• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a Lokomotiva - Rijeka 6.5.2017 19h - 7. rock'n'roll utakmica  (Prikazano: 14116 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Ha?

Drugoligaških 90 minuta, opalit kazne. Istra je bila nesreća, ovo je nezalaganje od svih redom.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Rijekina najlosija utakimca ove sezone …. bezidejna i spora igra, ocito neki vec misle da smo prvaci, kiksamo li jos jednu utakmicu nista od naslova.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Šta ove sezone, pa ne pamtim kad smo zadnji put imali 0 u okvir na utakmici, može biti prva u Kek eri. Zaslužen poraz.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
sad treba zaredat 3 pobjede u iduce 3 utakmice, znaci vadit se protiv zahuktalog Hajduka i neugodnog Slavena u Koprivnici

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Šta reći, šta reći... Dolazi Hajduk, mi bez Eleza i Andrijaševića, još moramo u Koprivnicu, pa Dinamo...

Važno da se na oba foruma pričalo o ligi prvaka. E, pa ako se ponašamo kao tovari (myself included) dobiti ćemo po pixki.

Offline Orpat

• Senior
Nije svijet propao, još ima šanse da zadržimo prednost pa makar i s jednim bodom viška bili prvaci. Mislim da smo pročitana knjiga od strane svih
trenera i tu vidim problem protiv Osijeka  i Intera s igračem više ne možemo do gola, dakle upitno da li uopće imamo momčad za prvo mjesto, jer s igračem više takvim ekipama moramo zabiti najmanje 2 gola. Sada dolazi Hajduk u najgore moguće vrijeme oni su u naletu i proigrali su kako treba mi padamo i igramo bez Franka tako da ne znam kako će to ispast na kraju.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Šta reći, šta reći... Dolazi Hajduk, mi bez Eleza i Andrijaševića, još moramo u Koprivnicu, pa Dinamo...

Važno da se na oba foruma pričalo o ligi prvaka. E, pa ako se ponašamo kao tovari (myself included) dobiti ćemo po pixki.

Tu zadnju utakmicu u Maksimiru nemoj uopce racunat, ako tamo dodjemo sa razlikom manjom od 4 boda nema sanse da osvojimo naslov ... mi moramo dobit iduce 3 utakmice da bi uzeli naskov, sve drugo je pisi kuci propalo je.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Sad me zvao moj stari, da je uzeo tabletu za smirenje, nije mu dobro. Slušao je utakmicu na radiju. A ja idiot, umjesto da ga smirujem, počnem svima redom jebat majku.

Nije nogomet vrijedan zdravlja, u pičku materinu.

-11

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Sad me zvao moj stari, da je uzeo tabletu za smirenje, nije mu dobro. Slušao je utakmicu na radiju. A ja idiot, umjesto da ga smirujem, počnem svima redom jebat majku.

Nije nogomet vrijedan zdravlja, u pičku materinu.
Mislim da navijač Rijeke NE SMIJE pratiti utakmicu preko radija. To bi nam trebalo zabraniti. Najlakše je biti na stadionu, malo teže gledati pred TV-om, ali radio... Ne hvala.

Offline Orpat

• Senior
A može se i pratit online tekstualno, to je još gore.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Intenzitet, jebena stvar.

Ko je rekao da će bit lako, borba, borba i borba.
Ako se izjednacimo u zadnjem kolu s njima, da bi oni bili prvaci morali bi nas dobit sa više od 3 razlike.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline duke

• Senior
Ne bih rekao da smo zasluženi izgubili, nismo odigrali ništa ali Lokomotiva je još manje, bod smo zaslužili.
Ne treba još bacati koplje u trnje ali ovo ne ide u dobrom smjeru,Tovari su se napalili maksimalno,sa Slavenom već znamo kako stvari stoje.
Kao što je netko rekao mi ako nedođemo sa 4 boda prednosti na Maksimir, šanse su nam valjda 5 % ako ta utakmica bude odlučivala.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Ako se izjednacimo u zadnjem kolu s njima, da bi oni bili prvaci morali bi nas dobit sa više od 3 razlike.
To znači da moramo doć na Maksimir sa +3. To podrazumijeva dvije pobjede i neriješenu. Uz pretpostavku da će Dinamo dobit iduće tri, a hoće. Jer je Osijek skroz otišao u kurac, a Split i Istra su preslabi.

Najgore od svega, kako nakon ovakvih sramotnih 90 minuta ne bit ozbiljno zabrinut?
-11

Offline Orpat

• Senior
Ja bih ipak išao na sigurno i rekao da treba u Zg doći sa +4, jer sa +3 iako bi bilo teško ali oni ipak mogu dobiti s 3 gola razlike, igraju i doma,
a mi smo dosta pali u igri, a oni će biti u psihološkoj prednosti zbog domaćeg terena i nemaju što izgubiti.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Ja bih ipak išao na sigurno i rekao da treba u Zg doći sa +4,
Za to nam trebaju sve tri pobjede. To mi se u ovom sad trenutku ne čini previše realno. Hajduk se digao, Slaven nam je crna mačka, a s ovakvom igrom kao danas ni protiv Cibalije nije ziher.

« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2017, 22:16:05 od Fornax »
-11