• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 16486 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Znam da svi jedva čekaju ovu temu pa evo....
https://www.youtube.com/watch?v=ZvpwK2IzJDk
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Odg: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #1 u: Travanj 02, 2017, 21:31:11 »
Najvažnija utakmica kluba u novijoj povijesti, još od one s Osijekom nije bilo važnije.

Pitanje broj 1 - tko umjesto Zhute? Ako je taj netko Vešo - tko na Vešotovu poziciju? 5 dana vremena da Kek riješi mozgalicu. Tik-tak, tik-tak...

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #2 u: Travanj 03, 2017, 08:58:01 »
Pitanje broj 1 - tko umjesto Zhute? Ako je taj netko Vešo - tko na Vešotovu poziciju? 5 dana vremena da Kek riješi mozgalicu. Tik-tak, tik-tak...

Poznavajući koliko je Kek sklon eksperimentiranju, pogotovo u ovakvim utakmicama, i kome koliko vjeruje, mislim da sigurno Vešo ide na lijevog beka, Gorgon na desno krilo, a Bezjak na lijevo krilo. Nema šanse da Matei krene prije Bezjaka jer na toj poziciji treba netko odgovoran koji se može vratit i zatvorit stranu kada Vešo ode naprijed.

Samo se nadam da su Ristovski i Vešo ok s tim ozljedama.. onaj vrisak Ristovskog je zvučao užasno i mislio sam da je slomio nogu, a na kraju  i nastavio utakmicu pa se nadam da je ok (ako nije bio 100% ok onda su glupi što su mu dopustili da se vrati u igru, bilo je još malo do kraja i 3:0, mogli smo završit s 10 igrača bez problema).

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #3 u: Travanj 03, 2017, 09:17:31 »
Po meni je izostanak Žute velik hendikep. Pustimo sad njegovu sposobnost, ali lijevi je bek, vrlo dobar u defanzivi. Nemali broj puta je strpao Soudanija u džep da ga se nije ni vidjelo. Uigran je u obrani, požrtvovan i uvijek daje maksimum. Uvijek. E sad, nije taj maksimum tako visok ali mislim da smo bez njega slabiji prema natrag.

Razbit desnu stranu moglo bi biti loše, ali i dobro. Loše u vidu uigranosti, dobro u vidu iznenađenja. Ja sam nekako bliži tome da će Kek stavit Martića na ljevog beka. Ne znam koliko je to mudro ali je vrlo vjerojatno.
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #4 u: Travanj 03, 2017, 09:38:51 »
Po meni je izostanak Žute velik hendikep. Pustimo sad njegovu sposobnost, ali lijevi je bek, vrlo dobar u defanzivi. Nemali broj puta je strpao Soudanija u džep da ga se nije ni vidjelo.

Potpuno se slažem s tobom da je izostanak Zhute naš veći hendikep. I žuti koj je dobio je bio prvi kontakt s protivničkim igračem čak upitno da li je kontakt bio ali...

Iako ja osobno u Zhuti općenito uopće ne vidim problem (nisam ni u Bertoši vidio valjda sam slijep, jer kako neki opisuje te igrače ispada da nisu znali ni kako lopta izgleda) ovaj tvoj citat može biti jedino urbana legenda.
Zhuta nikad nije Soudania strpao u džep. Možda ovaj nije bio extra vidljiv cijelu utakmicu ali bi uvijek napravio par akcija (golova) upravo na trenutak Zhutine dekoncentracije.

BTW taj Soudani mi je u rangu igrača našeg Sharbinija i Mateia. Većinu utakmica kao preko one stvari, s genijalnim bljeskovima i onda par utakmica u sezoni, u kojima se zapitaš što ovaj tu radi, ovaj bi trebao igrati u top 10 klubova Europe.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #5 u: Travanj 03, 2017, 10:36:08 »
Ne bi se slozio. Kad smo ih tukli 2:1 doma bio je dobar, u onoj 0:0 sudani nije mogao prdnut.

Al dobro, svatko ima svoj dojam.
Vidjet cemo kako ce to izgledat bez njega.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #6 u: Travanj 03, 2017, 10:41:57 »
Moram reći da sam kontra svega što si napisao.

Prvo, izostanak Žute ne vidim kao hendikep uopće, a kamoli veliki hendikep. Ofanzivno ionako od njega ne očekujem ništa. Malo je reći ništa... Dakle gledam jučer, to je bila njegova prosječna utakmica. Svaki dodir s loptom na protivničkoj polovici je bio primirivanje lopte i automatski ljevicom vraća natrag loptu obrani. Prema naprijed ni ne pogleda većinu puta nego automatski unatrag. OK, poštujem što je požrtvovan i sve, ali danas smo tako jak klub da nije dovoljno biti "borben i davati 120%" kao nekad. Danas trebaš imati i neku osnovnu kvalitetu. On to nema, on je igrač poput Salčinovića primjerice - zastarjeli tip. Kao što bi Feno bio igračina pred 25 godina, tako bi bio i Žuta jer defanzivno iako nije nešto posebno, ipak zatvori svoju stranu i ima solidne reakcije. Vešović nije dobar u defanzivi, ali nije bio ni Tomečak pa je uredno proveo dvije sezone na beku protiv najjačih protivnika. Ali zna probiti stranu i individualno i u kombinaciji s igračem ispred sebe, što je Žuti stran pojam. Stoji da mi se ne sviđa Soudani na Vešovića, ali realno gledajući bio bih miran jedino da ide na Ristovskog iz čitave naše obrane jer u njega imam najviše povjerenja, a brz je da se može nositi s Alžircem.
Dakle očekujem Vešovića lijevo, a onda idu slatke brige. Ako Kek stavi Bezjaka na lijevo krilo (Gorgon desno), onda lijevu stranu opet nemamo jer je sad pak Bezjak beskorisan. Ako ostavi Gorgona, onda je to dobro već jer imamo na obje strane s čim zaprijetiti. Najradije bi Rumunja lijevo, ali mislim da je on prošlo vrijeme kod nas, u hijerarhiji je na petom mjestu na svojoj poziciji i ne vidim pozitivan nastavak suradnje.
Rezime svega jest da me ne veseli previše što igrač koji je ipak igrao u skoro svakoj utakmici otkad je došao tu (sigurno neki rekorder!) baš u najbitnijoj unazad 10-12 godina neće igrati. Ali smatram da ćemo pokrpati to dobro.

Drugo je ok, slažem se da je floskula da Žuta strpa Soudanija u džep jer dotični svaku utakmicu ili zabije ili ima par odličnih šansi (tipa 1.p. u Maksimiru udarac ljevicom sa vrha 16m kojeg Prskalo paradom skida), a koliko pamtim oba gola u 5-2 su preko lijeve strane i to jedan Soudanijev kada ga je Žuta zaboravio.

Treće, Soudani je strašan igrač za našu ligu od prvog dana kada je tu došao. Čak je, kao i ostali dobri igrači Dinama, s godinama postajao sve lošiji, ali i takav je velika klasa. Mrvicu prgav (ni blizu Vešovića primjerice), ali klasa.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #7 u: Travanj 03, 2017, 11:06:15 »
Boze sacuvaj dosli smo do toga da nam je Zuta bitan igrac  :). Hvala Bogu da ga nece bit protiv Dinama a to da je Soudania strpao u dzep uopce nije tako. Martic je jos gori igrac od Zute tako da se nadam Vesota vidjet na toj poziciji. U svakom slucaju imati u momcadi samo jednog LB je totalna glupost.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #8 u: Travanj 03, 2017, 11:53:53 »
Stoji da mi se ne sviđa Soudani na Vešovića, ali realno gledajući bio bih miran jedino da ide na Ristovskog iz čitave naše obrane jer u njega imam najviše povjerenja, a brz je da se može nositi s Alžircem.

Soudani vs Vešović - tučnjava ne gine  8)

a mislim da je vešo dovoljno brz za njega. iako nisam ni ja skroz miran da u najvažnijoj utakmici sezone nemamo igrača koji je standardan, ali opet, vešo može to odigrat kako treba, a sigurno biti i puno opasniji prema naprijed. za razliku od martića, kojem ne vjerujem ni ofanzivno ni defanzivno.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #9 u: Travanj 03, 2017, 12:05:23 »
Kolektivno prskanje po Žuti mi se činilo nepravednim čak i kada je objektivno bio najveća rupa u ekipi (jer se uvijek trudio, usprkos vlastitim limitima), ali nakon fantastične predstave protiv Slavena i solidne jučer... Pustite ga malo na miru, zaslužio je.

Soudani vs Vešović - tučnjava ne gine  8)
Da sam ja Vešo, verbalno bih vodio ljubav s mamom i sestrom tog odvratnog kozojeba svih devedeset minuta.
-11

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #10 u: Travanj 03, 2017, 12:35:33 »
Kolektivno prskanje po Žuti mi se činilo nepravednim čak i kada je objektivno bio najveća rupa u ekipi (jer se uvijek trudio, usprkos vlastitim limitima), ali nakon fantastične predstave protiv Slavena i solidne jučer... Pustite ga malo na miru, zaslužio je.
+1

Nisam siguran što je bolje:
opcija a) Vešović+Bezjak na LB+LK i Gorgon na DK:
- razbijamo si možda najaču stranu napada: dvojac Ritovski+Vešović,
- Bezjak na krilu je do sada malo toga pokazao (iskreno sam mislio da će puno više dati)
- za Bezjaka je možda bolje da uđe u kasnijoj fazi igre i podigne tempo momčadi.
+ Vešović bi trkom mogao čuvati Soudanija
+ Vešović je općenito pouzdaniji od Martića

opcija b) Martić/Kulušić+Gorgon na LB+LK
- Martić je nepouzdan i neuigran s momčadi,
- ne znamo stanje nakon sudara s Prskalom
+ nema rošada: ne dira se napadački segment momčadi koji dobro funkcionira, kao ni desna strana.

opcija c) Kulušić+Gorgon na LB+LK
- Kulušić je spor i nije LB
- nismo ga nikada vidjeli na LB
+ nema rošada: ne dira se napadački segment momčadi koji dobro funkcionira, kao ni desna strana.

Osobno preferirao bih opciju b.  Nije idealno ali što je tu je. Nek se oni brane od nas, a ne mi od njih. :)

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #11 u: Travanj 03, 2017, 13:37:10 »
http://www.index.hr/sport/clanak/udar-za-rijeku-uoci-derbija-za-povijesni-naslov-ostali-bez-stupa-obrane-a-jos-dva-kljucna-igraca-prijavila-ozljede-/961077.aspx
Citat:
Zbog žutog kartona za derbi je otpao i ključni igrač obrane Žuta,

Mislite da znate nešto? Varate se, jer ovi 'novinari' znaju sve!

Ali bez obzira na ovakav senzacionalistički naslov ima nešto i istine. Kakav god bio, Zhuta je standardan igrač prve momčadi i kao takav će faliti.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Upsops

• Pionir
« Odgovori #12 u: Travanj 03, 2017, 13:44:56 »
verbalno bih vodio ljubav s mamom i sestrom tog odvratnog kozojeba svih devedeset minuta.

preoštar is prema momku, atipčan nogometaš puno čita i gleda filmove, nigdje ne izlazi

http://www.24sata.hr/sport/atipican-nogometas-soudani-ne-izlazi-nego-cita-i-moli-se-385406

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #13 u: Travanj 03, 2017, 13:53:09 »
preoštar is prema momku, atipčan nogometaš puno čita i gleda filmove, nigdje ne izlazi

http://www.24sata.hr/sport/atipican-nogometas-soudani-ne-izlazi-nego-cita-i-moli-se-385406
Ponedjeljak je, neispavan sam, detektor sarkazma mi šteka...

Soudani je toliko puta svojim ponašanjem pokazao da je šljam koji ne vrijedi blata na cipeli, da mi se živo je*** čime se bavi u slobodno vrijeme i na šta troši Tattine milijune.
-11

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #14 u: Travanj 03, 2017, 14:57:35 »
Kakav naslov, Rijeka ostala bez stupa obrane. Vrh. Meni se čini da nam je sudac napravio uslugu. Ne razumijem veličanje Žute nakon jednog dobrog centaršuta u sezoni (Belupo). Ne treba dečka omalovažavati i podcjenjivati, ali je on najslabija karika ove Rijeka, a ne stup obrane. Isto se nadam da Keku neće pasti napamet iz naftalina izvući Martića. Taj kad god je ograo je uprskao, Zaprešić - penal, Zagreb - dve šanse bacio u vjetar, Hajduk - skrivio gol i ozlijedio golmana. A i ostale utakmice (nije ih baš previše igrao) je bio, ono nit smrdi- nit miriše.

Kek će napraviti samo jednu izmjenu - Žuta - Bezjak. S tim da će Vešović otići na lijevi bek, a ostalo su varijacije na temu. Isto mislim da je to mali problem jer Kek nama Peteva čime iznenadit - sve je jasno. Pitam se kako će Petev postaviti igru, on mora napast jer mu bod baš i ne igra previše, ako izgubi - ne pomažu mu više ni dobre vile.