• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 31. kolo HNL-a Rijeka - Inter 29.4.2017 19h - 6. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 6341 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Odg: 32. kolo HNL-a Rijeka - Inter 29.4.2017 19h - 6. rock'n'roll utakmica
« Odgovori #30 u: Travanj 30, 2017, 15:31:24 »
Ja sam uzeo pretplatu za I2 jer nije bilo za druge, ali zalim jer mi ekipa tamo jednostavno ide na zivce lagano. Posebno oni koji se nakvace na stepenice i ne vidim nis od njih. Kao sve nesto navijaju a nista. Definitivno selim od tamo sljedece sezone. Blazena F tribina...nikad prezaljena.
Meni ne smetaju, ali te shvaćam. Mislim da bi svi trebali biti kod svojega mjesta. Kažem "kod" jer ne moraju sjediti, no kupnjom pretplate zapravo kupuješ prostor na stadionu. Zašto redari i policija toleriraju stajanje na stepenicama... Zadnjih nekoliko utakmica dolazim 5 minuta prije početka utakmice i moram se probijati do svoga mjesta upravo zbog takvih.
Rujevica nije Kantrida,a nova Kantrida, ako je uopće bude, neće biti stara Kantrida.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #31 u: Travanj 30, 2017, 15:34:38 »
Ja još od Europske lige 2013/14 trubim kako bi se trebalo voditi računa o prohodnosti stepenica. Protuargument je bio da se to ne može forsirati na D tribini, ali I tribina na Rujevici je ipak nešto drugo. Kad se Armadi sagradi sjever nek se tolerira, ali na istoku bi se ipak trebalo držat određenih standarda.
-11

Offline m

• Veteran
« Odgovori #32 u: Travanj 30, 2017, 17:22:26 »
Vidim nitko ne spominje pa moram ja pohvalit jeben pas Eleza za prvi gol! Ne vidja se precesto da presjeceno dodavanje stoper odigra na prvi i onako tocno! Svaka cast, jeben potez!

Elez je definitivno atipican stoper, ima i dribling i dubinsku loptu i sigurno bi bio upotrebljiv na jos nekim pozicijama u ekipi. Neke na tribinama (a vjerojatno i Keka) ponekad nervira njegova opustenost, ali mislim da je ta pozitivna drskost jako dobra za ekipu. Plus kad se protivnik zatvori u bunker odlicno je da stoper moze donijeti loptu iz drugog plana i poremetiti im koncepciju.

Jako vrijedna tri boda, sad slijedi nekoliko tezih utakmica ali skupili smo finu zalihu i, jednako bitno, imamo igru i momcad s kojom se nikoga ne treba bojati.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #33 u: Travanj 30, 2017, 18:00:58 »
Definitivno selim od tamo sljedece sezone. Blazena F tribina...nikad prezaljena.

Ne moras seliti, doci ce F tribina tebi sljedece sezone. Izgradnjom sjevera i seljenjem Armade sigurno ce istok postat ono sto je prije bio F.

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #34 u: Travanj 30, 2017, 18:04:07 »
Vidim nitko ne spominje pa moram ja pohvalit jeben pas Eleza za prvi gol! Ne vidja se precesto da presjeceno dodavanje stoper odigra na prvi i onako tocno! Svaka cast, jeben potez!

Elez je definitivno atipican stoper, ima i dribling i dubinsku loptu i sigurno bi bio upotrebljiv na jos nekim pozicijama u ekipi. Neke na tribinama (a vjerojatno i Keka) ponekad nervira njegova opustenost, ali mislim da je ta pozitivna drskost jako dobra za ekipu. Plus kad se protivnik zatvori u bunker odlicno je da stoper moze donijeti loptu iz drugog plana i poremetiti im koncepciju.

Jako vrijedna tri boda, sad slijedi nekoliko tezih utakmica ali skupili smo finu zalihu i, jednako bitno, imamo igru i momcad s kojom se nikoga ne treba bojati.

Da, atipican je jer zna s loptom, zna iznijeti loptu i dobro proigrati.. takvi stoperi su uvijek na cijeni.. odlican potez skauta i uprave!