• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 29. kolo HNL-a Istra 1961 - Rijeka 22.4.2017 19h - 4. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 9051 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7c-dBCe2tjs[/youtube]

Pomorac sam majko na bijelom brodu, pomorac sam majko u modrome grobu.
hm...  ???
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
U subotu je i 5. etapa našeg Toura
http://www.tourofcroatia.com/etape/etapa-5-porec-ucka-poklon/11

Traje od 13-17h i moglo bi omesti prometne pravce prema Puli.
Nije ni čudo da se Armada odlučila za morski put.

since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Duella©

• Forza Fiume
mislim da je lani takoder na isti dan padala tekma u puli i tur de kroatia.
isto tako mislim da vecih prometnih poteskoca nije bilo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
pa di bas tu pjesmu  8)

dali nam tko fali,zuti kartoni ili ozljede...

salomon se primirio malo drugi dio prvenstva,neka se probudi posle nas.

kod nas standardni tim mislim : prskalo-risto,zuparic,elez,zhuta-brada,misic-vesovic,andrijasevic,gorgon-gavranovic(eventualno bezjak)

mozda bi bilo u kojem trenutku ako se osiguramo stavit crnica,mateija mozda na mjesto franka,ali mi se cini da bi za to morali voditi 4-0 u 50oj min.
steta da tako nabrijava negativno igrace,ovi gube volju,nisu svi isti karakteri,neki ce zapet ko puske drugi ce se demoralizirat,no dok pobjedjuje dobro je.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
mislim da su svi na broju i spremni. Mozda bi bilo dobro da Bezjak igra umjesto Gavre ? Franko se trebao ocistit zutih kartona davno prije ... sad je izvjesno da ce dobiti zuti, pitanje je samo na kojoj utakmici i hoce li nam manje falit protiv recimo Osijeka, Intera, Hajduka ili Belupa.

Uglavnom u iducih 7 kola nas ceka pakao … vise nije dovoljno sudjenje u korist Dinama nego ce sad krenut besramni sudacki masakr protiv nasih igraca a ostale momcadi ce jos vise ginuti protiv Rijeke (bilo bi lijepo da bar Istra odigra opusteno protiv nas). Namjerno nisam rekao 8 kola jer je valjda svima jasno ako se naslov bude odlucivao u Maksimiru da tamo nemamo sta trazit. Znaci osvojit 21 bod u 7 kola ili se nadat kiksu Dinama a sumnjam da ce se to dogodit.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline River92

• Morčić
  • **
Pozdrav ljudi, da li netko ima viska kartu za Pulu, sad sam bio gore, rasprodano, ostao sam stvarno zabezeknut, ako netko ima neka spasi kozu, pa necu valjda morat medju zelene??

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Pozdrav ljudi, da li netko ima viska kartu za Pulu, sad sam bio gore, rasprodano, ostao sam stvarno zabezeknut, ako netko ima neka spasi kozu, pa necu valjda morat medju zelene??
Navodno da dolazi još jedan komplet ulaznica. Ako ne, treba u Pulu po karte, jug - sektor H.

P.S. Ako ideš, povezi me :D. Zamijenio smjenu, računao da će Armada busevima, a ono - brodovi.

Offline River92

• Morčić
  • **
sta mislis da ce nam dat jos onaj dio na njihovoj istocnoj? troje nas je koji bi isli ali nemamo karte, ako dodje jos ulaznica i uspijemo doci do njih mozes s nama..

Offline Ton(i)to

• Veteran
Poštovani, evo sad stiži informacije da bi jedan dodatan sektor mogao biti u Puli u prodaji, ali neće biti službene obavijesti dok ne dobijemo sve potrebne informacije i upute za navijače. Pratite danas kroz dan facebook stranicu, čim budemo imali točne informacije sve će biti objavljeno.

Edit. Sa susjednog foruma.
« Zadnja izmjena: Travanj 21, 2017, 12:03:38 od Ton(i)to »

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
http://www.nk-rijeka.hr/vijest/istra-1961-rijeka-priopcenje-za-navijace/

Citat:
S obzirom na ogroman interes navijača Rijeke, koji premašuje kapacitet gostujuće tribine, preporučuje se onim navijačima koji dolaze na utakmicu, a nisu kupili ulaznicu za gostujuću navijačku tribinu, da kupe ulaznice za sektor H istočne tribine (sektor pored južne tribine). Sve informacije o rasporedu sektora i cijenama ulaznica možete pronaći ovdje: http://www.nkistra1961.hr/hr/ulaznice/

Osim odlaska oko 250 navijača brodovima u organizaciji kluba navijača Armada očekuje se odlazak cestovnim putem većeg broja (oko 2000) navijača na utakmicu s osobnim i kombi vozilima te autobusima.

Iz policije smo obaviješteni da će glavni prihvatni punkt za navijače HNK Rijeka koji putuju vozilima biti naplatne kućice na izlazu s Istarskog ipsilona kod Pule od kuda će se navijači pod policijskom pratnjom prepratiti do parkirališta za gostujuće navijače na stadionu Aldo Drosina.

Preporučeno vrijeme dolaska navijača na naplatne kućice je do najkasnije 17:30 sati da bi se izbjeglo kašnjenje na početak utakmice

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume

Offline river

• Forza Fiume
Znači i istočna tribina će biti plavo-bijela. To sam i očekivao. Bit će fenomenalno.

Offline Ton(i)to

• Veteran
Bogme, pol' stadiona će biti naše. Tribine do travnjaka, još da je teren pravi, bili bi doma.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
ovaj kiks treba iskoristit ... da vidimo sad kakvo ce biti sudjenje Rijeci
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Ne znam čime smo se mi to toliko zamjerili kozmičkim silama, ali ovo je preokrutno.
-8