• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 26. kolo HNL-a Cibalia -Rijeka. 2.4.2017 19h - 1. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 5060 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 26. kolo HNL-a Cibalia -Rijeka. 2.4.2017 19h - 1. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #15 u: Travanj 02, 2017, 19:52:32 »
bilo bi banana da zuta dobije karton
prorok  :(

bolje zuta nego franko ili gorgon  :)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #16 u: Travanj 02, 2017, 19:54:05 »
Nemam ništa protiv Žutinog kartona. Tako je to kad imamo glup kadar sa 23-24 igrača, od toga 3 desna beka, a 1 lijevi bek, koji je usto odvratno loš, ali ga se iz nekog razloga trpi već dva prijelazna roka zaredom. Ili pak polusezonu koju smo igrali sa jednim i pol napadačem. Dolazi sve na naplatu. Tako je primjerice u prvoj na Maksimiru spletom okolnosti Martić igrao neko lijevo krilo pa je promašio dvije 100% šanse u 20 minuta.
Vešovića lijevo i bam - imamo i lijevu stranu.
Gorgona desno i bam - imamo opet i desnu stranu. Ili Bezjaka, malo lošije, ali opet odlično.
Rumunja lijevo i bam - imamo duplu lijevu stranu prema naprijed.

Utakmica dobra, teren očajan, ali laganih 0-3.

I pazi sad: Kek je blesav, glup čak, ako sad na poluvremenu ne ostavi odmah Andrijaševića i Gorgona u svlačionici. Komotno i Prskalo može na klupu odmah. Znači nema nikakve svrhe imati prvu dvojicu više na terenu, kad ionako Bezjak/Crnić/Matei moraju u prvu protiv Dinama.

Franko MVP, Gorgon odmah do.
« Zadnja izmjena: Travanj 02, 2017, 19:56:13 od TIR669 »

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #17 u: Travanj 02, 2017, 19:54:48 »
Ok, utakmica je gotova. Valjda nam se neće Rudeš ponoviti. Vani Franko i Gorgon, Zhuta nek' ostane. Unutra Črnic, Bezjak.

Kasni slika i to osjetno u odnosu na komentatora.
Danas da, inače baš i ne. U najgorem slučaju - mute.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #18 u: Travanj 02, 2017, 19:56:14 »
Ovo je sad rješeno. Cibaliju više ne spašava ni Šofranac. Baš me zanima hoće li Kek već na poluvremenu odmoriti ove s dva žuta kartona ili će standardno čekati 74. 82. i 87. minutu za zamjene.
Sad da nam je Mate Maleš i još koji defanzivac da na miru odradimo i drugi dio

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #19 u: Travanj 02, 2017, 20:00:04 »
Ok, utakmica je gotova. Valjda nam se neće Rudeš ponoviti. Vani Franko i Gorgon, Zhuta nek' ostane. Unutra Črnic, Bezjak.

Kasni slika i to osjetno u odnosu na komentatora.
Danas da, inače baš i ne. U najgorem slučaju - mute.

ima ovdje, slika je losija ali ne kasni

http://www.vipbox.nu/football/468156/1/cibalia-vs-rijeka-live-stream-online.html

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #20 u: Travanj 02, 2017, 20:12:44 »
Zutu se trpi zato jer se ocito nemoze naci boljega na trzistu za to mjesto,a nabavljat istog takvog nema smisla.gubiti vesovica na toj strani je isto suludo jer igra valjda nogomet zivota na desnom krilu,razumijem za jednu utakmicu,ali onda to vise nije to kad ga preselis na beka,jer veso je upravo ono olicenje kekovskog nogometa,kostantan sprint,presing ,vracanje ,napadanje.ovi ostali su svaki na svoj nacin dobri ali nisu ovo.
ja se nadam da ce kek nesto slozit ko sto je slozio u maksimiru i da je bilo pravde i postenog sudjenja mi bi to dobili ali eto.

vadi franka i gorgona,pogotovo sad kad je gorgon malo vratio formu.

i jos nesto,kek super si ali jebote bezjak na krilu vise
« Zadnja izmjena: Travanj 02, 2017, 20:15:28 od moreplovac »
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #21 u: Travanj 02, 2017, 20:56:28 »
Bezjaku ne vidim nikakvu svrhu, za krilo ionako nije, a na ljeto ionako ide natrag u obećanu zemlju. Gavranović kriminalan danas, mislim da bi i Har's bio opasniji od njega u ovoj utakmici.

Keku sam psovao 20 minuta previše toga - smatram opravdano - jer unatoč ultra mirnoj utakmici, zamjene opet u 70. i 75. minuti. Vešović i Ristovski vjerojatno načeti i neće biti na 100%. Ali dobro, valjda zna čovjek više nego ja. Tri boda su tu, dobro je sve.

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #22 u: Travanj 02, 2017, 21:05:37 »
Je bilo što zadnjih 10ak minuta? Idioti s MaxTVa prekinuli utakmicu PPV zbog Nice-Bordeaux.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline m

• Veteran
« Odgovori #23 u: Travanj 02, 2017, 21:31:06 »
Konacno mirna utakmica bez previse stresova i primljenog gola. Matkovic koji nas je izludjivao obranama zadnji put danas kriv za dva gola. Nadam se samo da Vesovicu i Ristovskom nije nista ozbiljno, bio bi to veliki gubitak, tim vise sto je Veso prva alternativa za zutog Zutu u subotu. Rock and roll se nastavlja.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #24 u: Travanj 02, 2017, 21:37:43 »
Idioti s MaxTVa prekinuli utakmicu PPV zbog Nice-Bordeaux.
Ha? Kako ti mogu prekinut prijenos koji si kupio?  :o

Ja sam gledao na BalkanSportu, mislim da to oni preuzimaju sa srpske Arene, sve je bilo okej (jedino, mamu im jebem, stream je bio kriminalan, kao da igram neku modernu igricu s grafičkom iz 1998.).
-11

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #25 u: Travanj 03, 2017, 09:14:49 »

Mogu jer su krelci, objašnjenje im je šuplje, kao oni dobiju signal izvana kad nešto počinje i završava, a istina je da su u rasporedu imali zapisano da je utakmica od 18:45 do 20:45.
Ma nema veze, neću puniti temu s HT-om sve se da rješiti, ja sam se obratio službi za korisnike iznio svoje, na njima je da li će zadržati dugogodišnjeg korisnika ili ne, veoma jednostavno.

Nego se samo meni činilo ili smo mi jučer odigrali jednu rutinsku utakmicu, skoro u rangu onih tjednih trening utakmica?
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #26 u: Travanj 03, 2017, 10:18:08 »

Mogu jer su krelci, objašnjenje im je šuplje, kao oni dobiju signal izvana kad nešto počinje i završava, a istina je da su u rasporedu imali zapisano da je utakmica od 18:45 do 20:45.
Ma nema veze, neću puniti temu s HT-om sve se da rješiti, ja sam se obratio službi za korisnike iznio svoje, na njima je da li će zadržati dugogodišnjeg korisnika ili ne, veoma jednostavno.
Najmanje što mogu učiniti je refundirati pare, jer platio si uslugu koja nije u cijelosti izvršena. "Dobra poslovna praksa" bi bila da ti i idući prijenos daju gratis u znak isprike i dobre volje, no to je T-Com, njima je koncept borbe za klijentelu stran. HNL se može gledati ekskluzivno samo kod njih (ukinuli su čak i onu online varijantu na match.tportal.hr, za koju ti nije trebao Max-TV) i boli ih dupe.

Kad sam pred nekoliko godina išao u poslovnicu raskinut ugovor nisu me čak ni pitali zašto raskidam, a kamo li da su ponudili nešto da me zadrže (što bi "konkurencija" napravila gotovo sigurno).

Citat:
Nego se samo meni činilo ili smo mi jučer odigrali jednu rutinsku utakmicu, skoro u rangu onih tjednih trening utakmica?
Nakon one domaće pobjede nad Osijekom najkomotnija ovosezonska tekma. Čak mi je veći gušt bio gledat drugo poluvrijeme, kako razvlačimo nemoćne igrače Cibalije po terenu.

Inače, nitko ne komentira Župarića? Prva tekma i već jako dobar, siguran. Nadam se da je ozljeda kvalitetnbo zaliječena, jer mi se čini da je rupa u obrani u dobroj mjeri pokrpana.
-11

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #27 u: Travanj 03, 2017, 11:04:08 »

Najmanje što mogu učiniti je refundirati pare, jer platio si uslugu koja nije u cijelosti izvršena. ......

Ne brini neću biti na gubitku. Jedini koji nešto mogu izgubiti, ako se ne pokažu profesionalni, su oni.

Citat:

Nakon one domaće pobjede nad Osijekom najkomotnija ovosezonska tekma. Čak mi je veći gušt bio gledat drugo poluvrijeme, kako razvlačimo nemoćne igrače Cibalije po terenu.

Inače, nitko ne komentira Župarića? Prva tekma i već jako dobar, siguran. Nadam se da je ozljeda kvalitetnbo zaliječena, jer mi se čini da je rupa u obrani u dobroj mjeri pokrpana.

Da ono držanje lopte i čekanje rupe u obrani je bilo rutinski. Možda da nije baš išlo većinom iz zadnje linije (Elez/Župarić) bi bilo još uspješnije ali ni Elezove lopte nisu za baciti.
Ne bih još ocjenjivao Župarića ipak smo igrali protiv zadnje ekipe ali nije izgledao loše.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #28 u: Travanj 03, 2017, 12:01:39 »
Da ono držanje lopte i čekanje rupe u obrani je bilo rutinski. Možda da nije baš išlo većinom iz zadnje linije (Elez/Župarić) bi bilo još uspješnije ali ni Elezove lopte nisu za baciti.
Ne bih još ocjenjivao Župarića ipak smo igrali protiv zadnje ekipe ali nije izgledao loše.
S obzirom na to da je obrana nakon zimske pauze plivala u svim utakmicama (osim možda u uzvratu Kupa), jedna kvalitetno odrađena defanziva je osvježenje, pa makar i protiv Cibalije. Koja iako je na dnu, ima par dobrih pojedinaca (i zabila je na Maksimiru). Mišićev brat mi djeluje dosta talentiran. A što se našeg Mišića tiče, nekoliko njegovih loših kornera je opet rezultiralo kontrama. Kao u košarci, loš šut za tricu, rebound, fast break. Protiv Dinama bi nas to moglo skupo koštat.
-11