• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zimski prijelazni rok 2016/2017  (Prikazano: 114715 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Zimski prijelazni rok 2016/2017
« Odgovori #75 u: Siječanj 04, 2017, 15:07:54 »
Stvarno ne kužim čemu to blaćenje Miškovića i usporešivanje s Mamićem. Jbt...  Mindblowing!

A što se tiče Mitrovića i svih problema koje smo prošli s njime ljetos mogu reći samo da mi se čini da se na kraju obavio odličan posao.
Sada se nadam da će se okrenuti pojačanjima su nam potrebna za napad na pravenstvo.

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #76 u: Siječanj 04, 2017, 15:11:28 »
i tko ce zamjenit mitrovica, sofranac, ikic?? omg

valjda spremaju nekoga, samo da nije onaj spahic sta se potuce sa suigracima gdje god dodje.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #77 u: Siječanj 04, 2017, 15:15:48 »
Kaže Korado u članku od Mitra da se nešto kuha po pitanju zamijene.
A nemojmo zaobraviti ni onog nigerijca koji je priključen prvoj momčadi, a bio je najbolji igrač kvarnerske. Nemam pojma je li čemu, ima li kvalitete i njavažnije od svega koliko bi mu trebalo da se uklopi u sastav zbog jezika ali eto... imamo valjda i neke druge unutarnje rezerve. Nadam se.

Offline at72

• Pionir
« Odgovori #78 u: Siječanj 04, 2017, 15:23:45 »
S obzirom da je gazda rekao da nam fali jos nešto eura da pokrpamo badžet, mislim da je ova prodaja odlična. Vjerujem da će jednog dana, kad (ako) zaigramo Ligu prvaka, cijena naših igrača biti puno veća i u tome je 'kvaka'.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #79 u: Siječanj 04, 2017, 15:42:23 »
5M + bonusi ?!??!

Znate što. Je** te se svi vi skeptici i pišite što hoćete. Ovo je vrhunski posao.
Odo ja Mitru pomoći nositi kofere. Sretno mu bilo.
5 mil. + bonusi je znatno bolji deal u odnosu na 4 milijuna.

A što se Mitra tiče... 1,2 milijuna godišnje + bonusi...  :o

Probajte zamislit kako bi se osjećao da je klub odbio transfer...

EDIT: Moram se nadovezat na ono o Turskoj:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/pokolj-u-istanbulu-sekularni-turci-nikad-nisu-bili-ovako-sami/941960.aspx

Citat:
U posljednjim danima 2016. u Turskoj se provodila sustavna kampanja - od strane državnih i lokalnih vlasti i nevladinih institucija - protiv proslave Nove godine. Turski direktorij za religiozna pitanja proglasio ju je "nedozvoljenom" za turske muslimane. Posteri s ilustracijom bradatog muslimana koji udara šakom Djeda Mraza izvješeni su po cijelom Istanbulu.

« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2017, 15:50:26 od Fornax »
-11

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #80 u: Siječanj 04, 2017, 16:01:57 »
Baš sam čitao ovu priču o Deda mrazu u Turskoj i nemam što reći nego katastrofa. Novci koje je Mitar dobio su fenomenalni, ali ako imaš i najmanje liberalne stavove i recimo smatraš da popit pivo na zidiću nije grijeh, onda život postaje pakao.

jbm... žao mi je tih ljudi. Što ne možeš živjeti svoj život i pustiti druge da žive. :(

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #81 u: Siječanj 04, 2017, 18:50:21 »
I dok se pisalo o 4 milijuna eura smatrao sam da je to dobar deal. A kamoli 5 + bonusi. Fura se priča o samoodrživosti, lova ionako od početka nije bila Miškovićeva nego Volpijeva, u međuvremenu je Talijan zatvorio špinu i druge nam nema. Nadam se da je to ta zakrpa za budžet koja nam je trebala ove zime i da do ljeta neće otići nitko bitan.

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #82 u: Siječanj 04, 2017, 18:57:14 »
Baš sam čitao ovu priču o Deda mrazu u Turskoj i nemam što reći nego katastrofa. Novci koje je Mitar dobio su fenomenalni, ali ako imaš i najmanje liberalne stavove i recimo smatraš da popit pivo na zidiću nije grijeh, onda život postaje pakao.

jbm... žao mi je tih ljudi. Što ne možeš živjeti svoj život i pustiti druge da žive. :(

Mitar ide tamo igrati nogomet a ne uvoditi prosvjetiteljstvo. Odigrat će 2-3 godine gledajući svoja posla i pobrati vrhunsku lovu, poslije će malo u neku zapadnu ligu i nakon toga može pijuckati pivice po svim zidićima koji mu se svide. :) A što se tiče turskog društva i običaja: samo još jedan podsjetnik da cijenimo ovo što imamo ovdje, uz sve mane koje postoje.

Offline mazinga

• Inćun
  • *
« Odgovori #83 u: Siječanj 04, 2017, 19:11:34 »
Vrhunski odrađen posao.
Stopera iz hnl-a utopiti za 5 mil. eura ,svaka čast. Ako moram birati između titule u ligi upitne regularnosti i našeg kluba koji će na ovaj
način poslovanja trajati na visokoj razini jako, jako dugo + bonus trpanje hayduspora 4 puta godišnje, biram ovo potonje, što bi se reklo.
Titula će doći kad tad, lagano postajemo najpoželjniji i najzdraviji, a samim tim i najpoželjniji klub na balkanu.Siguran sam da nakon ovakvih poslovnih uspjeha nova Kantrida neupitna.Ovo je najbolji način da se privuku investitori za gradnju.
Još jednom veliki uspjeh uprave kluba.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #84 u: Siječanj 04, 2017, 19:22:51 »
Fenomenalan posao. I točka. Doveli ga za cca milijun kuna prodali za skoro 40. Mislim... U relativnim iznosima, ovo je jači posao od Kramarića.
Godišnja zarada :o za stopera iz HNL-a!

No...
Mislim da će jako faliti. Dobro je čitao igru, jak, dobar iz prekida, znao je igrati do centra kada je ekipa pritisnula suparnika, zna s loptom. Baš me zanima zamjena. Definitnivno ulazimo oslabljeni u nastavak polusezone...

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #85 u: Siječanj 04, 2017, 20:58:06 »
A nemojmo zaobraviti ni onog nigerijca koji je priključen prvoj momčadi, a bio je najbolji igrač kvarnerske. Nemam pojma je li čemu, ima li kvalitete i njavažnije od svega koliko bi mu trebalo da se uklopi u sastav zbog jezika ali eto... imamo valjda i neke druge unutarnje rezerve. Nadam se.

Negdje sam pročitao (jbg senilnost) da na tog malog ozbiljno računaju. Mislim si, računali su ozbiljno na mnoge, pa ništa. Nekako bi volio da se stoper pokrpa unutarnjim rezervama, pa kakve god da su te unutarnje rezerve. Ikić i Šofranac nisu dobili pravu priliku, a valjda su zbog nečega dovedeni.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #86 u: Siječanj 04, 2017, 21:21:20 »
Ja ne bi volio braniti +6 sa Šofrancem i Ikićem. Ne tvrdim da su loši igrači, ali tvrdim da imaju limit koji je znatno manji od Mitrovićevog. Dugoročno ne vidim ništa dobrog u forsiranju nijednog od njih. Ikić nije dobio 90 minuta u 4 godine, a Šofranac je izvučen iz uvijek jake crnogorske lige. Želim reći da je Prskalo bio više iznimka nego pravilo. Sjetimo se kako su završili Sluga, Mišić i Kvržić prije dvije godine kad su upali protiv Škota u sastav pa su brže bolje nestali s radara jer nisu bili uigrani, a sve je završilo kako je završilo.

Uglavnom, veseli me zadnja rečenica Koradovog članka koja kaže "Mitrovićevog nasljednika, po svemu sudeći, nećemo dugo čekati". Moguće da su to netko iz grupe Punčec/Župarić pa možda i Kulušić, kojem ističe ugovor, ima 30 godina i 150 nastupa u Turskoj prvoj ligi. Da mogu birati, odabrao bi Antonija Milića, koji igra u Belgiji ako se ne varam, ali mislim da je on van "badžeta".
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2017, 21:23:14 od TIR669 »

Offline mazinga

• Inćun
  • *
« Odgovori #87 u: Siječanj 05, 2017, 08:39:03 »

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #88 u: Siječanj 05, 2017, 09:01:29 »
5M + bonusi ?!??!

Znate što. Je** te se svi vi skeptici i pišite što hoćete. Ovo je vrhunski posao.
Odo ja Mitru pomoći nositi kofere. Sretno mu bilo.

OK ali nemojmo svršavati samo na puke cifre. Lova je bitna ali još bitnije kako se ta lova iskoristi.
Možemo pričati da je nešto "vrhunski posao" kad vidimo kakav će rezultat donijeti ta prodaja.
Recimo, prodaja Leškovića je bila vrhunski posao, jer smo dobili lovu, dobili Franka i oslobodili poziciju za Mitra. Odličan posao.

Ovo ima naznake vrhunskog posla, a da bi to i stvarno bio, treba stvoriti igrača koji će igrom nadomjestiti/nadmašiti Mitra, a u dogledno vrijeme postati tražen na tržištu. Idealno bi bilo da je iz našeg postojećeg kadra i da je već u našem trenažnom procesu. Nakon toga ako će nam ti euri pomoći dovesti još kojeg "vanzemaljca" to je onda vrhunski posao.

U svakom slučaju odlazak Mitra je najmanje bolan, jer njegova pozicija nam prema igri koju imamo nije toliko presudna osim u utakmicama s Dinamom. Iako, realno, dešava nam se da zbog tolike nadmoći stoperi nam izgledaju kao i golman, nema te cijelu utakmicu i onda moraš 2 ili 3 puta vrhunski reagirati ili pušiona.

Ne znam koliko još rupa u "badžetu" treba pokrpati tako da .... ali kad bi ovo bila ta jedna dovoljna nemoralna prodaja, može se odmah tražiti da zadnju domaću igramo na Kantridi jer proslava naslova se mora napraviti pred više od 5000 ljudi ;)
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #89 u: Siječanj 05, 2017, 09:14:20 »
Posao je odličan, može biti još bolji sa bonusima. Nemam ništa drugo za reći. Odlazili su Leško, Bezjak, Miral, Tomasov i pizdili smo da smo prodali najbolje i pomirili se sa drugim mjestom. A onda se dogodio bum. Tako da ono...nemamo pravo više cviliti da pojedine odlaske. S.direktori su nam zasada začepili usta.

A da će faliti...a vjerojatno i hoće. A možda i neće. Vidjet ćemo. Mene je jedino strah da ne odu Ristovski i Vešović ili jedan od njih. E to bi nas pogodilo i to ne bi mogli nadomjestiti sigurno. Jer jedno je stoper,a drugo nositelj igre.

Ništa...Mitre hvala, za mene si uvijek davao maksimum. Čak i onom 0:3 porazu u Koprivnici kada si krenuo u napad dok su drugi stajali. Sretno dalje. I njemu i nama.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''