• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zimski prijelazni rok 2016/2017  (Prikazano: 115275 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Zimski prijelazni rok 2016/2017
« Odgovori #45 u: Siječanj 03, 2017, 15:36:41 »
ufff... gnjuse strašno si dosadan. Baš izbiješ svu strast iz tranfernih tračeva!!!

Ajmo redom:
Ristovski:
Ristovskog je tražila Sampdoria ali je i odustala od njega jer je uzela Bartosza Bereszynskog jeftinijeg Poljaka iz Legie. Dali su za njega 2m €.
Zanimljiv trač je da su naši htjeli uključiti i Antu Budimira u trejd - napadača koji je solidno igrao prošle godine. Drago mi je da Rista ostaje. Trebaju nam opcije u napadu.
K tome u nekom interview je Rista izjavio da bi volio da njegov mlađi brat dođe u Rijeku (ne znam je li to bilo prije nego li je forum otišao slavit novu godinu ili ne... ali eto - nek se zna). Taj mlađi brat i nije neka kvaliteta, ali ako zbog njega zadržimo Ristu još jednu ili dvije polusezone - super!
http://www.transfermarkt.com/milan-ristovski/profil/spieler/344968

Mitrović:
Traži ga Beškitaš. Navodno 4m. Njima baš nedostaje centralni branić pa me ne bi čudilo da i jače zagrizu za njega jer su i dalje u utrci za prvaka Turske s Fenerom i Bašakšehirom (smradovi bliski diktatoru koji su nas izbacili iz EL). Navodno i Fener bi nešto, a šuška se i o Napoliju - što je čudno jer je Napoli solidno popunjen na pozicijama centralnih branića, ali valjda od kvalitetnog viška glava ne boli. Tko zna, možda se i Pepi Radošević opet uključi u neki trejd (iako osobno to ne bih volio)
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/poceo-prijelazni-rok-mitrovic-u-sredistu-pozornosti/135362/

Mirko Ivanić
http://www.transfermarkt.com/mirko-ivanic/detaillierteleistungsdaten/spieler/233129
Vošin centarfor koji igra za Bate Borisov nam je navodno na radaru. Koliko ima tu šuštance ne znam. Ali čini mi se kao pojačanje, a i ima iskustva u Ligi Prvaka. Trebat će nam netko tko je već igrao to natjecanje!  :)
http://informer.rs/sport/fudbal/111381/NIJE-HTEO-BEOGRAD-ALI-HOCE-HRVATSKU-Mirko-Ivanic-ponudjen-Rijeci

Robert Žulj
http://www.transfermarkt.com/robert-zulj/detaillierteleistungsdaten/spieler/122676
Nešto se i o ovom napadaču šuška. Koliko je konktreno ne znam - ali pokazuje da smo aktivni na tržištu napadača

Eto... to je onako na brzinu! Sočni materijal!!!!

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #46 u: Siječanj 03, 2017, 17:19:30 »
Čak sam negdje pročitao da uzimamo Futača i dajemo Handžića Osijeku, ali nisam imao hrabrosti otvoriti taj članak.
"Članak" od bukvalno tri rečenice koji samo prenosi trač iz "riječkih nogometnih kuloara". Ništa o eventualnom Futacsevom odlasku iz Hajduka. Ali ne bi bio nikakav šok da se spakuje i zbriše, danas se igra za Eure, a ne za bonove (što ekipa iz Hajduka nikako da shvati).

Što se Mitrovića tiče, 4 milijuna eura je kikiriki za najboljeg stopera HNL-a. Na kraju sezone će vrijedit 10.
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2017, 17:33:02 od Fornax »
-8

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #47 u: Siječanj 04, 2017, 09:18:09 »
Da malo realnije spomenemo transfer Mitrovića...

Mitar je u cijeloj priči bio tek 5. opcija iza Rakitskog, Vide i nekog Messiasa. Ova trojica su odbila ići u Tursku i sada su ostali Felipe Aguilar iz kolumbijskog Atletico Nacionala i Mitar.

Sportski direktor želi Aguilara i on im je prva želja. Jeftiniji je, navodno je velik potencijal, a ušao je u kolumbijsku reprezentaciju.

Uglavnom, ako Atletico ne pusti Aguilara, što vjerojatno hoće, onda će se realizirati transfer Mitra. Navodno su oba igrača pristala na uvjete. Negdje sam vidio da je ugovor 3+1, ali ne piše lova. Čini mi se da je goal.com prenio da je plaća milijun i pol ojra godišnje.

I inače, vijest je prenio turski portal Fanatik koji do sada nije baš imao istinite transfere, ali potrudio sam istražit ostale medije i priča je ova koju sam rekao. Znači ako ne prođe Aguilar, onda tek idu po Mitra.

I ova priča sa Spahićem je debilana. Već je svima jasno kakva nam je politika i baš ćemo sada dovesti problematičnog lika od 36 godina za ne znam koju plaću. Ako Mitar ode, uzdamo se u Šofranca.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #48 u: Siječanj 04, 2017, 10:24:52 »
E jebat ga...tuski mediji su eksplodirali..navodno je sve gotovo i čeka se da Mitar dođe u Istanbul i potpiše. Zato i ne ide u Kinu jer će se priključit pripremama.

Razočaran sam. Nadao sam se da ova zima ipak neće biti ta u kojoj ćemo prodati najbolje, odnosno da će ostati barem do ljeta. Sve ok, svima je jasno da se mora prodavati, ali nismo mi dinamo koji je prvak 10 godina za redom pa ne bi bila tragedija ostati bez jednog naslova. Sada, kada imamo odličnu priliku, trebalo je to odraditi drugačije.

Jebale ih nemoralne ponude. Kao da ih ne bi bilo na ljeto.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #49 u: Siječanj 04, 2017, 10:27:40 »
Slažem se da je Spahić malo nerealan, ne zato što je on sad neka velika kvaliteta nego zato što ne poslujemo na takav način. A pogotovo ne s takvim igračima, sve što se negativnog moglo čuti za Zeca, Kvržića, Brezu, Benka, to duplaj i onda dobiješ Spahića... Nikako se ne uklapa u ovu zajednicu koju imamo trenutno, osim vjerojatno borbenošću. A onda ima i 36 godina, polugodišnji ugovor je donekle razumna opcija u slučaju odlaska Mitrovića - ako ne bi odmah tražili dugoročnu zamjenu tipa Župarić, Bubnjić i sl., dakle oni tipični "rano smo otišli iz HNL-a, karijera nam je u padu, pomozi nam Matjaž" igrači. Moram priznati da me ne bi iznenadio odlazak bilo kojeg prvotimca, osim Gorgona i Andrijaševića jer su još presvježi, i podnosim prodaju jednog od 12-13 standardnih; sve više je previše za ovaj rok, ali bit ću razočaran ako ne reagiramo u roku odmah po pitanju dovođenja zamjene. Šofranac može uletiti u prvu da smo u scenariju gdje nam Dinamo na polusezoni bježi 15 bodova, ne sada kada mi bježimo njima 6 bodova.

Kek želi rješen sastav 9.1. čini mi se i s tim se slažem.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #50 u: Siječanj 04, 2017, 10:31:31 »
To je nemoralna ponuda, ali "samo" zbog novaca. Tamo mu nude vjerojatno oko milijun eura, ako ne i više, jer to je ogroman klub i izuzetno jaka liga. A sad, da li bi u ovom trenutku otišao baš u Tursku da sam na njegovom mjestu, nisam siguran. Razumijem da je tu tri i pol godine što je danas u nogometu, pogotovo kod nas koji funkcioniraju na temelju prodaja igrača, prava rijetkost. I na ljeto je bilo komplikacija oko ugovora tako da me ne čudi ovaj odlazak na prvu ponudu. Otkazivanje Kine mora biti povezano s tim, prvenstvo im počinje već 15.1.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #51 u: Siječanj 04, 2017, 10:34:34 »
Da mi je nekako zamrznuti sve što se tiče Rijeke tamo do kraja veljača. Pretanke živce ja imam za ovo.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #52 u: Siječanj 04, 2017, 10:46:58 »
Mišković je rekao da nam treba još jedan transfer ("nekoliko milijuna") za zatvaranje budžeta za ovu sezonu. I to poštujem.

Mitrovićeva 4 milijuna, ili koliko već treba iznositi transfer da mi imamo neto 4 milijuna od transfera, će to rješiti i nitko drugi ne smije napustiti momčad od onih krucijalnih: Prskalo, Ristovski, Vešović, Bradarić, Mišić, Andrijašević, Gorgon, Gavranović pa i Elez. Podnio bi transfere nekog od Mateija, Črnica, Žute, Handžića, Maleša, samo zato što svaki iz svojih razloga nisu dosad pokazali toliko da budu u onoj prvoj kategoriji. Ali generalno ja sam zadovoljan Mitrovićevim odlaskom ako će biti jedini.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #53 u: Siječanj 04, 2017, 10:59:14 »
U teoriji, Mitrović nam nije presudan na proljeće. Njegova kvaliteta bi eventualno došla do izražaja protiv Dinama. Sve ostale tekme lako odradi Šofranac ili netko treći.
3 i pol godine u Rijeci - pa ako dobijemo 3.5M čisto to je 1M po sezoni - nije loše za igrača kojeg smo orginalno dovukli kao rezervu rezerve i koji do početka ove sezone nije niti bio u prvom planu!
Proklinjali smo boga i vraga kada je otišao Miral i kada je Leško počeo izvoditi bijesne gliste. Su nam falili ove polu-sezone? Ni blizu.
Poučen tim i sličnim iskustvima nemam brige. Ajde da vidimo da li ovaj Šofranac zna nešto drugo osim skriviti jedanaesterce. Ikić?
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #54 u: Siječanj 04, 2017, 12:42:08 »
Slažem se s Gnjusom da ako je netko od stožernih morao otići onda je možda najbolje da je to Mitrović. Protiv gotovo svih momčadi HNLa nam treba potentan napad. Odlazak Ristovskog bi po tom pitanju bio gadniji nego li odlazak Mitorvića. Razumijem i to da nam trebaju novci za funkcioniranje kluba i da je Mitrović već ranije plakao za odlaskom pa je iz tih razloga i logično pustiti ga.
ALI, mi se nalazimo u nikad boljoj situaciji, u kojoj imamo, po prvi puta, šanse osvojiti prvenstvo. I jbm... ne bi trebalo više prihvaćati nemoralne ponude. Kolikogod nemoralne bile. Kao i ne uzdati se vječno u Srećka i Mancea jer i oni mogu pogriješiti - a ne bih volio da se to dogodi baš sada.

Uglavnom, ako se mora.... potrpit će se odlazak Mitrovića, ali nek na tome stane jer - nogomet je igra za trofeje, a ne za pare. Bar iz perspektve navijača.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #55 u: Siječanj 04, 2017, 12:51:09 »
Najgore je ako prihvatiš nemoralnu ponudu na prvu. Ono može li Mitar za 3.5 miliona, vauuuuu, more, davaj, toooo, yes, ćete i Hanđića u paketu ili Šarbu. Tako se ne trguje, zato je Maminjo tu kralj.
Može Mitar za 3 i pol, halo šta je vama, on neide za nikakve pare, nema šanse da ga damo, s njim gradimo budućnost - nakon 10 dana potiše za 6.

Imam osjećaj da nama čim netko ponudi za nekog više od milion odmah zadovoljni. Ne kažem da nije dobra lova, ne kažem da za te pare ne moš nać boljeg i jeftinijeg, ali daj malo odjebi nekog, pa će cijena počet rast

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #56 u: Siječanj 04, 2017, 12:52:47 »
Premala lova. Bit će plakanja kad ode u nekakav Tottenham za 25 milijuna za koju godinu.
-8

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #57 u: Siječanj 04, 2017, 12:54:11 »
Mene bi nasekirali jedino transferi Ristovskog odnosno Vešovića, ti dečki su bili prevaga ovu cijelu polusezonu po desnom boku i vidjelo se koliko je problema u našoj igri kada netko od njih nije mogao igrati. A i vidi se da imaju poseban odnos prema dresu koji nose.

Također, ne bi mi bilo drago da odu Franko i Gorgon, prvenstveno zbog igračkih kvaliteta i doprinosa ofenzivnom potencijalu momčadi.

Svi drugi, što se mene tiče, mogu slobodno otić za pravu cijenu jer znam da će ih se kvalitetno nadoknadit, struka je već nebrojeno puta pokazala da zna nanjušit pravog igrača za male pare (pustimo Handžića sa strane). A oni koji inzistiraju na odlasku već u ovoj polusezoni, bez obzira na ponude koje imaju, neka odu što prije, nisu ni zaslužili bit dijelom šampionske Rijeke.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline waf

• Pionir
« Odgovori #58 u: Siječanj 04, 2017, 12:56:26 »
...@joy preduhitrio si me..i ja smatram da ovi koji žele otići što prije, neka idu...rekli bi sanci, široko im polje...

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #59 u: Siječanj 04, 2017, 12:57:44 »
Najgore je ako prihvatiš nemoralnu ponudu na prvu. Ono može li Mitar za 3.5 miliona, vauuuuu, more, davaj, toooo, yes, ćete i Hanđića u paketu ili Šarbu. Tako se ne trguje, zato je Maminjo tu kralj.
Može Mitar za 3 i pol, halo šta je vama, on neide za nikakve pare, nema šanse da ga damo, s njim gradimo budućnost - nakon 10 dana potiše za 6.

Imam osjećaj da nama čim netko ponudi za nekog više od milion odmah zadovoljni. Ne kažem da nije dobra lova, ne kažem da za te pare ne moš nać boljeg i jeftinijeg, ali daj malo odjebi nekog, pa će cijena počet rast

Ovdje se po meni više radi o želji Mitrovića i njegovog menadžera Cvjetkovića za odlaskom. Ako se prisjetimo ljeta ni on ni Leško nisu htjeli potpisat produženje ugovora, pa je na kraju Mitar potpisao, ali vjerojatno ima klauzulu/obećanje o transferu.

Tako da tu klub malo može napravit, odnosno treba izvuć što bolju cijenu i to je to. A ovo uspoređivanje s Mamićevim transferima, ja sam 1000% siguran da je u svakom njegovom mega transferu i nekakva lova sa strane za sve ugovorne strane. Rog - 15 milijuna EUR, ne igra u Napoliju. Pjaca - 22 milijuna EUR-a, ne igra u Juventusu. A Soudani vrijedi 4 milijuna EUR-a?
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."