• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 16597 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 27. kolo HNL-a Rijeka -Dinamo 8.4.2017 19h - 2. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #76 u: Travanj 10, 2017, 16:14:18 »
http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/rijeka-moze-zaliti-i-kriviti-suca-ali-kek-je-opet-zglajzao-dinamo-je-katastrofa---472720.html

"Rijeka ima za čime žaliti, ali isto tako može biti i ponosna. Logično je zaključiti da Riječanima nakon ovakve predstave samopouzdanje neće biti narušeno, dapače, nakon prespavane noći moglo bi im samo porasti. Na kraju krajeva Rijeka ovisi samo o sebi, a Dinamo o drugima."

"Riječani će otići na počinak vjerojatno ljutiti i utučeni, no kada se probude i kada se glave ohlade, shvatit će da im je ostala prednost od četiri boda i da su pokazali kako su u ovom trenutku bolja momčad od Dinama i da su po svemu bliži naslovu."

"U nogometu je sve moguće, to je pokazala i ova utakmica, pa je tako moguće da Rijeka do kraja prvenstva prokocka stečenu prednost, da se sve okrene na mlin Dinama, ali napisali smo nekoliko puta tijekom sezone da se čini kako ovaj Dinamo nema ni osobitu momčad, a još manje igru. Rijeka je u ovom trenutku avion za Dinamo."

Nakon sto su Dinamova osobna nalivpera ovo napisala neznam otkuda nekim navijacima Rijeke razloga za pesimizam,po vama ni 7 bodova nebi bila neka prednost,pa mi ko da smo izgubili i dinamo nas je ponizio.Imam feeling ko da se ceka da kiksamo da bi neki zadovoljili ego i rekli "jesam ti rekao".Imamo plus 4 i picimo po svome,nema mjesta pesimizmu i gotovo.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #77 u: Travanj 10, 2017, 17:02:56 »
Nakon sto su Dinamova osobna nalivpera ovo napisala neznam otkuda nekim navijacima Rijeke razloga za pesimizam,po vama ni 7 bodova nebi bila neka prednost,pa mi ko da smo izgubili i dinamo nas je ponizio.Imam feeling ko da se ceka da kiksamo da bi neki zadovoljili ego i rekli "jesam ti rekao".Imamo plus 4 i picimo po svome,nema mjesta pesimizmu i gotovo.
[/quote]

Bitno je samo da zadnja utakmica ne odlucuje za prvaka jer nema sanse da ce u tom slucaju mafija pustit da uzmemo titulu i to jos usred maksimira

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #78 u: Travanj 10, 2017, 19:55:57 »
Moze jedna zamolba,ajde neka netko tko bude gledao stadion napise sto je rekao oko sokolovo na onaj faul na Franku u zadnjim minutama,ali i za ponisteni pogodak Franka u 14.minuti.Ja sam isto mislio da je zaledje ali novinar (mislim M.Cvijanovic) razlozio po pravilima zasto je to u biti regularan gol,pa me zanima Beusanovo objasnjenje.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #79 u: Travanj 10, 2017, 20:28:54 »
Moze jedna zamolba,ajde neka netko tko bude gledao stadion napise sto je rekao oko sokolovo na onaj faul na Franku u zadnjim minutama,ali i za ponisteni pogodak Franka u 14.minuti.Ja sam isto mislio da je zaledje ali novinar (mislim M.Cvijanovic) razlozio po pravilima zasto je to u biti regularan gol,pa me zanima Beusanovo objasnjenje.

Kaze Beusan da je bio ofsajd i da nije bio penal zbog nedovoljnog intenziteta i da mora vjerovat Zebecu posto je cijelu tekmu sudio odlicno.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #80 u: Travanj 10, 2017, 20:46:09 »
Sve regularno po Beusanu i Jeličiću, ja se i dalje ne slažem oko tog penala na kraju, ali eto.

Joško posrao Lokomotivu što su protiv nas primjerice dobili 7 žutih na Ruji, a sad su se tri najbolja igrača kod 4-0 čistila pred "trening utakmicu" s Dinamom. Pohvalio Keka na samokritici po pitanju promašenih izmjena (Matei, Martić), analizirao naš vrhunski presing i spomenuo da smo space shuttle za Dinamo, uglavnom 25 minuta posvećenih našoj utakmici, tako da tko nije, a stigne pogledati snimku sutra na HRT2 u 16:40, svakako preporučam!

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #81 u: Travanj 10, 2017, 21:14:54 »
I Beusan i Jelicic su krivo vidjeli namjerno ili slučajno ne znam penal je bio čist ko suza a zaleđe je po meni isto postojalo o to se vidi. O Lokomotivi ne treba trošiti riječi i ne treba se praviti blesav jer znamo zašto ona uopće igra u prvoj hnl

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #82 u: Travanj 10, 2017, 22:06:59 »
Hvala za ovo.
Kažem još jednom ko može neka pročita u NL analizu Marka Cvijanovica, tekst je pod naslovom Jeli Frankov pogodak zaista zaleđe, tako nešto.
Izvukao je neka pravila od uefe i po tome što on tumači zaleđe nije.
Čekam Beusana na istoj situaciji u nekoj drugoj utakmici.
Uglavnom u kratkim crtama, novinar objašnjava da posto je lopta centrirana nezna se kome ide (bio je još jedan igrač Rijeke u 16m i to u dozvoljenoj poziciji ) i skrenuta je od Leškovića automatski više nije ofsajd. Da je Franko ometao Leska ili faulom ga natjerao da dotakne loptu bio bi ofsajd ali u ovom slučaju nije.
Eto, čisto za razmisliti.

Offline duke

• Senior
« Odgovori #83 u: Travanj 10, 2017, 22:09:26 »
Čini se da je Matei odigrao svoje kod nas, jasno je ko dan na koga je Kek mislio da je pogrješio sa izmjenom, imao je par bljeskova ovo što je igrao, ali sve u svemu nije se pokazao kao dobra investicija.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #85 u: Travanj 11, 2017, 10:13:47 »
Stadion analiza utakmice.

https://youtu.be/39sUhAP7JgU?t=552

4:12 "Mišić pojede Antolića kao i cijelu utakmicu"
9:00 "Matel ide, Vešović dolazi iz Podgorice..." :D

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
« Odgovori #86 u: Travanj 11, 2017, 10:15:31 »
Sve regularno po Beusanu i Jeličiću, ja se i dalje ne slažem oko tog penala na kraju, ali eto.

Joško posrao Lokomotivu što su protiv nas primjerice dobili 7 žutih na Ruji, a sad su se tri najbolja igrača kod 4-0 čistila pred "trening utakmicu" s Dinamom. Pohvalio Keka na samokritici po pitanju promašenih izmjena (Matei, Martić), analizirao naš vrhunski presing i spomenuo da smo space shuttle za Dinamo, uglavnom 25 minuta posvećenih našoj utakmici, tako da tko nije, a stigne pogledati snimku sutra na HRT2 u 16:40, svakako preporučam!
Pogledati ću jer jednostavno nemam naviku gledanja te emisije, kao što se npr. gledala "Petica" ponedjeljkom navečer.

Elez će biti otkupljen? Fino. On i Župarić djeluju jako dobro.

Mišić? Malo se priča o tom dečku, ali kako on igra, asistira, čita igru - SJAJNO.
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2017, 10:30:58 od Ton(i)to »

Offline Upsops

• Pionir
« Odgovori #87 u: Travanj 11, 2017, 10:57:40 »
Čini se da je Matei odigrao svoje kod nas, jasno je ko dan na koga je Kek mislio da je pogrješio sa izmjenom, imao je par bljeskova ovo što je igrao, ali sve u svemu nije se pokazao kao dobra investicija.

pitanje zašto je tek na utakmici s Dinamom dobio minutažu, a prije toga ništa, pa ni na manjim utakmicama, iako je na pripremnom turniru imao hat trick, koliko se sječam. ::)

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #88 u: Travanj 11, 2017, 11:35:41 »
On i igra samo protiv zupanijskih ligasa. Protiv ozbiljnijih ekipa ne moze nista. Jako sam razocaran tim deckom. Puno zuje a meda nula. Veliko nista je pokazao. Ne znam samo zasto Crnica nije stavio..doduse izgleda da ne zna ni on sam. Sad zna. Matei je zavrsena prica garant.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #89 u: Travanj 11, 2017, 14:42:56 »
Mance kralj svemira

http://m.goal.com/s/hr/news/6838/main/2017/04/11/34509412/rijekin-odgovor-haha-dobili-smo-novi-pojam-u-nogometu-intenzitet-?ICID=HP_BN_1&utm_referrer=http%3A%2F%2Fm.facebook.com%2F

"Međutim, strašno me zabavlja kako svi pokušavaju objasniti da intezitet tog prekršaja nije bio dovoljno dobar da bi se penal svirao. Dobili smo novi termin u nogometu koji dozvoljava da je bio prekršaj, ali nije dovoljno intezivan da bi ga se svirao. Prekršaj ili je ili nije, a sve ostalo su pokušaji objašnjavanja neobjašnjivoga!"