• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 16598 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #15 u: Travanj 03, 2017, 17:35:46 »
http://telesport.telegram.hr/hnl-statistika/rijekin-slatki-limun-i-kiselo-grozde/

Citat:
Na lijevoj je strani situacija još kudikamo lošija: Leonard Zuta jedina je prirodna solucija, a on je naslabija karika Kekovih startnih 11. Ni to nije samo subjektivni dojam, nego nešto što potkrepljuje i statistika: Zutin InStat Index 237 niži je od svih drugih u prvom sastavu i čak 12 Rijekinih igrača ostvaruje statistički bolje igre. Po istim podacima Zuta je tek sedmi lijevi bek HNL-a, lige koja upravo na toj poziciji najviše oskudijeva kvalitetom – o čemu također govori i subjektivni dojam i statistika.

Jedan tekstić od ne tako davno. Stup obrane my ass.

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #16 u: Travanj 04, 2017, 08:43:39 »
Ja bi iskreno volio da ste u pravu i da taj koji odigra tog LB odigra bolje od Žute, ali da sam ja trener između svih njih u ekipi ja bi na Soudanija opet stavio Žutu.

Al dobro vidjet ćemo...Kažem, nadam se da će bilo tko drugi odraditi to još i bolje.

Lako to. Postoji veći problem. Ne znam dal ću moć na utakmicu  :-\
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #17 u: Travanj 04, 2017, 10:41:41 »
Ovo mi je stvarno "simpatično".

Da je taj Zhuta baš toliko loš već bi ga Kekonja sprdio nogom u guzicu i letio bi s one Rujevice na pol Kvarnerskog zaljeva, činio je to i s većim facama (mudonjama).
Statistika u nogometu, koliko god danas detaljna bila u odnosu na samo par godina prije i dalje je samo pomoćni alat u promišljanju trenera.
Da je toliko egzaktna, aplikacije bi sastavljale ekipu na bazi ranijih izvedbi na utakmicama i odrađenih treninga, a trener bi ležerno uvaljen grickao kockice i pritisnuo gumbić - "Print  Popis igrača i rezervi za utakmicu Rijeka - Dinamo".

Popišam se na sva ona točna dodavanja (pogotovo volim ona na 2m udaljenosti i unazad, ta su mljac za statistiku), pretrčane kilometre pojedinca i što sve se ne vodi, a ekipa mu izgubi utakmicu. Eto baš super, pojedinac je bio iznad svoje ekipe, čak bolji od većine suparničke ali njegova ekipica je lagano izgubila. I što zaključiti, da je tip fenomenalan ili da njegov učinak nije donio sinergiju ekipi. Bez uvida što je pozadina takve statistike na bazi igre cijele ekipe, sama statistika je samo upravo to, statistika.
Zhuta definitvno nije najbolji LB kojeg smo imali ali nije baš ni najgori trupac, uostalom za ples treba dvoje, da ima nekoga na svojoj strani s kojim je kliknuo i igrao standardno (a tu nam stranu Kek stalno kemija, za razliku para Vešović -Ristovski) možda bi i njegova statistika rasla. Da li bi time automatski bio bolji?!

Ono što hoću reći je to, da je Zhuta (kakav god bio) standardni član ekipe koja melje HNL i on kao pojedinac je dio tog stroja. Stoji legitimno pitanje, da li bi mljeli još i više s neki drugim ili ne. To je upitno, ali ono što sigurno nije idealno, je to da se takve stvari ispituju u utakmici s direktnim suparnikom. Otuda novinarska tvrdnja da će Zhuta kao standardni dio te ekipe faliti.

Ne zbog toga što je extra klasa ili da bez njega ne možemo (jer možemo bez svakoga) već zato što Kek mora dodatno kombinirati sustav igre ekipe, ništa više od toga.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #18 u: Travanj 04, 2017, 11:12:07 »
Zhuta nije loš. Solidan je LB. Kod nas su samo narasli standardi i "solidno" nam više nije dovoljno dobro.

A što se Kekonje tiče, počelo me malo brinut to zapostavljanje Črnica. On je ovdje došao zbog napretka u karijeri, ali uz ovakvu minutažu obično ide stagnacija i frustracije.
-8

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #19 u: Travanj 04, 2017, 11:28:50 »
Crnic ce biti standardan ili ce imati vecu minutazu iduce seozne s obzirom da ce pol momcadi prodat.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #20 u: Travanj 04, 2017, 11:46:49 »
Crnic ce biti standardan ili ce imati vecu minutazu iduce seozne s obzirom da ce pol momcadi prodat.
Nadam se da između njega i Keka postoji razumijevanje vezano za to. Drugim riječima, nadam se da je dečko strpljiv.
-8

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #21 u: Travanj 04, 2017, 12:04:13 »
Črnic se meni dosad i nije nešto svidio kao igrač. Imam dojam da igra na krivom mjestu, kao i Bezjak, niti on nije krilni igrač. Za to moraš imat onaj prvi korak, a Črnic je prespor za to. Ali daleko od toga da ne zna igrat, ima odličan pas, samo mu mjesto treba pronać.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #22 u: Travanj 04, 2017, 12:07:12 »
Šta pričate? Pa na Poljudu smo proigrali kad je on ušao u igru.

Nevezano za to, primjetio sam da mi se gledanje na tekme i 'analiza' dosta razlikuje kad sam na utakmici ili kad gledam doma. Osobito kad sam na gostovanju  :o
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #23 u: Travanj 04, 2017, 13:10:53 »
Zebec sudi derbi.

Na Poljudu generalno pamtim netočna trajanja nadoknada, posebno u 2.p. gdje je svirao kraj minutu nakon isteka, a idol se šetao terenom bar dvije minute. Ali generalno je bio dobar.

Mada pamtim i ovu divnu utakmicu (počinje negdje na 4 i pol minute):
https://www.youtube.com/watch?v=_92-zq-yF7M

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #25 u: Travanj 07, 2017, 13:49:48 »
https://sportarena.hr/nogomet/kek-zanima-nas-samo-pobjeda-ali-nije-ovo-utakmica-koja-odlucuje-prvaka/

“U glavi mi više manje sve riješeno. Pitanje je samo da li će na lijevoj strani zaigrati Martić ili Vešović, dok ću na desnoj strani rješenje tražiti u Črnicu, Mateiju ili Bezjaku.

Upitnici oko nastupa Filipa Bradarića potencijalan su problem u veznom redu. No, Kek se ne zamara s time. Rješenje prati već tjednima i sprema ga upravo za ovakve situacije.

“Čanađija!”, ispalio je Slovenac bez sekunde razmišljanja, pa objasnio:

“Izuzetno dobro izgleda posljednjih par tjedana. Pun je pozitivne energije, želje i volje i tu ne bi dvojio ukoliko Filip ne bude spreman.”

U medijima se više piše o terenu na Rujevici, nego o rezultatima Rijeke ove sezone.!!!!!!!!!!!!WTF ko u Hr ima obraza se bunit na teren na Ruji

“Teren je uvijek isti, visina trave je uvijek istra, zalijeva se uvijek na isti način. Mislim da će biti baš ugodan za igru, onako europski teren. Valjda su oni iz Dinama nakon toliko europskih utakmica i naučili igrati na takvom terenu.”  Touch down
« Zadnja izmjena: Travanj 07, 2017, 13:52:01 od moreplovac »
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #26 u: Travanj 07, 2017, 15:39:17 »
Jedem, slušam Radio Rijeku, evo Korada i - Bradarić u banani. Pa 'bemti!

Sad mi je slabo.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #27 u: Travanj 07, 2017, 18:16:01 »
Pa ne opet Martić. Taj igra samo ove bitne nazovimo ih utakmice (Dinamo, Hajduk) i redovito uprska.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #28 u: Travanj 07, 2017, 19:34:23 »
Martic na posudbu u Dinamo ili Hajduk pa nek nam donese titulu.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #29 u: Travanj 07, 2017, 20:04:00 »
Najebali smo ako nam Martic bude LB ... pa Zuta je za njega doktor nogometa  :)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.