• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 16596 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #60 u: Travanj 10, 2017, 08:30:31 »
Nego ajmo mi malo objektivno, bez emocija i što bi bilo da je bilo...
Mi smo na +4 od Dinama i imamo još samo jednu utakmicu s njima!
Ispalo je na kraju utakmice kao da smo mi popušili, a oni su ti koji ne ovise o sebi, oni su ti koji su igrali lošije od nas (a dižu se, ma dižu se moj **autocenzura**)
Ja ne vjerujem da ćemo mi odjednom zaboraviti igrati i prestati se ponašati kako to činimo cijelu sezonu.
Mi smo ti koji igraju bolje, mi smo ti koji drže situaciju pod svojom kontrolom, mi smo ti koji nakon 3 utakmice s Dinamom imamo +4!!!

Ja i dalje tvrdim kako na Maksimir idemo, ne po potvrdu titule nego kao prvaci!

"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #61 u: Travanj 10, 2017, 09:04:10 »
Dan D će vjerojatno biti gostovanje protiv Slavena 17.05.

Hvata me mučnina od same pomisli na tu utakmicu.
-8

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #62 u: Travanj 10, 2017, 09:26:52 »
Prije svega čestitke igračima na igri pokazali su da su najbolji i zaslužili naslov prvaka, međutim bojim se da smo golom Soudanija
izgubili i taj zasluženi naslov, volio bih da sam u krivu, ali je činjenica da će dinamo jako teško negdje kiksati, jer ipak neki klubovi
igraju za njih evo pokazalo se i na derbiju da i suci nemaju muda sudit čisti penal protiv dinama u 92.minuti i dalje da ne nabrajam
čak i prekršaja 31:12 što je apsurd. Idemo dalje sve utakmice dobit da se u Maximir ide sa +4 iako će to biti vrlo vrlo teško, isto
tako i mene je strah utakmice u Koprivnici koja će biti najteža, njih smo dobili u 87 minuti, atamo smo imali problema nikako nam ne leže,
a i kuhinja HNS-a će pokušati učiniti svoje.

Offline joy_division

• Forza Fiume
« Odgovori #63 u: Travanj 10, 2017, 09:35:38 »
Dan D će vjerojatno biti gostovanje protiv Slavena 17.05.

Hvata me mučnina od same pomisli na tu utakmicu.

Nemaš brige, idem ja gore. Dobivamo.

Rekli su ovi moji nakon Zaprešića i Vinkovaca da ne smijem gostovanja propuštat.

Pa onda ni neću.
Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #64 u: Travanj 10, 2017, 10:12:16 »
Dinamo kakav god da je, ipak u posljednjoj četvrtini prvenstva - izuzev našeg međusobnog dvoboja - igra u Osijeku kolo prije kraja, dok mi tada imamo primjerice Cibaliju kući. Tako da ni to gostovanje Slavenu ne mora biti krucijalno ako ne uzmemo sva tri boda tamo, jer Dinamo ima jednako težak zadatak tjedan kasnije.

Nama je narednih 8 kola svedeno na dva gostovanja: Lokomotiva i Slaven, oboje vjerojatno pod stimulacijama Dinama, i dvije mrvicu ozbiljnije domaće utakmice u vidu Osijeka i Hajduka. Kažem mrvicu ozbiljnije jer smo objektivno jači Osijek dobili 5/5 puta ove sezone, dok sa slabijim Hajdukom imamo jedan Elezov (zasluženi!) preokret 20 minuta prije kraja odnosno remi sa Poljuda.
A raspored u sljedeća četiri kola je nama vrlo vrlo lagan - sucima i kartonima unatoč:
- sljedeće kolo kući igramo sa Splitom koji u posljednjih pet utakmica nije zabio gola, a u posljednjih 7 je zabio 1 gol
- gostovanje Istri koja izgleda nije tako loša više, ali to kažem na osnovu njihovih pobjeda protiv slabijih ekipa od njih: Inter, Split i Cibalia
- stiže nam Osijek na Rujevicu: sve već rečeno, vrlo vrlo interesantna momčad sa par interesantnih imena (Lopa prvi na listi), ali od koje smo i dalje jači
- Toplakov Inter na Rujevici

Tek onda idemo napaljenoj Lokomotivi na noge - opet, momčad od koje smo puno jači. Dinamo u međuvremenu ima Hajduk kući i Slaven u gostima. Znam, jedni su loši, a drugi stimulirani, ali ne znači da je to sigurnih 6 bodova kao primjerice protiv Lokomotive sljedeće kolo.

Onaj psihološki pritisak će ponovo biti prisutan jer igramo poslije Dinama mislim sve ove utakmice, ali realno gledajući, kažem opet: sucima i Dinamovoj kvaliteti (koja nije baš toliko velika) unatoč, puno su veće šanse da oni kiksaju u sljedećih pet kola nego mi.

A ako ne kiksamo ni jedni ni drugi (ili oboje), bam - već je 33. kolo kada mi imamo dvije ključne utakmice: Hajduka kući i gostovanje u Koprivnici.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #65 u: Travanj 10, 2017, 10:17:55 »
Potez Leškovića u zadnjoj minuti je sloboda koju si dopušta igrač koji nosi Dinamov dres i zna da to smije. Ni u ludilu ne bi ono napravio da igra negdje drugdje.

Sve se to njima vraća nazad u glavu igranjem europskih utakmica.
Apsolutno točno
Ajmo utakmicu po utakmicu, pa kad budu Slaven i dinamo igrali nek Kopic dokaze da nisu stimulirani, da nemora glumiti uvrijeđenu frajlicu jer je rečeno ono što se kao javna tajna. Nek se bore do zadnje minute ko protiv nas na Ruji pa da vidimo. Dinamo nije uopće kvalitetan i da je bilo pravde i poštenog suđenja mi bi već za kolo ili dva osiguravali titulu, ovako će bit neizvjesnije.
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2017, 10:26:32 od moreplovac »
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #66 u: Travanj 10, 2017, 10:24:30 »
jer Dinamo ima jednako težak zadatak tjedan kasnije.
Najteži zadatak Dinamovcima će bit ne promašit izmišljeni penal u sudačkoj nadoknadi, ukoliko stvari ne budu išle po planu.

Apsolutno točno
Ja sam stekao snažan dojam da Mamića uopće ne dira brukanje u Europi. Cilj je ubrati lovu koja se dobiva za plasman u skupine, a sve ostalo je bonus.
-8

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #67 u: Travanj 10, 2017, 10:30:54 »
Fornax kad im pogledaš rezultate to je po meni točno ispravan dojam.
Ali s druge strane kapa lova i od bodova, ali neke navike su jednostavno prejake, nakon svakog pada pogledavaju u sudije, čudom se čude, ma u biti svi ste vidjeli tako da nemam šta rec.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #68 u: Travanj 10, 2017, 10:43:38 »
Raspored do kraja sezone, jasno za utakmice kojima je satnica određena, Dinamo igra prije nas.

Ovo je sramota epskih razmjera da nitko iz kluba na to ne reagira. Da li se obratiti HNS-u, medijima, Areni koja je vlasnik TV prava, ali ovo je tako preočito da se više o tome ni ne govori. Pa gdje ima da u borbi za naslov 12-13 kola momčad koja brani prednost svaki put igra nakon momčadi koja tu prednost lovi!?

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #69 u: Travanj 10, 2017, 10:48:24 »
mi imamo dvije ključne utakmice: Hajduka kući i gostovanje u Koprivnici.
I nikako ne zaboraviti: čak i da izgubimo bodove u obje utakmice sve možemo nadoknaditi u zadnjem kolu.
Dakle nema mjesta prići da smo izgubili prvenstvo. Možda ga nismo kaparirali, ali od gubitka prvenstva smo još jako, jako daleko.
I s prikazanim portiv Dinama mi stvarno imamo objektivne šanse da dobijemo osam utakmica za redom - sucima i kartonima unatoč.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #70 u: Travanj 10, 2017, 10:52:08 »
Sad tek vidim da Dinamo slijedeći vikend ima super teško gostovanje u kranjčevićevoj. Znači pobjedom protiv Splita bježimo na 7 bodova razlike  ;D

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #71 u: Travanj 10, 2017, 10:53:01 »
mi imamo dvije ključne utakmice: Hajduka kući i gostovanje u Koprivnici.
I nikako ne zaboraviti: čak i da izgubimo bodove u obje utakmice sve možemo nadoknaditi u zadnjem kolu.
Dakle nema mjesta prići da smo izgubili prvenstvo. Možda ga nismo kaparirali, ali od gubitka prvenstva smo još jako, jako daleko.
I s prikazanim portiv Dinama mi stvarno imamo objektivne šanse da dobijemo osam utakmica za redom - sucima i kartonima unatoč.

aha ... ako nam bude trebala pobjeda ili x protiv Dinama u zadnjem kolu ma nema sanse da uspijemo osvojiti titulu na toj tekmi. Ako treba svirat ce nam sudac i 2 crvena kartona.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #72 u: Travanj 10, 2017, 12:12:11 »
Protiv belupa, lokomotive i intera to je dinamu 9 bodova budite sigurni da je to već sređeno Istru,  cibaliu i Splita će rutinski dobiti ako treba i penalom samo me zanima kakav će otpor pružiti hajduk protiv dinama kad su se protiv nas onako ubijali i nemojte se zavaravati do utakmice s dinamom treba riješiti prvenstvo jer ako se odlučuje u zadnjem kolu tu smo sigurno pusiona uz sve moguće pomaganje sva 3 suca na terenu

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #73 u: Travanj 10, 2017, 13:12:39 »
Slaven koji smo gledali na Rujevici u normalnoj nogometnoj utakmici ne bi smio izgubiti doma od ovog Dinama, međutim hoće. Ne gledam ostale HNL utakmice, možda bi Osijek mogao nešto napraviti, ali previše golova primaju, a Carillu bi bod u Zagrebu bio dobar argument za ostanak na klupi i sljedeće sezone.

Po meni, svaka sljedeća utakmica je finale, nemamo više prava na pogrešku. Dođemo li na Maksimir s jednim remijem ili 2 - svejedno nam je jer ne smijemo izgubiti.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #74 u: Travanj 10, 2017, 14:33:39 »
Ne kužim kakvo je sad ovo najednom svršavanje na Soudanijevo "veliko srce" jer je gol tobože posvetio bolesnoj curici.

Gdje drugi vide "veliko srce" ja vidim jeftino skupljanje PR bodova na nesreći bolesnog djeteta i povraća mi se od toga. Sponzoriraj djetetu liječenje i šuti.

EDIT:
http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Nova-kontroverza-s-derbija-Je-li-ponisteni-pogodak-Andrijasevica-iz-14.-minute-bio-regularan

Nogometna pravila su komedija.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sr_JS_spIZQ[/youtube]
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2017, 14:48:13 od Fornax »
-8