• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 30. kolo HNL-a Rijeka - Osijek 25.4.2017 20h - 5. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 10174 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Dok ne dođe vrijeme za Queen važno je...
https://www.youtube.com/watch?v=eZQyVUTcpM4
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Odg: 30. kolo HNL-a Rijeka - Osijek 25.4.2017 20h - 5. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #1 u: Travanj 24, 2017, 15:43:44 »
Koliko vidim na ulaznice.hr, karte za Osijek se jako dobro prodaju i Istok bi mogao bit gotovo rasprodan. Jedino se I5 već tradicionalno slabije prodaje. Ne kužim čemu averzija prema tom sektoru, pa bliže je sredini u odnosu na I1.
-8

Offline black label

• Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Travanj 24, 2017, 22:34:57 »
Jer se skoro pa mora navijat. Dobro, ja navijam di god da jesam, al vec sam tu pricao pricu kako su tipa, zenu i malog sina otjerali sa I5 jer je sjedio i gledao.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #3 u: Travanj 25, 2017, 08:45:30 »
Jer se skoro pa mora navijat. Dobro, ja navijam di god da jesam, al vec sam tu pricao pricu kako su tipa, zenu i malog sina otjerali sa I5 jer je sjedio i gledao.

OK, onda kretensko pitanje. Zašto je I5 uopće zaseban sektor? I4 i I5 zajedno imaju oko 1200 mjesta, taman za Armadu.

-8

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #4 u: Travanj 25, 2017, 08:53:04 »

OK, onda kretensko pitanje. Zašto je I5 uopće zaseban sektor? I4 i I5 zajedno imaju oko 1200 mjesta, taman za Armadu.

Bilo je prošle godine, ali Armada članstvom taman (ili jedva) popuni I4 pa su odvojili i za I5 digli cijenu kao za ostale I tribine.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #5 u: Travanj 25, 2017, 09:09:09 »
Bilo je prošle godine, ali Armada članstvom taman (ili jedva) popuni I4 pa su odvojili i za I5 digli cijenu kao za ostale I tribine.
To mi se ne sviđa. Na Kantridi je zapad bio navijački "kop" na kojem se nije vidjelo tko je član armade, a tko nije. Svi su navijali zajedno, i imali smo ovo:

Svakom stadionu treba jedan jeftiniji, "navijački" sektor. Mislim da bi bilo bolje da su I5 dali po 50 kuna. Bolje 300 ljudi na njemu po 50, nego 100 po 85.

Nego, jel ove brojke na ulaznice.hr podrazumijevaju sva slobodna mjesta, ili tu nije ubrojeno ono što se prodaje na šalterima (što bi bilo glupo, jer se karte ionako printaju na licu mjesta i sve je umreženo)? Jer po ovome će Istok sigurno biti rasprodan.
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2017, 09:15:06 od Fornax »
-8

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #6 u: Travanj 25, 2017, 09:18:44 »
Uglavnom, danas treba pokazat gard i danas je najpotrebnije pobijediti, a s navijačke strane dati podršku taman da na mišiće pobijedimo. Sve drugo će biti znak zlim silama da upregnu svoju kampanju u destabilizaciju kluba kroz medije, kriza, nedostatak pobjednickog mentaliteta i tako. Onda kad već zazivam mišiće prognoza da će bar jedan gol dat nas Mišić.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #7 u: Travanj 25, 2017, 09:26:22 »
Jeste čuli Ćiru na RTL-u jučer? Kako nas je popljuvao,a izgledao kao da je pobjegao sestrama u staračkom domu.   ;D

Jel moguće da ta stara oronula pizda želi Petevljevu stolicu?
-8

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #8 u: Travanj 25, 2017, 09:29:24 »
Ma tko jos Ciru shvaca ozbiljno ... jedan dan prica jedno a drugi dan drugo.Dao bi guze za malo medijskog prostora, kad ga vidim muka mi je od njega.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #9 u: Travanj 25, 2017, 09:37:51 »
Baš sam i na njega najviše mislio kod svega ovoga oko medija.
Zaboravio sam još jednu stvar, znam da trebamo gledat samo sebe, zanemarit i sudije i druge klubove ali nemogu ne ovo napisat. Uz ovakvu formu dinama i onakav angažman Slavena protiv nas, mislim da dinamo nema šanse protiv slavena,međutim sad je trenutak da se Kopic pokaže, nek dokaze svima da smo srali bezveze kad smo ih optužili da su igrali za dinamo a ne za sebe. Eto šanse. Sad nek ginu, danas do zadnje minute.
Ko bude gledao nek napiše kako je bilo.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #10 u: Travanj 25, 2017, 09:45:44 »
Zaboravio sam još jednu stvar, znam da trebamo gledat samo sebe, zanemarit i sudije i druge klubove ali nemogu ne ovo napisat. Uz ovakvu formu dinama i onakav angažman Slavena protiv nas, mislim da dinamo nema šanse protiv slavena,međutim sad je trenutak da se Kopic pokaže, nek dokaze svima da smo srali bezveze kad smo ih optužili da su igrali za dinamo a ne za sebe. Eto šanse. Sad nek ginu, danas do zadnje minute.
Potpuno si u pravu, ali ja bih stvar odveo korak dalje. Klupska PR mašinerija je kroz medije trebala izvršit pritisak na Slaven, plasirat tu priču kako je Dinamo razjeban i nek sad izvole dokazat da ne puštaju.

Po meni je Robert Frank zakazao kad onu izjavu "Jebat će vam Mamić mater" nije rastegao preko cijele naslovnice NL-a.
-8

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #11 u: Travanj 25, 2017, 09:45:54 »

koliko god da je dinamo u banani nekako mi je tesko vjerovat da moze kiksat 2 utakmice zaredom a i tu su suci da pomognu ako krene lose po njih.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #12 u: Travanj 25, 2017, 09:52:50 »
koliko god da je dinamo u banani nekako mi je tesko vjerovat da moze kiksat 2 utakmice zaredom a i tu su suci da pomognu ako krene lose po njih.
Nije poanta u tome. Dinamo u krizi je još uvijek 6 puta jači od Slavena, ali kriza je šansa da se nešto ozbiljno proba i nema opravdanja za skidanje gaća.

Jebote, jedan Alaves je ove sezone na Nou Campu skinuo Barcelonu. Hrabrost, ambicija, sportski prkos. Ono što Slaven pokazuje protiv Rijeke, ali rijetko kad protiv Dinama.
-8

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #13 u: Travanj 25, 2017, 09:59:39 »
Malo se previše bavimo Dinamom i teorijama zavjere. Evo danas je kiša (100 posto je Mamić kriv), očekuje se kao nekad 3500 tisuće ljudi samo ovaj puta bez oranice jel igramo na novom tepihu. Kada sad razmišljam stvarno ispada da je prva sljedeće najbitnija, ovo treba dobit. Očekujem povratak Gavranovića umjesto Bezjaka, a možda i Crnčiča jer vidim da je izašao na press konferenciju s Kekom. Vjerojatno je u kombinaciji Vešo na lijevog beka, Bezjak na desno krilo, Gavranović u sredini. Ja bih dao šansu tom rumunju od prve, a Bezjaka na klupu. Gavranoviuć iako nije u nekoj formi zna primit loptu, podvalit je iz prve, odvuć igrača. Bezjak samo zuji i trči ko divlji. Ali tko sam ja da Keku pametujem. Ne sviđa mi se nikako te Kekovske izmjene u 88. minuti, protiv Istre čovjek ulazi za zadnje 2 minute, da je visok 2 metra bi shvatio (sad ćemo 5 minuta napucavat loptu pa kom opanci - tom i jerry), ali ovaj ima nisko težište. Ubija psihu Matejiju kao nekad trubilu.

U praksi će bit isti sastav kao u Puli, osim Bezjak - Gavranović izmjene. 

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #14 u: Travanj 25, 2017, 10:12:05 »
Nije poanta u tome. Dinamo u krizi je još uvijek 6 puta jači od Slavena, ali kriza je šansa da se nešto ozbiljno proba i nema opravdanja za skidanje gaća.

Jebote, jedan Alaves je ove sezone na Nou Campu skinuo Barcelonu. Hrabrost, ambicija, sportski prkos. Ono što Slaven pokazuje protiv Rijeke, ali rijetko kad protiv Dinama.

Slazem se s tobom u vezi skidanja gaca … a to je upravo ono sto sam pisao prije 2 dana kad sam “zamjerio” Istri sto je protiv nas isla 150% pa mi je netko odgovorio da je to normalno da se protiv lidera igraci protivnickih momcadi zele pokazat u najboljem svijetlu  … nije mi se dalo odgovorit na taj post jer i ptice na grani znaju da protiv Dinama rijetko koja momcad ide 150%, naprotiv svi skidaju gace a nije ni cudo kad ima u ligi i dinamovih filijala i satelita a ona izjava (ako se ne varam pomocnog trenera slavena) na kraju utakmice “jebat ce vam mamic mater” mi ne uljeva povjerenje da ce Slaven odigrat kao sto igra protiv Rijeke. Sad ce mi netko rec ali taj isti Slaven je otkuno Dinamu 2 boda u Maksimiru … vidjet cemo veceras hoce li Slaven skinut gace ili ce odigrat musku igru.

btw. dobra stvar je da za Osijek nece igrat onaj mali ukrajinac zbog 3 zuta
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2017, 10:17:03 od D10S »