišić i Bradarić to nemogu sprječiti, a drugo zato što njegove lopte idu na stranu ili češće unazad, što kada Bradarić i Mišić igraju u paru ipak nije tako često.

Mislim da će nakon Koprivnice u napad Gorgon koji je to igrao protiv Istre u Puli (isto falio Gavranović), iza njega će biti neki mix, može biti ovo sa Martićem na beku, a Ristom umjesto Vešovića, i onda ovisno o def. veznima ili Mišić na polušpicu (Matei lijevo) ili Matei na polušpicu (Ajayi lijevo).

Onda u priču ubaci i Čanađiju i imamo još 5000 novih opcija. :D

Nema više Mršića.

Zaboravio sam Čanađiju, ali on je u sredini je tek četvrta opcija. Sumnjam. Iako, neke varijante s njim na desnom krilu je Kek već isprobavao.

P.S. Taktičari na djelu. 8)
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online toro1

• Pionir
    « Odgovori #8 u: Studeni 22, 2016, 11:21:12 »
  • Meni se sve više čini da on nije za igrati krilo. Niti je previše brz, niti ima neki dribling da se može ubacit unutra, niti ima centaršut sa lijevom nogom. Koliko sam ja vidio, on je u Ukrajini igrao u sredini...A sad, ne znam di bi to nama trebao igrati. Kek je i Anasa znao gurati na polušpicu, možda bi mogao probati i sa Mateijem, naročito sada kada nema Andrijaševića.

Matei je najbolji dribler u ligi..... drugo štima

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Studeni 23, 2016, 08:59:40 »
  • Ma dobro, poanta je u drugom dijelu rečenice..Činjenica je da nema onaj Perišićev prodor...Ne znam..Meni baš ne izgleda opasno na tom krilu. Ali opet će igrati tamo.

Neka igra tko hoće samo neka dobiju, a onda držimo fige da Osijek otme barem 2 boda. Mada sumnjam.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Studeni 23, 2016, 17:35:17 »
  • mislim da nekim prerasporedom na terenu matei dodje na desnu stranu kod ristovskog,bi vidjeli jednu drugu situaciju,zanimljivu i matei bi mozda bolje ofenzivno reagirao,primjetio sam da ga uvijek udvajaju,bas zato jer niko ne odvlaci(zuta ?) igrace od njega,a ja mislim da ima fini dribling i da moze napravit razliku.plus ,protiv slavena je djelovao kao da zeli,da mu fali igre,i ajayi mi je izgledao zivo.kek ih gleda svaki dan ,valjda zna sta ko moze,a i ovi sto ulaze,pa sad je vrijeme da ubiju sve pred sobom kad im se pruzila ovakva prilika i to kod keka koji rijetko mijenja,tim vise.
    a ovo sa ozljedama nemamo srece,jer bas u isto vrijeme gavranovic i crnic,steta.
    mozda napadacka formacija bude matei,misic,canadjija,a spica gorgon.
    mozda na mjestu franka osvane santek   8)
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Studeni 24, 2016, 10:30:38 »
  • Što se tiče Mateia - sigurno bi bolje igrao da ima veću podršku od one koju mu Žuta daje. Ali, s druge strane, ako pogledamo kako Gorgon igra na toj poziciji vii se da se može i drugačije igrati osim klasičnog "idem i ja i bek u napad pa ćemo stvoriti višak" načina. Možda bi bilo zanimljivo vidjeti ga na Andrijaševićevoj poziciji.

Ono što vjerujem da ćemo vidjeti sutra je:
    Prskalo
    Ristovski Mitrović Elez Žuta
    Maleš Bradarić
    Gorgon Mišić Matei
    Handžić

Ne sviđa mi se tolika količina rotacije u napadu, kao ni tromost napada - bar u fazi presinga na protivnika. Ali eto... što je tu je. Možda nam upali igra nabačaja na Handžića i/ili prodora po krilima Gorgona/Mateia.

Uglavnom  - tri boda su imperativ.
    A drugi imperativ je podebljavanje klupe tokom jesenskog prijelaznog roka ukoliko želimo ostati u borbi za prvaka.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Studeni 24, 2016, 12:11:09 »
  • Toliko sam pokisao i razbolio se nakon Hajduka da mi se smučilo kada sam vidio prognozu

Edit

Falio sam dan. Nije loša ipak za nedjelju
    « Zadnja izmjena: Studeni 24, 2016, 12:13:05 od black label »

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #13 u: Studeni 24, 2016, 12:24:42 »
  • Toliko sam pokisao i razbolio se nakon Hajduka da mi se smučilo kada sam vidio prognozu

Edit

Falio sam dan. Nije loša ipak za nedjelju

Al igra se u subotu!

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Studeni 24, 2016, 21:42:40 »
  • Supicku...ja sam se totalno pogubio.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk