• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a Lokomotiva - Rijeka 6.5.2017 19h - 7. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 14182 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2017, 11:02:53 od TIR669 »
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Duella©

• Forza Fiume
1000 karata
opet guzva i cekanje u redu

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
A čuj, nitko ne sprječava da se ide na tribinu s Lokomotivinim ultrasima  :D.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Ko fali, ko ima žute, malo sam izvan svega.
Mislim da se Gorgon vraća u ekipu van ide Bezjak. Isto tako i Bradaric tako da Males nazad na klupu. Ostalo standardno.
U zadnjoj su svi koji su ušli prikazali trud i zalaganje, uključujući Mateija, možda dobije koju minuticu više sad. Njegovi driblinzi su radili razliku na početku a sada gubi lopte dosta, valjda će mu se onaj "mojo" vratiti.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Meni se Bezjak svidio u zadnje 2 utakmice. Nadam se da je Matei zavrsena prica sto se tice Rijeke.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com

Nitko nema 3 žuta i mislim da su svi oporavljeni (gorgon je kao bio ozlijeđen pa je svejedno ušao protiv Intera) tako da mislim da počinje opet udarna postava.

Malo je jedino problem da nam pol ekipe ima 2 žuta, a ne bi bilo dobro igrati bez nekoliko ključnih igrača protiv Hajduka. U opasnosti su od standardnih Gorgon, Gavranović, Andrijašević, Mišić i Prskalo, i još Črnic, Čanađija, Martić i Šofranac.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka

Nitko nema 3 žuta i mislim da su svi oporavljeni (gorgon je kao bio ozlijeđen pa je svejedno ušao protiv Intera) tako da mislim da počinje opet udarna postava.

Malo je jedino problem da nam pol ekipe ima 2 žuta, a ne bi bilo dobro igrati bez nekoliko ključnih igrača protiv Hajduka. U opasnosti su od standardnih Gorgon, Gavranović, Andrijašević, Mišić i Prskalo, i još Črnic, Čanađija, Martić i Šofranac.

Njegov izostanak bi nam bio najveci hendikep.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/kek-kao-i-sve-druge-i-lokomotivu-tjera-veliki-motiv-protiv-nas/144900/

Kaže Kek da su Elez i Črnic out, a upitni Vešović i Andrijašević. Najčešće ti upitni uvijek zaigraju pa za ovu zadnju dvojicu ne strahujem previše. Ali ako Elez stvarno ne igra, nadam se da će Kulušić i Župarić u svojoj prvoj zajedničkoj utakmici uspjeti to odigrati kako treba.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Mislim da će Sofranac igrat prije, jer je zadnjih par bio na klupi a nije bilo Kulusica.
Ako ga nije bilo radi ozljede onda je to druga priča.

Prskalo, Zhuta, Sofranac, Zuparic, Ristovski - Bradaric, Mišić -Gorgon, Franko, Vesovic - Gavranovic a prvi na redu za ući ako se obistini da nemogu Franko i Veso su Bezjak i Matei,po meni iako bi Kek mogao izvući Martica ili Malesa.
Ovo sve pod uvjetom da ne pili naopako s Crnicem i Elezom.
Kaže da ga veseli želja ovih što bi trebali ući. To se traži.
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2017, 09:20:22 od moreplovac »

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
nije dobro ako je Elez doista otpao za ovu utakmicu, svi znamo da se obrana stabilizirala s tandemom Elez & Zuparic, Sofranac mi nikako ne ulijeva povjerenje a ni Kulusic me nije impresionirao dok je igrao.

Offline goginho

• Forza Fiume
Sofi presirov, neoprezan a Kulusic spor.. mogu oni svejedno uskocit ali volio bi prvi tandem..

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
bit ce danas zanimljivo vidjet tko ce sve otpast za utakmicu protiv Hajduka, i kod nas i kod Hajduka ima puno igraca kojima prijeti 3.zuti.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Zeznuta utakmica... Elez ne igra, brdo žutaća, serija velikih brojki na našoj strani koja će kad-tad stati.

Ako dobijemo - gotovo je, možemo početit slaviti.
Ako ne dobijemo, moglo bi biti zeznuto ako nam najvažniji igrači akumuliraju 3. žuti pred Hajduk koji igra vrlo čvrsto i obrambeno odgovorno.

Što se tiče Elezove zamjene - Kulušić je iskusniji, mirniji, ali i spor, a Šofranac skoro pa suprotno. Baš me zanima Kekov odabir. Negdje sam pročitao da je Kulušić na tribini u zadnjim utakmicama - ne bih rekao, redovito pika loptu na poluvremenima domaćih utakmica.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Haha, Kek stari pilioc naopako, Elez u prvoj, najjači sastav igra.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Ajmo malo uposlit tog Šempera.  :-\
-8