• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 16490 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #30 u: Travanj 07, 2017, 21:15:46 »
Jel to ljudi plaču za zhutom, sve sam doživio.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #31 u: Travanj 08, 2017, 01:12:44 »
Ja sam sve ovo shvatio kao lagane takticke igrice. Mozda nece ovaj na beka pa ce onaj, ali moze i onaj. U vezi mozda neme trojice ali ima dvojice. A na krilu da ne pricamo. Najjace mi je bilo kad je rekao da desno moze stavit crnica, mateija ili bezjaka...pa si sad misli.

Ja ocekujem sutra najjacih 11 izuzev Zhute. Kakav crni Martic...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #32 u: Travanj 08, 2017, 09:42:32 »
Baš sam cool ovih dana, ne mislim previše, ne sanjam utakmice - do sinoć. 1 noć - 2 utakmice :D.

No dobro. Uf, svašta mi se vrti po glavi. Nisam gledao suparnike već dosta dugo jer jednostavno nemama navike gledati, uglavnom, prijateljske susrete.

Mislim da moramo igrati svoju igru, tempo, presing, iako su se oni sigurno jako dobro spremili za večeras. Nisu se valjda spremali za Belupo, Inter i Lokomotivu  ::).

Ono šta mislim da bi trebala biti naša prednost je što smo odigrali već dosta utakmica na nož, pravih natjecateljskih, dok oni nisu. Ne bi se smjeli braniti jer ova ekipa to i ne zna. S druge strane, ispred sebe imamo suparnika koji igra najotvorenije od svih u ligi, što je nešto na što nismo navikli.

Zanima me tko će na mjesto Zhute, baš me jako zanima. Šteta što ga nema. Da, rekao sam :D.

I posljednje: ako nas očito pokradu, ako osjetimo '99.-u - ne smijemo ispasti pičke.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #33 u: Travanj 08, 2017, 10:25:33 »
I posljednje: ako nas očito pokradu, ako osjetimo '99.-u - ne smijemo ispasti pičke.
Ja miris 99-te osjećam još od onog regularnog gola poništenog Franku u Vinkovcima. Nakon svega šta se događalo ove godine, ako netko ne osjeća 99-tu ni nakon lakrdije na tekmi Dinamo - Cibalija, s njim nešto nije u redu.
-11

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #35 u: Travanj 08, 2017, 18:59:43 »
vjerojatno ste svi na utakmici pa nama po sinjim morima preostaje komentiranje.

ajmo po tu pobjedu i pokazat gard

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #36 u: Travanj 08, 2017, 22:03:24 »
Odlicna igra Rijeke, steta sto nismo iskoristili sve one prilike u 1.pol. i sto nismo izdrzali do kraja a i bio je penal za nas u 92.min. A Crnic bi trebao biti u prednosti nad Mateiem. I dokle vise Bezjak na krilu? Dinamo do kraja prvenstva nece gubit bodove a Rijeka u preostalih 8 kola mora pobjedjivat  da izbjegne otimacinu na Maksimiru a nekako me strah da cemo negdje kiksat ako nista drugo radi sudaca. Nadam se da grijesim.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #37 u: Travanj 08, 2017, 22:13:04 »
Zadovoljan sam viđenim... Ali emocionalno... Neću reć da sam shrvan, ali nisam ni daleko od toga. Bili smo tako blizu.
-11

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #38 u: Travanj 08, 2017, 22:13:24 »
Čist penal, nemamo o čemu više pričati...

O pojedincima ne treba, sve je bilo na visokoj razini kod nas večeras - ništa novo nismo saznali (primjerice da ćemo biti avion kada budemo imali pravog lijevog beka... ili da Bezjak nema šta tražiti u ekipi na desnom krilu više), a realno smo imali veće šanse nego kod onih 5-2 gdje je prvi gol bio iz greške golmana, drugi kao i Andrijaševićev danas, a tek treći iz akcije, i trebali smo ovo dobiti. Ali cigani ne bi bili cigani da se ne cigane i provlače već godinama, da ne kažem desecima godina, kako kod nas, tako i u Europi golovima u 150. minutama za grupnu fazu LP, laganim ždrijebovima u LP/EL itd itd itd. Šteta jer smo mogli početi slaviti, a ovako tek trebamo ići na Lokomotivu i Slaven Belupo kojima će vjerojatno biti uplaćeno po 50 tisuća eura po glavida se trude iako su zacementirani u sredini. Ali eto.

Pohvale Pivariću što je izbacio onu loptu kad je Gorgon pao, a bila su dvojica protiv Ristovskog.
Soudani igračina, gol sezone.

https://sportarena.hr/nogomet/hrvatska/rijeka/kek-nakon-remija-treba-imati-muda-suditi-penal-u-92-minuti/
Sve rečeno, gospodin.

https://sportarena.hr/nogomet/hrvatska/andrijasevic-leskovic-me-gurnuo-s-dvije-ruke-bio-je-cisti-penal/
« Zadnja izmjena: Travanj 08, 2017, 22:33:28 od TIR669 »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #39 u: Travanj 08, 2017, 22:20:57 »
"Teška utakmica. U prvom dijelu je Rijeka bila puno bolja, stvarala je šanse, a mi nismo dobro ušli u utakmicu. Samo srećom smo imali 0:0. Na kraju moramo biti zadovoljni, ali naravno da nisam zadovoljan što smo osvojili samo bod", jasan je Josip Pivarić.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #40 u: Travanj 08, 2017, 22:25:42 »
Reakcija Dinamovih igrača na sučev zadnji zvižduk mi daje određenu dozu satisfakcije. Iako im je remi nemjerljivo manja katastrofa od poraza, svejedno su bili ludi.
-11

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #41 u: Travanj 08, 2017, 22:34:11 »
Nadigrali smo ih u prvom poluvremenu i šteta da tada nismo riješili utakmicu. Ne znam točno što se dogodilo u nastavku, ali u prvim minutama Zebec nam je odmah svirao nekoliko manje-više bezveznih faulova i podijelio kartone koji su vjerojatno doveli do toga da se igra opreznije, a Dinamo kad malo popustiš pritisak lako preuzima kontrolu lopte. Makar je i u takvoj konstelaciji bio uglavnom bezopasan. Gol Soudanija je majstorija, ali osjećaj na povratku doma je bio sličan kao nakon bezbrojnih derbija 90-tih i 2000-tih - razočaranje. Već sam pomalo bio zaboravio kako je to.

Čitam u Novom listu pohvale za suđenje, ne znam... Možda sam ja bio na nekoj drugoj utakmici ili sam stvarno neobjektivan. Ali npr. kakve je sve duele i kontakte nama svirao faulove, ono guranje Andrijaševića u zadnjoj minuti bi trebao biti penal kao kuća. Uglavnom, treba zaboraviti da smo bili tako blizu +7 i nastaviti pobjeđivati. I ni ne sanjati da će Dinamo negdje prosuti bodove.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #42 u: Travanj 08, 2017, 22:36:03 »
Slovenski je trener priznao i svoju pogrešku prilikom jedne zamjene, no nije specificirao koja je to izmjena bila.

“Mislim da sam i ja pogriješio s jednom zamjenom, pao nam je ritam igre nakon toga. No, vjerujem da smo igrom pokazali da zaslužujemo biti tu gdje jesmo”, nastavio je Kek.

valjda mu je bed jer je mateija stavio koji nije trkac poput bezjaka.

bezjak je mogao onu loptu u prvom poluvremenu sto se izborio sam za nju pustiti frankua ne na svu silu htjet zabit a ne ide,zeli taj gol.sto nekad ispadne dobro a nekad ne

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #43 u: Travanj 08, 2017, 22:45:44 »
valjda mu je bed jer je mateija stavio koji nije trkac poput bezjaka.

bezjak je mogao onu loptu u prvom poluvremenu sto se izborio sam za nju pustiti frankua ne na svu silu htjet zabit a ne ide,zeli taj gol.sto nekad ispadne dobro a nekad ne

I ja mislim da je mislio na Mateija. Ali zna se da on nema trku kao Bezjak. A Bezjak je na početku prvenstva zabijao sve živo dok je igrao na centarforu, ali se sjećam da je i lani kad ga je Kek forsirao na krilu, a i ovo proljeće manje efikasan. I nije to neka velika mudrost jer, po meni, nakon tolike trke po terenu dolazi manje svjež i koncentriran u završnicu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume